Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

"kochanka bylego prezydenta jesli byla przez cale zycie pokorna i grzeczna to uwierz ze takie cos jej nie spotka, kazda ma cos na sumieniu cos ukrytego nawet przed twoimi wscibskimi oczami " to znaczy ze ty tez masz cos na sumieniu skoro spotkala cie taka tragedia(mowie o tej horobie psychicznej) :P jak powiedzialam mojemu facetowi ze od dzisiaj sie nie depiluje bo to grzech to zapytal czy nie martwie sie o jego zycie, bo jeszcze sie jakims wloskiem zakrztusi :P przytczylam mu kilka twoich prawd zyciowych i nieze sie usmialismy i on chcal ci przekazac ze bardzo wspolczuje twojemu chlopakowi...rowniez szukania cipki pomiedzy tymi krzakami :P Pani Marto---> ona sie jeszcze przekona jak przyjemne jest lizanko, tylko udaje taka niewydymke.A jeszce przyjemniejsze jak jakas kobitka ta minetke robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisissisisisisisisissisisi
co ty na to jak cie zlapie i wyrucham patykiem w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka ------> wiem mmmmmmm na sama mysl robie sie mokra, kilka dni temu znow kochalam sie z moja kolezanka, jak ona potrafi lizac to nie masz pojecia ....... och wymieklam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz Michalino, że wyzywanie bliźnich od ladacznic itp. to grzech? Nie postępujesz jak prawdziwa katoliczka! W Piśmie wyraźnie jest napisane, że jeśli uderzą Cię w jeden policzek to nadstaw drugi...A Ty co robisz? Bluźnisz, posługujesz się niedopuszczalnymi epitetami, życzysz bliźnim źle! A tfu, idź się wyspowiadaj czym prędzej i nie wracaj najlepiej na to szatańskie forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Marta -----> ehh wiem coz to za uczucie czasami bardziej wyuzdane rzeczy mozna zobc z dziewczynkami niz z chlopakiem czy mezem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam wyzywanie od ladacznic a co z uzywaniem broni palnej??? to tez po katolicku??? kochanka pytam sie niedoruchana dewoto hipokrytko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie, ale ona to przegiecie, brzmi jakby przeszla jakies ostre pranie mozgu przez jakas sekte czy cus :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powtarzajcie za mna grzech ! grzech ! grzech!" to zdanie zdradza ze ona jest guru jakiejs sekty, pewnie ten pierwszy post to modlitwa a na koniec jej wyznawczynie powtarzaja za nia grzech!grzech!grzech! a teraz nas biedne chce do tego zmusic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity a ktore jej haslo albo ktora madrosc pwas najbardziej rozwaliła? ja mam 2 typy 1 to odn nicku jej oczywiscie ze taki bo ona tez ma poczucie humoru 2 nazwanie jednej z grzesznic morsem bez oka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik "LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!" został założony po wypowiedziach na topiku "sex przed slubem - czy ktos probowal?" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3761909&start=0 Ocena prowokacji nie jest niestety idealna, w trakcie czytania pierwszych siedmiu stron topiku pięciokrotnie spadłem z krzesła, trzykrotnie oplułem monitor a powtarzające się ataki gwałtownego śmiechu wprawiły mnie w stan przedzawałowy. Z obawy o własne życie i dalszą karierę oficjalnego trolla forumowego muszę wydać opinię nie znając całego topiku (doczytam później). Na podstawie zgromadzonych informacji stwierdzam że kochanka bylego prezydenta to absolutna dewotka a topik nie jest prowokacją. Marny ze mnie troll skoro tak się rozpisuję, powinienem od razu : Ocena prowokacji : 0/10 ACHTUNG ACHTUNG SZALONY MOHER NA FORUM pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanke ty mi tu nie sciemniaj dewoto co koorwa program w TVSRAM sie skonczyl?? zostalas zdemaskowana swietojeebliwa sekciaro WON Z FORUME !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×