Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

igmik masz racje ta maz nawilza skore i anwet niektore polozne karza nie myc dziecka tydzien po porodzie .dzieci kapie sie na wieczor bo lepiej wtedy spia 1-2 razy w tygodniu ale codziennie byc im pupke(przy zmianie pampersa ) i szyjke wacikiem gdyz tak moga znajowac sie resztki pokarmu i rozwijac bakterie zalwazylam ze teraz jest wielki zwrot ku naturze w pielegnacji noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do energii, to ja mam zdecydowany spadek, nic mi się nie chcę. Obiadu nie gotowałam od wtorku. Ale dzisiaj naleśniki z nadzieniem ruskim i do tego surówka z czerwonej kapusty i sprzątanie. Chyba padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była u nas moja teściówka i stwierdziła, że ja na pewno urodzę o czwartej nad ranem. Ja się pytam dlaczego a ona dlatego bo ja urodziłam o tej porze (rodziła tylko raz). Niezła co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIA 82 - ŚWIETNY TEN TWÓJ WWW.BOBOSKLEP.PL CENY PRZYSTEPNE CO NAJWAZNIEJSZE, WSZYSTKO W NIM JEST I NAPRAWDĘ ŚLICZNE. SZKODA TYLKO, ŻE POZA DWOMA KOLORAMI RÓŻ I NIEB PRODUCENCI NIE WYKAZUJĄ SIĘ INWENCJĄ . DZISIAJ ZROBIĘ CHYBA LASAGNĘ ZE SZPINAKIEM I TWAROGIEM - TWARÓG MOGĘ JEŚĆ O KAŻDEJ PORZE DNIA I W KAŻDEJ ILOŚCI. NA RUSKIE CHYBA ZABRAKNIE MI CZASU - W KOŃCU TO PRACA RĘCZNA HANDMADE NA DOBRE 2 GODZ. MOJA MAM ROBI TAKIE PYSZNE Z TWAROGIEM I KASZA GRYCZANĄ, ODSMAŻONE NA ODROBINIE MASEŁKA - TO POEZJA . U MNIE SŁONCE - MOZE OPRÓCZ SZYCIA NOWYCH ZASŁON UMYJĘ OKNA???MOŻE SOBIE NIE ZASZKODZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK DZIĘKUJĘ ZA RADY, TYM BARDZIEJ, ŻE SPRAWDZONE. MAXIO UWIELBIA DZIECI, ALE ONE NAS TYLKO ODWIEDZAJĄ I ODCHODZA I ON O TYM WIE. JESTEM DLA NIEGO JAK "MATKA PRZEŁOZONA". UZNAJE MNIE ZA OSOBNIKA ALFA, ALE ON JEST TYPEM DOMINUJĄCYM - W KONCU BYŁ PIERWSZY W MIOCIE- NAJSILNIEJSZY, ZDROWY I ...ŚLICZNY. IGMIK CZYTAM, ŻE TWOJA TESCIÓWKA DENERWUJE CIĘ TAK JAK MNIE MÓJ TEŚCIU. O PORÓD, PRZEBIEG CIĄŻY I JEJ DOSWIADCZENIA POWINNAS ZAPYTAĆ MAMĘ I NAJBLIZEJ SPOKREWNIONE CIOTKI, BO TO SA TWOJE GENY. NA SZCZĘŚCIE NIE MASZ W SOBIE GENU TEŚCIOWEJ :) MÓDL SIĘ ABY DZIDZIA NIE BYŁA DO NIEJ PODOBNA, BO... WTEDY SIĘ ZACZNIE...A NA PEWNO WIZYTY BĘDĄ CZĘSTSZE. CHOCIAZ MAM DOBRĄ TESCIOWĄ CIESZE SIĘ,ŻE MIESZKAMY 80KM OD SIEBIE. NIESTETY, MAMĘ TEŻ MAM DALEKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho kochne koleżanki brzuchatki. Wyspałam się! Nie leżałam w nocy i nie gapiłam się w sufit! Aż mi się chce wszystko dziś. No... może bez przesady... Igmik ja mam ostatnio takiego lenia, że nie sprzątam...dom już nieco zabrudzony aż M powiedziała, kochanie może jednak weżmiemy tą panią do sprzątania raz w tygodniu, żeby cię odciążyła... Hehe jemu też się nie chce sprzątać ale przynajmniej nie zwrócił mi uwagi ze brudno tylko dyplomatycznie. Ja nie wiem ale mam jakiś problem z panią do sprzątania. Głupio mi że ktoś sprząta a ja siedzę... :( Dzisiaj mam robotę siedzącą - poprawiam scenariusz, który muszę dziś odesłać więc dupka mi odpadnie pewnie. Ale potem jedziemy z M oglądać samochód! Mój M w końcu dojrzał, że trzeba kupić samochód. Mamy jeden - moj a on jakoś sobie radzi. CZęsto mu pożyczam ale że kończy 30 lat we wtorek, córka mu się rodzi to auto musi być i prawdziwy facet z krwi i kości się zrobi :) Balbinka - matko boska ty to jesteś orginalna! bo o cukrzycy już słyszałyśmy ale niedobór.... Nie pomogę nic niestety... :( Lammamma - mnie tak korci żeby złapać za pędzel i malować! Ale wiem , że miałąbym aferkę jak ty jak by M wrócił... dlatego cierpliwie czekam aż on się za to weżmie, może mi pozwoli asystować chociaż... Co do psa to IGMIK ma rację. My też tak planujemy zrobić z naszym. Pój pies teraz to by najchętniej na mnie leżał i całe noce zaczął z nami przesypiać w łóżku. Kiedyś wpadał na chwilę i szedł do siebie i wracał jak się budziliśmy a teraz całe noce w łóżku... hmmm ja mam taki plan żeby na niego nie krzyczeć jak będzie chiał powąchać malutką, pokażemy mu ją i będziemy pozwalać podchodzić jak będziemy ją trzymać. Absolutnie nie będę stosować wrzasku, zostaw, nie wolno, uciekajstąd itp. Położna powiedziałam żeby nawet dać psu pieluchy do powąchania te którymi dzidek będzie owinięty zaraz po porodzie w szpitalu, żeby dzidek się przyzwyczajał od początku do bakterii które są w domu. I pieluszki psu i ubranka M też przysniesie do domu i mu położy na łóżku jego. Jezu ale się rozpisałalam! Wracam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana a właściwie to czym Ty się zajmujesz. Wiem, ze wolny zawód. Ale tu piszesz,że kupowałaś do programu worki sako, dziś poprawiasz scenariusz-tylko pozazdrościć. La mamo ja mam się kogo pytać. Moja siostra ma 4 letnie dziecko, jest pielęgniarką na pediatrii (zresztą moje dwie siostry są pielęgniarkami i zajmują się dziećmi). Myślę, że ich wiedza jest bardziej na czasie niż teściowej. I to fakt, że odkąd jestm w ciąży to działa ona nam nie jak płachta na byka. Mam nadzieję, że to hormony i później mi choć trochę przejdzie. Oby naszym zwierzaczkom się dobrze żyło z naszymi dziećmi. Wiadomo kto będzie najważniejszy. Wy macie dobrze, bo psy nie \"ugniatają\" w przeciwieństwie do kotków. Najbardziej się boję, że moja kicia to z miłości pougniata sobie dziecko albo się na nim położy, dlatego wiem, ze muszę mieć oczy dookoła głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 moja koleżanka idzie w środę do ZUSu i ma się spytać o ten macieżyński i na pierwsze i na drugie dziecko. Wtedy podam Ci jakieś konkretne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Beda-dluzsze-urlopy-macierzynskie-i-urlopy-dla-ojcow,wid,10591504,wiadomosc.html To jest link z dzisiaj dotyczący urlopów macierzyńskich i tacierzyńskich. Ta moja koleżanka od zusów spyta się tylko czy nowy wymiar urlopów będzie od 2009r czy 2010r, bo w tym artykule nie jest to wprost napisame. A z tego co tu jest napisane, to zarówno na 1 jak i kolejne dziecko urlop macierzyński będzie wynosił tyle samo czyli 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halasliwa, jak moj Aligator nie chce to tez mam depresje ze juz mnie nie kocha…heheh.Czasem tez placze. Moje drogie ja juz obawy porodowe wyplakalam. Ostatnio polecalyscie poczytac”lutówki” i uswiadomilam sobie ze wszystkie juz czekaja az sie rozsypia. W nosie maja czy boli czy nie. Czy to jest niekonfortowe dla tatusiów czy nie. Najwazniejsze to zeby urodzic WKONCU. Robia przysiady nawet obawiaja sie znieczulenia bo to wydłuza poród I przynosi wiecej bolu. Staram sie nie myslec. O tym co bedzie, Widze to tak. Wypada czop. Potem wody I potem boli I KONIEC.Koniec oczekiwania I koniec tego co zaczelo mi sie dziac(obolale raczki I nozki, bezsennosc, dusznosci, kłucie pod zebrami, ucisk na przepone, sikanie co 20min. a w nocy miimum 3 razy) Balbinka, przemysl porod z mezem.Moze to ze Ty nie chcesz moze odebrac to przezycie jemu. Kolega wlasnie uczestniczyl przy porodzie. Poweidzial ze kazdy facet musi to przezyc.Plakal jak nienormalny ze szczescia. Powiedzial ze to najpiekniejszy kawalek miesa jaki zobaczyl w zyciu. Wszystko od tego czasu stalo sie nie wazne. Pieniadze, kariera, przyjemnosci. Teraz liczy sie tylko jego zona I coreczka. Powiedzial do mojego ze poprostu musi uczestniczyc w tym I basta. Pierwsze dziecko rodzi sie przewaznie długo wiec moze jednak zdązy. Slicznie dziekuje za linka do stronki o szkole rodzenia. Ja reaczej sie nie zapisze bo i jak wiec duzo nam to da, Lammmamamma, witaj u nas. Milo Ciebie znowu zagoscic. Ciesze sie ze juz po remoncie. Teraz sie przyznaje ze dopiero doczytalam do wpisu Lamamy i dale nie dam rady bo praca goni. Dzis jade na dwa dni wiec znou zaleglosci. Pozytyw jest taki ze odnioslam kilka sukcesow i udowodnilam jaka jestem bezcenna. Poweim Wam ze skrocilam proces suszenia z 14 dni do 8,5 dla materialu bardzo delikatnego do wyrobu mebli domowych. Wiele takich sukcesow ma wiec jestem z siebie dumna. Teraz sobie odpoczne i wslucham sie w rytm wlasnego ciala i Ksiezniczki. No oczywiscie zalicze tez dentyste!! Juz sie nie moge doczekac. Zycze Wam milego weekendu i posylam buziaki. Skonczylam na stronie 229 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki IGMIK za informację. To że wydłużają na pierwsze dziecko to wiedziałam, ale własnie nie wiem czy na drugie też. W jakimś artykule czytałam wcześniej, że na drugie dziecko jest propozycja, aby zostało tyle co było, czyli 20 tyg. To był dopiero projekt zmian, wiec jak będziesz wiedziała na 100% jak to teraz będzie, to daj znać. Dzięki. Dziewczyny, dziś z mężem wybieramy się na imprezkę, dlatego Was nie poczytam, ale obiecuję, że nadgonię w swoim czasie. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik. jestem reżyserem. Na razie nie nakręciłam jeszcze wielkiego filmu ale robię wszystko żeby tak się kiedyś stało. Cały czas muszę się uczyć (już jestem po studiach - i jednej szkole reżyserskiej a teraz w drugiej u mistrza Wajdy a przy okazji jeszcze jakoś zarabiać... Więc robię różne rzeczy. Teledyski, programy no i małe filmy żeby się uczyć i takie tam. Praca fajna ale... raz jest raz jej nie ma. Wolny zawód ma plusy i miniusy, ale jak każdy chyba. :) Już wiem że w maju bedę mieć parę dni zdjęciowych i M będzie musiał być na planie z calineczką a najlepiej dowozić ją na jedzonko... :) Ciekawe jak to bedzie. :) Odnośnie porad księgowo wbezpieczeniowych to ja mam tak, że nie mam żadnego zusu bo pracuję zawsze na umowę o dzieło. Jestem ubezpieczona ze składki męża. I do szpitala mam zabrać zaświadczenie, które to stwierdza i dwa aktualne odcinki opłaconych składek męża. Czy to prawda jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........31...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......30....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........30.....02.02.09.. ...+10..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........30.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+4,3/ ???? mandzia.........28....łódzkie.........28.....08.02.09.. ....+7/córeczka malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....29..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys...28.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córec zka Ewi785.........30....Lubuskie.......15.... 6-12.02.09.....................? lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .28..16.02.09..+7/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..28....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......27....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........26......26.02.0 9........+8/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik Tylko się aktualizuję,bo to mój cotygodniowy rytuał. Nie zabieram głosu, bo mam chandrę, jest mi źle, smutno i jakoś nerwowo, że aż się cała w środku telepię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana głowo to może kiedyś zaprosisz swoje forumowe koleżanki do jakiegoś filmu:-P Bardzo ciekawe zajęcie-zazdroszczę! Jeżeli chodzi o dokumenty ubezpieczeniowe to najlepiej spytać się w szpitalu czego potrzebują. Jeżeli powiedzieli ci, że to wystarczy-to to wystarczy. Rosołku nie smuć się 🌻 dla Ciebie. może masz ochotę nam tutaj się wyżalić? Poczytamy i może uda nam się Ciebie pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja zamęczająca Was pytaniami Dzisiaj piłam glukozę i nie uwierzycie ale strasznie mi smakowała i miałam ochotę na jeszcze. Na czczo mam glukozę 91 a po podaniu 50 g glukozy po godzinie 146 Czy powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja zamęczająca Was pytaniami Dzisiaj piłam glukozę i nie uwierzycie ale strasznie mi smakowała i miałam ochotę na jeszcze. Na czczo mam glukozę 91 a po podaniu 50 g glukozy po godzinie 146 Czy powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis powinnaś zadzwonić albo pójść do lekarza bo norma jest do 140 po godzinie. Ale bez paniki wynik nie jest mocno zawyżony. Skoro tak ci smakowała glukozka to zapewne będziesz miała powtórkę - tym razem 75 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK dzięki serdecznie za pomoc No nic w środę mam wizytę u lekarza i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam kurde te wyniki glukozy to mojej siostry nadodatem ma krew Alat wynik 9 norma 10-35 glukoza na czczo wynik 68 norma 74-110 glukoza po obciazeniu 75 po 2h wynik 50 mocz Leukocyty wynik 90-100 norma 0-5 szok wpw erytocyty swieze 3-6 norma 0,3 wpw kuzwa nie moge sie dodzwonic do lekarza oile dobrze pamietam to Mia twoj maz chyba jest lekarzem poglabys podpytac ;-)????? albo kotrj z dziewczyn kurde nie pamietam przepraszam ktorej maz to lekarz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiina chyba mamy3. IGMIK dziękuję, jak zwykle można liczyć na Twoje wsparcie :) Nie będę opisywać tu swoich problemów,bo pewnie sobie je wyolbrzymiam.Po prostu ktoś porysował nam auto,spadł śnieg z deszczem, muszę iść na imieniny dziadków a nie chcę,mam problemy z mężem... Płakać mi się chce.To wszystko.No i puls mi podskoczył do 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku chyba tak i niczym sie nie martw kochana ta pogoda i otoczenie tez mnie doprowadza do stanow melancholijnych przemyslen i sama sobie hallo montuje ;-) siedze od rana do wieczora sama maz do 17 w pracy i mi sie pierdzieli pod kopula hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie rosolku, dzis tez mi puls podskoczyl:D 98 ale sie wyspalam i juz w normie. grunt to spokój leukocyty w ciazy moga byc podwyzszone balbino, ale - nie pamietam o ile.. chce zeby juz byla wiosna, chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki głowa do góry!!! Ja też miałam dwa dni doła-chciałam do domku. Dziś już mi lepiej. Rosołku na facetów chyba też źle działa pogoda skoro nie dostrzegają, że jesteśmy w ciąży i trzeba na nas chuchać i dmuchać. Balbinko a nie pomylili się z wynikami Twojej siostry??? A MAmy3 ma dziś u nas nie być bo poszła z mężem na jakieś spotkanie. Lepiej dzwońcie do lekarza. I spokój, spokój. Trzymam kciuki żeby wszystlko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI NO CO WY??? TRZYMAJCIE SIE CIEPŁO, NIE DOŁUJCIE. ROSOŁEK - KŁOPOTY Z NASZYMI FACETAMI TO CHYBA \"CHOROBA \"TEGO ETAPU CIĄŻY, JA TEZ SIĘ ŻALIŁAM I ... IGMIK MNIE POWITAŁ W KLUBIE \"CHWILOWO PRZEZ MĘŻCZYZNĘ ZANIEDBANYCH\"(MAM NADZIEJĘ, ŻE CHWILOWO ,BO JAK NIE TO CHYBA ROZWÓD!) DZIĘKUJĘ IGMIK JESTES NIEZASTĄPIONA!!!!!!!!!!!! NAJLEPIEJ TO NIE MYSLEC ZA BARDZO I NIE DMUCHAĆ W TYM KIERUNKU. POLECAM PRACĘ. UMYŁAM DZIS 3 OKNA PO REMONCIE I JEŚLI KTOS CHCE MI POMÓC ZAPRASZAM DO NASTĘPNYCH 8 SZTUK. NO CÓŻ TEZ SIEDZE SAMA, A MŻ JEST GDZIEŚ NA TRASIE PRACA-DOM, ZAKŁADAM, ŻE PRZY TAKIEJ MINUSOWEJ POGODZIE I SNIEGU MŻYK BĘDZIE PÓŻNIEJ NIZ CHCIAŁABYM, ALE CÓŻ ... SZUKAM SOBIE ZAJĘCIA. MOŻE TO MALOWANIE , KTÓRE SUGEROWAŁA SZKLANA , ALE PASTELAMI AKWARELKE DLA SIEBIE, ALBO NA ŚWIĄTECZNY PREZENT... SZKLANA CO ZA INSPIRACJA!!!! ZROBIĘ TAKIE SLICZNE KARTKI SWIĄTECZNE. ZAWSZE WYSYŁAM ZBYT PÓŻNO I KUPUJĘ HURTEM NIESTETY - KOMERCYJNE. CO WY NA TO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołek dzięki za polecenie syropka, naprawdę działa. Czuję się już o wiele lepiej i nie sypiam na pierzu bo jak się okazało to to było przyczyną mojej alergii. To że mi ta glukoza smakowała to nie znaczy ze chciałabym przechodzić to jeszcze raz bo już się martwię że może okazać się że mam cukrzycę a tego bym nie chciała :( Strasznie mnie ciągnie do słodkiego wiec to pewnie ta glukoza była dobra Ja to bym teraz tylko na słodkim żyła Wczoraj mnie strasznie wkurzyła fryzjerka. Poszłam obciąć włoski bo już dawno tego nie robiłam a Ona na wstępie że ma dzisiaj szczęście do zaniedbanych wełniaków :( A jak wstałam po wszystkim i stwierdziłam że już lżej się czuję popatrzyła na mnie stwierdziła że juz niedługo w ogóle będzie lżej. No co za babsztyl. Mojego miśka to aż zagotowało :( No masiakra Idę spać bo dzisiaj miałam ciężki dzień Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę super dzionka śliczna zima za oknami wprowadziła mnie w świetny nastrój mogłabym tak godzinami patrzeć na ośnieżone drzewka za oknami!!!;) Na maila wysłałam nowe zdjęcie=) Pozdrowionka! Znikam do pracy,pa!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ;-) umnie sloneczko za oknem i sniezek w nocy spadl ;-) lubie tak jak drzewka blyszcza w sloneczku osniezone ;-) maz niestety musial isc dzisiaj do pracy wiec cholerka na zakupy dopiero o 13 popedze ciekawe co wtedy zdaze za miesko kupic hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas też śnieżno biało za oknem:-) Balbinka dodzwoniłaś się wczoraj do lekarza? Kluska zaraz obejrzę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dupa. mokro i szaro. Byłam z psem i zaraz się kąpię - byłam w piżamie i dresie z psem :) I uderzam na poszukiwania kurtki zimowej, najchętniej takiego puchowego płaszczo śpiworka. Ktoś gzdieś widział? Musi być mega ciepłe i do kolana i z kapturem i ładne a tak poza tym to mi wszytko jedno :) MIłego dnia śniegowego. Może i my się doczekamy chociaż... opony zmieniam w środę dopiero więc może lepiej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×