Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hałaśliwa sporo tych zakupów :) ja bym to chciała załatwić w tym tyg :) Wy macie juz wózeczek wybrany? Tak mi cos świta ze pisałas o Jane, nomand może... ale mogłam coś poplątać – moi znajomi maja taki wózek i sa bardzo zadowoleni – jest super lekki. O do materacyków to mnie przekonano do 3- warstwowego pianka i kokos – kokos i gryka mówili ze zbyt twardy, a 2-warstwowy pianka kokos – ze za miekki. Ten twój Cudowny to na prawde skarb :) Powodzenia w przygotowaniach do egz no i na samyc egzaminie – kciukaski zaciśnięte! Up 3 moja przyjaciołka doświadczyła tego co Ty przy karmieniu – rany co ona sie nacierpiala wtedy – dlatego jestem wyczulona na tym punkcie – na pewno zastosuje sie do waszych rad co do smarowania od poczatku, no i mama głeboką nadzieję ze położna ulituje sie i przyłoży sie do tego zeby pokazac jak do piersi przystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beczko myśle ze co do leków to na pewnoe podaje się dopiero jak sie kolka pojawi, nie sądze żeby ktos miał na myśli stosowanie profilaktycznie, bo przecież kolka nie dotyczy wszystkich malszków - i każda z nas liczy ze ją to szczęśliwie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mia, wybralismy nomada, zakupilismy mieszkanie w centrum miasta,zebym miala do pracy blisko...ale sie okazalo,ze wcale nie bedzie tak blisko, bo nasze centrum miasta jest cale w przejsciach podziemnych ze schodami i bez wind ani podjazdow dla wozkow.dlatego postanowilam zakupic najlzejszy dostepny wozek na rynku...koszt stal sie niewazny...(niestety wozki sa strasznie bure...kolory wcale nie jak dla malenstwa a dla znuzonego zyciem starucha...ale coz...)a wracajac do tematu przejsc podziemnych to zlapalam mega zlosc i az napisalam do Uwagi,zeby sie ktos tym zjal...zyejmy kurka w stolicy i naokolo najwazniejszych punktow kulturalnych i uzytecznosci publicznej(dworca centralnego, placu kultury , domow centrum,o metrze nie wspominajac nie ma udogodnien dla "wozkarzy". w sumie moj list w mojej sytuacji juz nic nie zmieni, bo znim cos zrobi to ja juz bede malenstwo za lapke prowadzac...ale co maja zrobic ci, co nog nie maja?tez zniesc sobie sami wozek??a ci niepelnosprawni co na euro przyjada to jak maj sie wydostac z dworac....znowu sie znerwowalam...paranoja, europa , stolica, centrum miesta i ja u Wazki na wschodzie...podstawowych rzeczy niema... ide zrobic sobie meliske;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. ... +10/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........31...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek igmik............26....pomorskie.......32....01.02.09.. .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31.....01.02. 09..........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek kasiula29.......29....Frankfurt........30.....02 .02.09........+7...synek fusyta......33....podlaskie.......30.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie.........30.....02.02.09.. ...+10..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia basienia........27....śląskie.........31.......04.02.09. ........+9.córeczka rosołek.........26....lubuskie.........31.....05.02.09. .....+5/córeczka Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? Szklana Głowa.27...warszawa...... 31..... 07.02.09....+14!..córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+4,3/ ???? salwia..........28....wroclaw.........30.....08.02.09... ....+15/synek malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....30..... 09.02.09......+7 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .............+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. . ....+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09.......+6,5/córecz ka lamamma......30....Pomorskie......19......12.02.09... .......Mania/ek? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .30..16.02.09..+7/Niespodzianka Haydi.........22......Gliwice...........29....16.02.09.. .......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie....29...17.02.09........+12/Maja Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..29....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa.....30....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. .+5/Sebastian Kathey.........27....Warszawa.......28.....22.02.09 .. ...+7/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. .........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........28......26.02.0 9........+9/synek monis30........29.....Warszawa........27......27.02.09. ....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP..............27......27.02.09......+10/Emil ka myszkinson ...26.....Gdańsk..........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zgodzic ze w niemczech jest lepsza opieka medyczna. NIestety to prawda. W Rosji to co w Niemczech jest \"za darmo\" kosztuje min. 60tys złotych! w Polsce mysle ze minimum 30tys zł. To przeciez skandal ze nie ma w standardzie znieczulenia. Jak facet musi \"urodzic\" kamienie to oczywiscie nikt nie pyta czy chce czy nie. Kuzwa a my mamy rodzic dziecko!!Nie ma kasy. Do jasnej ciasnej place ogromna kase na opieke. Dlaczego np, w Lux Medzie mozna placic abonament 100zl miesiecznie i poprostu idziesz do lekarza z pocalowaniem reki. Panstwowo to mozesz..Brak słów.Ja w Polsce chodze prywatnie i nawet jak zarabialam grosze to szlam prywatnie. Wolalam to niz uzerac sie juz na starcie w recepcji. Teraz mam znajomych w dobrym szpitalu to mam od reki i sami zalatwiaja zebym nie placila. Inni niestety tego luxusu nie maja.To jest wlasnie nasza kochana krajowa opieka. W Rosji jest jeszcze tragoiczniej wiec powiem ze jest lepiej. Tu to doslownie kolchoz.Musze to akceptowac ale jest mi tak ciezko ze szok! Mia, mysle ze z pociagiem to nie ma problemu. Ja do Moskwy mam 14godzin.+ autem 3 do stacji. Wez tylko pierwsza klase i podusie pod plecki. Halasliwa masz super Cudownego.I swietnie spedzilas niedziele.Koncert, swietna sprawa. Ja wczoraj chcialam byc romantyczna. Ubralam sexi bielizne i.....skonczylo sie placzem przez pol godziny. Jak zobaczylam swoja pupe w lustrze to poprostu szok!!Wylam jak nienormalna.Tak sie ze mnie smial Aligator i mowil ze jestm piekna i nosze jego dziecko.Byl kochany.kupilam rozmiar \"L\" ale same wiecie.... Pozwolil mi isc do pracy w przyszłym tygodniu :), kochany jest. Powiedzial ze czasem moge byc ale codzinnie juz nie.Ide robic szarlotke :)sypana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Balbinko!! Wszystkiego naj… naj… najlepszego 🌻 Halasliwa witaj w klubie histeryczek beczących z byle powodów :) mój mężulek tez już od tygodnia wysluchuje ode mnie malego co nieco i co by nie zrobil i tak znajde powod żeby się na niego wydrzec :( Trzymam kciuki za prawko Up – ja myślałam ze największe brzuchole rosna wlasnie w dwóch ostatnich miesiącach?? No to już nic nie wiem :) Ja się ciesze ze już grudzień, bo teraz to już szybko zleci… swieta, sylwester… sylwester oczekiwania na nasze pocieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Aż miło czytać tak się rozpisałyście. Nie odniosę się do wszystkich postów za co przepraszam ale do kilku tematów poruszanych. Co do twardnienia brzuszka to ja mam czasami ale jest ich mniej niż 10 na dzień. Bywają dni, że jest ich więcej a czasami jest ich mniej, czasami nie ma wcale. Biorę magnez 3x dziennie. No ale mam zespół cieśni nadgarstka i nic nie da się z tym zrobić. Są to obrzęki wokół nerwów przy nadgarstku. Lekarz mówi, że takie są uroki ciąży. Palce u rąk masakrycznie drętwieją. Jeżeli chodzi o kosmetyki dla dziecka to my kupiliśmy zestaw kosmetyków z Nivea czyli płyn do kąpieli, oliwkę i krem na każdą pogodę. Mamy zestaw do obcinania małych paznokietków, szczotkę z grzebykiem, termometr z miękką końcówką(my będziemy mierzyć temp. w pupci) a wszystko firmy BABY ONO. Podkłady poporodowe kupiłam 3 pczki (te pieluchy z bella). Myślałam też żeby sobie kupić takie podkłady, co się kładzie na łóżko. O sudokremie też słyszałam, że jest dobry. Ja mam jakieś maści z Belgii, używała ich moja siostra i była bardzo zadowolona. Do tej pory jak mała się np. podrażni(ma 4 lata) to ta ją tymi maściami smaruje. Chyba się skuszę na purelean-jak źle to napisałam, to i tak wiecie o co chodzi. Przerażają mnie bolące i krwawiące sutki. Co do podróży w 31 tyg. Mia ja byłam w ten weekend u rodziców. 5 godzin jazdy samochodem w jedną stronę. Powiem Ci, że ciężko było. W jedną stronę kręgosłup odmawiał posłuszeństwa, w drugą nadgarstki i dłonie prawie odpadły. No ale to był ostatni raz w tym stanie. Następnym razem pojedziemy do nich jóż we czwórkę (my+kot, bo ten to z nami wszędzie jeździ). Puki co rodzice przujadą do nas na święta.Pociągiem chyba jest lepiej jeździć, bo możesz wyjść na korytarz, przejść się rozprostować kości. Balbinka Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! Dużo zdrówka i siły. I oczywiście szczęścia z maleńkiego Waszego cudu. Mia bardzo mi przykro z powodu taty... Ważka i Hałaśliwa dobrze, że znów jesteście z nami. Moniś dietka na pewno nie zaszkodzi ale powiem Ci, że kostka czy dwie czekaolady na tydz też nie. Sikorkia i Up dziękuję za rady. Jak to dobrze, że są tu osoby mądrzejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie gdyby faceci mieli rodzić to byloby inaczej, ale tego raczej sie nie doczekamy :) oni nawet wizyty u dentysty nie wyobrazaja sobie bez znieczulenia a co dopiero porod :) Ja tez czasami wole unikac lustra, bo jak widze tylek i ten celulit to a moja tesciowa wczoraj powiedziala mi ze robie sie wielka baba , nie pojadę do niej chyba juz do konca ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko wybacz ale się uśmiałam z prezentu, który zrobiłaś mężusiowi!!!!:-P No żeby się rozpłakać, toż mogłaś robić dobrą minę do złej gry. A tak wyszło, że on Ci zrobił prezent pocieszaniem. Iwonka ja też wczoraj od cioci usłyszałam, że w 8 miesiącu to brzuszek najwięcej rośnie (dziś zaczął mi się 8 miesiąc!!!!!!!!!!!!!!). Ja to już nie wiem-pierwszy raz jestem w ciąży. Jedno jest pewne, na pewno sprawdzę w najbliższym czasie czy to prawda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam "jóż" hahahahahahaha:-P Głupol. Ale pewnie już nie jesen błąd zrobiłam tylko jesteście takie taktowne i nic nie mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik nie przejmuj sie bykam - ja to sadzę jeden na drugim az mi wstyd bo tylko na kaffe mi sie zdarza - kiepsko widze w tym małym okienku :P kregosłup mnie boli a czeka mnie jeszcze troche czytania prze d kompem... Ps. dziewczynki z Krakowa - czy w galerii krakowskiej sa jakieś wózki do poogladania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorko, Twoje rady naprawdę wiele dają. Trochę się uspokoiłam :) Igmik, ja również chciałam kupić oprócz wkładów poporodowych, jeszcze podkłady na łóżko,ale farmaceutka była chyba lekko nie w temacie, bo powiedziała,że podkłady i wkłady to to samo. Jak dla mnie to co innego,ale nie dyskutowałam z nią.Pójdę do apteki koło mojego domu, tam są bardzo fajne panie i na pewno będą wiedziały.Nie wiem, czy to się przyda,ale pewnie nie kosztuje wiele, a lepiej mieć swoje. Hałaśliwa, wieeeelkie zakupy zrobiłaś :) Co do cellulitu- mam okropny! A pod brzuchem wyczułam (bo niestety nie widzę) rozstępy.No cóż,ale mam za swoje.Smaruję się nieregularnie, bo nie cierpię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dziewczyny, juz nam drugi raz w pasie 30 cm nie przybedzie ;P Najwyzej 10... mam nadzieje... kurka, jakos nie pamietam ile mialam w \"obwodzie\" w 9 miesiacu... Ale wydaje mi sie, ze nie tak duzo wiecej niz teraz... Pocieszac sie zawsze mozna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku takie podkłady na łóżko na pewno można kupić na allegro za 1 zł sztuka. To są takie ceratki pod pupę dla dzieci. JAK NP JESZIESZ DO JAKIEGOŚ CENTRUM handlowego i musisz przewinąć dziecko, to żeby go nie kłaść na gołym publicznym przewijaku to rozkładasz taki podkład. Ja mam dwa, bo dostałam i on z jednej strony jest ceratkowy a z drugiej taki bawełniany. Ma to chyba wielkoąć tak z 1mx1m. Albo coś koło tego. Ja jeszcze rozstępów nie mam tfutfu. Ale sie smaruję rano i wieczorem. Ale podobno jak ktoś ma genetyczne uwarunkowania do rozstępów to nawet 10 razy dziennie nie pomoże. Też tak słyszałam a sprawdzę na sobie albo i nie, bo u mnie w domu żadna z kobietek nie miała rozstępów po ciązy. A celulit mam masakryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale jestem dziś rozdrażniona.... brrrr... aż się złoszczę bez powodu namojego biednego psiaka :( musze go przeprosić. Na dodatek coś mi sie w zmywarce popsuło i nie myje :O trzeba tu kogoś wezwać... wsciekła jestem jak osa i nici z czeytania marych naukowych rzeczy. Nie wiem czy dla poprawy humoru nie wybiore sie na jakies małe zakupki... choć nie chce mi sie z domu wyłazic właściwie to nic mi sie nie chce zła jestem i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia to nie czytaj naukowych głupot, tylko posiedź tu z nami na kafe. A pieska to koniecznie przeproś on biedaczek nie wie co złego zrobił-a przecież nic nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) musze was nadrobic jakos,ale wybaczcie na lezaco sie zle czyta IGMIK dziekuje za haslo zaraz ejde i zobacze wasze brzucholki ja tez postaram sie wkleic swoj ale jk bede wybierac sie do lekarza i ubiore sie i bede wygladac jak czlowiek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie, ależ ja odżyłam!!! nie macie pojecia, cudownie tak zmienić troszkę widoki.... weekend u rodzinki, odwiedzinki i w ogóle.... Miło tak zmienic 4 ściany. No i czuję sie lepiej, humor aż się poprawił, miluuuuutko. Szklana- ja mam mocniejsze leki na skurcze, biorę je już od 6 tygodni, nospa w ogóle mi nie pomagała na moje skurcze i na twardniejący brzuch, zresztą biorę te silne leki (które obciążają także serce, tzn. powodują jego szybsze bicie i ogólne roztrzęsienie organizmu i trzeba pół godz. wcześniej zjeść tzw. antidotum- czyli lek nasercowy;/) ale dalej mi brzuszek się stawia, twardnieje, taka już moja uroda niestety. Jak wstanę, pochodzę trochę to czuje kamień, jak zasypiam też czuję, że mam twardy brzuch i tak to u mnie się ciągnie już od dwóch m-cy. Monis- sama nie odstawiaj leków, nie warto bawić się w znawcę medycyny w naszym stanie. Lekarze wiedzą co dla nas jest dobre i dla maluszków naszych, na pewno im nie chcą zaszkodzić. Ja to dopiero nie mam nic;) dla maluszka, zero kocyka, zero czapeczki, zero śpioszka, zeeeeroooooooo. Ale jak od dwóch m-cy leżę, bo męczą mnie te wstrętne skurcze to nic mi się nie chciało, oglądałam w Internecie i pozostaje mi taka opcja, ale co to za przyjemność, jak nie można na żywo pooglądać tych słodkości malusich;) Pimboli – tak jak już wspominała Szklana- do 10 skurczy, nieregularnych i niebolesnych to normalny objaw przygotowujący do porodu, ćwiczenia macicy. Ja to mam czasami 10 w ciągu godziny, ale to ostatnio rzadkość, więc tfu, tfu…. Nie wspominam o tym nawet….. Ja rozglądając sie za wózkami też chciałam jak najlżejszy, narazie oglądałam tylko w internecie, spodobały mi się dwa, w cenie do 2 tys. Chicco Trio For Me i ABC Design Rodeo. Waga spacerówek nie przekracza 10 kg. COś ok. 9,4 kg. Teraz tylko pooglądać na żywo i coś wybrać. A dziś zaczyna się juz ósmy miesiąc;) Trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o siebie bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK. teraz to tez mi do smiechu ale jak tylko rozszezalam rece w okolicach bioder to wpadalam w taki chisteryczny placz. Teraz wiem ze sie z tego smial :) Najwazniejsze ze kocha :) Szrlotka sie piecze, zobaczymy czy sie upiecze. Ja powiem ze podklady pod przescieradlo t cenna rzecz. Kupie wiecej dla Ksiezniczki w IKEA i bedzie tez dla mnie.Nie ma bata zeby cos mi sie nie wylało. Halasliwa, powodzenia na egzaminie.Zdaj ta teorie i praktyka to juz tylko formalnosc. Mia, zmywarki tak juz do siebie maja. NIe zlosc sie. Idz na male zakupy.To poprawi Ci humorek. Moze tez cos dobrego upichcisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik no biedne to moje psisko :) zaraz go do wanny na kąpiel wsadze - to będa dopiero przeprosiny hehehe ból kregosłupa mnie dziś dobija - chyba musze troche polezakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój nastrój to chyba przez wiatr - w nocy wiał jak szalony... jakas senna jestem, rozdrażniona i do dupy... zaraz psiaka załaduje do wanny na kąpiel - to dopiero beda przeprosiny :P piskip - fajnie ze akumulatory naładowałas :) podeślij mi troche pozytywnej energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a myślałam ze przedostatni post nie poszedł bo mi się jakiś dziwny komunikat wyświetlił... ide do łózka - nic na siłe - zaraz chyba zasne - moze jak sie obudze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip, ja rowniez rozwazalm to trio 4 me...Cudowny je obejzal i powiedzial,ze to taka zabawka, ze jest maly i on glupio z tym wozkiem bedzie wygladal...a potem poczytalam opinie na jego temat i dowiedzialm sie ,ze raczej nie warto...bo sie szybko sypia...moja rada jest taka,ze jak nie przeszkadza ci nie posiadac bazy do fotelika to popros o zestaw bez...okazuje ise ,ze baza to okolo 400pln z wartosci tego jezdzidla. a baza jest tylko ulatwienem,zeby za kazdym wsiadaniem do auta nie przkladac fotelika przez pasy..dla mnie bylo i jest niewazne poswiecenie 2 minut wiecej na montaz fotelika niz wydawanie takiej kasy na cos co bedzie sluzyc niezbyt dlugo(bo rozumiem ,ze fotelik dla niemowlecia odchodzi w niepamiec po pol roku i wtedy kupuje ise wiekszy-w sensie taki w ktorym dzidzia siedzi a nie jest w pozycji pollezacej, zauwazylam ostatnio,ze pol roczne brzdace wkorzaja sie na te pozycje...)a sam wozek nadal bardzo mi sie podoba:) co do tego drugiego , nie wiem ,nie widzialam ...nie mam zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem w łóżeczku a szczęśliwa psina ze mną - na razie mu oszczędzilam kąpieli :P moze jak wstanę ;) mam pytanko na wypadek gdybym po drzemce wybrała sie do sklepu - jakie KOSZULE kupujecie do szpitala, na pewno musza sie nadawac do karmienia, ale długie czy krótkie? I jaki rekawek długi czy krótki? Do porudu daja jakis strój czy trzeba sobie cos przyszykować (ja bym wolała swój ciuszek) no i co najlepiej - pewnei krótka koszula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa a ta baza to ni epodjdzie pod nastepny fotelik? Bo ja właśnie nad tym dumałam i nawet chciałam odpuscić ale moi znajomi powiedzieli ze baza bedzie później potrzeban - moze to od modelu zalezy mykam w poduchy nyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o co chodzi z tymi koszulami do porodu?wydaje mi sie ,ze rodzic to chyba mozna w stroju ewy...co?a z tyi koszulami po porodzie...to wczoraj wlasnie zaczelam glowkowac...no bo jak wyjdziesz ze szpitala to wskakujesz w normalne ciuszki w ktorych nie ma rozciec na cyca ...poprostu podwijasz bluzke i karmisz...w szpitalu jest obowiazkowe to rozciecie czy to zwykla nagonak,zeby tych koszul wiecej sprzedac?ja bym wolala kupic sobie zwykla pizame meska w rozmiarze xxxxxxl(zeby duza byla, przynajmniej do kolan)taka zwykla na guziki...bo rozumiec zaczynam,ze lezenie z tylkiem na wierzchu bedzie obowiazkowe...ale caly dzien?czy bedzie mozna zalozyc jakies soodenki tudziez majtochy...hm? jak to wszytsko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja kupiłam koszule takie do kolana mniej więcej.W dłuższej czułabym się totalnie jak w worku, a krótsza to chyba też nie jest najlepszy pomysł (lepiej mieć to i owo dobrze zakryte).Moje są zwyczajnie rozpinane z przodu (mają guziczki).Z fasonem nie mogłam zaszaleć, to dobrałam wszystko kolorystycznie-szlafrok, kapcie i koszule.Chociaż tyle... Aha, ja brałam z krótkim rękawem,bo wydaje mi się,że w szpitalu jest gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja mam do szpitala 2 koszule rozpinane z przodu na guziczki. Ze względu na mój wzrost nawet te krótkie są długie, czyli mam krótkie koszule sięgające mi trochę za kolana. A do porodu chyba można wziąć coś swojego. Ja ze względu na mój wzrost wezmę jakąś koszulkę mojego N, której nie będzie szkoda i to będzie dla mnie moja krótka koszula do porodu. Wiem, że w niektórych szpitalach można po porodzie chodzić w piżamach. Niestety u mnie to chyba nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×