Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzien dobry :) Szklana dla Ciebie 🌼 Fakt, jestes sławnym i pujdziesz do toalety publicznej i juz masz fotke na pudelku. Czasem to co pisza jest juz nawet niesmieszne i nudne. Balbinko, mi sie gorzej schodzi. Podniesc sie to nie lada sztuka.Zaczynam tez niezle sapac jak zakładam skarpey i buty.Normalnie nie mam czym oddychac. Moj tez sie pyta co słychac na forum :) Dzis rano jednak dla odmiany mowi\" no zebys nie mowiła ze nic nie mowie to powiem Ci ze dyrektor zakładu kupił sobie nowa bluze.Czarna \" Wiec teraz jak sie czepie ze mi nic nie opowiada.... hehehe. Mia, dobrze ze masz pieska. Samej teraz zimno spac.Fajnie ze atmosfera w domku lepsza. Cos mam zgage(dostałam dzis na sniadanie twarog z dzemem jagodowym) Mowie do Aligatora\"no idealnie na zatwardzenie,hiihh\" Staral sie wiec zjadłam.Fajny jest. cisnienie mam dzs do bani 110/90. Bede dzwonic i pytac lekarza co mam zrobic :) Miłego dnina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzucholinki wstalam wsumie to bardzo malo spalam bardzo mnie wszystko boli tam na dole obracac sie nie mge spac nie moge lazic z lonczonymi nogami tez nie hiiiihi szok czuje jakby mi dupka pekala . w nocy budzi mnie bol wtedy musze na drugi bik sie obrucic bo mnie bardzo boli ten na ktorym spie wysokosci miednicy ;-( szok ale damy rade ;-) Szklana kurde no 1500 za 3 dniowy pobyt to duzo zobacz ile rzeczy mozna miec dl dzidka ;-) ja tak jak Mia umnie takich luksusow nie ma wiec nie mysle o tym wszystkim ale raczej bym sie niezdecydowala ;-) ja nawet poloznej nie mam tylko kto bedzie to bedzie ;-) a i zastanwiam sie bo dowalilas zta znana osoba ktora jest w ciazy a my polacy ciekawski narod to wiesz jak jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazko ale ci dobrze ty zawsze masz sniadanko naszykowane hihi a ja wstaje mojemu szykuje do pracy i kawke i ide dalej spac jak on wychodzi do pracy ;-) mi droga do sklepow do takiego centrum handlowego zajmowalo zawsze 10 minut a obecnie 30 minut w jedna strone bo sie tak tocze hihihhiihih zastanawiam sie co dzisiaj na obiadek zrobic mam na tyle rzeczy ochote ze sama niew iem co chce dzisiaj zjesc ;-) ale mysle ze dzisaj dla odmiany bedzie jakas zupeczka ;-) nie wiem czemu ale mam ochote na pomidorowke z kluchami chyba dlatego ze dawno nie jadlam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja w koncu na zwolnieniu w domku:) wczoraj bylam ostatni dzien i myslalam,ze spedze go spokojnie ale niestety jak powiedzialam w poniedzialek,ze jutro jestem ostatni raz to we wtorek nagle bylo mnostwo rzeczy do zrobienia dla mnie i jeszcze na koniec musialam jechac do urzedu, masakra jakas wykorzystali mnie na maksa. I jeszcze dzisiaj miala rano ok 8 podjechac do mnie ksiegowa po pieczatke ale jeszcze jej nie ma i po co ja tak wczesnie wstalam,ciesze sie,ze to juz koniec. poczytam teraz co u was bo wczoraj juz mie mialam na nic sily i pozniej sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawa,no to bedziemy sie razem byczyc. Niestety mam lekkiego doła bo w tej Moskwie nie bedzie netu!! Sama tam bede od 12 stycznia do 5 lutego i jeszcze bez netu.Wogole porazka.ie napisze do Was, nie bede wiedizala jak sie rozsypujecie.i wogole. Czemu mnie to nie dziwi. Jak jest ostati dcinek jakiegos fajnego programu lub serialu to ja zawsze jade na wakacje lub cos podobneg. Nigdy nie wiem jak sie cosskonczylo pomimo ze poswiecam kilka tygodni na ogladanie. Teraz bedzie strasznie.Gdzie ja znajde kafeje. Wogole, toalety, kontakt z mama i Aligatorem. Tu gdzie mieszkam i kontakt do Moskwy to tak jakby dzwonic do siebie z conajmniej Francja-Polska.Taki koszt.Mam słuzbowy telefon ale co z tego.Ile mozna dzwonic z komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka jesli nie masz obaw bez problemu wymienie sie z toba numerem telefonu ;-) i bede ci esemesowac co tam unas slychac jak kto gdzie sie rozsypuje hihiii no i bedzie kontakt co tam u ciebie i jak ty sie trzymasz co ty na to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko to dobry pomysł :) Mysle tez o internecie bezprzewodowym.Ciekawe czy mozna taki tu zalatwic. Moze w firmie zapytam. Najgorsze ze jest to umowa na kilak miesiecy a ja potrzebuje na dwa.MAx.No mam głowe nie od parady i mam nadzieje ze cos wymysle. Jak cos to wysle Ci swoj numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki!!! Balbinko mówisz, że nasze dzieciaczki mają prawo mniej się teraz ruszać bo mało miejsca mają? Skoro tak to moja mała przydała się do mamusi i w miejscu nawet przez chwilę nie usiedzi :) tylko się cały czas wierci. Co do porodu mnie tez oblewają zimne poty na samą myśl, ale na szczęście wszystkie znajome twierdzą, że nie jest tak źle i to właśnie ich zamierzam słuchać :) Balbinka ucałuj męża za troskę o nas :) Szklana fajnie, że po wizycie wszystko Oki :) słuchaj lekarza i dużo odpoczywaj Wazka jeśli chodzi o ciśnienie to ja bym się nie martwiła, bo książkowe to 120/80 a tobie przecież od normy bardzo nie odbiega, ale jak się skonsultujesz z lekarzem to będziesz spokojniejsza, A w tej Moskwie to na pewno kafejke znajdziesz i zajrzysz do nas :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ja dziś na wizytę pędzę,więc zobaczymy co i jak.. Ważko to bardzo nie dobrze że nie będzie internetu,ja bym się strasznie zdołowała,ale ty pewnie coś wymyślisz i będziesz na bieżąco :) Pozdrawiam wszystkie dwupaki ;) i życzę miłego dnia :) A jeśli to nie problem to też poproszę namiary na maila,co by się też pokazać :) basienia28@o2.pl Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Lutóweczki :) Balbinko ja dziś tez mam za sobą koszmarną noc, zasnęłam może po 4 a wstałam o 8 bo musiałam do sadu jechać... ehhh najbardziej daje mi popalić wysuszona śluzówka w nosie, poza tym mam straszną \"gonitwe myśli\" kiedy tak leżę w łózki i ni cholery nie idzie zasnąc. Wazko not o czeka Cię odcięcie od swiata ;) może w firmie załatwią Ci bezprzewodowego neta, bo wchodzic w umowe długoterminowa to nie za fajnie jezeli Ci t nei bezie później potrzebne. W razie czego mamy telefony - i pametaj co pisała Balbinka nie wolno Ci zniknąc bez słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwon zgadza sie wiesz kazda ciaza jest inna ;-) umnie jeden dzien dyskoteka w brzuchu a potem 2 dni spokoju troche sie porusza rano pozniej ze dwa kopniaki na dobranoc a ciagu dnia potrafi byc cisza ;-) pisze bo niektore kobitki brzucholki nam sie tu zamartwiaja ze mniej czuja ruchow a to rowniez moze byc normalne ;-) wazko zapomnialam co do cisnienia to moj mowi ze jak to pierwsze bedzie 140 a to drugie 95 to mam dzwonic na alarm i zaraz do niego mykac ;-) a takto lezec odpoczywac ;-) rzeby serduszko spokojnie bilo duzo relaksu mniej wysilku ;-) ja ma przewaznie 112 na 70 120 na 70 ;-) ale za to p[uls mam przewaznie 100 ;-) i to mnie bearziej martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki:) Jak zwykle od mojej ostatniej wizyty tutaj napisalyscie tyle, ze musze jeszcze raz to wszystko przeczytac, bo juz nie wiem,co ktora z Was napisala. IGMIK - mam pytanie, czy zalatwiliscie juz ten akt ojcostwa? Kurcze my sie nie mozemy za to zabrac....a chyba juz czas najwyzszy. Czy trzeba za to placic? Co do mojego samopoczucia to jest w miare, ostatnio robie namietnie zakupy i te do dzidzi i te swiateczne. Biegam codziennie gdzie indziej, az wczoraj moja mama mi zwrocila uwage, ze powinnam troche przystopowac. Moj maly znow sie przekrecil i teraz lezy w poprzek brzucha, z jednej strony czuje dupke a z drugiej glowke. Cos mi sie wydaje, ze on nie chce lezec glowa w dol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 tydzień ciąży Płuca potrafią się rozprężać i maja wystarczającą powierzchnię, by umożliwić przechodzenie tlenu do krwi po narodzinach. Nie ma jeszcze krążenia płucnego (choć wszystkie naczynia krwionośne czekają w gotowości), włączy się dopiero po porodzie. Dziecku jest ciasno, nie ma już prawie miejsca na podskoki i tańce. Teraz jego ruchy mogą być dla ciebie bolesne. Znów duży przyrost wagi ? do 1800g. W ostatnich tygodniach ciąży waga dziecka rośnie tylko dzięki coraz grubszej tkance tłuszczowej. Dziecko mierzy 29cm (41cm z wyprostowanymi nogami). Tobie jest coraz ciężej ? pojawiają się obrzęki, bóle pleców, mrowienia nóg. Do snu i odpoczynku układaj się na boku, z poduszką pod brzuchem i jednym kolanem znalazlam strone z opisanymi tygodniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko ja też przez osatatmi tydzięn biegłałam po sklepach - dzis w domu mam "roboty" wiec musze pilnowac, ale jutro koło południa mam zamiar ruszyc za dywanem :) Mój dzidek się jeszcze nie odwrócił... mała jest uparta - sama juz momentami ne wiem jak ona lezy ale czułam zeby wykonała obrót na główkę - kurcze tak bardzo bym chciała rodzić sn, nie chce cesarki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia nie martw sie ja tez nie czulam kiedy zrobil obrot ;-) i dalej czuje ruchy nad pepkiem i czasami wiercenie tam na dole wsumie tak samo jak w tedy tak bylo wiec moim bardzo milym zaskoczeniem bylo to ze ginek mowi glowka na dole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko no to może jest jakaś nadziej ze się odwróciła albo się odwróci do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie dzisiaj tak dziwnei pobolewa - czuje w dole z lewej strony - moze to jaies skurcze... lepiej nie bede sie dzis forsowc i poleżakuje... drzemke sobie utne bo po tej nieprzespanej nocy to padam na pyszczydełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia mi sie dzisaj wypina z drugiej strony brzucha - miała plecki po mojej lewej a dziś czuje i widze po prawej - może jednak zmienila ułożenie - tylko ciekawe na jakie, nie bede spekulowac okaze sie we wt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja też nie czułam,kiedy moja obróciła się głową w dół.Lekarz mówił,że jednak nie nurkuje bezpośrednio,równiutko na dół,tylko jest przegięta w łuk,a więc kręgosłup ma z boku z lewej str.mojego brzucha,a po prawej są rączki i nóżki. Długo czułam,że tak rzeczywiście jest (bo jak miała czkawkę, to podskakiwała z lewej strony) a dziś czkawka była wyczuwalna z drugiej strony,tak gdzie znajdowały się nóżki i rączki. Szklana,ale dałaś do myślenia z tą aktorką.Już spekuluję kto to może być.Strasznie ciekawska baba ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja tez czuje bol i ucisk po lewej stronie tam na dole w okolicach pachwiny jak siedze a nawet jak ide czaami mnie lapie ;-) a tak pozatym to gdzie sie wszsycy podziali szok jak mnie nie ma to tyle mam do czytania bo skrobiecie a jak siedze w domu nudno pogadaloby sie to was gdzies wywialo szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek ja tez ciekawa jestem haahahha taka wiadomosc hihii myslam ze pogryze szklana wczoraj wieczorem ze zaczel apisac a nie skonczy;la hahhaaahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pusto dzis na forum :( Balbinko ja czuje dokłądnie tak jak opisalaś - co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek....woj..............tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......32......25.01.09.. .......+10/córcia karenk..........33....łódzkie..........25......28. 01.09.........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie...........33.......02.02.09.........+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25......31.01-04.02.0 9 .....synek igmik............26....pomorskie.......33.......01.02.09 .........+8/Pola piksip...........29....śląskie...........31......01.02. 09.........+6/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......23......04.02.09...... ...+1,20/synek kasiula29.......29....Frankfurt......30.......02 .02.09.........+7/synek fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........32........02.02.09........+12/córeczka Monia..........22....lubelskie........28.......04.02.09. ........+10/córcia basienia.......28....śląskie..........33.......04.02.09........+10/córeczka rosołek........26....lubuskie.........33........05.02.09........+7/córeczka stokrotkaa2...25.....Warszawa....31........05.02.09........+7/coreczka Karella.........27....mazowieckie...31........06.02.09.. .......+7/Jaś ? Szklana Głowa.28...warszawa......32........07.02.09.....+14!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33........08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33........08.02.09 ........+16/synek malinova......35....śląskie............32........09.02.0 9......+9,8/córcia? Mia 82.........26....podkarpackie...33..... 09.02.09........+10/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... +6/synek Mama3.........39....świętokrzys...29.....10.02.09 ..........+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom.......28......10.02.09 .........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie....28....11.02.09. ........+12/córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie.......28....11.02.09..........+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.....19......12.02.09....... ....Mania/ek? edycia86r.....22....podkarpackie....31....14.02.09...... ....+8/córcia *Iskierka*......28....wlkp..............23..... 14.02.09.......+3/synek Wazka.........29....Rosja.............30......14.02.09 .......+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka......25.....wielkopolskie...30....12.02.09..... ....+12,5/synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe.......27.....16.02.09........+12/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE.......32..16.02.09..+8/NIcol as/Mikolaj Haydi.........22......Gliwice............32.......16.02. 09......+16/synuś viola nowa.....23.....Mazowieckie.....29....17.02.09.......+12/Maj a Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..32.....18.02.09... ....+7/Nadine balbiina ........24 ....Częstochowa....31.....18.02.09.......+5/Kacper kasia130285...24.....małopolskie......30.......21.02.09.....+6/Sebastian Kathey..........27.....Warszawa.......30......22.02.09 .....+7/córeczka kamasutra......21....wielkopolskie....27......23.02.09.. .....+13/synek dota25..........29.....pomorskie.......21.......24.02.09 .........? halasliwa.......27.....Warszawa.......31........25.02.09......+15/niespodzianka Zabajona.......31.....warm.maz.......24.......26.02.09.. .....+6/synek konwalia9......28......Dublin...........30.......26.02.09.......+7/Oliverek up-83...........25......Kraków.........30........26.02.09.......+10,5/synek monis30........29.....Warszawa.......27.......27.02.09. .....+10/Agusia alicja 111 .....27.....WLKP.............29.......27.02.09.......+12/Emi lka myszkinson ...26.....Gdańsk...........27.......27.02.09.......+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, tylko na chwilke...dzis znow brak skupienia i caly czas do was zagladam a powinnam byc zdyscyplinowana i pracowac...zaraz pewnie zaczne biegac jak kot z pecherzem...zeby sie w czasie wyrobic. w piatek mam wizytke u jakiegos gina , mam nadzieje,ze powie mi jak moje malenstwo lezy bo mam wrazenie ,ze codziennie na innym boku a nozki neistety sa nadal w niewymownej...zgadzam sie z wami okropne uczycie...do tego moj maluch ma coraz mniej miejsca...ale mocniej buszuje czyli mocniej boli... za mna tez kiepska noc... szklana...lez kochana, tylko jak my sie spotkamy jak ty masz lezakowac...chyba jak malenstwa na spacerki bedziemy prowadzac... balbinko..ja tez tak czesto mam, pogadalabym z kims na forum a jak na zlosc nikogo nie ma... dobrego dnia kobietki,zajze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! Tak sie ostatnio naczytałam jak szalejecie z praniami i prasowankami rzeczy dla maluszków że sama też się zmobilizowałam i już jestem po pierwszym prasowanku a reszta ciuszków się suszy. Zostały pościelki, rożek i kocyki a reszta już tylko do prasowania. Spakowałam też troszkę torbę dla siebie no i te malutkie rzeczy dla niuni które już poprasowałam też czekają jutro dołożę resztę. Widzę że dobrze sie macie choć wszystkim nam zaczyna już brzucholek dawać sie we znaki. Moja mała jak wieczorem zaczyna kopać to łezki mi w oczkach stają tak potrafi po zebrach spacerować. W poniedziałek mam znowu wizyte. Umówiłam sie wcześniej bo niepokoi mnie ta waga myszki. A i ja osttnio chyba schudłam i to 3 kg - no jest jeszcze taka opcja że zepsuła się waga, ale... chyba raczej nic mi nie przybyło przez te 2 tygodnie. Piękne macie brzuszki no i ślicznie wszystkie wyglądacie!!! Oj muszę przyznać że chyba wszystkim nam ciąża służy pomomo niedogodności. I już tak niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam kapusniak,tez nie cierpie wymyslac co na obiad i prawie codziennie dzwoie do meza co dzis zrobic a zjadlabym golabki tylko nie chce mi sie ich robic ale moze w sobote sie zmobilizuje wogole nic dzis mi sie nie chce od rana boli mnie glowa chyba cisnienie jest niskie,spalabym caly dzien ja tez czuje ten bol tam w dole w pachwinach jak siedze,wstaje i jak chodze-czasami to ciezko kroka mi zrobic zaraz jade do mamy i pewnie wroce wieczorem milego dnia brzuchatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×