Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość cnotka niewydymka i dwa kije
a to ci dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak teraz czytam, jestescie straszne! MASTURBACJA TO NAJGORSZY GRZECH ze tez wczesniej o niej nie wspomnialam !! przeciez to burzy pozytywne myslenie o sexie prowadzi do samego zaspokajania sie !! jesli chodzi o chlopcow jest to 20 minutowe nacieszanie erekcji bardzo silne!!!! nie robice tego bo zrujnuje to wasza przyszlosc nigdy juz nie bedzie dalo sie naprawic szkod ktore ona powoduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
puszczanie z czarnymi ujdzie? czarnych prawie nie widać w nocy, więc tak jakby grzech się nie liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
no daj spokój dewotko :) przecież bóg wybaczy mi kilku czarnych, on sam był przecież czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
a jakie duże i jak smakują :) nie wiesz co tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
nie w bramie a w kiblu i nie z czarnym a z arabem, ale też nie było źle :) p. son udawał męża a ja zonę, to się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modl sie codziennie o przebaczenie, dwa razy w tygodniu odmawiaj roznaciec, uczeszczaj we mszy swietej piatkowej i niedzielnej ( w innych dniach tygodnia tez mozesz, im wiecej tym lepiej) pojedz na pielgrzymki do swietych miejsc modl sie modl sie i jeszcze raz modl w kazdej wolnej chwili zrezygnuj z sexu, przynajmniej na rok i ponownie zacznij uprawiac go z mezem w innym wypadku wcale badz dobra i nie grzesz a za pare lat uzyskasz przebaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
jeszcze tylko dzisiaj małe bzykanko z policjantem i już nigdy więcej aż do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje ci minute na sciagniecie tego glupkowatego usmieszku z twarzy a potem posluchasz: jesli jeszcze raz ladacznico puscisz sie to bog ci raczej nie wybaczy zrozum ze to dla twojego dobra zrobisz to zobaczysz jak bedzie milo i przyjemnie w sensie duchowym bo jak na razie zaznalas tylko uciech cielesnych wielkich i ciezkich grzechow!!!!!!!!!! nie rozumiesz matole ze niszczysz sobie zycie ty ty naloznico bez zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
:D:D minuta nie wystarczy :D:D przez Ciebie posikałam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka niewydymka i dwa kije
a jak wypije za dużo alkoholu mimo wstrzemięźliwości sexualnej będzie mi się chciało, to co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo Jessusie Swinty Matko Bosko w imie ojca directora 15 stron tego :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka pralka
ehhhh a ja wlasnie pisze smski z moim kochaniem, barrrrdzo milutkie smski, jest juz taki napalony :D ustalamy co bedziemy robic a wiec tak najpierw zaprowadzam go do pokoju zwiazuje rece o porecz lozka i zabawiam sie jego cialkiem, mam ochote zlizywac z niego jakies slodkie rzeczy hmm moze toffi albo bita smietane oczywiscie oral tez ale kilka razy bez finiszu zeby byl na maxa napalony, kiedy juz wycaluje cale jego cialo zaprowadze go do drugiego pokoju gdzie juz beda przygotowane swiece i zmyslowa muzyka a co najlepsze wielkie lustro przy ktorym w blasku swiec chce sie z nim kochac widzac jego cialo sexownie poruszajace sie wemnie.Na koniec przewidzialam jeszcze seksik pod prysznicem w strugach cieplej wody.a potem do lozeczka jak zawsze szczesliwi i zasnac. i co o tym drogie współladacznice sadzicie, bedzie moj skarbek zadowolony?:) a nasza kochaneczke prosze o wymysenie odowiedniej pokuty dlamnie( wiesz bicze, deski z gwozdziami, itp.) bo przeciez niemoge bezkarnie zyc za takie grzechy!!!!! niemoge juz sie doczekac tego wieczorka ehhhh Ave Satan,anal i oral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochanka ty radiomaryjna swietojeebliwa dewoto niedoruchana ----> to ja najwieksza grzesznica tego forume :P:P:P dla przypomnienia wyliczylam swoje grzechy :classic_cool::classic_cool::classic_cool: w poscie 23:10 na str. 2 tego cudnego topiku :P I jeszcze chcialam do tego dorzucic, ze oprocz uprawiania seksu z mezem i kolezanka takze sie czesto masturbuje, przewaznie wibratorem pocket rocket :P :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd najwyższy
Marta , jademy po ciebie i zakuwame w kajdanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze dodam do tej spowiedzi ze kiedys robilam to z dwoma dzewczynami naraz bylo lizanko wibratorki itp ;p no i tez lubie sobie czasem zrobic dobrze myslac o moim chlopaku ;P kochanko czekam na pokute ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd najwyższy
po ciebie też idemy lalko i wsadzimy za krate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd najwyższy
prosze podać swoje dane zamieszkałei nazwiske i imie , musimy panię zlokalizować i wsadzic za krate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalna nałożnica
no gdzie jestes kochanko??? moj mężczyzna pojechal dzis na miesiac na poligon co pewnie cie ucieszy,bo nie bedzie seksu.. Ale za to co sie bedzie dzialo jak wroci!!!!!!!!! wykorzystam sugestie kolezanki co do przywiazania do łóżka,pokaze mu drogę do RAJU, do cudownego ORGAZMICZNEGO RAJU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąd najwyższy
a to nie szkodzi pani marte, my posiadać osła i owo osiołkowate zwierze przywiezie panię do polski i zrzuci do pudła. My weżnieme na przesłuchanie i wymierzyme wymiare sprawiedliwie karajonc paniom na 20 lat pozbawienia wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×