Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny dobrze kojarzę, że któraś jest z Zelowa?;) Bo moje zadanko w pracy na jutro to podjechać właśnie m.in.do szkoły w Zelowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam parę zdjęć na maila. Dota to ci się dzień udał :) A mnie też Kuba dziś zaskoczył, bo spał 2h rano i już drugi raz nie chciał. Czyli od 12 do 18 latanie za nim. Już śpi, bo był padnięty totalnie. No i nie wiem, czy się nie chce chłopak na jedną drzemkę przerzucić ;) A dziś Pimboli do domku wraca, nie??? Kluska No to Maja też zaczyna chodzić :) Ja pamiętem, że jak moja córka była mała, to tak biegała za rękę, ale sama się nie chciała odważyć. Z resztą taka ostrożność to jej cecha. W przeciwieństwie do brata hard core'a :) Jeszcze później zajrzę. Aaaaaa, dodam tylko, że wczoraj mój m tak zarobił piłką w łeb, że ma sine oko :D tzn ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlana Głowa
hej ho !!!!!!!! Nie wiem, znie znam się nie orientuję się, zarobiona jestem!!!!!! Przepraszam że nie ma mnie ale dużo wrażeń, Franka źle sypia, ja zombie itp. NIc nie czytałam jeszcze bo serio zero siły i brak mózgu. Wiem tylko że Adaśko skończył Roczek!!!!!!!! Kochany żebyś zawsze byl zdrowy i uśmiechnięty !!!! Julka dla ciebie też Gratki - rok bycia mamusią to naprawdę wyczyn :) wiem coś o tym,... heheh No i życznia dla 2 jubilatki Emi!!!!!! kochana dziewczynko zdrowia i uśmiechu!!!!!! wszystko inne przyjdzie samo. Piksip - browo dla dzielnej mamy, dodtkowo jeszcze ta twoja "super" praca... zuch mamuśka z ciebie. Kochane ja marznę na budowie tej mojej przyszłości... pogoda syf krzyżuje plany ale walczymy. Buziaki i postaram się poczytać. cmok cmok cmok Acha - Frania już chodzi ja zuzik rosolkowy i ma dwa nowe zęby na górze 1i2 :) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję Wam bardzo za wszystkie życzonka!! Kochane mamy chodzących bąbli- prosimy filmiki lub zdjecia. Szklana- dawno jużnic nie wrzucałaś! i Mia- Gabci dawno nie widziałyśmy;) Dziś w pracy był sajgon znowu.... ach.... nie mogłam urwać się wcześniej:( U nas jest taki zwyczaj, że w kościele są msze za roczne dzieci, coś jak chrzest, ale jest tylko błogoławieństwo specjalne na koniec;) Taki zwyczaj u nas na śląsku. U nas na mega katarek Nasivin (tylko max 5 dni stosujemy) okazał się bardzo fajny i sól morska i odciąganie... co szło masakrycznie.... Słodkie buziaki od Emi dla wszystkich cioteczek forumkowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Szklana dziekujemy za zyczonka :) ;P fajnie to wyglada jak nasze szkrabki tuptaja hihi wprawdzie moj jeszcze sam niechodzi ale skubany puszcza sie i idzie do mnie tzn robi moze 2 kroczki sam i niema jeszcze rownowagi i rzuca sie na mnie hihi wrzucam pare fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Moje dziecko dziś glut do pasa :( No i maruda jak nie wiem. Szklana to może Frani te zęby dają popalić. No i gratuluję biegacza małego!!! Julka Adaś się przecież ładnie bawi z koleżanką ;) (na zdjęciach) Idę zupę gotować, bo glut śpi. Buzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane forumki:) Wybaczcie ale wam nie odpisze bo nie mam mocy.Szymus od wczoraj bardzo marudny w nocy dostal goraczke i budzil sie chyba z 20 razy:( To pierwsza taka ciezka nasza noc.Ciagiem to nie wiem czy godzine udalo nam sie przespac.Dzis tez ma goraczke :( I troszke katarku ale malutko nawet nie dalo by sie odciagnac.Nie wiem czy to przeziebienie czy moze na zeby w koncu.Jak mu nie przejdzie do jutra to pojde z nim do lekarza. buziaki...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Ech nie mam weny na pisanie. Czuję jakiś wewnętrzny niepokój. Okres się zbliża i jeszcze potęguje moje zdenerwowanie. U nas dobrze - Polunia to mały Aniołek-tfu,tfu. Już zapomniała o buncie i jest naprawdę kochana. Ja szukam pracy. Parę ogłoszeń się pojawiło więc czas brać sprawy w swoje ręce. Jutro idziemy zrobić niuni sesję zdjęciową. O taki prezent poprosiliśmy teściową. Myślę, że będzie to fajna pamiątka dla Poli. Kluska tak jak Dota napisała-skoro Maja dobrze się czuje w bucikach to niech w nich chodzi. Dota dziewczyny bombowe. Muchomorek wymiata. A Kamiśka jaka skupiona z łyżeczką. Szklana zwolnij troszkę. niedawno sama radziłaś to Piksip. Gratki dla Frani za pierwsze kroki. Kiedy ja się doczekam????? Ja się pytam???? Up mam nadzieję, że to tylko glut i żadne choróbsko się do was nie przyplącze. Salwia i szymuś katarek ma. Biedaczek. Kurcze jeszcze gorączka. Lekarz na pewno uspokoi. Buziaczek dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Piesek śliczny. Z Adasia to taki mały rozrabiaka-ale na zdjęciach jak aniołek wygląda. Up widzę, że mały polonista już Ci rośnie:P albo pisarz. Kubuś słodziak straszny. Kluska loczek Mai niezły. Już robi to co mamusia. Widzę, że nierozłączny przyjaciel ciągle w buzi. No i szpagat niesamowity. Robur my z N nie potrafimy się nadziwić jak Milenka urosła i te jej pyzolinki. Śliczna jest i bardzo do brata podobna. Salwia a Szymcio to taki grzeczny u fryzjera, że szok. Haydi Olusia minki bezbłędne i jak ładnie się bawi sam. Basieniu Wikusia taka słodziutka w swoich opaskach. No a Kacperek Balbinki to niezły gość już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane 🌼 przyszłam sie przywitać i poczestować kawusia :) coś ostatnio nie mam weny na pisanie, pojawily sie pewne kłopoty i musze z nich wybrnąć :( Chciałam tylko złożyć spoźnione ale jak najbardziej szczere życzenia wczorajszej solenizantec Emi Emilko to dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ papa odezwe sie jak wena nadjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko wszystkiego najnajnajnaj rośnij kochana zdrowo, nie sprawiaj problemów mamusi i tatusiwi, badz zawsze uśmiechnieta od ucha do ucha :) ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko - przepraszam że spóźnione ale wczoraj netu nie maiłam- sto lat, żebyś byłą zdrową piękną mądrą dziewczynką i taką pociechą dla rodziców jak do tej pory:* mam minutę więc na szybko- zdrówka dla wszystkich chorowitków,jak wiki?/, i emi?? rosołku nie dostaliśmy bo mamy już kredyt i na taką kwotę jak chcieliśmy nie mamy zdolności kredytowej:/ spadam bo mam mnóstwo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko z ogromną prośbą pamietam że kiedyś pisałyście o kuchni chińskiej, jutro mam możliwość bycia w sklepie chińskim i nie wiem co mi sie przyda :( nigdy tam nie byłam. podajcie jakieś przepisy z kuchni chińskiej, tylko sprawdzone!!! zapodziałam gdzies przepisy a pamietam jak Przyszłamama podawała :( aha i Igmik napisz prosze mi przepis na te diabelskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Igmik jakie imponujące menu - jeśli można też prosze o przepis na polędwiczki, rybe po japońsku i żeberka, najlepiej chyba na wspólnego meila.Oczywiście jak znajdziesz chwilkę bo pewnie zajęta jesteś przygotowaniami . Też zaglądam do tego "słodkiego" bloga, świąteczne pierniczki piekłam z tamtejszych przepisów i wyszły super. Ciekawa jestem czy robiłaś te mufinki z fetą ? Brawo dla dzieciaczków, które juz samodzielnie poruszaja się po domu. :) U nas Weronka jeszcze trzyma sie mebli ale myslę że już nie dużo jej brakuje bo czasem się zapomni i stoi sama bez trzymania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem w przerwie w pracy..... ach wziam dzis troszke do domku, bo nie wyrabiam.... ale przy maej to nie za bardzo jest kiedy popracowac.... jak pojdzie spac to przysiade porzadnie. Cos poprzestawiala w kompie nam i nie mamy polskich znakow;) Mala lobuziara! Jutro mam test w konkursie do pracy nowej....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
do dziewczynek, ktore przestają karmic piersia lub niedawno przestaly - bolaly Was piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś była nieciekawa sytuacja,nie mam nawet ochoty nic pisać.Jutro jak ochłonę to Wam opiszę co się stało na naszego maila,jutro pewnie będzie już lepiej. Igmik Dzięki za komplementy,Twoja Pola jest też śliczna i strasznie podobna do Twojego N. I spóźnione życzenia dla Emi. Wybaczcie,że nie napiszę więcej ale dziś nie dam rady,cały dzień w nerwach,nawet płakałam (nic się na szczęście nie stało małej ani małemu ,bo to nie ich dotyczy ta sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy mnie piersi nie bolały ale ja odstawiałam stopniowo, pod koniec karmiłam tylko raz w nocy a potem całkowicie przestałam. nie czułam nic. Igmik dziekuje za przepisy ale nie dam rady ich otworzyc :( w jakim programie moge to zrobic?? ja mam windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! Ech, u nas dziś cała noc była okropna, mały kręcił się co chwilkę i marudziłprzezsen,adziś od rana ma gorączkę :( Żadnych innych objawów brak, tylko te nieszczęsne 37,8 stopnia .... Czopek nie zbił gorączki, dopiero teraz panadol w syropku pomógł i mały śpi .... nie wiem co to znów się przyplątało.... Mały ma pecha 13 - tego .... Dwa miesiące temu też 13 - tego miał gorączkę i się trzydniówka wykluła, ciekawe co tym razem będzie..... Basieniu - no nie wiem czemu nie potrafię spać - może to po moim tacie, który też nie śpi do 2-3 w nocy ... Po prostu kłade się spać normalnie i czasem 2,3 godziny zanim zasnę, czasem zasypiam nawetkoł 3,4 .... a rano nawet wyspana jestem :) Piksip - o urodzinkach Twojej Emi faktycznie pamiętałam, bo ma urodzinki tak jak moja chrześniaczka i tak mi się zapamiętało :) Jeszcze raz wszystkiego naj :) I powodzenia na testach! Trzymam kciuki. Kluska - gratulacje za kroczki Majusi !!!! Szklana - biedaczko, no to odpoczynek by się przydał .... Również gratuluję za dzielne chodzenie Frani i także prosze o jej zdjęcia !!!! Salwia - to widzę, że Szymuś dziś ma tak podobnie jak Olek ..... Co to może być ? ja też jak mu nie przejdzie wybieram się jutro do lekarza. Julka- super zdjęcia! Mój Olek też jeszcze nie chodzi i nie umię się tego doczekać.... Igmik - super pomysł z tą sesją! Proszę o zdjęcia na naszego meila już po sesji :) I powodzenia w znalezieniu super pracy! Dziś przyszły kubeczki zamówione na dzień babci i dziadka - kurcze, piękne wyszły :) Zadowolona jestem :) No nic, ide zobaczyć jak tam mój mały się ma. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) sliczne sa nasze malenstwa :) takie male bable :) zaraz wejde i zobacze czy sa nowe fotki :P a ja dzis jakas jestem zajeta... niby nic a czas leci jak szalony.... musze sobie zrobic mini liste zakupow zaraz bo rano lece do biedronki bo beda jakies pierdulki do kuchni :D i przy okazji zrobie zakupki :D moj dzis byl nawet w miare grzeczny hihi wiadomo uparty jest ale obeszlo sie bez rzadnych piskow hihi a wczoraj kupilam mleko swieze nie te z kartonow i ugotowalam kaszke manna :) a dzis budyn i wpylal hihi i nic mu niejest... ucze go jesc w dzien zeby niepil mleka... mleczko pije rano, pozniej kaszka i mleko wieczorem z kleikiem albo kaszka... juz w dzien niepije wcale albo troszke... to mu wlasnie dam troszke budyniu albo chlebka albo chrupki, owoce itd caly czas mysle co mu dac jesc zeby niepil mleka hihi a wiecie od paru jak chodzi albo sie trzyma czegos mowi -ału, mału a to znaczy pomalu hihi bo ja tak do niego czesto mowie bo on ledwo sam ustoi na noagch i leci do przodu jakby nogi juz chcialy chodzic hihi i on teraz mowi malu alu jak chodzi hihi ale sie rozpisalam... IGMIK jutro Polcia ma urodzinki :D juz dzis skladam zyczonka 🌼 wszystkiego najlepszego, aby ten dzien dla Was byl wyjatkowy :) niech POlcia rosnie duzia i zdrowiutka i z kazdym dniem przynosila coraz wieksza radosc :D :) ❤️❤️❤️🌼 roburku strasznie mi przykro ze cos cie spotkalo przykrego... :( przepraszam ze nieodwolalam sie do was wszystkich kochane ale niemam sily a w dzien niemam za bardzo czasu... bo pilnuje mojego szkrabka... dlatego juz dzis za pamieci zlozylam zyczenia dla Poli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dla Poli świętującej dziś swe pierwsze urodzinki :) Rośnij duża i bądź pociechą dla rodziców, niech uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzyczki. Zdrówka, szczęścia i radości oraz wspaniałych prezentów! Igmik dzięki za przepisy. Zbieram się i jadę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Poli w dniu pierwszych uodzin WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Daj żyć rodzicom, daj im wiele szczęścia i rośnij zdrowa i radosna! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o poranku :) Igmik... dla Poli 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 🌻❤️👄 Kawka dla wszystkich :) Haydi no to współczuję,że masz takie problemy ze snem🌻 Dagusia u Wiki lepiej...oby tak pozostało.Za to mnie dziś boli gardło...:( Roburku nie martw się ...będzie dobrze..:) Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto latek Polciu!!! Duuuuużo zdrówka, radości i ślicznego Twojego uśmiechu! Rośnij pięknie mamusi i tatusiowi i baw się zawsze wesoło i beztrosko! Ja po kiepawej nocy. Kuba budził się co chwile z powodu kataru :( No ale bywa. Idę pod prysznic bo trzeba się brać do życia w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Mała budzi się od kilku dni znowu ok. 3.00, czasem 5.00 i nie płacze, ale nie chce spać przez ok. 1,5h a potem trzeba ją lulać, żeby usnęła - a ja wyglądam...masakra - mogę spać na stojąco. Znowu mam schizy, że jestem w ciąży - okres mi się skończył tydzień temu, potem nie było sexu a ja się boję. Pytałam o ból piersi, bo mnie coś pobolewajaq, dziś mniej - i od razu strach, że to ciąża no i zmęczona jestem - ale to chyba po tych nockach...No ale do rzeczy - w weekend nie karmiłam Małej, bo byliśmy na tym balu a potem normalnie 2x dziennie - to może od tego te piersi bolą? Mam nadzieje, że to nie ciąża - kurczę w końcu okres był normalny... :( sorki, że tylko tak o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×