Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaZuzia

Co na alergie?

Polecane posty

Gość gość
Moje dziecko bierze allertec, jak dla mnie skutecznie działa i pomaga małym alergikom. Przynajmniej mijają mu wszystkie objawy alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniek56
kup sobie po prostu Allertec w aptece i będziesz zadowolony. nie ma co kombinować. lek na uczulenie zawsze zadziała, a tej jest najlepszy ze wszystkich jakie stosowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftek12
Hitaxa fast ja również polecam, bardzo dobry suplement na alergię . Przynosi ulgę prawie natychmiast . Od dziecka jestem alergikiem także wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynako35
Mi też zawsze pomaga :) warto kupić, jest też wersja junior dla dzieci , poczytajcie http://hitaxafast.pl/ Zawsze działa już po około 30 minutach, super lek dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w przypadku tak nasilonych objawów alergii, powinnaś zwrócić się o poradę do lekarza. Zapewne już wykonywałaś badania, stwierdzające rodzaj alergenu, na który jesteś uczulona, ale gdybyś do tej pory tego nie zrobiła, to koniecznie udaj się do po skierowanie. U mnie co jakiś czas występowały duszności oraz ucisk w klatce. Po którymś razie postanowiłem udać się z tym do doktora. Okazało się, że mam astmę alergiczną, która nasilała się po zjedzeniu pewnych produktów. Polecam poczytać o tym na http://www.totylkoastma.pl/biblioteka/przebieg-choroby,3.html Bo być może ktoś z twoich bliskich lub znajomych ma podobne objawy, ale je lekceważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.centrummedyczne.com.pl, to świetni lekarze, którzy z cała pewnością znajdą jakieś rozwiązanie z sytuacji. Warto zerknąć na stronę, tam macie wszystko ładnie opisane, oraz znajdziecie kontakt do nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie idzie strazolin, który nawilża oczy i dzięki temu nie bolą. Do tego alertec, hamujący nadmierne kichanie i uciążliwy katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam rok temu Alergia Stop i cały czas z niego korzystamy. Bardzo dobra jakość mechanizmu, szybko przygotowuje aerozol, bardzo dobrze przetwarza lek w mgiełkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie alertec jest najlepszym rozwiązaniem. Działa za każdym razem i pomaga zwalczyć przekrwienie oczu i swędzenie. Dobrze, że to tylko na niektóre rośliny i występuje sezonowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guusiorka
Polecam Wam wejść na stronę http://hitaxafast.pl/ i poczytać o działaniu lekarstwa Hitaxa Fast. W moim przypadku jak tylko zauważam pierwsze objawy alergii przyjmuję go i udaje się ją szybko wyleczyć. Hitaxa dostępna jest również w wersji junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam jeszcze zimą model Alergia Stop i działa cały czas tak samo wydajnie i cicho. Tutaj poziom db jest poniżej 50 co się rzadko zdarza przy tego typu inhalatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez powiem ze Alergia Stop sobie poradzi przy dolnych drogach oddechowych mialam okazje się o tym przekonac niedawno jak zachorowal mi maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zgłosić się do lekarza, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem alergii. On będzie wiedział co robić. Jeżeli poszukujecie takiego lekarza to polecam wam gabinet alergologiczny http://www.alergolog.lublin.pl/ z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Alergia Stop. Kupowałam rok temu dokładnie pamiętam kiedy bo to było podczas większego pylenia traw w czerwcu i od tamtego czasu trudno mi sobie wyobrazić sobie życie bez aerozolu. Prosty w obsłudze, wydajny (lekarstwo wykorzystuje w pełni bez marnotrawstwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje pierwsze kroki w świecie aerozoloterapii też stawiałam przez portal http://inhalacja.pl. Nie wiem czy w ogóle istnieją inne serwisy poświęcone inhalacji...jest mało rzetelnej wiedzy w necie, za to więcej plotek i mitów o aerozolach. Tutaj teksty bazują na źródłach naukowych, a nie na plotkach w stylu – jedna pani drugiej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez słyszałem wiele dobrego o tym Inhalatorze Alergia stop. gdzie go kupiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Idealnie działa Novama Familino Pro, jeśli miałabym wystawić ocenę w skali szkolnej to szósteczkę! Super jakość za tak naprawdę bardzo atrakcyjne nieduże pieniądze. Nie jest to tylko inhalator ale też ma funkcję irygatora do oczyszczania zatok, nosa i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Używam Alergia Stop u dzieci i są efekty takiego leczenia. Aerozol ma kilka przewag nad standardową terapią, przede wszystkim jest bezpieczniejszy ponieważ nie ma ryzyka powikłań. Druga sprawa to oszczędność czasu i większa skuteczność. Lekarstwo trafia bezpośrednio do dróg oddechowych zamiast krążyć w krwi po organizmie jak to ma miejsce w przypadku tabletek, syropków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiii

Na alergię polecam Hitaxa fast lek bezpieczny dla dorosłych jak i dla dzieci. Alergia jest chorobą która bywa naprawdę uciążliwa szczególnie w przypadku dzieci więc ważne jest aby coś na nią mieć. Teraz jest dużo takich suplementów jednak u nas sprawdza się jedynie hitaxafast. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidd
Dnia 21.12.2018 o 12:22, Gość marta napisał:

Używam Alergia Stop u dzieci i są efekty takiego leczenia. Aerozol ma kilka przewag nad standardową terapią, przede wszystkim jest bezpieczniejszy ponieważ nie ma ryzyka powikłań. Druga sprawa to oszczędność czasu i większa skuteczność. Lekarstwo trafia bezpośrednio do dróg oddechowych zamiast krążyć w krwi po organizmie jak to ma miejsce w przypadku tabletek, syropków itp.

Będę namawiał na ten sam inhalator co tu już parę osób pisało czyli Alergia Stop. Nic się nie psuje a inhalujemy się bardzo często, bo albo ja albo żona ale najczęściej to jednak dzieci. Nasze szkraby są wyjątkowo Infekcyjne, łapią przeziębienia częściej niż biegunki...sam nie wiem co gorsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczek

Może nawilżacz powietrza albo coś w tym stylu? Poczytałem trochę o tym na blogu vivusa i to może być strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi objawami najlepiej udać się do alergologa nie są to bowiem zwykłe chwilowe obiawy. A tabletki są dobierane w zależności od organizmu i stopnia uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×