Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Ja jak czytam to zasypiam szybciej... nie wiem czemu... Zawsze moglam dlugo czytać... wogóle tyle zmina w okresie ciazy że nie wiem czy mi cos normalnego zostalo... Chyba tylko kochanie ciągle tej samej osoby pozostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 13 30 jak ma zmianę popołudniowa do 21 30 ale zanim dojedzie do mnie do mija te pół godziny Jak idzie na rano to jest fajnie bo idzie na 6 i o 14 30 jest już ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy macie źle...? nie chce się licytowac kochane ale mój chodzi na 24h... Fakt, że potem ma mieć niby 48 wolne ale to różnie wychodzi, do tego wyjazdy takie 2-3 dniowe... Masakra... a ja cala w nerwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No beznadziejnie :/Pracuje przy fakturach w hurtowni Heh jestem padnięta, ale chce zaczekać na niego z obiadokolacja, bo wiem ze dziś nie za dobrze się czuje Ostatnio coś ma z plecami ,ze się ruszać nie może ,zdaje mi się ze będę musiała go wyciągnąć do lekarza którego tak nie cierpi A wogóle dziś złapał go znów ból odcinka lędzwiowego i do mnie z hasłem wyskoczył -ze to chyba boli jak poród ,no aż się roześmiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta to współczuje A co twój chłopak robi ze aż tak długo pracuje??Wiecie co ta ksiązka mnie chyba uspała bo oczy to mi się same kleją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie powiedzial... Tak tylko napisalam bo troszke trulyście że ich tak dlugo nie ma :) nie chcialam urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko to pewnie tez wyjeżdża jako ochroniarz na mecze Mój ostatnio wpadł na genialny pomysł aby sobie motor kupić ale szybko mu to wybiłam z głowy chyba bym na zawal padła tym bardziej ze teraz jestem przewrażliwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --- kenta
Bez obrazy ale to ty chodzisz po topikach i narzekasz jak masz zle, dziewczyny tylko rozmawialy nie zauwazylam trucia czy marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny... Przeciez tak tylko napisalam że trujecie... czarnula napisala że znou musi, chce na niego czekać, Ty że tez tak mialaś na poczatku to napisalam że niektórzy mają gorzej w tym czekanie... Przeciez nie chcialam nic zlego napisać... a co do mojego to tak, jeżdzi na mecze, na imprezy masowe... A ja wtedy serce na dloni mu daję i mówię że jak mu się cos stanie to zabiera tez moje serce... :( Masakra totalna... I przepraszam ---kenta, ale jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz, ja nie truję, nie żale się, nie ubliżam nikomu, znaczy staram się... to każdy wątek mozna okreslic chyba wedlug ciebie wielkim żalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy chodzę po topikach i narzekam jak mam źle to juz tylko wiem... Jak gdzieś się wypowiadam to sie po prostu wypowiadam na dany temat a nie chodze i nie narzekam... A tutaj akurat nie ma okreslonego tematu więc mozna napisac wszystko, nawet żale gdy ktoś ma ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednak jak widac kobiety w ciązy nawet na glupim forum mają niezle humory i fochuja sie o byle co... Jak widać po okokoko... :) Bywa... no swiat mi się od tego nie zawali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mają fochów. Ale radziłabym się zastanawiać czasami co się pisze :). Bo niektóre rzeczy mogą sprawiać przykrość. A nie o to chodzi. Czasem są słowa które mają bardzo pejoratywny wydzwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tyle że myślalam że to topik i ludzie raczej na luzie tu sa i nie będa strzelać się obrażać ani zastanawiac co ktoś chcial przez to powiedzieć tylko po prostu rozmawiać... sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt się nie obraża, zwróciłam ci tylko uwagę. Nie ważne :). Ja nie uważam żeby coś się stało :). Jak coś to przepraszam nie o to chodziło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tylko ja nie rozumiem na co zwrócilas mi uwage i z czego ja się tlumaczę... :) rozejm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... :) to moge spac spokojnie wiedząc że już nikt sie na mnie ie gniewa.. Koniec komputera na dziś... :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diewczyny no... co z wami !tak fanie sie rozmawialo :) 🌼! nikt tu nie \'zasmieca\' forum! nawet jesli nie jest nastoltnią mama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal jest tego tylko Tobie... A ja ją w sumie podziwiam, że jest na tyle odważna i zdecydowana żeby ulozyć sobie zycie tak naprawdę... Ja gdybym zrobila to w takim wieku teraz plakala bym rzewnymi lzami bo nic by z tego nie wyszlo i ominęla bym swoją prawdziwą milośc... ale wiem też że wtedy nie bylam tego wszystkiego tak bardzo poewna jak jestem teraz... Dejzi tobie to tu jest wszystkich żal... Także Twoje komenatarze stają się juz żalosne i przewidywalne... Przykro ale nikt juz tego nie bierze do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×