Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość no i co z tą świętą
czyżby nie miała sił dojść do kompa po nocy poślubnej? Przecież seks miał być odroczony o 8 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się nie napalałaś
i nie nacieszałaś erekcji męża bo to grzech przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś a propos
Jest noc poślubna, panna młoda leży w łóżku a pan młody klęka obok i mówi: - Nie ze swawoli ale z boskiego przyzwolenia użycz waćpanna swego przyrodzenia. Ona nic nie odpowiada tylko odwraca się tyłem, więc facet rezygnuje i idzie spać. Na drugi dzień sytuacja się dokładnie powtarza. I tak przez kilka dni. No a za którymś razem on znowu klęczy i mówi: - nie ze swawoli ale z boskiego przyzwolenia użycz waćpanna swego przyrodzenia. Ona wkurzona na maksa odpowiada: - czy ze swawoli czy z boskiej woli niech pan pie.r.doli a z mojej pic.z.ki nie robi kapliczki Czy u Was było podobnie? (to do kochanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie może pośmieję
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo przepieknie chociaz strasznie bolalo, nastepny raz planujemy na 30 czerwca, mam nadzieje ze bedzie rownie pieknie. moj facet nie odczuwal przyjemnosci cielesnej tylko duchowa. po ilu dniach u ginekologa mozna wykryc ciaze? oby bylo jak najwiecej dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja powiem o mnie
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kochanke byle presidente is back !!!!! umowili sie na 30 czerwca buahahahahaaaa :D:D:D:D:D:D musze przyznac kochanke ze poprawilas mi humor :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ze nacieszalam, wzielam mu nawet do ust, tylko ze nie chcialo mu stac to jego przyrodzenie. Najwazniejsza jest jednak przyjemnosc duchowa. 30 czerwca sprobuje wlozyc go sobie az do gardla, moze wtedy mu bardziej naciesze. Napisze Wam o tym napewno dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->Pani Marta 🖐️:D -> 17:58 kochanka bylego prezidenta-> :D powiedzialabym [subs rozpierdalasz mnie] ale nie wiem who is who;):d so->ech kafeterio, kafeterio :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanko jak tam bycie zona i kochanka:) sex sie spodobal czy dalej masz te swoje chore poglady których nawet ksieza nie praktykuja ani nikt inny na swiecie. Moj maz czytal niektore twoje wypowiedzi i stwierdzil ze sama sobie jakies dodatki do wiary wymyslasz i chcesz vyc chyba bardziej swieta od papierza. Oj grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis-ka
Oczywiscie.tylko przyjemnosc duchowa!a penis to mu sila woli stal?o ile oczywiscie;p no i jak pozycje;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis-ka
Oczywiscie.tylko przyjemnosc duchowa!a penis to mu sila woli stal?o ile oczywiscie;p no i jak pozycje;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no koorwa nawet tutaj ten
debilio to wkleja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongo bongo bongo
Tobie sie tylko tak wydaje, że nie odczuwał przyjemności cielesnej. Jak sie spuścił, to miał orgazm jak piorun w czasie burzy (na dodatek pierwszy raz spuszczał z krzyża). Lepiej kombinuj, żeby coś z tego mieć, bo na razie Twój facet Cie wali, tryska sobie radośnie, a Ty leżysz jak kłoda z mantrą na ustach: "Nie nacieszać erekcji, nie nacieszać erekcji..." Zycze Ci, żeby Twój facio wydmuchał Cie tak, że wywietrzeją Ci te pierdoły, które opisałaś na poprzednich 20 stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooobra poczytalam co dzisiaj sie dzialo (niewiele na szczescie), tera lete nacieszac erekcje panu mezowi :P :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie mial przyjemnosci tak mi powiedzial ( mial strasznie mocy tzw. orgazm duchowy) poczucie milosc. mowil ze myslal o dziecku. mial wytrysk bezorgazmowy. kocha mnie i wie jakie to wazne zeby najpierw skupic sie na duchu a potem na przyjemnosci. pozycja oczywiscie misjonarska. nie pozwolilam mu sie obmacywac bo moglby poczuc zwierzecy poped. zrobie sobie test ciazowy a jak nie to poczekamy do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×