Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

No piersi po ciąży nigdy nie będą jak dawniej. Dlatego trzeba o nie dbać. Skóra piersi jest bardzo delikatna. Gdy podczas ciąży i karmienia rozciąga się do niesamowitych rozmiarów to później jest rozciągnięta i pełna rozstępów. Aby temu zapobiec należy hartować piersi, ale bardzo powoli i delikatnie, bo kobietom w ciąży nie wolno kąpać się w zimnej wodzie (tak samo jak i gorącej). Żeby zapobiec rozstępom trzeba smarować skórę kremami, ale podobno bardzo dobrze się sprawdza w tym przypadku zwykła oliwka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok misheeela obyś się dowiedziała że wszytsko ok No wiadomo że nie będą Dla tego już teraz wiem że po ciąży zaczynam chodzić na zabiegi ujędrniające modelujące itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Słuchajcie... sie dowiedzialam ze dziecko rozwija się prawidłowo ,ma 20cm,wszystko ok, znaczy ze nie mam powodu do obaw i moje zle samopoczucie jest normalne, czkawki będą u malenstwa co raz częstsze i ruchy co raz bardziej intensywne a martwi mnie to ze nie czuje zadnych mocniejszych ruchow właśnie , wiercenia sie maluszka aż tak bardzo nie odczuwam i czkawki nie mial... . mialam wrazenie ze chce mnie szybko splawic i ze tylko zawracam głowe :/ eeehh, ale sie wkurzyłam. moja siostra mowi ze w 5 miesiacu jak byla to miala ktg robione,a moj lekarz stwierdzil ze na to przyjdzie czas w październiku , nie wczesniej. i co teraz ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ktoś tu dziś jeszcze wpadnie Czemu mi się tak nudzi Im bliżej do porodu tym coraz częściej mnie coś trafia Nuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela nie trzeba robić KTG jeśli wszystko jest ok. Ja miałam pierwsze około 30 tygodnia, a i tak też nie było potrzeby. Dopiero w nagłych przypadkach i teraz od miesiąca robią mi prawie na każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokoko no to jest straszne Zawsze myślałam że oczekiwanie na ruchy dziecka jest trudne A tu niespodzianka bo czekanie na samego dzieciaczka jest o wiele wiele trudniejsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wydawało mi się że tydzień to tak nie wiele a mi się to ciągnie jak nie wiem co Jeszcze nigdy czas nie leciał mi tak powoli:/ A tu nie wiadomo kiedy dzieciaczkowi zechce się na świat wychodzić Szkoda że to nie zależy odemnie Bo ja bym go już z miłą chęcią zobaczyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka ja to rozumiem, bo już też mam dosć :) i też chciałabym już maluszka przy sobie, a tu lipa, trzeba czekać :). A prawda taka, że jak mu się zachce tak wyjdzie :). Też mi niewiele wiecej zostało bo 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :)) nie mogę brać zimnego prysznica, więc biore prysznic w temp. ciala ;)oby nie za ciepły. masuje 2 razy dziennie brzuszek delikatnie uciskając skórę... podobno pomaga po dluzszym stosowaniu, dołączę do tego masowanie szorstką rękawicą 2 razy dziennie ;D imoze nie bedzie źle po porodzie;) wątpie ze potem bedzie czas na cwiczenia itp.jak dzidzi bedzie malutkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko robiłam I szczeże nic nie pomogło Rozstępy potrafiły wyskoczyć w 2 dni i w kolejne 2 dni potwornie się powiększyć:( A całą ciąże nic nie miałam nawet cellulit nie był duży a pod koniec 36 tydziń wszystko się zmieniło Mam nadzieję że u Ciebie będzie lepiej:D Wiadmo ja może przesadzam Ale wiecie dziewczyny jak to jest zawsze każda kobieta widzi siebie w gorszym świetle niż to jest naprawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z zapisu Ktg i od lekarza Wszystko ok ale powiedzieli mi że mogę na dniach szykować się do porodu:) Na Ktg już skurcze macicy wychodziły i coś tam było podwyższone ale jak narazie wszystko jest ok Ale mnie brzuch boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka!! no to czekamy juz teraz na Twoj wpis ze masz male dzieciątko w domu :) takze jak Cie nie bedzie kiika dni to juz bedziemy wiedziec o co chodzi hihi :) i nie zapomnij nam tu napisac!! minutke na pewno znajdziesz po powrocie do domku :) buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak Mam nadzieję ze dziecko będzie zdrowe i wszystko pójdzie ok Teraz jeszcze się modlę żeby P jednak do woja nie wzięli Nie mogę o tym przestać myśleć Brzuch mnie dalej boli Mam uczucie parcia dziwne to wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być przestrogą bo nikt tu nie pisze ze bycie nastoletnią mamą jest łatwe Wogóle bycie mamą nie jest łatwe Ale kolo bo gówno tu wchodzisz poobrazać nas czy co Weź sobie daj siana bo nudny jesteś już wypowiedziałeś swoje zdanie więc zjeżdżaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Hej dziewczynki ;) Widzę, że czekacie niecierpliwie. A ja mam taki maluteńki problemik... Jutro chcę iść z koleżankami na dyskotekę trochę się pobawić, są wakacje. Rodzice nie mają nic przeciwko, ale ja mam wątpliwości. Jakoś tak mi głupio. Mam wyrzuty sumienia. To przecież moje dziecko... Niby nic się nie stanie, mały śpi calutką noc, rano wstanę do niego, ale tak jakoś dziwnie... Ehhh Chciałam się trochę pożalić, sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia no to zależy ile maluch ma miesięcy Czy karmisz piersią itd Bo jeśli nie ,to wydaje mi się ze niema problemu Troszeczkę się rozluźnisz Ale myślę abyś wróciła koło tej 2 :D Jak coś to miłej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia przeczytałam ile Twoje maleństwo ma miesięcy To już "duży" chłop:d Heheh myślę ze niema problemu :d W końcu coś od życia Ci się należy:D No ale koło 3 czy 4 powinnaś przyjść i oczywiście nie nawalona:D heheh ale to pewnie sama wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokocz
witam was kobietki i chyba do was dolacze :) wyszly 2 kreseczki mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
moderator na tym forum jest żałosny, nie można wyrazić swojego zdania tylko szczekać jak reszta, inaczej usuwa posty. gratuluje ciasnoty umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokocz to gratuluję Mam nadzieję ze sobie dobrze poradzisz Jesteśmy rówieśniczkami Boisz się??Cytryjka o co Ci znów chodzi?? Nie rozumie Kto kasuje niby posty Jakoś tego nie zauważyłam:/ Moderator kasuje posty osób które są natarczywe i bardzo wulgarne czyli tak jak na innych forach Nie rozumie tylko dlaczego piszesz tu o tym skoro my nie mamy osobistego moderatora Do forum ciąża........ jest przeznaczony jeden moderator i on zajmuje się każdym tematem który powstaje na tym forum Likwidowaniem wulgaryzmów ,chamstwa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Byłam i nie było wcale tak fajnie jak myślałam... Chyba inaczej już patrze na świat, jakoś nie bawi mnie patrzenie na tych nawalonych ludzi, na tą całą "orgię" :/ Żałuje, że tam byłam, mogłam przez ten czas z maluszkiem pobyć. Choć on i tak spał :D Wróciłam o 1. Teraz jak tak patrzę, to szkoda mi tych ludzi, których sens życia polega tylko na imprezowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak my to inaczej juz odbieramy:) Ja tez nie wiem co mnie w tym bawiło Naprawdę nie wiem wydaje mi się to teraz takie bezsensu:d No ale wcześniej tez mnie to cieszyło Taka kolej rzeczy tylko ze my przyspieszyłyśmy tą kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
Znów? :o Ciekawe, piszesz jakbym niewiadomo ile razy wyjeżdżała z pretensjami :o Jak jest na innych forach, nie wiem, nie mam czasu przegladać całej kafe. Ale zauważ że dla osoby, która nie śledzi tego wątku trudno jest zrozumieć momentami o co chodzi, jeśli co 3. postu nie ma :o Nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×