Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej hej Właśnie wróciliśmy od lekarza i znowu przepisała nam ten sam antybiotyk co 3 tygodnie temu - paranoja. ostatnio nie podałam bo Milenka miała tylko chrypke i przeszło po tantum verde. poradzcie co zrobić: mała ma tylko zaczerwienione gardło, nie za ładny zapach z ust i kończący sie katar. czy na to trzeba antybiotyk???!!! jak zapytałam czy przypadkiem samo nie przejdzie to powiedziała że może i przejdzie tylko zeby nie było konsekwencji no i sie teraz zastanawiam. A do tego ma jeszcze wysypke, myślałam że to ta trzydniówka, ale gorączka trwała 5 dni i wysypka jest na tułowiu i na twarzy troszke. Aha i pediatra nie wie co to za wysypka. już raz zmieniłam pediatre i pewnie zmienie znowu, z tym że u nas nie ma nic ciekawego a chodzić prywatnie za każdym razem to mi się raczej nie uśmiecha :( Przepraszam że tak tylko o sobie ale jestem mega wkurzona :( potem nawiąże do Waszych postów jak Milenka Pojdzie spac. Z tym że nie chce spac w swoim łóżeczku tylko za mną :( aha i waży 9200:( nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.......1 0m3t..8300/70 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 edycia86r...23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena.. 11m1t..9200/76 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ...8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska...27...łódzkie...06.02..06.02/sn..Maja...10m28d.. .11,5kg/79 mama 17 luty ...33....lubelskie...17.02...06.02sn....Karol...9m...9/78 malinova ...36.....śląskie ...................07.02 sn Weronika 11m basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...9,5m...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy...18.02..17.02/cc...Nadine...1 0 m2t....7900/74 up-83.....26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kuba... 9m8d...8200/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82 27....śląskie....29.01..05.02 sn......Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506........warm-maz.....22.02...05.02./cc...Miłosz 9m3t 7540/70 MARTECZKA1980..SCIACCA..??????....02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30...30..mazow....27.02...04.03./cc...Weronika...8m 4t/8800/76cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Balbinko tylko pozazdroscic takiego spania, Kamiśka spi juz tylko raz w dzien i to tylko ok 1 godz rzadko 2godz. a nocka od 20-21 do 7-9 ...ale w nocy to nawet godz potrafi niespać :( i wierci sie co chwile :( Igmik duuużo zdrówka dla Polci 🌻 Edycia hehe ci pediatrzy hahaha kiedys tez Nadia dostała ten sam antybiotyk co wczesniej i moj m wtedy zapytał czy nie ma innych antybiotyków ze tylko jeden przepisują no i wtedy sie zastanowiła i dała inny bo rzeczywiscie jeden po drugim taki sam to nie ma sensu. A czy masz stosować? kurcze kiepsko powiedziec, a co lekarka powiedziała? był jakis nalot na migdałach? bo jesli nie tzn ze angina wirusowa i bezsensu antybiotyk, bo tylko osłabi dziecie, niepokojacy ten zapach z ust, bo to zazwyczaj przy bakteryjnej taki jest, mysle ze warto abys obejrzała gardziołko sama lub do innego specjalisty sie wybrac a antybiotyk jak juz goraczka przeszła ja na moim miejscu bym chyba nie dała, no chyba ze zauwazysz biały nalot na migdałkach. A jeszcze powiedz ma apetyt i je normalnie czy marudzi przy jedzeniu tak jakby gardziołko bolało przy przełykaniu? musze leciec do kapiacych sie dziewczynek bo maz ma tel od szefuncia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko hehe Nadia Kamili włosy myła cała łazienka pływa ..tylko chwilke były same :) Kamika cała mokra mam nadzieje ze to sie choroba nie skonczy :( Moze i ja sie wpisze do tabelki nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam... .10m......7440/80 piksip.........28....śląskie....01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.......1 0m3t...8300/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena.. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja...10m28d...11,5kg/79 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/78 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wiktoria...9,5m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadine..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kuba... 9m8d...8200/72 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłosz 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamilka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika..8m 4t/8800/76cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia ciężka sprawa z tym antybiotykiem. Nie wiem co Ci doradzić. Chyba poszłabym na konsultacje do innego pediatry. Ale ty chyba podjęłaś już decyzję, co? Dota ale masz fajnie z dziewczynami. Pewnie dużo radości Wam dają. W ogóle zazdroszczę mamom, które mają więcej niż jedno dziecko. Wielkie to szczęście. Pimboli super, że się wysypiacie z mężem. Niektóre babcie są super-tak jak Twoja mama. Rosołku jak sytuacja z mamą? Basienia no Twoi teściowie nieźli są. Brak słów. Szkoda, że brat Twojego męża to taka sierota. Mam nadzieję, że podejmie mądrą decyzje. Up my też mieliśmy ciężką noc tylko, że u nas wiadomo było o co kaman. A tekst męża mnie powalił. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie,że nie odpowiem wszystkim ale nie mam siły. Up Tekst Twojego M.mnie rozśmieszył oczywiście śmiałam się z,kurde wszystkie chłopy mają jednak coś z garem (tak jak i teściowe).Ale ten Twój M. to i tak nie najgorszy,bo potrafił swojej matce powiedzieć,że Cię wkurzyła,mój się słowem nie odezwie jak teściowa mi coś głupiego gada lub się czepia i to mnie najbardziej denerwuje. Basienia Jak tam Twoja teściowa,poprawiło jej się czy dalej taka dziwna (ktoś powiedział,że zajechało moherowym beretem,rewelacyjne porównanie,też tak mi się wydaje,że to te klimaty jeśli chodzi o zachowanie) Pimboli A do kiedy jesteś w Pl i w jaki dzień chcesz się spotkać? Podeślę Ci mój numer telefonu na Twój telefon. Gdybym nie odbierała to pewnie jestem w pracy,jutro siedzę w pracy od rana do około 17.00 a w pracy ściszam dźwięk. W czwartek kończę wcześniej,około 13.00.Mała chodzi spać około 20.00.Po południu możesz dzwonić o każdej porze tj.codziennie oprócz jutra,bo jutro mam zrypany dzień i nawet dokładnie nie wiem kiedy będę w domu.I zazdroszczę wyspania.Dziś mi mała w ogóle nie dała spać,pobudki co 1,5 godziny z zegarkiem w ręku,myślałam,że młodą uduszę.W koncu jak usnęła nad ranem to ją musiałam budzić,bo o 7.00 wychodzę z nią z domu. Szklana Współczuję chorego chłopa,toż to gorsze niż kataklizm i czasem nawet od teściowej.Przez mojego raz nie spałam pół nocy tak biadolił. Balbina Życzę powrotu do zdrowia a Twój Kacperek to już duże chłopisko i też jak widzę pięknie pomyka. Jak Wam wszystkim zazdroszzę,że już małolaty same chodzą.Moja tylko za rączki i czasem się puszcza ale najczęściej wtedy robi dupy siad.Sama nie chce chodzić. IGmik Biedna Pola,szkoda,że dostała antybiotyk i szkoda,że tak musi cierpieć (zapalenie gardła boli okropnie,wiem coś o tym).No ale jak trzeba taki silny lek,to trzeba.Mój też dostał drugi antybiotyk w ciągu 2 tygodni,aż mi się płakać chciało ale już z nim lepiej tylo czasem pokasłuje.Niestety dostał uczulenia na ten antybiotyk i schodzi mu skórka z siusiaczka aż mu leciała krew w okolicy cewki moczowej.Posmarowałam Sudocremem a teściowa dała mu Claritine.Zobaczymy jutro. Edycia Twoje biedne dziecię też chore,no i też ten cholerny antybiotyk.Nie wiem co Ci doradzić,fakt ten sam antybiotyk to może nie najlepszy pomysł i to jeszcze lekarka chyba nie była zbyt pewna.Moj synek kiedyś co zapalenie gardła dostawał Amoksiklaw,bo po nim od razu mu przechodziło,może czasem lepiej dać jeden antybiotyk,który jest trafiony niż eksperymentować z nowościami.Nie wiem.Popytaj wśród znajomych albo na forum dobrylekarz.pl i może znajdziesz jakiegoś dobrego pediatrę w Twojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek Obejrzałam filmik,ale pięknie Zuza chodzi.Normalnie zazdroszczę,nie wiem czy powinnam,bo jak małe zaczną na dobre chodzić to do łazienki się w spokoju nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane U nas lepiej :) M już prawie zdrowy - jutro idzie do pracy ufff Frania charczy... smaruję ją pulmex baby i nie umiem jej oklepywać... :( Jeszcze do czwartku jej pewnie nie puszczę na dwór. Hej Balbina :) Kochane nie mam weny na pisanie bo jestem przemęczona. Muszę się pozbierać. Mialam przekichane dwa tygodnie i jestem nerwowo wykończona. Nie mam siły. Obiecuję że jak tylko zlapię dystans to wrocę do was i będę odpisywać. Mia - chodziło mi że mam szpital w domu :) Igmik zdrowia dla poli. Mój lekarz nie dał antybiotyku na zapaenie gornych dróg bo nie gorączkowala i po lekach które dał kazał zadzwonić za dwa dni i zdecydował że anty nie potrzebny bo nie pogarszało sie. Ale to charczenie...mam nadziję że minie i wam zdrowia też. Basienia hit :) teściowa chce dobrze dla całej ludzkości żeby kataklizmu nie było! a my się czepiamy tu :D o matko rzeczywiście brat M to mamisynek. Dobrze że tobie się dostal ten lepszy egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane! Wpadam jak po ogień. Mąż na urlopie ojcowskim :), więc same rozumiecie :) Poza tym szukam pracy, roznoszę cv, chodzę na rozmowy itp. Kicha w tym temacie haniebna, ale nie będę Wam smucić... Balbinko wreszcie zajrzałaś! Oglądam zdjęcia Kacpra na NK i widać, że jest silny i rozwija się świetnie. A pamiętasz jak się martwiłaś po jego narodzinach? Igmik życzę Wam powrotu do zdrowia . Szybciutkiego! Edyciu ja bym się wstrzymała z antybiotykiem. Kupiliśmy Zuzance porządne buty, bo ona śmiga jak szalona. Próbuje sama biegać. Na zewnątrz trzeba ją trzymać za łapki ( uwielbia chodzić po śniegu), ale w domku radzi sobie nieźle. Wreszcie odsapnęłam, już mnie tak nie szarpie, gdy chce gdzieś iść. W domu zakładam jej kapcie na sztywnej podeszwie. Ps. wysłałam na maila filmik jak sama łazikuje i nasz nowy system usypiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli heloł! Igmik z mamą bez zmian :( Robur ja właśnie teraz mam większy luz, kiedy zaczęła chodzić sama.Chociaż dzisiaj znalazłam ją klęczącą przy wc :) dobrze, że klapa od kibelka była zamknięta, bo kto wie, co by tam nawyprawiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przypomniałam sobie jak pisałyście o butach.Moja chodzi w domu tylko w butach ze sztywną piętą i na sztywnej podeszwie.Chyba lubi w nich chodzić,bo nie zrzuca ich i nie płacze jak jej zakładam.Tylko kapcie na rzepach zrzuca z nóg,bo się tak dobrze nie trzymają jak buciki,ale w kapciach chodzi sporadycznie i też rzadko wkładam jej te skarpety antypoślizgowe,bo się przewraca.Jednak w butach nogi są stabilniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kurcze ale mam zaleglosci... wogole niemam czasu :( teraz nawet jakw dzien chce usiasc przed komputer to Adasko wlazi mi na biurko :o no i musze wziasc sie za przygotowania do roczku jejku to juz w sobote!!!! moi rodzice zamowili torta a ja musze usiasc i pomyslec co mam zrobic do jedzenia i musze zrobic liste zakupow wkocu ale niemam kiedy... wieczorem kiedy mlay spi to ja juz mysle o wyplumkaniu sie i nyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wieczorkiem :) no właśnie Julka szykujesz sie już do roczku?? :D bo to już na dniach.. up i Ty Miałaś nocke do bani :( No a M to troche pozno z tej piłki wraca, czyzby na pewno piłka :P Ty go tam podpytaj. Faceci mają być prawo zmęczeni a kobity to już taki ich los że nie mogą :D Dota pani doktor powiedziała że to nie angina tylko że ma brzydkie gardło, ale nie popytałam jej o nic bo była jakaś rozkojarzona :( Co do butków to i Milenka nie lubiła jak jej założyłam. od razu były wrzaski, ale teraz raz na jakiś czas jej założe i chodzi nawet dosyć :) A fotke podeślijnawet taką w domu robioną. aczemu nie wpuszczają rodziców na bal?? Balbina jak ja Ci zazdroszcze śpioszka, żeby to moja tak chciała spać....rozmażyłam sie :D Igmiku biedna Polcia. No właśnie u nas też była taka gorączka przez 5 dni i zbijaliśmy ją Ibufnem, a teraz to gardło i chyba sie wstrzymam z tym antybiotykiem. A wy jaki macie ten antybiotyk?? Konieczny jest?? Dota niby apetyt jej wrocił już chętniej je niż przy przeziebieniu. bo wtedy to wogole nie jadła :( ale myśle że to przez katar nie mogła. No i przy jedzeniu marudzi ale to zawsze tak było :( Musze jej do gardełka popatrzeć. pediatra mowiła że nie ma żadnego nalotu i na pewno nie angina to nie wiem... Hehe to sie dziewczynki wykąpały, wesoło musisz mieć w domku?? :) Igmik a czegóż to zazdrościsz?? działaj :P oki lece bo Milena już kwęczy i nie poodpiuje :( no to udanej i przespanej w całości nocki życze bo moja pewnie taka nie będzie buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wspaniałe...:) U nas podobnie jak u Rosołka...M w domu,na urlopie i mam ograniczony dostęp do sieci ;) Po za tym moja córka uwielbia bawić się ze mną i rzadko pozwala mi odejść na dłużej niż pół godziny ;) Chociaż tatuś trochę mnie odciąża teraz przy małej. Słuchajcie,Wiki wszystko chowa..pod tapczanem,łóżkiem,stołem,pufką...mamy zabawę.Dzisiaj szukaliśmy zakrętki od majonezu,bo ją gwizdnęła ze stołu i przepadła :D :D :D Teściowa rozłożyła mnie na łopatki swoim zachowaniem,bo wydają się być postępowi i tak dalej.,.a tu taka jazda...dla mnie mocno przegięła. W związku z tym pojawiły się wątpliwości co do mieszkania z nimi i mamy teraz nie lada dylemat...Ale też pewne zamiary,jak będę pewna to napiszę. Julka Wiktoria też wkłada palce do buzi,potrafi tak daleko włożyć,że boję się że zwymiotuję...zaczęła tak robić odkąd nie ma smoczka. Moja przyjaciółka dzwoniła ostatnio i mówi,że jej synek(2 latka)masakruje ich cały dzień.Piszczy,szczypie,krzyczy,bije...nieźle,co? Wpraszamy się na wirtualny roczek :D Jeśli chodzi o smoczka..minął tydzień a ona wciąż o nim pamięta.Patrzy za łóżeczko i mówi...bam,bam.Zawsze tak robiła jak go wyrzucała. Zasypia już lepiej.Zobaczymy .. Balbinka 🖐️..trzymam kciuki za zdrówko.. Wiki chodzi(z moją pomocą) w skarpetkach po domu.Pediatra powiedziała nam,że najlepiej na boso,ale na twardym podłożu typu parkiet skarpety.Buty wtedy gdy dziecko śmiga już po dworze. Szklana dużo sił...przesyłam.Zbieraj się szybko.🌻 Igmik zdrówka,zdrówka,zdrówka... Myślałam dziś o Tobie,bo w DDTVN szukają polskiej Niggelli :) Dota Ty masz wesoło kobito :) Edycia i dla Was zdrówka...i jakiegoś lekarza porządnego wreszcie 🌻 Up za nockę🌻 Tekst M bardzo życiowo-męski...Oni zawsze biedni są... Mia 🖐️ Pimboli kurcze tak fajnie u mamy,że czasu brak na forum :).Korzystaj kochana i wysypiaj się ile możesz..:) Kluska 🌻 za konkurs i za stłuczkę... Dagusia trzymam tak mocno,że aż mnie palce bolą...;) Pewnie....że chcemy Was ugościć,wciąż serdecznie zapraszamy :) Iwonko 🌻 dla was .. My mamy zwykły nocnik,ale jeszcze mało używany. Piksip biedna Ty...🌻 To tyle..zmykam spać. Buziaki przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku Zuza ululana jest super. Normalnie wymiata. I jak skubana chodzi. Pola to nawet za rączki jeszcze nie chce chodzić. Jak ją stawiamy i łapiemy za rączki to od razu siada. Na razie ostrożnie przy meblach chodzi i raczej na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie przepraszam, że mnie tu ostatnio brakuje, ale znowu mały zapiernicz w robocie mam:( zastanawiam sie nad rezygnacją z jednego z obowiazków bo nie wyrabiam, ale z drugiej strony mam za to dodatkową kaskę, no i nie wiem sama..... kaska nie jest aż tak powalająca, a roboty w huk..... Igmiku podejrzewałaś trzydniówkę z powodu gorączki?? przy trzydniówce też jest na początku zapalenie gardełka (tzn. moze być) i Emi tak miała, dostała antybiotyk, a po dwóch dniach (trzech gorączki) zaczęło ja wysypywać, no i lekarka stwierdziła, że z antybiotykiem sie pospieszyła...;( ale trzydniówka ma to do siebie, że ja rozpoznaje sie jak się kończy- czyli wysypka. A gorączka u Emi była tak ok. 39, niecałe nawet - przy trzydniówce. Rosołku, Basieniu, fajnie macie, M. na urlopikach;) Mój M. ma czas do 12 na urlop ojcowski, ale raczej nie skorzysta, bo ma urwanie głowy teraz w pracy. Zuzia ślicznie zasypia w huśtawce;) Takie fajne to sprzęty, że dzieciom chce sie spać od razu;) my mamy drewnianą (niestety nie ma takiego fajnego oparcia, żeby mała sobie zasnęla, ale ukołysac i zachecić do snu da radę;) ) Balbinka- witaj. Edyciu- no z tym antybiotykiem dziwnie, bez sensu że taki sam dostałaś. To chyba nie działa wtedy tak jak powinno, co? Mia- cześć pracy!!;) Szklana bidulko wykończona. Kurcze ja to chyba muszę wygrać w lotto albo coś.... Tak mi super było w okresie światecznym, w domku z M. i Emi, lenistwo ( o ile tak mozna powiedzieć przy rocznym dziecku;) ) ale chodzi mi o brak tego pędu i tego takiego szybkiego załatwiania wszystkiego i latania....Fajnie było i chciałabym tak jeszcze, a nie do roboty, zaharować się i i tak doopę z tego mieć. Ech..... Julka- u nas roczek we wtorek, ale imprezka będzie dopiero 31.01, bo w kościele u nas tak roczki robią- ostatnia niedziela miesiaca.... głupio..... ale cóz. Może we wtorek tylko w gronie rodziców i babć będzie spotkanie przy torcie;) U nas rodzina wieeelka i raczej razem świętujemy każde urodziny, więc będzie sporo ludzików. Matko jak pomyślę sobie, że rok temu jeszcze w brzuszku siedziała, a teraz juz taka panna i łobuziara;) no łza sie w oku kręci jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my juz na nogach z synusiem od 6:30 no jak sie przebudzil to juz na nogi za wczesnie wczoraj poszedl spac hihihihi juz cieka przy meblach i szkudzi obecnie grzebie w szufladach hihihi i wyciaga skarpetki . oczywiscie hiciorem telewizyjnym umnie jest kanal mini mini hihihihi . Edycia86 - co do antybiotyku to moj lekarz daje go naprawde w ostatecznosci wogole jest przeciwnikim podawania antybiotyku jesli nie wystepoje goraczka powyzej 38 stopni .i jesli nie ma potrzeby . zazwyczaj lekarze wiedza co robia jak nie masz zaufania do lekarza to go zmien .Ja mam pelne do swojego jest swietnym specialista moge zadzwonic kiedy chce i oktorej zawsze da rade przez telefon , przyjedzie do domku itd. nie ladny zapach moze swadczyc o nalocie ropnym na migdalkach ,anginke. nie raz przepisuja taka maz do smarowania w gardle . wiesz nie ktore antybiotyki nie mozna podawac dziecia takim malym moze dlatego masz taki sam . ja tu pisze do was a moj syn juz w szufladzie siedzi hihihihi Dota25 - powiem ci ze te drzemki wciagu dnia to zbawienie dla mnie naprawde mamczas na ogarniecie domku a na drugiej przygotowanie obiadu hihihihi . no i tak mi da popalic przez 3 godziny ze modle sie eby juz szedl spac hihihihih rozrabia jak pijany zajac hhihi . wlazi pod kanape, pod stol rozrzuca , wyciaga kino domowe , chce wlazic na meble hhihi no chyba ze leci nodi, mis w duzym niebieskim domu i jeszcze taka ekipa co mieszka na drzewie to mam spokoj bo wted siedzi i oglada bajke hihihi robur - no trocge mu sie smiglo do gory hhihi ale maz wysoki wszyscy jak sie pytaja to mowia ze tak 14-15 miesiecy ma a ja mowie ze 10 hhihihihi to jest zdziwienie . ale najwazniejsze ze zdrowy hihihi wlasnie sie juz przylecial gramolic mi na kolana 36,i36c ,22 6o i wlasnm ie ` cos ,do wa s pisze hih ihihihih, o to pisownia od Kacperka penwi was pozdrawia hihihih Szklana ja tez witam hiihi to dobrze ze maz wyzdrowiam . ja rowniez Kacpra smauje ta mascia jak zaczyna charczec bardziej niz zawsze bo moj maly ma ta sapke i czasami gwizdze mu tam w srodku ale jak jade do lekarza to mowi ze wszystko ok ze to ta sampka i dlatego tak czasami mu charczy . Ale ja tam wole zawsze sie przejechac hihihihi juz nie bawem bedzie mial mnie dosyc ;-) Rosolku pamietam pamietam czasami do tej pory mi sie sni ze synek jak sie urodzil to nie oddychal , porod, cesarka szok poprostu ale juz chyba zawsze tak bedzie . a teraz juz taki duzy w lutym juz roczek . jak to zlecialo . maly w domku chodzi na bosaka tzn w rajtuzkach ale w butach tez lubi po domu jak i po dworze , tezl lubi jak twoja zuzia po sniegu a wczoraj to zszedl z sanek prosto w zaspe sniegu twarza chcial chyba orzelka zrobic tylko zamiast na plecy o buzia ;-) Kacper wlasnie stoi i tanczy tak ugina nogi w kolanach i kreci pupka jakby mial hula hop hihihihi musze to kiedys nakrecic hihi A co do wc to moj synek wziol podpaske alweys z dolnej polki w lazience i mieszal nia w kibelku i sie smial . takze czasami odwali numer ;-) julka no to bedzie imprezka jak to zlecialo Adas juz roczek a niedawno pamietam jak dzis jak sie siedzialo caly czas na forum i pisalo kied skurcze, ze bysie juz chcialo urodzic itd. KACPER NA KOLAnkach bo wlasnie bylo mleko i przytulasy hihiihihi psze tego posta juz godzine hihiihhihihi basienie - dzieki , napewno ze zdrowiem bedzie ok , hihi moj maly od 4-5 miesiaca nie ma juz smoczka jakos tak . sama nie wiem bo sa plusy i muny chowana ze smokiem i bez ;-) ostatnio mu chcialam dac bo juz tak grymasil ale obn zamiast ciagnasc to odwrcil i gryzl ten plastik hihihih no moj maly teraz w pozycji na czworaka kleczy i robi kupe szkoda ze nie mam nocnika bo bym go posadzila . hihihi no i tak wybila 9 jeszcze pol godzinki i pierwsze lulanie ;-) i tak wyglada moj poranek , moj maly jeszcze robi a mi zaraz nosa urwie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mam takie pytanko ;-) czy dostajecie przy tym antybiotyku jakas oslonke probiotykow albo cos innego ??? i czy ktos daje swojemu maluszkowi KETOTIFEN ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam.. . .10m......7440/80 piksip.........28....śląskie....01.02....12.01/cc...Emil ia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola... ....1 0m3t...8300/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleks ander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena .. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza .. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdal ena ..8,5m...7800 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Darius z ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja. ..10m28d...11,5kg/79 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/7 8 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wi ktoria...9,5m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Sz ymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wik t oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicol as ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadi ne..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kub a... 9m8d...8200/72 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłos z 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamil ka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika ..8m 4t/8800/76cm balbiina.....26....slaskie.....24.02......Kacper .....10m i 2 tyg./ 11kg/80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jeszcze was niedoczytalam... ale musze wam napisac co dzis moj synek wywinal... hehe rano byl w lozeczku ja poszlam na chwile do lazienki, M byl w kuchni przychodze na chwile do pokoju po jego butelke a on stoi obook lozeczka!!!! niewiem jak on to zrobil! ani nieplakal ani nic... a szczebelkow niewyjmowalam tak wiec musial napewno przez gore przejsc! moze zasnie to wtedy doczytam :) zdazylam zauwazyc ze jest balbinka :D witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka no to niezly akrobata ciekawe jak to zrobił .... dobrze ze sie nic nie stało . poprostu dzieciaki sa niesamowite . a pomyslec ze lozeczko jedno z bezpieczniejszych miejsc pozostawienia malca samego i wyjscie z pomieszczenia gdzie sie on znajduje szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam.. . .10m......7440/80 piksip.........28....śląskie....01.02....12.01/cc...Emil ia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola... ....1 0m3t...8300/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleks ander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena .. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza .. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdal ena ..8,5m...7800 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Darius z ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja. ..10m28d...11,5kg/79 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/7 8 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wi ktoria...9,5m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Sz ymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wik t oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicol as ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadi ne..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kub a... 10,5...8700/75 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłos z 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamil ka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika ..8m 4t/8800/76cm balbiina.....26....slaskie.....24.02......Kacper .....10m i 2 tyg./ 11kg/80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i znow jestem zmartwiona :( Adasko znowu zaczal mi wymiotowac buuuu jutro wezme mocz do badania z rana i pojde do lekarza... niech mi da skierowanie na usg brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Ja równiez zabiegana - poczytam i popiszę w wolnej chwili - tak tylko doczytalam o Adaśku - szok!!! No to teraz Julka musisz uważać . I o kapciach - kurcze - moja mała śmiga na bosaka, tj. w rajtuzkach - co prawda raczkuje jeszcze ale kiedyś Zawidkowski mówil, zeby kapci nie ubierać i co? A jak jest zimno? Nie wiem. Mam tylko pytanko - my mamy wszędzie płytki na podłogach , tylko w salonie mini dywanik leży i mala śmiga po tych kaflach, no chyba, ze bawi się na swoim piankkowym materacu. No ale do rzeczy -co drugi dzień myjemy podłogi ale i tak ciągle ma czarne kolana i brudne dłonie i pies jeszcze...:( jak sobie radzicie z porządkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zwolniłam nieco tempo i już mi lepiej... Julka - jak on to zrobił???? szok!!! jeny musisz go wsadzić do łóżeczka i podglądać bo na pewno jeszcze raz spróbuje... :) skubany. A M go nie wyjął i nie robi cię w balona? :) Z wymiotami to musisz koniecznie sprawdzić :( Balbina niezły urwis z Kacperka :) hehe rozrabiaka. Rosołek zuzia już normalnie chodzi!!! Franka tak pewnie jeszcze nie. Chodzi od fotela do kanapy i do stoliczka i pokonuje już niezłe odległosci ale ręce w górze trzyma i łapie rownowagę a zuzik to już normalnie idzie pewnie tuptuś mały :) Franka nosi po domu kapcie z tesco takie z materiału z gumką miękkie. Inaczej się ślizga a one maja gumowe kuleczki pod spodem. Kupiłam jej też buciki dla dzieci które uczą się chodzić z Clarksa. Mięciutkie jak kapcie a jednak z piętką trzymającą i szeroki na paluszkach. Bardzo fajne. W sklepie pani wymierzyła Frani stópkę i dobrała odpowiedni bucik do rozmiaru i tęgości stopy. Ale frania gorzej w nich chodzi niż w kapciach ale zakładam żeby się przyzwyczajała bo na dwór w kapciach nie pojdzie :) więc ją przyzwyczajam w takich miękkich butkach a potem jak już będzie chodzić pewnie to kupię jakies buty na dwór. Igmik może się zgłosisz na casting? na nigelę... serio co ci szkodzi... :) jak Pola? Piksip ja nie wiem ale chyba bym odpuściła jedną pracę. Musisz skalkulować na ile to ci się opłaca. bo jak mało to bym odpuściła.... Ale wiesz...decydujesz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no mlay spi to napisze cos ;) poczytalam troche ale wybaczcie bo jak duzo cyztam o was to mysla mi sie imiona i kto co napisal :P kurcze w antybiotkach nipomoge bo Adasko raz tylko chorowal jak mial 3 tyg i pozniej jak mial pol roczku to tez mial antybiotyk bo mial bakteriew moczu a teraz narazie tfu tfu odpukac :) niechoruje Rosolku napewno fajny widok jak Zuzia chodzi zaraz musze wejsc na poczte :) i tez zobaczyc wasze fotki :) a moj urwisek puiszcza sie i stoi probuje lapac rownowage ale sam jeszcze kroczka niezrobil ale za to uwielbia chodzic za raczki wtedy zasuuwa jakby byl na wyscigach :) a z tym wyjsciem z lozeczka naprawde niemam pojecia jak to zrobil... M raczej go niewyjal bo ja widzialabym gdyby szedl do pokoju... a wsadzilam go do lozeczka i myslalam ze powtorzy swoj wyskok ale nie... woli zeby to bylo tajemnica chyba hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Rosolku twoja Zuzia fajnie pogina hihi basienia twoja mala sliczniutka modelka mala :) a kaceprek tez jaki fajny chlopczyk juz :D basienia rzeczywiscie tesciowa niezla jest!!! szok!!! a zapomnialam napisac a moj pogina w kapciach sztywnych i nieburzy sie jak mu zakladam kapciochya a butkow jeszcze niam na dwor bo jeszcze niechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!;) Majce dzis stukneło 11 miesiecy a ja cuje sie tak jakbym Wam dopiero co wczoraj pisała ze ma 10, szybko ten czas leci... Julka przed nami jeszcze pewnie niejedna taka niewyjasniona historia;) Nasze dzieci zaczynaja miec swoje male sekrety:P Ja sie ostatnio zastanawiałam jak Majka zeszla z łóżka zrobila to w sekunde jak sie odwrócilam.... Ale odkrylam jej sekret;) uczylam ja ze ma nóżki zsuwać z kanapy i tyłem schodzic, ale nie chciala tego robic, a tu sie wydalo ze to podlapala, bo potem pare razy kladlam ja na kanape buziado przodu a ona w tyl zwrot i zsuwa sie nogami z kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zajrzałam na meila i normalnie Zuzia wymiata :) pieknie chodzi. Musze i Milenke nagrać bo to tak słodko wygląda jak takie małe cudeńko sobie drepta. Taki mały wielkie człowiek :) A Kacperek to też chyba wszystkie nasze dzieci wyprzedził. Kawaler z niego już ze hoho :) Wikusia przesliczna, ma taką słodką i niewinna minke :) Z tego co widze to ona musi być grzeczniutka prawda??? Piksip wspolczuje pracy, może za dużo na siebie bierzesz co?? A ta gorączka to trwała przy trzydniowce 3 dni?? bo u nas 5 a teraz wysypka i nie wiem czy to trzydniowka czy uczulenie :( piksip ale tamtym razem nie podaliśmy tego antybiotyku bo wydawało mi sie ze nie ma potrzeby i miałam racje, a teraz juz nie wiem... U was roczki sa w kościele?? u nas czegos takiego nie ma. Balbinko Ty to masz fajnego lekarza, u nas niestety w tym zadupiu nie ma nic konkretnego. a nalotu nie ma niby bo pdiatra mowi ze tylko zaczerwienione gardło. Co do wyciagania to moja nieraz z szuflady powyciaga wszystko. a kiedys M mowi ze goniła a w jednej rece tampon a w drugiej podpaska :D fajnie musiało to wyglądać :) przynajmniej sie im nie nudzi nie?? zawsze na chwile mamy spokoj heh Moja Milenka też tak fajnie tańczy wystarczy że coś usłyszy i leci raczki do góry i dupką kręci. tez ja musze nagrać bo to zajefajnie wyglada. Ja zawsze daje lacido baby, niby nie miała jeszcze antybiotyku ale przy bactrimie dawałam lacido baby. a tego KETOTIFENU nie daje. a co to za lek?? Julka mały akrobata ci rosnie. jak on to zrobil?? No i nie popisze bo trwają jakieś prace konserwacyjne. Ta kaffe to ostatnio szaleje, ilez można??? No już jestem z powrotem… Julka a Ty jeszcze nigdy nie byłaś z tym na usg?? Bo ten Adaś to często Ci wymiotuje nie?? Pomarańczowy Gościu u nas są panele, ale jak mała raczkowała to zawsze miała brudne ręce i czarne kolanka :) teraz chodzi i luzik. Szklana fajnie mieć taka miłą ekspedientkę co dobierze bucika bo na prwde jest z tym problem i nie tak łatwo trafić w rozmiar. A propo butów jakie rozmiary noszą Wasze maluszki?? Bo u nas jest 19-20. Kuska gratulacje dla Mai za 11 miesięcy, ani się nie obejrzysz jak będzie już 12 :D Zdolniacha z niej, ja to w sumie jeszcze takich rzeczy nie uczyłam. A uczycie już może dmuchać świeczki?? Bo to już niedługo się przyda :) mój M próbował ale Milenka rączka zdmuchiwała :) A dzis ja siedze sama bo M się na piłke wybiera, ale na szczescie nie tak pozno tylko jedzie na 18 i wraca po 20 także do wytrzymania… Poki co lece poczytać jakąś gazetke.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku Zuzia kroczy już tak pewnie :) moja Madzia to nawet za rękę jeszcze nie chce chodzić, ale na wszystko przyjdzie czas :) Po schodach nauczyła się wspinać i teraz chwila nieuwagi i już włazi na piętro :) Kluska 100 lat z okazji 11 to miesięcznicy 🌻 Edycia z tą naszą kafe to często coś szwankuje, ja też chciałam wcześniej poczytać i doooopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualizacja :) nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam.. . .10m......7440/80 piksip.........28....śląskie....01.02....12.01/cc...Emil ia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola... ....1 0m3t...8300/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleks ander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena .. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza .. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdal ena ..11m...9000/78 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Darius z ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja. ..10m28d...11,5kg/79 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/7 8 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wi ktoria...9,5m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Sz ymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wik t oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicol as ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadi ne..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kub a... 10,5...8700/75 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłos z 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamil ka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika ..8m 4t/8800/76cm balbiina.....26....slaskie.....24.02......Kacper .....10m i 2 tyg./ 11kg/80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×