Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mozemy miesc jeszcze nadzieje ze pierwszy prawdziwy sex ja uzdrowi choc to ciezki przypadek no i jesli jej facet jest taki jak ona pisze to tez nici z normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny jessu ta dewota tu jeszcze siedzi :O przeciez ona sciemnia, jaki slub gdyby brala slub jutro nie siedzialaby na forume :O 8 dni co za kretynka ona jest naprawde jeebnieta w dekiel, ktos jej moozg zlasowal i to ostro, chyba nawet swiatowej slawy psychiatra to juz nic nie pomoze, a ten jej niby facet to albo taki sam jeebniety jak ona po praniu moozgoo albo jej guru z sekty :O albo wogole wymysl jej chorej wyobrazni ohh my Goood co za zjeeb umyslowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chyba jest uzaleznionma od nacieszania erekcji i sumienie ja gryzie wiec wszedzie pisze ze to grzech a tak naprawde nie moze przestac o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka1982
hej, no ja Was nie kumam drodzy koledzy i koleżanki, przecież widzicie, że ta kochanka tępa jak nie powiem co, po co dajecie się napuszczać i dyskutujecie z nią , przenieście sie na inny, kulturalny topik, zamiast z pojebami się zadawać, ta kochanka nie jest ani inteligentna, ani miła, mądra itp. swoje poglady niech zachowa dla siebie, pewnie nieżle dupy dawała wszystkim wokół, a teraz sprzedajete swoje farmazony, proponuję zamknąć ten topik i nie odpowiadać więcej na jej zaczepki. A może po prostu jest brzydka jak noc, nie ma faceta, to musi gdzieś frustrację wyładować. ha ha ha!!! na pewno tak jest, wszyscy niegojrzali emocjonalnie ludzie muszą głosić smiałe tezy, żeby zwrócić na siebie uwagę.NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ. NIE ODPISUJCIE JEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły Chłop...
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej chyba o to wlasnie chodzilo :O uzaleznic nas, opetac swoim chorym fanatyzmem - to jej misja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie Was wszystkie przepraszam. Mam rozdwojenie jazni i mialam kilkudniowy atak, tak naprawde uwielbiam seks, najbardziej analny albo na dwa baty. Jak jeszcze raz cos podobnego napisze to mnie zignorujcie. I to ze biore jutro slub to tez nieprawda. Kocham Was grzesznice - JA GRZESZNICA KOCHANKA BYLEGO PREZYDENTA. PA Michalina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha kochane i jeszcze z tego wszystkiego jak minal mi w koncu ten cholerny atak, zapomnialam sie Wam przyznac, jak juz sie tyle nagadalam o Kosciele, ze czasem odbywam stosunki seksualne z Ks. Proboszczem z mojej parafii. Ostatnio zaspokoilam wielebnego ustami, gdy odbylam z nim stosunek oralny w konfesjonale naszego Domu Bozego. Ks. Proboszcz powiedzial, ze gdy polkne jego nasienie to nie bedzie to grzech, gdyz znajdzie sie ono w moim ciele. I polknelam, bylo cudownie. Teraz musze uciekac, dorabiam w agencji towarzyskiej na ul. Dworcowej no i nie chce sie spoznic do pracy. Pozdrawiam Was grzesznice !!!! PA !!! Michalina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsisihinxixnijbjkddsdsdajk
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe poodszyw a michalinka najpierw nas uwiodla omotala sobie wokol palca i zostawila :P a ja tez mam ten temat w ulubionych:P widzicie mnie tak omamila ze juz naawet noja stopka zawiera jej motto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsisihinxixnijbjkddsdsdajk
a gdzie kochanka byłego prezydenta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis-ka
buahah..usmiałam się jak nie wiem, czytając ten topik. jak sie kochanka pojawi, to jej parę ładnych rzeczy napiszę. wróć do nas;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co no i jak
była ta noc poślubna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×