Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaZuzia

Co na alergie?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli wiesz, że takie objawy wywołuje alergia to przede wszystkim potrzebujesz kontaktu z alergologiem, który przepisze Ci odpowiednie leki zapobiegające powstawaniu takich objawów. Ja od jakiegoś czasu staram się złagodzić objawy wiosennego pyłkowania uczęszczając do alergologa, którego poleciła mi znajoma z Lublina tj http://www.alergolog.lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać poniższy artykuł, świetny :) mi pomógł mam nadzieję, że i Tobie pomoże. viid.me/qaf8sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMedi24
W łagodzeniu objawów alergii dobrze sprawdzają się leki przeciwhistaminowe najlepiej II generacji – są skuteczne i nie mają istotnych działań niepożądanych. W zależności od objawów i preferencji można je przyjmować w postaci tabletek, kropli, sprayu do nosa czy kropli do oczu. Preparaty te mogą być przyjmowanie zarówno doraźnie jak i przez dłuższy czas. Przy podejrzeniu alergii zamiast przyjmować leki na własną rękę najpierw trzeba ustalić czy to rzeczywiście alergia, a jeśli tak to jakie alergeny wywołują objawy. W przypadku potwierdzenia alergii wziewnej i istnieniu odpowiednich wskazań możliwe jest leczenie przyczynowe czyli immunoterapia swoista (tzw. odczulanie), która polega na regularnym podawaniu małych ilości alergenu, tak by w organizmie została wytworzona tolerancja na dany alergen. Najlepiej zatem udać się na wizytę do alergologa, który zbierze dokładny wywiad, zadecyduje jakie badania i kiedy należy wykonać oraz zleci ewentualne leczenie. W razie pytań zachęcam też do skorzystania z usługi eMedi24 oferowanej przez Medipark. http://www.medipark.pl/oferta/emedi24/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janna33
Mogę podpowiedzieć urządzenie z którego sami korzystamy w domu czyli Alergia Stop. Nie zacin się, można po wszystkim szybko urządzenie wyczyścić. Małe, lekkie, więc nie trzeba się nadźwigać jeśli chcemy zabrać ze sobą na wyjazd na przykład do rodziny, czy w ogóle ustawić gdzieś w chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miirrrjo54
Może Sanity Simple sobie przejrzyj. Kupiłam jeszcze w tamtym roku jak były te alergie, to musiał być czerwiec. Tak mnie katar i gardło męczyło, że naprawdę inhalacja wtedy przynosiła ogromną ulgę. Niestety mam alergię na byliny i trawy, czasami jest to nie do wytrzymania i nawet te mocne leki antyhistaminowe nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur44
Akurat sama teraz sobie przeglądam ofertę inhalatorów i powiem, że wybór jest duży. Sporo większy niż jak jeszcze kilka lat temu się przyglądałam. Wtedy nie kupiłam, ale teraz jestem już zdecydowana na model Pro Sanity. To polska marka, nie jest to jakiś chiński mechanizm. Akurat z tego inhalatora korzysta moja przyjaciółka i miałam okazję u niej w domu obserwować jak działa. Bardzo cichy, łatwy w ustawieniu, czy też potem w przechowywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz plagą są różnorakie alergie. Sama się męczę zawsze latem jak trawy zaczynają pylić. Niedawno zaczęłam terapię w Vitanea i czuję się z tygodnia na tydzień coraz lepiej. Zobaczymy jak to będzie, pewnie taki skutek realny to dopiero w przyszłym roku zobaczę latem jak znowu trawy będą działać. W każdym razie jestem dobrej myśli, mogę polecić gabinet. Nie stosują farmakoterapii, która tylko skutki eliminuje a nie przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka19886
Ja postawiłam na polski inhalator marki Sanity - Alergia stop. Sprawdza się zwłaszcza przy alergii, ale też jak mi się ostatnio synek przeziębił to też takie leczenie wziewne miało sens. Teraz jest taka pora roku że o przeziębienie jest łatwo. Mój synek to najpierw biegał po podwórku zgrzał się do czerwoności, a chwilę później przemarzł na cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej ludzi ma alergię, to niestety konsekwencja rozwoju i czasów, w jakich żyjemy. Nie ma co na własną rękę podejmować prób znalezienia lekarstwa. Alergia może być bardzo uciążliwa, dlatego warto udać się do specjalisty. Dla osób z Poznania i okolic mogę polecić specjalistów z tego centrum http://www.med-lux.pl/lekarze/alergolog/ Dla mnie okazał się to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikać alergenów, pić dużo wapna najlepiej bezcukrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stosujemy o dziecka inhalator kieszonkowy Pocket Air. Dobra jakość jeśli chodzi o samą inhalację, ale też obudowę aparatu. Dobrze leży w ręce nie ma szans żeby wypadł przy aplikacji leku itp. Trochę mnie początkowo cena odstraszyła, ale z drugiej strony nie miałam za bardzo alternatywy. Na pneumatyczne urządzenie to się moje dziecko nie godziło w związku z hałasem który takie sprężarki generują. W tym kieszonkowym inhalacja jest w zasadzie bezgłośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo nowych informacji się dowiedziałam. Oczywiście na samym wstępnie musimy dokładnie określić rodzaj i źródło problemu. W tym celu najlepiej zrobić badania alergologiczne. Jeśli jesteś z Krakowa mogę polecić Ci pracownie http://alergomed.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę na alergię allertec****iję wapno Duo Alergo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopess
Fajnym inhalatorem jest Alergia STOP. Nie kosztuje dużo, a już parametry ma dość wysokie. Zwłaszcza tutaj myślę o wydajności, jest w stanie dużo aerozolu przy jednej sesji wytworzyć i dostarczyć do dróg oddechowych. Jest niby dedykowany pod alergie, ale my go stosujemy też przy przeziębieniach czy po prostu profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja polecę Allertec, dla mnie idealny na alergię. W różnych formach, ja polecam wapno :) Ogólnodostępny i w bardzo przystępnej cenie. Ogółem mnie strasznie uczulają pyłki, a po tym jest niewyobrażalnie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybillal
Fajnie generuje aerozol Alergia STOP. Nie kosztuje milionów a jeśli chodzi o takie rzeczy jak tempo inhalacji, wielkość cząstki czy decybele to często gęsto jest lepszy niż droższe. Ładny design, poręczna konstrukcja, można szybko spakować inhalator w podróż. Warto ten sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovitka76
jak zauwazycie pierwsze objawy alergii czy to u siebie czy to u dziecka polecam udac sie do apteki po lek hitaxa fast - tak jak sama nazwa mowi dziala szybko i skutecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darta33
Mało kosztuje nasz Alergia STOP jak na pierwszy taki sprzęt to myślę, że warto – nadaje się do każdej terapii nie tylko do leczenia przeziębień ale też poważniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych półkach cenowych teraz inhalatory chodzą, można i za dwie stówy kupić jak ktoś szuka czegoś naprawdę profesjonalnego. Ja swój brałem za stówę i mi się sprawdza. To jest Alergia Stop i właśnie jest pod alergików zrobiony ale też każde inne leczenie wziewnie można tu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio można kupić inhalator Alergia Stop a działa dość szybko i wydajnie, lek nie ucieka tylko trafia w drogi oddechowe precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena1919
Jestem zadowolona z aparatu Alergia Stop, cenowo przyzwoicie, a jakościowo działa bardzo płynnie, bez zacinania się i przeciągania inhalacji w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa okej Baby, problemów nam nie robi a już go mamy jakoś pół roku – szybka, wygodna, cicha inhalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej jakości aerozol wychodzi z mojego Alergia Stop, można go sobie lekko wziąć w płuca, nie podrażnia nic po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brahh
A mi znacznie pomógł lek przeciwalergiczny Hitaxa Fast i polecam Wam go stosować gdy zauważycie pierwsze objawy alergii jest w 100% bezpieczny i co najlepsze istnieje też wersja stworzona specjalnie z myślą o dzieciach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z inhalatora korzystamy od zeszlej wiosny i się bardzo przydaje zwłaszcza jak trawy pylą...dla alergików takie wziewne podanie leków powinno się sprawdzić, ja czuję dużą poprawę odkąd mgiełkę wdycham. O inhalacji w kontekście alergii masz trochę porad na https://inhalacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiii612
Zdecydowanie HitaxaFast mam od zeszłego roku i nie wyobrażam sobie tego jak kiedyś radziłam sobie w życiu normalnym bez tego leku. Naprawdę mam potworną alergię na sierść zwierząt i niewielka odległość od zwierzęcia już sprawia że cały czas kicham i robię sie strasznie czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodelka397
patiii a jest ten lek hitaxa Fast w wersji dla dzieci? Moja córka też jest strasznym alergikiem i już mi ręce opadają naprawdę nie wiem co już kupować żeby troszkę jej ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×