Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mo_rella

START !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Na razie uciekam z komputera .Szykuję się do lekarza na 15,oo. Dziewczyny głowy do góry - schudniemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
Kapusciana dziala cuda na krotki czas tak samo Kopenhadzka ,Ale jojo gwaranotwane. JA osobiscie stosowalam glodowke 5 dni. No i ..schudlam z 79 do 74 i nie bylo jojo. Teraz walcze o 68 pol glodowka czyli jem sladowe ilosci jedzenia no i ofc silownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iz want be slim Czuję w tobie potencjał i determinację .Jesteś silna , dasz radę .Uda ci się.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopenhaska=jo jo, moja koleżanka stosowała, po kapuścianej miałam odruchy wymiotne, nawet jej nie zaczęłam tylko od razu wylałam zupę. o norweskiej nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
Hehe kazda kobieta ktora jest zakochana jest zdeterminowana Morelko :) najważniejsze jest dązenie do celu a na drugim miejscu osiagniecie go w 100 procentach lepiej poprostu poznaj swoj organizm i sama uloz diete ktora ci najlepiej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
musi sie nam udac ty razem ;] przeciez to nie jest trudne. A pomocne i zdrowe. Warto troche sobie odmowic ale potem efekty beda zniewalajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie dotyczące diet.Ja akurat to w żadnej nie wytrwam więcej niż 3 dni.Ja muszę sama decydować o tym co zjem , no taki mam charakter i już.Pozatym ja szukam złotego środka czyli dieta na całe życie i jeden dzień dłużej .Pracuję wciąż nad strategią , szukam nowych rozwiązań.Diety głodowe nakręcają mnie do jedzenia ,więc odpadają .3 posiłki regularne to początek , ale zaszczepić go to już połowa sukcesu .Każdy dzień przeżyty bez kompulsu przybliża do sukcesu , do pokonania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
Masz racje :) ja zaraz lece na spacerek - spalanko kalori :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
Masz racje :) ja zaraz lece na spacerek - spalanko kalori :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja musze jeszcze schudnac ok. 10 kg. moge sie do was przylaczyc?? w tamtym roku wazylam jeszcze ok. 86 kg. :) a w grupie zawsze razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do wspólnego odchudzania.W grupie siła ale każda z nas szuka indywidualnych rozwiązań.Na swoją miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja się kiedyś zastanawiałam czy ciastka przypadkiem nie są nasączane jakąś substancją uzależniającą jak np.słodkie gazowane napoje .Czy zaobserwowałyście to zjawisko kiedyś u siebie , że im więcej się pije np .oranżady tym bardziej się chce pić ? To chwyt producentów.Ma się chcieć pić , im więcej wypiję tym oni więcej zarobią.Zastanawiam się czy do ciasteczek też czegoś nie dodają ,bo jak zjem jedno , chce mi się jeszcze trzydzieści .Głodu się nigdy nimi nie zaspokoi , dopiero po nich chce się cholernie jeść. Ja się narazie trzymam .Czuję normę , spokój , czuję się dobrze.Staram się nie myśleć o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo_rella----i tak trzymaj:) jestem z Ciebie dumna:) co do tej substancji to może i prawda, przecież to jest okropne, dzisiaj wzięłam dwa ciacha i niestety na dwóch się nie skończyło. teraz już nie mam sił, znowu zrobiłam 20km i padam. dzisiaj oglądałam Klub Kwadransowych Grubasów, bo lubię ten program. i ktoś powiedział fajnie, że napoje to to samo co fast food tylko w płynie. Święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
Czuje sie ok:) Dzis tylko jogurt , talezyk zupy nic ... i łyk coli bo mnie zmuszono. Damy rady tym razem sie uda a co do pudełko to te 20 km mysle ze spalilo te ciasteczka :) każdy potrzebuje cukru :) Dzis czytalam ciekawy artyku w jakies starej gazecie l ze kobiety które uważaja sie za otyle w 65% takie maja tylko myslenie a ich waga jest w normie. W sumie to ja zazdroszcze tych szczuplych zgrabnych cialek moich kolezanek... ale ciekawe czy zebym schudla nawet 30 kilo wygladalam bym tak jak one :) Czy jak wysoki kon pociagowy :) Mam za szerokie ramiona od plywania a kosci obojczykowe wystaja mi niemilosiernie... chcialabym usunac moj tylek i uda ale beyonce :) nie obrazilabym sie gdyby ktos zafundowalby mi ripsukcje:) i powiekszyl biust albo tlusz z tylka i ud przeniosl sie do biustu:) trzeba o tym pomyslec :) Damy rade prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
i donioslam dzis caly bochenek chleba swiezego do domu i nie tknelam. Naprawde ... Mam dobra rade pogladajcie sobie zdjecia modelek ktore maja ladne cialka stracicie apetyt mowie wam :) wkoncu jak one moga to my TEZ i tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!! -- tam mi wyszło razem ale się poprawiam. Witajcie kochane , mam chwilę czasu więc piszę.Na dzisiaj mam ugotowaną zupkę grzybową ,taką cieniutką , nie na mięsie.Posiłki , czyli zupka 3 razy dziennie.Miałam ochotę na coś ugotowanego to sobie zrobiłam.Miałam 2 dni na maślance , teraz pora na zmianę. A co tam u was moje drogie ? Jak sobie radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 przyłącz się , czemu nie .Widzę że ładnie schudłaś a napiszesz nam jak ? Pozdrowionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm od marca tak schudłam .. jadlam mało, raz 800 , raz 500 w zależności od dnia no a teraz mały zastój,pofolgowałam sobie ostatnio.. a jeszcze pare kg zostało więc trzeba działać.. od jutra zaczne jeść same owoce i warzywa przez kilka dni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Madeleina !!!!!!!!!! Jak ci już niewiele zostało to dobrze .Z nami schudniesz resztę.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana 🌻 :) Ale im bliżej celu tym gorzej :) ale dam radę. jak wspomniałam teraz kilka lekkich dni, na owocach i warzywach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, coś mi net nie działał jakoś. dzisiaj okey u mnie, tylko jeszcze nie jem tak jakbym chciała. tzn wg mnie jem jeszcze za dużo, ale zmienię to. nie ważę się, bo się boję:P zresztą na pewno jeszcze nie schudłam, zastanawiam się ile schudnę do 21 albo 24czerwca i czy w ogóle. no ale zobaczymy. mam nadzieję że tak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej....laski, a co myslicie o tych dietach 10dniowych, 14dniowych? niby fajne, ale nie wiem czy bym potrafiła. chyba nie, bo sama nie mieszkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie lubię tych 10 i 14 dniowych diet.Nie lubię jak z góry ktoś narzuca mi co i kiedy mam jeść.Na mnie to tak działa ale innych skolei mobilizuje .Jak ma napisane co , kiedy i ile ma zjeść to się stosuje, ale nie ja.Myślę że to indywidualna sprawa każdej z nas.Pudełko jeśli ci taka dieta odpowiada to ją wprowadż w życie i już Ja też mam opory by stanąć na wadze ale w sobotę raniutko spojrzę prawdzie w oczy i stanę .O wynikach oczywiście was poinformuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nie stosuję się zwykle do żadnych zasad i takich tam:P zostane przy swoim jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to będzie myślę najlepsze rozwiązanie.Trzeba szukać takiegio rozwiązania by nam odpowiadało pod każdym względem , chociaż każda dieta niesie za sobą jakiś dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,jak moi mężczyżni przeżywają te mecze.Czekają teraz na mecz Polski z Austrią.Jak się denerwują. A wy oglądacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni siedzą na meczu ja mam kompa dla siebie.Zaraz sobie zjem kolacyjkę.Jeszcze nie wiem co jutro będę jadła.Najważniejsze że trzymam się swojego założenia.Jem 3 razy dziennie i jest O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×