Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lovelka24

jaki peeling do twarzy i do ciała? poradzcie cos

Polecane posty

Gość lovelka24

, hej dziewczynki :) czy znacie jakies dobre peelingi jaki wybrac peeling do ciała a jaki do twarzy??? do tej pory do ciał uzywałam peelingu lirene modelujący , jest fajny ale chce zmienic na jakis inny , moze znacie lepszy? a do twarzy co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół kubka kawy sypanej ( niezaparzanej, tylko na sucho) + łyżka stołowa soli + łyżka stołowa cynamonu+ łyżka stołowa wiórków kokosowych i to wszystko zalać żelem pod prysznic do konsystencji gęstego błota. Pilingować skórę twarzy i ciała przez ok 15 minut najlepiej specjalna rekawicą , zmywać na przemian ciepłą i zimną woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelka24
igaquana, serio? taki domowy peeling ? dobry jest? bardziej chodziło mi o peeling np z drogerii albo z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove dove dove
dove jest swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciała - tylko peeling kawowy i nic innego :) po co kupować skoro za grosze można mieć własnej roboty peeling który dodatkowo ujędrnia skórę? :) do twarzy - St. Ives morelowy - najlepszy jaki miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelka24
błyskotka, a ten do twarzy morelowy ile kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelka24
iguquana dzieki za ten przepis z peelingiem , dzis go napewno zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelka24
i kupie ten morelowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling kawowy
to chyba na to samo wychodzi cenowo, na kawe i tak wydajesz pieniadze.. a trzeba uzywac tej niezaparzonej.. ja kupilam ostatnio peeling do ciala za grosze (jakies 4zl) z Joanny Naturia o zapachu kiwi bo skusilo mnie opakowanie - slodka buteleczka, i nie narzekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, polecać możemy rozmaite peelingi, ale i tak, żeby wybrać najlepszy trzeba się przejść do specjalisty albo jakiegoś dobrego salonu urody i tam ustalić dokładnie co dla nas będzie najlepsze. Taka moja dobra rada, to dać sobie spokój z samodzielnym wybieraniem zabiegów, nie tylko peelingów, bo można sobie zrobić tym sposobem krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje. Nie powiem zdarza mi się robic peeling samodzielne,ale zdaje sobie sprawę z tego,ze to nie to samo jak zajmuje sie tym profesjonalista. A więc raz na jakiś czas śmiało można się wybrać do jakiegoś salonu i zrobić ze sobą porządek. Tym bardziej,ze ilość dostępnych na rynku takich zabiegów jest imponująca i można wybrać sobie dokładnie taki jaki dana skora potrzebuje http://blog.medyczne-fbi.pl/2010/12/jaki-peeling-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje. Nie powiem zdarza mi się robic peeling samodzielne,ale zdaje sobie sprawę z tego,ze to nie to samo jak zajmuje sie tym profesjonalista. A więc raz na jakiś czas śmiało można się wybrać do jakiegoś salonu i zrobić ze sobą porządek. Tym bardziej,ze ilość dostępnych na rynku takich zabiegów jest imponująca i można wybrać sobie dokładnie taki jaki dana skora potrzebuje http://blog.medyczne-fbi.pl/2010/12/jaki-peeling-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolog za rok
Mysle ze najlepiej okreslic na poczatku czy masz jakis problem ze skora(cellulit, rozstepy,skora sucha itp) Odniose sie do peelingu kawowego, czyli takiego ktory zawiera kofeine- nie moze byc on stosowany jesli na nogach pojawiaja sie pajaczki, czy żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
do ciała najlepiej sprawdza się piling z kawy :) robisz sama w domu, kosztuje grosze, a skóra po nim re we la cyj na :) z cukru ponoć też można zrobić, ale tego nie próbowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allycja
Co ty gadasz kraina. Uważasz, że dermatolog lub kosmetyczka pozna potrzeby naszej skóry przez 5 min lepiej niz my same? Dermatolodzy przpisuja jak leci wszystkim pacjentom to samo, w zależności od tego, któy przedstawiciel handlowy ostatnio go odwiedzał, kosmetyczka oferuje to, co ma w swojej ofercie. Ja tam juz nikomu nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejowa :)
rybka-plum- Z kawy o wiele lepszy, bo cukier się rozpuszcza, bo wiadomo ze trzeba czegos dodac do tego zeby się maziało :P Ja też polecam kawowy+oliwa lub jakiś oljej, rewelacja, później juz nawet nie trzeba sie niczym smarowac bo skóra jest tak nawilznona i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżonka8
A co powiecie na taki zabieg jak PEELING RETINOLOWY? Mozna wykonac go w salonie Bona Dea w Krakowie.Peeling retinolowy to zmniejszenie widoczności porów skóry, rozświetlenie, stymulacja produkcji kolagenu. Eefekty są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata-krol
Wypróbujcie peeling z HB kosmetik z serii Jeunesse. Jest to ziołowy, naturalny kosmetyk! Ja mam również krem balansujący z tej serii. Dzięki tym kosmetykom kondycja mojej skóry bardzo się poprawiła. Zamawiam preparaty na ich stronie internetowej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja popowiem peeling z Bielendy - bardzo dobre i ładnie pachną. Do twarzy dobry jest też morelowy soraya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie profesjonalnie wykonac ten zabieg to polecam wykonac go w salonei Bona dea w Krakowie.W każdy dzień czerwca peelingi lekarskie nowej generacji w promocyjnej cenie: Każdy* peeling 200 zł, między innymi: Glycopeel, Glycopeel- C, Glycopeel- S, Mandelac, C-peel + dodatki, TCA, Ferulac, KH, KJ2; Retises- CT : 250 zł Peelingi łączone w technologii nano : 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak peelingi to np. Kawitacyjny albo mikrodermabrazja korundowa no i ewentualnie jakies zabiegii z kwasami. W domu wystarczy raz w tygodniu enzymatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMini
BeEco solny do ciała jak dla mnie mistrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiinka
Zajrzyjcie sobie na tą stronkę http://www.nantes.pl/ Znajdziecie tutaj wiele kosmetyków tych bardzo profesjonalnych jesli chodzi o właściwą pielęgnacje naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaa
Ja ostatnio zaryzykowałam i użyłam peelingu kawowego do twarzy. Trochę sie bałam, ale co mi tam. Pierwszy raz w życiu po peelingu nie miałam zaczerwienionej skóry. była idealnie wygładzona, odświeżona, rozpromieniona. Ja zaparzam kawę i ostudzone fusy mieszam robiąc peeling ciała z żelem pod prysznic a do twarzy z olejkami. ostatnio z olejkiem do mycia z Decubala. Efekt na skórze super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×