Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Dejzi ha ha żal ci dupę ściska i to jak mało komu W życiu Ci nie wyszło i teraz chodzisz po forach i na wszystkich naskakujesz A kto ci powiedział ze sama sobie mieszkanie zakupiłam ??Czy chodź raz tak napisałam?Może teraz nie mam funduszy, ale po to się szkole żeby kiedyś się usamodzielnić Ciesze się ze mogę liczyć na rodzinę i meza Nie wstydzę się tego ze mi pomagają Wiec nie chrzań mi tu o kurach domowych ,bo ty jesteś widocznie rozgoryczona panną której nikt nie chce !! Chodzisz tylko po topikach i obrażasz osoby którym się poszczęściło. Moim zdaniem jesteś hipokrytką co do mojego wieku -to 1000 razy bardziej wole mieć te 19 lat i być szczesliwą niż być w twoim wieku i być aż tak rozgoryczoną ,upierdliwa osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Czarnula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, a ty niepotrzebnie wdajesz się z nią w rozmowy. Sa takie typy na forum, które będą jeszcze bardziej gadać, jak zwrócisz na nie uwagę, nie reaguj a będziesz miała więcej spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mi sie
zeby dejzi byla nieszczesliwa tylko dlatego ze wybrala inny styl zycia niz wy. A to ze mowi co mysli - tym jest dla Ciebie hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez moj topic wiemle takich wrednych komentow i bluzg sie przeciagnelo... ale ja robie swoje ..pisze i czytam wypowiedzi normalnyh ludziz tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokookook wiem może nie potrzebnie ale Dejzi jest tak upierdliwa ze chodzi po wszystkich topikach i tylko patrzy jak komuś dogryzć No nie rozumie jak można być tak zgryźliwą osoba Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestań, czasem jest zgryźliwa, czasem nie. Jak to ci się nie podoba to udawaj, że jej nie zauważysz. Będziesz spokojniejsza a i dzieciątko będzie w lepszym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aco do łez... jak w temacie.odezwal sie do mnie dzis kolega z ktorym pol roku nie gadalam juz...chcial pojsc ze mna do kina i mi sie tak jakos smutno zrobilo bo jateraz zyje inaczej juz.. :( maz.. dziecko, malzenstwo,praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo dziewczyny za ile rodzicie?? Aha i jak by ktoś umiał mi odpowiedzieć to w którym tyg są mniej wyczuwalne ruchy dziecka??Bo mój jest rozbrykany od 3 tyg jak nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam szczescia w przyjazni
w ktorym jestes miesiacu czarnulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesorka janka miodkowa
pamietam Cie czarnulka, pisalas kiedys o swojej sytuacji, tzn o wpadce, nie mysl, ze Ci dogryzam czy cos, raczej ciesze sie, ze wszystko dobrze sie ulozylo, wzieliscie slub i czekacie na dzidziusia. a dejzi i podobnymi osobami sie nie przejmuj, bo tu pelno takich jadowitych osob, nie zwracaj uwagi na nie. masz juz wszystko pewnie przygotowane na przyjscie dziecka? bo to juz bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do nastolatek sie nie zaliczam (25 latek) :( ale tez tak jak Wy sie boje, choc mam termin pozniej niz Wy, bo na 23. sierpnia. Dzis sie ubezpieczylam w pracy dodatkowo, tzn od lipca i okres karencji wynosi jeden miesiac, wiec moge urodzic po 1. sierpnia, bo jak wczesniej to nie bedzie pieniazkow :( wiec od dzisiaj zero stresiku i intensywnego sprzatania, zeby nie przyspieszyc czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisałam coś tam o wpadce ale to nie dawno bo tutaj dopiero jestem gdzieś ok tygodnia:Co do wyprawki to tak łózeczko już jest ciuszki no i oczywiście wanienka no ale niestety brakuje nam wózka i przewijaka z kosmetykami Chciałabym żeby był to taki przewijak z szufladkami pod spodem żebym nie musiała daleko chodzić po te wszystkie akcesoria ,ale na razie spotykam się tylko z takimi co się je na łózeczko nakłada A wy jak myślicie jaki przewijak jest najlepszy I wogóle jakich kosmetyków pielęgnacyjnych używacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używamy bo czekamy na dziecko :). Flamasterka, to dlaczego nie ma cię na naszym topiku, o sierpniu 2008 :D? Co do tego przewijaka z szufladkami hmmm raczej zbędny wydatek. W Ikea jest to koszt około 250 zł. Zawsze przewijak możesz psotawić na komodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam nad iloscia ciasta na wesele :D i muzyką jaka bedzie gral moj zespol...jakies stare hity weselne dla rodzinki? co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko- jestem na tym topiku, ale raczej czytam niz sie udzielam, bo jakos czuje sie taka, jakby to powiedziec "obca" czy "nieznana". Wy juz sie znacie, wszystko o sobie wiecie a ja w sumie od niedawna jestem na tym forum (to moje drugie podejscie) i nie chcialabym sie "wtryniac", choc pewnie mam glupie obawy :( ale taka juz jestem, ze czasem sie przejmuje czyms niepotrzebnie :( czarnulka - ja kupialm na allegro taka komode czyli przewijak, wanienka i dwie szuflady, w sumie zaplacilam 217 zl, ale przyda sie nam, bo mamy male mieszkanko, moge Ci wkleic linka jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie masz racje w ten weekend będę musiała się wybrać po ten przewijak No heheh faktycznie wy jeszcze nie macie dzieciątka To może inaczej do mam które już maja -jakich kosmetyków pielęgnacyjnych dla bobasa używacie no i do mam które dopiero będą mieć dziecko -jakich Wy będziecie uzywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy urzadzony pokuj.. po slubie sie wprowadza mąż do mnie:) mamy nowe meble.. duże łóżko ;) łóżeczko dziecka stoi przy oknie. przewijak drewniany taki pod kolorek mebli ;) bez szufladek ale z pułeczkami. wanienka... jakies spiochy i tyle;) co jeszcze kupic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×