Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mo_rella

START !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja jak schudłam pierwsze 2 kg to się zalamałam i mówiłam tak mało ... ? ale jak wzięłam 2 kg cukru do ręki to to nie jest mało ;P troche waży i o tyle byłam lżejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie .A wyobraż sobie wizualnie 2 kg SŁONINY !!!!!!!!!!!!! Czu to dużo czy mało ? Mnie się wydaje że dużo. Jak się przytyje 2 kg to też dużo . Jak się schudnie to też dużo. Buziaczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pudełko!!!!!!!! Masz zapał do odchudzania ????? No to super.Tak trzymać!!!!! Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzisiaj już skończyłam jedzonko, 500kcal już poszło:) teraz jadę na koncerty, więc już wiem, że nic nie będę jadła ani piła bo jestem kierowca:P już mam pomysł na jutro, rano jogurt i kromka chrupkiego pieczywa, w południe obiadek- ryba z jakimiś dwoma ziemniakami i surówka. no i oczywiście jakiś owoc. odmówiłam sobie dzisiaj sporo dobrego ale już skończę z tymi wahaniami, muszę. dzisiaj było dobrze, jutro będzie tak samo. a za tydzień miejmy nadzieję że zobaczę efekty. buziale:* ta piosenka mnie wspomaga w trudnych chwilach:) http://www.youtube.com/watch?v=JgiGrXpOhYg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
Ja znowu lapie dola :( Chociaż u mnie kilo w doł poszło:) Pudełko fajny kawałek, jeden z moich ulubionych:) Poprawiłaś mi tym troche nastrój:) Morellko jak twoja głodowka? ile dni bedziesz na niej? ja od poniedziałku sie też na głodowke skusze, nawet 2 dniową musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
tylko jak ja wytrzymam, pewnie skonczy sie tym ze wieczorem rzuce sie na jedzenie:( Trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !!! Zmęczona już jestem i chyba ucieknę spać .Pudełko , piękna , nastrojowa ballada.Masz zapał i to duży, nie zmarnuj tego i wykorzystaj swój potencjał w dobrym kierunku. Literko , nie łam się .Zbuduj w sobie pancerz z motywacji .Przecież chcesz być szczuplutka ????? No powiedz że chcesz ????? Ja od poniedziałku wracam na soczki a do kiedy ? Do skutku !Aż osiągnę swoją wymarzoną wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
Morello a wiec postanowione chce schudnąć i to koniecznie!! od poniedziałku tylko soki.Ale powiedz mi jedno czy pijesz też takie soki domowej roboty? tylko oczywiscie rozcienczone z woda, bo samego chyba nikt by nie wypil. Ja niebardzo przepadam za takimi z kartonu zresztą maja dużo konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litereczko !!! Nie piję soków domowego wyciskania i nawet nie wiem jak takowe smakują , nie mam sokowirówki .Pozatym leń ze mnie potworny jeśli chodzi o kuchnię i przygotowywanie jedzenia .Nie lubię z tym mieć do czynienia i unikam tego jak ognia. W związku z tym zawsze piłam i nadal piję soki wyłącznie z kartonu.A czy one są zdrowe ? Nie wiem i mało mnie to interesuje .Powiedz Literko co dzisiaj jest tak naprawdę zdrowe i nieszkodliwe i bez konserwantów ? Raczej nie ma takich produktów.Wszystko co jemy zawiera konserwanty , w takich czasach żyjemy i tego nie zmienimy.Ja idę na łatwiznę i kupuję soki gotowe a przy okazji bardzo je lubię .Nie rozcieńczam .Piję solo .Mniej więcej 2 litry dziennie .Jest to około 800 kalorii.Po takiej dawce nie czuję się słaba , mam siłę i przy okazji jeszcze chudnę .Widzę w tym pozytywną stronę. Zaczynam tak : poniedziałek - sok pomarańczowy wtorek - sok bananowy środa - sok z antonówki czwartek - sok z czarnej porzeczki piątek - sok pomarańczowy Uwielbiam te soki .Milej niedzieli życzę wszystkim .Papatki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litereczko !!! Mam motywację by schudnąć .Przyszłam na to forum by tak właśnie było !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) ja piję soki z sokowirówki i nie rozcieńczam ich z wodą:) ostatnio tylko z marchewki, selera i rzodkiewek bo jabłka jakieś niedobre są, poza tym trudne je o dziwo dostać:p dzisiaj niestety nie odpocznę sobie, ale dietę trzymam i się nie poddam. trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja juz na glodowce nie jestem. Zamiast miec duzo energii i humor to mialam doly i nic mi sie nie chcialo, ale za to jem podobnie jak kolezanka ok 500 kalorii dziennie i do tego biegam.Nie moge cos na cwiczenia sie zmusic a przez 3 miechy robilam to regularnie i juz fajnie zarysowaly sie miesnie no i jak ja ten efekt przerwalam jak moglam??Trzeba sie wziac bo to tylko pol godz dziennie ale robiac to przez kilka miesiecy efekty sa nie do uwierzenia.Teraz pije kawke i juz jestem myslami na wyjezdzie u mezusia hihi.Kupilam ostatnio sobie rozowe spodenki i mam zamiar je ubrac byly mi akurat ciekawe czy choc troszke luzu w nich uzyskam.Pozdrawiam kobietki i trzymac sie nawet jesli cos nam dzis nie wyjdzie to nie przerywac dietki bo to zawsze dziala powoli ale dziala i pozniej i tak zobaczymy efekty.Lepiej to niz sie objadac pappaatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pudełko !!! Widzę że nieżle Ci idzie .To bardzo dobrze że się nie poddajesz.Tak trzymać.Po soczkach czujesz się pewnie lekka.Domyślam się że dziś pracujesz , ja na szczęście mam taką pracę że nigdy nie muszę pracować w niedzielę , za to jutro mam nockę , czyli od 22 do 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skavsta !!! Niczym się nie zrażaj .Widzisz że samemu trzeba odnależć taki sposób na swoje ciało by Ci to odpowiadało pod każdym względem.Ja tak samo robię , gdy próbuję jakiejś nowej metody i nie odpowiada mi ona , to przerywam to i koniec. A Ty już myślami przy mężusiu ??? Ja na szczęście mam swojego na codzień i nie muszę tak tęsknić.Jednakże takie rozstanie a potem powitanie to potem są niesamowite przeżycia erotyczne .Człowiek nie może się nachapać .Wiem coś o tym .U mnie natomiast nasze latorośle pojechały wczoraj na kolonie .Chata wolna i tak będzie przez 3 tygodnie.Wyobraż sobie co się działo w naszej sypialni.Eh wakacje są piękne i oby trwały i trwały .Urlop będę miała pod koniec lipca i 2 tygodnie sierpnia , razem 3 tygodnie ale od dzieci już mam odpoczynek , a one od nas.To jest bardzo potrzebne .Na razie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
hej dziewczynki :) Morelko ja mam sokowirowke ale niezbyt czesto z niej korzystam a chyba sie skusze i ja uruchomie w koncu bo kurz pewnie na niej juz siadł :D Ale pytałam o takie soki domowej roboty ze słoikow, niewiem czy u was sie takie robi ale ja robie ich duzo na zime, np truskawki , wisnie czy nawet porzeczki puszczam przez sokownik i dodaje troche cukru do takiego soku, do słoiczka i gotowe , mniam:) tylko ciekawe ile to ma kalorii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Literko !!! Ja nie robię żadnych domowych przetworów i nie mam pojęcia ile to może mieć kalorii ale taki to napewno musisz rozcieńczać.Mam tyle sklepów dookoła , a w sklepach taki wybór soków że mnie szkoda czasu na robotę.Po to jest przemysł byśmy my kobiety miały więcej czasu dla siebie ale ja jestem osobą otwartą , tolerancyjną , uważam że każdy ma prawo do swojego zdania, ma swoje upodobania i do postępowania po swojemu dlatego każda z nas niech robi jak uważa i jak jej dobrze ale.......tylko krowa nie zmienia zdania dlatego być może kiedyś ja zacznę robić soki na zimę lub z sokowirówki , nie wiem przecież jak się kiedyś zmienię i co przyniesie życie.Wszystko w życiu można a nawet trzeba .PA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę pogrzeszyłam z jedzeniem ale trudno ......raz się żyje .Od jutra soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo_rella-------- u mnie poza tym, że byłam zajęta to od diety lekko odeszłam, jak to przy niedzieli:P ale nie mam nawet wyrzutów sumienia:) mało jem, więc mogę sobie od czasu do czasu pozwolić:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem glodna zjadlam dzis ok 500 kalorii zaraz ide pobiegac pol godzinki papaptki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko !!! Jak mi się to spodobało : od diety lekko odeszłam jak to przy niedzieli he he , skąd ja to znam ? Dlaczego to dla mnie takie znajome ? A wyrzuty simienia ? Ja niestety mam , jutro będą jeszcze większe jak się okaże że spodnie są przyciasnawe.Miną mi dopiero po 2 dnich soku . Skavsta jak ty w niedzielę jadasz 500 kalorii to pięknie szybciutko schudniesz , no nie może być inaczej.Do tego biegasz .JEST O.K. Dobrej nocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo-rella ja jadam tak jak jestem sama z dzieckiem ale jak juz mezus w domku to niedziela to podstawa sniadanko wspolna kawka obiadek musi byc no i grill hehe no i kebab hehe wszystko jest i zimne piwkooo.Zauwazylam ze raz a porzadnie trzeba sie odchudzic a wtedy tylko uwazac bo jak tak robie od marca jak ladnie schudlam to jedzenie wszystkiego ne powoduje u mnie ze znowu mam boczki tyle tylko ze nie chudne dalej.Teraz jestem wyglodniala hihi ale juz w Sztokholmie ide na kebaba i piwo i nie bede miec wyrzutow sumienia bo juz dosc sie naglodowalam od stycznia jakas nagroda musi byc.A jaka radosc ze teraz to moge zjesc i taki wypad nie zaszkodzi figurce dobranocki kochane zycze duzo sily nam na juterko papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze że zaczął się już nowy dzień , dzień dobry kochane !!! Ja nabrałam doświadczenia po ostatnim weekendzie.Otóż nie dostosowałam się do określonych godzin posiłków które zresztą sama sobie ustalałam.Straciłam kontrolę nad ilością jedzenia.Poszło jak po maśle a teraz czuję się fatalnie .Zresztą fatalnie to mało powiedziane.Brzuch mi wysadziło i czuję się bardzo ciężka.Tego błędu nie mogę więcej popełnić , oj nie .Jeżeli już przez 5 dni soczki to w sobotę i niedzielę 5 posiłków dziennie w równych odstępach i w miarę muszą to być potrawy lekkostrawne.No nic , człowiek uczy się na błędach.Dziś mam soczek pomarańczowy , musi teraz to wszystko ze mnie zejść , do pracy mam na noc , żeby do wieczora chociaż poczuć się odrobinę lepiej i lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja zaczelam wlasnie dzien od kawki a potem co to bedzie , nie wiem.Planuje znowu gdzie ok 500 kalorii, a moze mniej lub wiecej, nie wiem napisze pod koniec dnia papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
hej hej u mnie dzien sie zacza dobrze:) ja dzisiaj postanowiłam że też same soczki będe pić:) narazie kawa:P Tak bym chciała wytrzymać zobaczymy:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilanka
Witam :) Ja postanowiłam na tygodnie przed wakacjami przejść na sietę kopenhaską. Troszku sie boję, ale mam nadzieję, że wytrzymam. Mam 1,65 wzrostu i niestety 62 kg... Chciaałabym jakoś na wakacjach wygladac w stroju kąpielowym i postanowiłam szybko załatwić problem. Zobaczymy z jakimi rezulatatami:P Mam nadzieję, że mogę liczyć na wsparcie z Waszej strony ;p :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że większości z nas dzień się zaczął dobrze. Witamy nową koleżankę .Myślę że tak jak tego oczekujesz znajdziesz u nas wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iz want be slim
ja podupadłam i sie nie podnosze... 73 kg jak h.. sztrzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iz want be slim !!! A więc twoje milczenie to poprostu upadek.Nic się niemartw , jutro też jest dzień i szansa na powodzenie .Dasz radę , wierzę w ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×