Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tolerancyjna ----> przeciez ona sciemnia, jaki slub, chyba ze wewnatrz sekty. jakby w sobote za maz wychodzila to by tu nie siedziala debilka zdewociala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahh
A ta sie jeszcze udziela? zamiast sie wygolic na sobote? grzech grzech grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też powinnaś się wyspowiadać Michalino ze swych bluźnierstw tym bardziej, że my mamy świadomość jakie jesteśmy grzeszne i marne i że już nie ma dla nas miejsca w niebie :classic_cool: Ale Ty uważasz się za perfekcyjną katoliczkę, która żyje zgodnie z nauką Kościoła, co jest kompletną bzdurą jeśli się poczyta Twoje obraźliwe posty Grzech grzech grzech Michalino GRZECH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety i w dodatku jest przepełniona pychą, nie dostrzega niczego złego w swoim zachowaniu na forum a PYCHA droga Michalinko to grzech ciężki! Oj będziesz skazana na nasze towarzystwo w piekle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mohery umieja obslugiwac komputer ??? GRZECH ^^ lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipy jedne , coście narobiły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Z taka perełką trzeba delikatnie , pomalutku bo z kogo ja będę miała ubaw w pracy ? A Wy tak rachu ciachu z grubej rury i się nam serce wystarszyło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolidka
przez was kochanka odeszla z forum jak to dzisiaj czyalam na glos to cala redakcja kladla sie ze smiechu zo mocno postepowaliscie taki okaz trzeba szanowac skad teraz taka druga znalesc wekwnd zaczol sie zajebiscie KOCHANKO wroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to czas wyciszenia kiedy przechodzimy obok siebie i nie dotykamy sie, nie usmiechamy prawie nie rozmawiamy. ma to na celu odnalezienie w sobie prawdziwej milosci szczescia i radosci. w pierwszym dniu mezczyzna za bardzo koncentruje sie na nacieszeniu erekcji w 8 natomiast jest juz sklonny do pozytywnego myslenia o szczesliwym domu i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że 8 dnia on będzie skłonny ale do dzikiego seksu o ile wcześniej zgodnie przecież z waszą wiarą nie weżmie sobie ciebie na 1000 mozliwych sposobów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nawet jakby sie okazalo ze ma jakies klopoty to oznacza to tylko ze bog zachcial abym wybrala pierwsza opcje z mojego motta i tyle, bedziemy zyc nadal w szczesciu milosci i radosci. oboje bardziej niz na sex czekamy na pierwszy pocalunek w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jesteś człowiekeim czy robotem ? Chcesz mi wmówic że nie odczuwasz pożadania ? Dziewczę kto ci tak we łbie pojebał ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozadanie toooo najgorszy grzech to wymysl diabla!!!!!!!!!!! mysli maja byc czyste lagodne a nie zberezne!!!!!!!!!!!! masz myslec o milosci domu dziecku!!!!!!!!!!!!!!! nie ma miejsca na zadne pozadanie, nacieszanie erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają byc bo co ? Bo ty tak mówisz ? Każdy normalny i zdrowy człowiek odczuwa pożadanie , chęc bliskości z ukochaną osobą i jeśli to się w sobie tłumi jakąś chorą ideologią to jak dla mnie to jest prawdziwe zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie - powtarzam - kto ci zrobił taką sieczkę z mózgu ? Bardzo mi cię żal bo domyslam się że oprócz swojego równie nawiedzonego pseudomężczyzny nie masz nikogo bliskiego w sensie znajomych , przyjaciół , nie wierzę kurwa że WAS może byc więcej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×