Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mo_rella

START !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a ja dzis nadprogramowo ok 1000 kalorii ale czuje sie najedzona teraz to juz tylko woda, jutro bedzie lepiej papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilanka
Jakimś cudem wytrwałam 1 dzień ;P :D:D Najgorzej było wieczorem... ale udało się. Właśnie popijam sobie kawkę z kostką cukru-zaleconą na śniadanie :] Jeszcze 11 dni!! Czy któraś z Was była na kopenhaskiej diecie? Słyszałam, że dobrze jest brać dodatkowe witami w jej trakcie. Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wściekła Przyznaję się bez bicia , spaliłam dni: sobotę niedzielę poniedziałek wtorek Przykro mi bardzo z tego powodu :( :( :( :( :( Popłynęłam z żarciem i co tu dużo gadać. Opamiętanie już przyszło .Od 15,00 do wieczora popijać będę już tylko soczki i kawkę ewentualnie.Muszę przerwać tą złą passę . Te cholerne kompulsy. Lilianka !!! Cieszę się że jesteś z nami i proszę byś już została.Ja nigdy nie byłam na diecie kopenhaskiej ale byłam na norweskiej.Niestety nie potrafię wytrwać ustawowych 2 tygodni.Myślę że Ci się uda wytrwać i schudniesz trwale i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wszystkim najnowszą piosenkę DODY pt ,, Nie daj się \" Ta piosenka dała mi wielkiego KOPA do przodu.Nie dam się ..........warto zawsze być tylko sobą a ja chcę być szczupła i BĘDĘ ...................................................................i już !!!! Ona ma rację , ma gdzieś co o niej ludzie gadają , robi swoje - jest sobą. Pozdrawiam ,, odchudzaczki \'\'❤️👄i pamiętajcie : NIE DAJCIE SIĘ ..................................KOCHAM WAS ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie upały..mi się nawet jesc nie chce.. :P ciekawe ile to potrwa :P musze kupić nowe spodnie ! ;D bo 29 już mi spadają ;)) hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina ŚWIETNIE :) :) :) :) :) BRAWA Jak miło jest kupować coraz mniejsze spodnie ??? Aż chce się chodzić po sklepach i przymierzać ubrania kiedy waga leci w dół.Madeleina naprawdę szczerze Ci gratuluję U mnie też straszne upały ale czy jeść się nie chce ..............? Raczej wiem że nie mogę ale gdybym mogła to pojadła bym sobie. Narazie popijam soczki .............................i tak ma być i nie dam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc w pracy przedemną .Wczoraj nie było łatwo a dziś pewnie będzie trochę lżej.Pierwsza jest zawsze najgorsza.Papatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja bylam u fryzjerka na dobry humorek fryzurke zmienilam- a zaraz malowanie paznokci i do juterka odezwe sie juz ze Sztokholmu pozdrawiam i byle do przodu papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja bylam u fryzjerka na dobry humorek fryzurke zmienilam- a zaraz malowanie paznokci i do juterka odezwe sie juz ze Sztokholmu pozdrawiam i byle do przodu papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uzależniona od jedzenia , mam kompulsy i jeszcze czuję że za bardzo mnie wciąga komputer.Nie chcę być i od tego uzależniona dlatego zakańczam swoje pisanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morella ja kiedyś nosiłam 31/32 a teraz 28 pasują :D jestem szczęśliwa z tego powodu aczkolwiek nie chciałabym już mniejszego rozmiaru nosić :) :**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilanka
Dziekuję Ci Mo_rellko! :* Bardzo miło z Twojej strony, że tak otwarcie mnie przyjełaś :) Dzis 3 dzień- 3mam się :D:D Podobno kopenhaska to to samo co norweska :P Słyszałam, że co kraj to inna nazwa:P Ale nie wiem... Było: 62 kg Jest: 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo, dawno nie pisałam, nie miałam czasu. jasno i zwięźle- diety nie przestrzegałam, przyznaję się bez bicia, za to ćwiczę codziennie. dosyć dużo. muszę sobie masować kolana i smarować jakimiś żelami, bo byłam na masażu i się takich właśnie rzeczy dowiedziałam. w sumie każdy mi mówi, że na tyłku to ja nie umiem posiedzieć, muszę się wziąć trochę za swoje zdrowie. słynny text- od jutra zaczynam. w sumie jesteśmy tylko ludźmi:P mam jakiś fajny humor, jak zwykle po dawce sportu. buzialeeeeeeee:* http://www.youtube.com/watch?v=T-b6IywUgwg http://www.youtube.com/watch?v=o-7TOZAy-Fw trzymcie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilanka
Ja się 3mam twardo. Nagorszy dzień mam za sobą-wczoraj nie miałam siły wstać z łóżka, ale w ciągu dnia sie poprawiło :) Jak narazie dalej 60, ale to juz 2 kg mniej :D:D DZIEWCZĘTA, NIE ŁAMCIE SIĘ! DĄŻYMY DO POSIADANIA PIĘKNYCH FIGUR I NIC ANI NIKT NAM W TYM NIE MOZE PRZESZKODZIĆ!! :* Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilanka
Ha! 5 dzień i... 59 kg!! yeah :D:D nie pamietam kiedy tyle ważyłam :P Strasznie się cieszę dzięki takim chwilom chce sie dalej nad sobą pracować :) 3majcie się laski! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilanka
A tak w ogóle... to jak Wam idzie?? coś mało wpisów jest ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20km rowerek, 5km jogging. :D jem słodycze, ekhem.....:P no ale cóż. nikt mi tego nie wmusza, sama sobie jem. może to trochę paradoks ale jak wtedy rok temu tak dużo ćwiczyłam, to też jadłam słodycze i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo wpisow a nie zauwazylyscie kolezanki ze Morella napisala ze zakonczyla pisanie szkoda Morella mowilas ze nawet jak bedzie nam zle i ciezko to wlasnie tu mamy sobie okazywac pomoc dlaczego pddalas sie i ucieklas odezwij sie pozdrawiam ze szwecji papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
Elo melo laseczki patrze ze u was bosko i głodóweczka króluje :) hehe ja głodówke chwale bo pomogla mi pol roku temu pozbyc sie 5 kg :) Moje dorgie musze was zmartwic. Jem co chce a nie tyje . Zaczelam z waga 73... a dzis waga po WESELI (czyt żarło żarło żarło) wieczorem wynosiła UWAGA 71,4 czy to nie cud.? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×