Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Balbinka ja zmieniłam lekarza na początku ciąży na takiego, który pracuje u nas w szpitalu. Skoro już jesteś umówiona na wizytę to idź co Ci zależy. Może lekarz bardziej Ci będzie odpowiadał. Spokój Twój i dziecka oraz jego zdrowie jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik dzieki nie jestem eszcze zapisana bo nie trzeba wystarczy jechac na 17 do niego i przyjmue do ostatniej pacjentki ;-) pojade sobie po 16 wezmegazete i poczytam w samochodzie ;-) zeby byc wmiare pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dwa śniadania i 4 krokiety na obiad i nadal jestem głodna :) Belucci, jeśli masz termin na 2 lutego, to musisz wpisać się na początku tabeli, żeby nie było bałaganu. Balbiinka, jak coś Ci nie gra z lekarzem to pewnie,że zmień. Coś jeszcze chciałam napisać i zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje pimboli poprostu sie nie rozgladalam ejszcze dokladnie persil sensitiv i lenor senstitiv czasami kupuje wiec to tylko znam. balbina zmien lekarza na lepszego ale juz zglodnialam jak mowicie o tych golabkach i krokietach mniam ja mam lasagne ale dopiero ja zjem o 17 lub 18 jak maz wroci..:( chyba zrobie sobie zaraz kanapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina - zmień lekarza na innego. Moja koleżanka w 9 miesiącu zmieniła nawet... a teraz jest jeszcze czas. Dobry lekarz, którego możesz o wszystko wypytać i któremu ufasz to podstawa. Bo nie masz dodatkowych stresów. Igmik - kopyteczka byly wczoraj :)))) Czy używa któraś z was produktów amway? Koleżanka mi mówiła, że tam jest super proszek dla dzieci i że w ogóle nic tam nie uczula z chemicznych rzeczy. Ale ja nie znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny nie mogę od poniedziałku nadrobić waszych wpisów:) Co usiąde troche poczytam to następnym razem jest znowu dużo do nadrobienia:) My jeszcze nie zabieramy się za zakupy, może dlatego że to drugie dziecko i nie mamy czasu tak jak przy pierwszym. A ja do piątku bez męża; troche dziwnie się czuje. Życzę bezdeszczowego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten proszek SA8,o ktorym pisalam wyzej jest wlasnie od Amway,tez slyszalam,ze bardzo fajny,ale nie mam doswiadczen w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od ktorego tygodnia liczycie 6 miesiac. Bo ja juz sama nie wiem (ja to tal licze np. 24 tyg dziele na 4 i wychodzi - 6 miesiac). Nie wiem czy czasem sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, gratuluje bobaskow pci obojga.ja nadal nic nie wiem i nie chce wiedziec, wole miec jajko z niespodzianka interesuje mnie tylko to czy jest zdrowe a co ma miedzy nozkami jakos mniej;)) belucci gratuluje dwujeczki...marzylam o dwojce:) ktos pytal o zajecia dla ciezarnych w wodzie...no to warszawianka...a tak naprawde cwiczenia dla ciezarnych to chyba za wielkiego sensu nie maja. ja chodze na basen i poprostu plywam,czasami z deska ,kiedy mam gorszy dzien bo ise boje ze zrobi mi ise slabo wiec dmucham na zimne:)a w szkole rodzenia i tak do wiem sie o wszystkich wskazanych ciazowych cwiczeniach:) szklana co ze szkola rodzenia?gdzie ise wybierasz??ja chyba zapoluje na ta darmowa w zosce...moze sie uda:) a dla maluszka nadal mam NIC, jesli chodzi o cudownego to nie mam zadnych problemow.nadal jest cudowny,sparwdza czy mam duzo miejsca w( majatkach chcialm na pisac)w gumce od spodni i mowi:nie gniec ONEGO...z sexem nie mamy zadnych problemow w sumie odkad sie poznalismy nasz zapal do igraszek nie maleje i jestesmy z tego powodu szczesliwi...tylko powoli robi ise nie wygodnie:( malenstwo kopie jak szalone,dzis otrzymalam pierwszego kopniaka w pepek:)a Cudowny kiedy tylko polozy dlon na brzuszku odraz dostaje kopniaka:)nie okazuje ale wiem,ze jest z tego powodu szczesliwy:)) zauwazylam,ze maluszek rano jest na wysokosci pepka a kiedy wstane i pochodze to spada na dol...i kopie na granicy brzuszka i wlosow lonowych:)lubie te kopniazki,coc przyznam ,ze na poczatku zamiast radochy to mialam zlosc straszliwa bo wydawal mi sie taki obcy i nie do konca moglam ise pogodzic z mysla o czyms co zyje wlasnym zycie i to w moim brzuchu jak jakis pasozyt i wcale nie daje skupic sie na pracy..... no i to co mnie meczy.jestem super mocno przeziebiona,tak namax...w gre poszly czosnki mleka z miodem i maslem miod przedewszystkim(miod rules!) dobra nadrobilam zaleglosci w tym co u mnie.ciesze ise ,ze topik wreszcie ise ruszyl. sciskam i ide sie wygrzewac przed telewizorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, na tygodnie to mi sie wydaje ze jeszcze dlugo, a na miesiace to np. leci szosty, potem tylko siodmy, osmy i dziewiaty i bede mogla przytulic bobaska. Nie moge sie doczekac kiedy to nastapi. Wyobrazam sobie jak bedzie wygladal, jakie beda jego oczka. Eh cos cudownego. A tymczasem kopie mnie na calego. Sa dni kiedy tak delikatnie jakby mnie muskal, a czasami aktywny jest caly dzien i potrafi w nocy nie dac spac:P Jakiez to jest przyjemne, zwlaszcza ze jestem na zwolnieniu, wiec moge odespac w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w mojej magicznej książce jest tak: 18-22tydz-5 miesiąc 23-27tydz-6 miesiąc 28-31tydz-7 miesiąc 32-35tydz-8 miesiąc 36-40 tydz-9 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-a jak wygladaja wczesniejsze tygodnie? Bo w mojej ksiazce jest tak podala Przyszla mama.Ciekawa jestem jak jest w twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Hałaśliwa -ale ten ząb tak wziął i po prostu ci wypadł ???? To przez ten wapń a raczej jego niedobory? No i kuruj się z przeziębienia :( Ja dziś jadę na 4 dni do wrocławia do rodziców :) NIe ma jak w domu... pyszne obiadki i w ogóle :) cieszę się. Zaczynam kontrolować spożycie słodyczy... :) Bo normalnie mi się zgrubło. Postaram się nie zjadać od razu całej tabliczki czekolady po jej otwarciu. :) Podzielę ją sobie na 3 dni... ech te wyżeczenia Ja już się też pogubiłam w tym liczeniu. Teraz mija mi 22 tydzień a jak ktoś pyta to mówię przełom 5 i 6 miesiąca ale też słyszałam że od 23 tc jest 6 miesiąc więc w moim wypadku od następnego poniedziałku. Ale jak nie liczę tak mi się ciągle nic nie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Już od 5 nie śpię, bo na 8 miałam wizytę i przeżywałam jakby to było niesamowite wydarzenie. No i po połówkowym. Dzidziuś jest zdrowiutki, rozwija się świetnie.Lekarz mówi,że jeśli będzie tak przybierać na wadze, to przy porodzie będzie ważyć ok. 3,5 kg. A teraz najśmieszniejsze: mój Bartuś jest dziewczynką! N a 100% . Aż się popłakałam, tak byłam zaskoczona. Cieszę się jednak strraaasznie, bo w skrytosci ducha marzyłam o dziewczynce, choć i Bartka kochałabym całym sercem.Mąż zachwycony, cały czas powtarza,że będzie miał taką słodką niunię, córeczkę tatusia.A moja mama stwierdziła,że skoro tyle dziewuszek ostatnio się rodzi, to wojny nie będzie. Czyżby szykowała nam się seksmisja? Później dodam, przy pomocy Przyszłej mamy, jakąś fotkę tej mojej psotnicy. A moja buzia wygląda dziś tak: :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to aktualizacja: Nick...........wiek.....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......22....01.02.09.. .............+2.. ? piksip...........28....śląskie............22.....01.02. 09..............+3...? LUTÓWKA......24....świętokrz.......19.....01-06.02.09. ........-0.60.? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie..........23.....05.02.09. .......+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .........+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ...........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Mama3.........39....świętokrzys......21......10.02.09... .....+3/córcia Andzia1234...31....warszawa.........21......10.02.09.... ..........+6/?? adulka.........31....podkarpackie.....19......11.02 .09..................? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....21.....16.02.09...+4./ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek katia-84.........24....małopolskie/Krk..21....18.02 .09.............+1/? Pimboli..........27....Schwarzwald/DE..21....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......19....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....20....23.02.09..............+6/? dota25..........29.....pomorskie.........16.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......19.....26.02.09.............+3,5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................? belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Pimboli przyślę te brakujące miesiące tylko nie wiem kiedy. Dziś mam cały dzień zabiegany, może jutro mi się uda. Rosołku gratuluję zdrowej córuni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa współczuję braku zęba. No i kuruj się chorowitko. może czas zwolnić tempo, co??? Ja dziś na 17 do mojego ginka śmigam na rutynowy przegląd podwozia a na 20 mam usg 4d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek - no widzisz!!! Wszystko ekstra! Hmmm Bartuś jest dziewczynką... :) Ciekawe czy moja córeczka jest syneczkiem... heheh. Lekarz daje 100% i widziałam na własne oczy jej pisię :) Ale do końca nie wierzę jakoś bo wiem, że pomyłki się zdarzają. Ale były by jaja. Jeszcze raz gratulki! Odeśpij może tą pobudkę poranną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze moje Krolowe Brzuchatki ;-) Pimboli, gratulki hamburgerka. Czarna.owieczka- musisz dbac o pecherzyk.To wyglada na przeziebionko pupy a nie na grzybice.Na grzybki to clotrimazolum masc ale na pecherzyk wiem że furagin jest zakazany.Nie wystawiaj pupy na zimne.Cieple gacie typu pantalony i koszulki. Julka, kurcze moze mozna jakos z mezem porozmwaiac i znalezc wspolne rozwiazanie .Mojej psiapsiułki moaz tez taki byl.Jakos ciaza go zupenie nie interesowala.Dziecko sie urodzilo i jest swietnym ojcem.Poprostu tak go wychowali.Ciaza jest dla BAB.No i serio-kobieta zawsze naciska na dziecko.(Prawie zawsze)Mezczyzna nigdy do konca nie jest gotowy. Halasliwa, witaj!!!zaganiana strasznie jestes.Uwazaj na siebie i trzymaj mocno swoje ząbki \\;-) Rosolku, ja cos czuje ze jak dzidzia da Wam popalic, to bedziecie na palcach chodzic zeby tylko zasnela ...Moi znajomi nawet na ulicy szeptali zeby dziecka na spacerku nie obudzic.heheheh Mia82, ja natomiast czuje sie jeszcze bardziej sexi z brzuszkiem.Bardzo sie on nam podoba i bardzo nas kreci.Mysle ze to kwestia nastawienia.Hhehehe. No i nie widze ud ;-).... IGMIK, trzymam w kciuki za rozwarcie nozek Twojego malenstwa.Bedzie uparciuch albo uparciuszka. Witaj balbinka ;-), ze swojego slicznego nowego mieszkanka.Szczesciara jestes ;-) Roskołku, ale nowinka.Podoba mi sie stwierdzenie Twojej mamy-wojny nie bedzie!!!Buziak dla niej. Ja sobie jakos ciagne.Wczoraj wzielam wolne zeby sie wyspac i nic nie robic.Dzis dzien jak codzien. No moze milszy bo strzelilam wczoraj focha do Aligatora.Dba o mnie i kurcze wlasnie jestem taka ksiezniczka.Nic nie robie i nie pozwala mi na nic.Mamy dobry podzial obowiazkow wiec latwiej mu bedzie zrozumiec jakie to trudne jest wszystko. Ubranek jeszcze nawet nie ogladalam.Tylko buziki.Kolory-bynajmniej nie rozowe.Nasza mala bedzie chodzila w brazowych i zielonych.Zreszta Aligator bedzie wybieral jak ja bede rodzic Zycze milego dnia i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana glowo, moja malyszka na ostatnim badaniu tak sie rozkraczyla ze nie mialam zludzen.Na badanku patrzyla sie na nas i ssala sobie palca u stopy.Oj bedzie mala zolziszka....Wczesniej mowilam ze nie jestem pewna wiec chyba uslyszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow rosolek super sie ciesze ale zaskoczona musialabys niezle gratuluje coreczki hehe chyba nie robilas jeszcze zakupow dla chlopczyka?? teraz musisz kupowac sukieneczki :) ciekawe czy u mnie sie cos zmieni mam nadzieje ze nie bo ja tez marze o coreczce:) ale jak by byl synek to tez nie ebdzie zle dziecko to dziecko:) a wczesniej ci powiedzieli chlopak na 100%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku - :) :) :) ale numer! Gratuluje:) balbinko - pewnie, ze powinnas zmienic, skoro wychodza takie sprawy , o ktorych piszesz to naprawde nie masz pewnosci jak to bedzie. Dla swojego spokoju idz do tego drugiego jesli rzeczywiscie ma duzo lepsza opinie no to nie ma sie co zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła, oczywiście,że kupiłam parę rzeczy typowo chłopięcych.Wszyscy dookoła mówili nam, żeby się nie nastwiać z całą pewnością na syna, ale my byliśmy uparci.Teraz podobno na 100% jest dziołcha, a wtedy na 99% był Bartek.Liczę,że już jej nic nie wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe najwyzej zoastawisz dla drugiego dziecka:) pewnie mala musiala miec miedzy nogami pempowine stad lekarz stwierdzil na poczatku ze to chlopak moja mala podczas padania tez miala pempowine miedzy nogami ale lekarka ja ogladala i powiedziala ze widzi dziewczynke a na 100% powie 15go.Ciekawa jestem bo byly juz takie numery ze przez cala ciaze kobieta myslala ze bedzioe corka a to syn sie urodzil lub odwrotnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×