Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej kobialki:)) jestem i zyje-dzieki za zainteresowanie szklana:) mam ostatni dosc napiety grafik..od zeszlego czwartku jestem w ciaz na ppm-ach...planach, latam po sklepach i wypozyczam te przklete ciuchy,albo robie zdjecia i szukam czasu na sen.....dzis obudzilam sie wczesniej i postanowilam czytac ale doszlam tylkodo 155 lub 6 strony czyli do twojego wpisu ,przeczytalam ,spojzalam na zegarek i stwierdzam:jestem spozniona! sila rzeczy zycze wam milego dzionka, usmiechu nawet w deszczu przyjemnych ruchow maluszkow(moj przez jeden dzien siedzial cicho nic go nie czulam...ale juz wiem dlaczego narozrabial to cicho siedzial....przez gnojka wypadl mi zab...i juz mu powiedzialam ,ze jak tylko wyjdzie to polozna da mu w dupe;))i wszystkiego naj naj...a ja spadam...mam nadzieje doczytac was wreszcie do konca i nawiazac do tematow poruszonych .narazie zmykamBUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rosolku,ja baldachim chce bo dzidzia bedzie w naszym pokoju a tu jest telewizor i laptop wiec lepiej zeby jej nie swiecilo w oczka no i mysle ze szybciej zasnie jak bedzie ciemniej .czyli mysle ze kupie 1 komplet z baldachimem a reszte taka zeby pasowaly do tego baldachimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku, ja jutro tez wybieam sie do lekarza, z tymi moimi bólami, nie przechodzą....:/ Ja już po połówkowym. Będzie mała księżniczka...... Julka, nie martw się, ja też na poczatku miałąm wrazenie, ze mąż mało się interesuje zmianami w naszym życiu, ale jest lepiej, u Ciebie też będzie. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niejest tak ze ja mu niepozwalam isc na piwo bo pozwalam w tamtym tyg byl 2 razy... ostatnio czesto chodzi.... i moglby chodzic ja inemam nic przeciwko ale ostatnio tylko praca, praca a jak jest w domu to siedzi przed komputerem albo idzie wczesnie spac... wogole nieokazuje mi czulosci, juz nawet niepamietam kiedy sie calowalam no bo pewine wg niego to po co jak niema seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam pościel w podobnych, stonowanych kolorach.Jestem chyba terrorystką, bo będę uczyła smyka,że ma spać przy grającym telewizorze i nie mam zamiaru szeptać, bo on śpi.Mąż mówi,że jestem okrutna.Zobaczymy, jak to będzie.Tak naprawdę czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa witaj jedz wiecej wapna bo masz napewno niedobor skoro ci zabek wypadl. dzidzius potrzebuje duzo wapna i zabiera je od ciebie z kosci lub zebow jesli dostarczasz mu go za malo. dziewczyny jedzcie duzo jogurtow ,kefirow,maslanek ,mleka lub tabletki bierzcie dodatkowo z wapnem uzywajcie dobrych past do zebow ja robie to wszytsko na raz bo nie chce stracic zadnego zeba jeden juz stracilam przed ciaza przez leczenie kanalowe teraz bede musiala zrobic koronke a tu kosztuje ona ponad 300 eur wiec wole teraz na zimne dmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie juz robicie zakupy, ja jeszcze nic niemam tez jestem za zeby dziecka nieuczyc ze jak spi to chodzic na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee Julka, to Ty niedopieszczona jesteś! U mnie podobnie z tymi czułościemi.Powiem Ci,że jestem tak pochłonięta dzieckiem, myślami o nim,że nie potrzebuję tyle czułości od męża.On też dużo pracuje, śpi, ogląda telewizję.Na piwo nie chodzi, bo nie ma tych ciągot,ale bywa na meczach,albo jeździ do taty na darta,a ja sama w domu.I seksu nie chce,a ja teraz nie miałabym nic przeciwko.I wcale nie czuję mimo tego wszystkiego,że mnie nie kocha.Nie martw się Julcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie sie cos u nas ruszylo hehe pisik gratuluje coreczki same ksiezniczki u nas !!! rosolek ja sama nie lubie spac przy zapalonym chodz moze byc glos ale nie zeby swiecil mi po oczach .my chcemy z mezem baldachim zeby jej nie swiecilo bo to nasza mala princessa bedzie i bedzie najwazniejsza dla nas :)napewno bede ja przyzwyczajac zeby zasnela przy zapalonym telewizorze i gdy mowimy ale nie chce zeby jej swiecilo swiatlo w buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wiedze ze brzuszki Wam rosna, a samopoczucie sprzyja:) U mnie dokladnie pogda straszna, non stop leje, jakas poazka:( Odnosnie kupowania poscieli - mnie sie wydaje ze jeden komplet z ochraniaczami wystarczy, i na zmiane, 2, 3 przescieradla..polecam spiworki do spania, sa rewelacja, dzieku cieplo, a na poczatek rozek - u mnie sie sprawdzilo. Dopiero teraz - 1, 5 rocznemu Jaskowi kupuje koldre, poduszke, bo umie sie juz sam przykrywac jak sie odkryje, a zdarzalo sie ze spal w samej pizamie i budzil sie ze mu zimno.... Co do mezow - oj nabierajcie cierploiwosci, bo po porodzie dopiero bedzie Wam potrzebna..no niestety mama jest uwiazana przy dziecku 24h na dobe, i czasami ma tego dosc, a mezczyzna czesto tego nie rozumie, najwiecej niestety rozwodow jest po urodzeniu sie dziecka, ale ja wierze, ze u Was milosc bedzie kwitla! rosolku - wiesz na poczatku mozesz na fulla wieze puscic i impreze robic, dziecko spi jak zabite....:D ale od 3 miesiaca zaczyna reagowac na rozne halasy i dzwieki z zewnatrz no i automatyczniej jakos sie robi w domu ciszej...ja tez zakladalam, nie bedzie saplo w ciszy i trzyma sie tej zasady - oprocz zasypiania...tu jest cisza, zero telefonow, telewizora [to ja przynajmniej uwazam rzecz nie do przyjecia, dziecko ma tak duzo bodzcow na zwenatrz takie malutkie, ze ladowanie jeszcze telewizora jest porazka, dwa spi krocej, wybudza sie itp, jak zapewnisz komfortowe zasypianie [trwa to ok 10 min to spi spokojniej, dluzej a wierz mi to czas bezcenny;)) Jak juz zasnie, mozna zyc:D zreszta ja tez lubie cisze spokoj jak zasypiam, wylaczenie wszystkich bodzcow , mozg odpoczywa .. pamietam jak kiedys dziewczyna usypiala dziecko z Klanem w tle i dla mnie masakra:( wypracowanie sobie wlasciwego systemu zasypiania to wazna sprawa, uwerzycie, jak dziecko bedzie mialo rok, 1, 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie fryzjera.. czy farbujecie wlosy ?? ja mam blond i je rozjasniam ale czytalam ze uzywanie farb z amoniakiem to tak jak bym palila w ciazy .nie wiem ile w tym prawdy ale nie bede juz uzywac farb z amoniakiem w ciazy czyli zrobie sobie castingiem nastepny raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Ktoś tu wcześniej wspominał o stawiających się brzuszkach. Okazało się, że mnie też to dopadło. Podobno nie jest to dobre, ale jeszcze nie wiem dlaczego i co jest tego przyczyną. Nikt nie umie mi tego wytłumaczyć. Lekaż przepisał mi na to Luteinę dopochwową i MgB6 Forte. W piątek idę znowu. Jak to nie pomoże, to będziemy szukali czegoś innego. Ginka nie chciałam pytać o przycyny stawiania się brzucha, bo akurat miał zły dzień i był strasznie złośliwy. Ma swoje humorki, ale jest dorym lekarzem. Ubranka chodzę i oglądam. Jest tego od groma! Każde inne i ładniejsze od poprzedniego. Jakby było mnie stać to pewnie bym wykupiła cały asortyment dla maluszka :) Chęć kupienia jest ogromna, ale staram się z tym walczyć. Zrobię listę co jest potrzebne i powolutku, kaftanik po kaftaniku uzbieram całą wyprawką. Łóżeczko z przewijakiem już mam, pościel też, ręczniczek z zagiętym rogiem i to chyba wsztstko. Szał zakupów dopiero przede mną i mam zamiar zaangażowac w to przyszłego tatusia :) Myślę, że mi się uda hihi Julcia, a mój natomiast ciągle się domaga seksu. A wiadomo jak to jest w ciąży - nie zawsze się chce i nie zawsze można. Staram się mu to jakoś wytłumaczyć. On natomiast sobie żartuje, że znajdzie sobie inną, choć oboje wiemy, że tego nigdy nie zrobi :) Co robicie dzisiaj na obiadek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie 3 kompety poscieli i 3 przescieradla w tym 1 z baldachimem mysle ze 1 kompet to stanowczo za malo,taki spiworek jeden mam . ide ogladac w11 na youtube:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......22....01.02.09.. .............+2.. ? piksip...........28....śląskie............22.....01.02. 09..............+3...? LUTÓWKA......24....świętokrz.......19.....01-06.02.09. ........-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie..........21.....05.02.09. .........+1/synek agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .........+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ...........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka malinova73....35....śląskie............18......09.02.09 ...........+4.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Mama3.........39....świętokrzys......21......10.02.09... .....+3/córcia Andzia1234...31....warszawa.........21......10.02.09.... ..........+6/?? adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09..................? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....21.....16.02.09...+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..21....18.02 .09.............+1/? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..21....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......19....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....20....23.02.09..............+6/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......19.....26.02.09.............+3,5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................? belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,doszlam do wniosku,ze przyczyna mojej bezsennosci jest maz.Teraz ma nocki i spie jak zabita cala noc,chyba mnie budzi jak sie kreci czy co;) Nasza mala bedzie na poczatku spac z nami w sypialni,ale ten pokoj jest akurat w drugiej czesci domu,daleko od innych pokoi i nie mamy tam telewizora.W sumie u nas sypialnia sluzy tylko do spania(no i seksu oczywiscie:),wiec nie obawiam sie,ze cos ja bedzie budzic. U mnie dzis straszna pogoda,wieje bardzo,a ja musze isc z psem na spacer,jak mi sie nie chce..Na koniec tygodnia zapowiadaja snieg w gorach,a my nie mamy jeszcze zmienionych opon na zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko pieknie odwrocilo sie na badaniu,wiec lekarka powiedziala,ze widzi dziewczynke.No ale wiesz jak to jest,niespodzianki zawsze sie moga zdarzyc,choc watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najwspanialsze lutowe przyszłe mamusie :D Julka przykro mi że Cie dołki dopadają, Co do męża to myślę, ze im jest trudno zrozumieć co sie z nami dzieje – my mamy świadomość zmian jakie zachodzą – czujemy małego lokatora (niektóre az dwóch :) ) w brzuszkach – oni tego nie czują. Myslę że do mężow może nie docierac tak do końca co się dzieje – kurcze nawet do mnie czasem nie dociera. Ja również oczekuję wsparcia ze strony męża i szczególnej troski – niestety nie zawsze moge powiedzieć ze to dostaje – sa dni kiedy obchodzi sie ze mna jak z jajkiem, a czasem to jakby w ogóle nie miał świadomosci co jest grane – nosz kurcze żeby mi jakies wygody zaproponować, masaż, zrobic mi jakas nadzwyczajna przyjemnośc- po prostu porozpieszczać – oj niedoczekanie. Zdarzają sie wyjątki wśród facetów, którzy w tych szczególnych miesiącach traktują swoje kobiety jak księżniczki – ale to odstępstwo od reguły raczej. Ja to sie czasem na męża wkurzam ze nie potrafi wyjść z inicjatywa – czasem jak sie wkurze, to mu nawet mówię że to nie tylko moje dziecko nosze... ale facet to facet :P Na pewno powinnas rozmwaić z mężem i tłumaczyć mu że potrzebujesz szczególnej uwagi, ze nie tylko Ciebie dotyczą pewne wyrzeczenia – mój na poczatku tez pary razy mnie wkurzył z imprezami – aż mu w koncu powiedziałam że to nasza decyzja, nasze dziecko i nasze – nie moje – wyrzeczenia. Nie powiem,że sie nie stara – ale czasem mu sie nie chce starac i to jest dla mnie przykre. Julka u mnie też tak jest praca, praca, w dou komp albo tv -a gdzie miejsce na czułośc wobec żony – o takie nasze życie – rozmwaiaj z nim i tłumacz czego potrzebujesz, im na prawde trudno zrozumiec ze my nagle potrzebujemy od nich czegoś wiecej niz dotychczas. No i ja tez złościłabym sie gdyby mąż chciał za często wychodzić – to wcale nie świadczy o tym ze jestes egoista – to on wtedy zachowuje sie jak egoista. Ale od czasu do czasu musi spotakć sie z kumplami – ja też ze spotkan z psiapisólkami nie rezygnuje – tylko wszystko trzeba wypośrodkowac. Zobaczysz minął te wszystko doły – taki już chyba okres bo wiele z nas uskarża sie na podłe samopoczucie – ja też – więc to najwidoczniej „normalne” w ciąży Sikorka ma rację sporo kryzysów małżenskich po narodzinach dziecka – musimy byc na prawde wyrozumiałe dla naszych meżów – on sa tylko facetami :P nie potrafię pewnych rzeczy ot tak sami od siebie zrozumieć – im trzeba wszystko kawa na ławe wykładać Rosołku i mnie ta noc nie oszczędziła nie mogłam zasną c do 2 a jak zasnęłam to mi sie potworne koszmary śniły. Na połówkowych wszystko będzie ok – możesz się tylko cieszyć ze poogladasz sobie maluszka :) Przyszła Mamo ja jeszcze w kwestii zakupów nic nie potrafie doradzic :) Co do baldachimów to pamiętam ze niektóre z nas – krytykowały – niektóreym sie nie pdoobają, a trafa uwaga dotyczyła gromadzenia sie kurzu – trzeba to regularnie czyścić – ale mnie sie baldachimy podobają więc jak bedzie ładny w komplecie to na pewni kupie:) A co farbowania – ja nie farbuje – wracam do naturalnego koloru – moja fryzjerka powiedziała że amoniak przechodzi przez łożysko a i te niby bez amoniaku farby nie sa wcale bezpieczne – ja nie farbuje dlatego ze chce naturalny kolor, ale ta chemia to może rzeczywiscie jakos szkodzic. o i Hałaśliwa sie w koncu odmeldowala :P A to niedobry dzidzius – żeby tak pozbawić mamę zęba ;) Moja mama przeze mnie straciła dwa :P – kurcza jak i mnie sie to przytrafi to jeszcze musze zaoszczędzić na na sztuczne zeby – a to spory koszt :O Claribelka a co to za humorzasty ginek :P w ciązy czy co? Co do seksu to ja miałam ochotę, ale jakoś mi przeszła i troche zobojętniałam – jakoś tak wewnętrznie boje sie czy co i nie jest mi tak wygodnie jak dawniej... i jakoś tak nieatrakcyjnei sie czuje – a moze to ta pogoda – nadrobie na urlopie :P:P:P Pimboli gratuluje ksieżniczki!!!! Co do umiejscowienia łożeczka to myślałam ze od razu dzidek pójdzie do swojego pokoju, ale jeszcze zobaczę... myslicie że powinien być najpierw przy rodzicach – myslam zafundowac sobie w dziecięcym pokoju miejsce do spania na wszelki wypadek z góry przepraszam za lieterowki – ale pisałam na szybko w krótkiej przerwie w pracy – zanim przerzuce sie nia kolejny temat :) pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka -- to smutne, co napisalas.... My mamy taka umowe, ze moj A. wychodzi na piwko z kolegami raz w tygodniu. czasem to nawet nie korzysta z tego, bo jak mowi, nie chce mu sie....facet musi tez pobyc czasem z innymi mezczyznami, gdy moj wraca do domu to opowiada mi co tam u ktorego slychac. Moj na poczatku tez nie byl tak zainteresowany tym co dzieje sie ze mna, ale powoli podstepem go wciagnelam. mamy ksiazke o ciazy i narodzinach dziecka i lezymy na kanapie a ja czytam na glos, tak samo z gazetami dotyczacymi ciazy i dzieci i chocby byl nie wiem jak zmeczony zawsze sie zainteresuje, ogladamy zdjecia maluchow, zastanawiamy sie jaki bedzie nasz.. Ponadto chodzi ze mna na wszystkie wizyty, byl przy usg. a teraz koniecznie domagal sie kopniecia od naszej dzidzi, i dostal, dumny chodzi jak paw. Sprobuj wciagnac meza w to wszystko, niech sprawdza czy dziecko sie rusza w brzuchu, najlepiej gdybys miala stetoskop zeby uslyszal co dzieje sie w brzuchu, na kazdym facecie zrobi to wrazenie. Po prostu wciagaj go w te sprawy, on w koncu jest ,,wspolwinny\'\'. rosolku--nie denerwuj sie , wszystko bedzie jutro dobrze zobaczysz:) przyszla mamo-ja tez przed ciaza rozjasnialam, ale teraz lekarz mi nie polecal farb z amoniakiem. Bylam u fryzjerki, ktora mi zrobila tonerem na braz. I tak bede nosic az do konca ciazy, bo prawie wcale sie ten szampon nie wymywa a potem chce wrocic do balejazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie musze przyznac raz farbowalam po 12 tyg jakos farba z amoniakiem z loreala smrod straszny mialam okna pootwierane ale potem sie zalamalam bo poczytalam o tym amoniaku wiec juz nie farbuje odrost mi sie rozbil jakos 1.5cm i chcialabym cos nalozyc . czyli te szampony bez amoniaku z loreal np. casting tez nie sa dobre i przechodza przez lozysko do dziecka??.u fryzjera nigdy jak bym poszla na balejaz to nie dotknie skory ale ten uzywalaby rozjasniacza czyli z amoniakiem tak nie chce.zastanawiam sie nad tym castingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMama23de moja fryzjerka powiedziała że ona nie stosowałaby nawet tych bezamoniakowych - bo to tez chemi i może zaszkodzic - ale trudno mi ocenić na ile ma ona racę, moze rzecziscie pasemka sa rozwiązaniem - bo nakłądając farbe nie dotyka sie skóry i może wtedy sie ta chemia nie wchlania do naszego organizmu a delj przez łożysko do maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerze też maja te tonery chyba bez amoniaku -a le tym włosków nie rozjaśnisz - oj domyslam sie ze kobiety które rozjaśniają zdecydowanie włosy maja w ciazy problem - bo jak tu chodzic z 10 cm odrostem - moze trzeba wszystko stonowac i przyciemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz farbowalam wlosy w ciazy bo mialam straszne odrosty i pytalam sie mojego lekarza i powiedzial ze mozna teraz te farby nie sa szkoldiwe jak kiedyd Iskierka mam gazety ale go to zupelnie nieinteresuje :( stetoskop tez mam ale nic on nieslyszy (ledwo slyszy swoje serce a co dopiero dzidzie) jak jestesmy w sklepie i lece ogladnac sobie ubranka dla dzidzi to czeka na mnie kilometr ode mnie a juz niewspomne o zakupach.... nic go nieinteresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa szkodliwe jak kiedys zgadza sie ,ale chodzi o zapach amoniaku w momencie farbowania i on jest szkodliwy ,wiec idac na pasemka do fryzjera tez bedzie ten zapach bo kazda rozjasniacz lub farba rozjasniajaca ma amoniak .w farbach czy rozjasniaczach fryzjerskich jest pewnie mniejsze stezenie i sa bardziej bezpieczne niz te do domowego uzytku.szampony sa bez amoniaku ale teraz sama juz nie wiem co robic jak one tez sa zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa jeszcze te henny na wlosy czyli farby ziolowe ale one nie rozjasniaja jakos mocno wlosow moze tylko o 1 ton .ale wiec ze po takiej hennie jak sie chce nalozyc formalna farbe lub zrobic pasemka to jest tragedia bo wychodza kosmiczne kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - trzymamy kciuki! Julcia - myślisz że mojego meza interesują zakupy - czasem mu mówię choc popatrz co fajnego wypatrzyłam w necie, ale jego to totalnei nie interesuje - nigdy nie lubił zakupów (a wręcz nie cierpiał ) więc nie moge od niego oczekiwac że to sie nagle zmieni o 18o stopni. Co do gazet ot również woli poczytac Przekrój niz M jak mama - ale uważam że nie moge mieć do niego o to pretensji - faceci przeżywaja to wszystko inaczej niż my - na prawdę - jak już pisałam zdarzaja sie wyjątki (szcześciary które takei wyjątki maja przy sobie) ale reguła - jest taka jak w naszym przypadku. Mój mąż natomiast uporządkowal z rupieci pokój dla maluszka - zrobiliśmy tam mega składzik prze 5 lat mieszkania hihi, na pewno go zaangasżuje z zakup mebli i podłobi - ba nawet bede mu kazała układac panel - zrobimy to rodzinnie, razem pojedziemy po meble - które pózniej on będzie musiał skrecać - ale jezeli chodzi o kolory ścian, pościel i inne pierdułki to na pewno nie bede oczekiwac ze tak samo sie w to zaangażuje jak ja. Myśle ze na niektóre zkupy wybierze sie ze mna - na pewno w sprawie wózka, ale czy bedzie tak szalał po sklepach jak ja - oj nie sadze. Myśle ze jedna wyprawa po sukienusie dla wymarzonej córci sprawi mu olbrzymia przyjemnosc - ale jak bede go chciał wyciagac co drugi dzień to sie w głowe postuka. Pamiętaj oni sa z marsa a my z wenus - oni przezywaja pewne sprawy inaczej niż my. Oczywiście trzeba oczekiwac zangażowania męża w przebieg ciązy (troska o żone, wsparcie, wizyty, wyczuwanie ruchów- choć nie koniecznie za każdym razem gdzy dzidzia sie ruszy, szkoła rodzeni, poród rodzinny), w przygotowania i wreszcie opike nad maleństwem - ale to zaangazowanie zawsze bedzie inne od naszego - nie gorsze czy lepsze, po prostu inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×