Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hipku no właśnie,dobre rady he koń by się uśmiał...:) Maja co Ty chcesz,fajna jesteś,a zdjęcia ze ślubu,powalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis przykro mi z powodu tej diagnozy...ale trzymamy kciuki zeby bylo dobrze, zycze Ci powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee oczy mi się kleją,picia ni ma...będę mykać powoli umyć ząbki i inne i jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie laski czasem tak sie gada "jestem za gruba itd...a w sumie jak przyjdzie co do czego, nie daj Boze choroba - to sie leci z wagi na leb na szyje... Wiem bo sama tak narzekam i w sumie musze potem sama siebie opier.... ze nie to jest w zyciu najwazniejsze.... Ale takie refleksje przychodza za pozno.... Troche posmedzilam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh basienia no w sumie nie tak bardzo przed ciażą bo 3 tyg przed ślubem się dowiedziałam ze jest nas dwie ;) a dowiedziałam sie na początku 3m ;) hehehe ciapa na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w tle graja migdalki mojego N...wrrrr.... jutro na sniadanie torcik hehehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polej polej...kurde oddam zycie za whiskey....juz ponad rok....ehhh.... kiedy to bylo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko przestane karmic cyckiem to tu zrobie taka balange ze heeeej.... o wlasnie mi sie przypomniala "tako staro góralsko przyśpiyfka"......."Góraluuuu cy Ci niy zaaaal???" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja dowiedziałam się tydzień przed ślubem i myślałam,że to ze stresu @ nie ma.Yhy....:D Jutro dobrze gary pooglądaj ;) Hipek ale jak Ci będzie smakowało po tym roku :) Ja wymiękłam....idę....kroczkami....małymi....w kierunku....łóżeczka....tup...tup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko whiskey z lodem....reszta to profanacja...ale sie rozmarzylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na lodzie mmmmmmmmmmm ale mi smaka narobiłaś a co do mojej porterówki to ja mam taka magiczną karafeczkę z końca XIX w gdzieś po rodzinie się plątała całe lata i trafiła do nas i bartuś mi ja uzupełnij jak wjeżdżał i konsekwentnie ją przechylam po kropelce, jeszcze dużo zostało ale do jego powrotu pewnie wyschnie heheheheheh jak klepsydra co najmniej :) czas mi domierza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze to tylko ja zyje w grzechu....ale dobrze mi z tym... chociaz slowo "konkubinat" przez usta mi nie przejdzie...swoja droga kto to kurde flak wymyslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....tup...tup...tup Hipek jak już będziesz mogła pić to wpadnę ,mam niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia tak to jest z teściowymi i także z innymi. Wychowały swoje dzieci 30 lat temu i na tym się zatrzymały, nie rozumieją tego że czasy się zmieniły i już inaczej się wychowuje dzieci. Wydaje im się że są najmądrzejsze na świecie a my nic nie umiemy a coś takiego jak instynkt macierzyński to tylko one miały a teraz mają jeszcze silniejszy bo babciny. A prawda jest taka że tylko matka wie co bedzie dobre jej dziecku. Mam to samo z moją teściową i ciągle ma super pomysły. Na szczęście mieszka 300 km ode mnie i jestem z tego powodu szczęśliwą kobietą. Dziękuje wam za słowa pocieszenia. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. A dietkę stosuję ze strony vitalii. Płaci się tam miesięczny abonament 50 zł i przysyłają Ci dzienny jadłospis. Odchudzam się tak już 3 raz i za każdym razem chudłam bezproblemowo i nauczyłam się mądrze, smacznie i zdrowo jeść. Mogę przesłać na Naszego maila taki tygodniowy jadłospis. Wiele moich koleżanek schudło dzięki vitalii dzięki moim namowom. Ale tu sympatycznie aż się nie chce iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipek ale mi grzech :) myśmy 7 lat w grzechu żyli :) heheh i z brzuchem przed ołtarzem hehehe bozia się wogóle nie obraziła a ksiądz tylko troszeczkę ;) własnie :) może i ja się zwlekę monis ślij babo może i ja skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek mieszkam ok.40 od Częstochowy.Do Katowic mam 58,6 km. Spadam.....pa pa miłych senków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ...natworzylysmy tych stron tyle, ze jak pozostale Mamusie wstana rano to dostana zawalu.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×