Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

dejzi widze ze wszedzie Ty.... przyszlam pocieszyc mlode mamy, ja rodzilam silami natury, bez ciecia i najmniejszego pekniecia po pologu moje krocze zapomnialo co to porod ;) zero sladu , poza tym nic sie nie zmienilo, uzywam ciagle tych samych tamponow, doznania wg mnie lepsze - bo jestem bardziej nawilzona wiec glowa do gory, nie sluchajcie tych co o orodzeniu wiedza tyle co moj pies o lataniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 na kiedy masz termin porodu? czytalam ze niedlugo rodzisz, mnie tez czeka -dokladnie w sierpniu drugi porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewi 22 Ja w sumie mam termin na 16 lipca:D Ale wiem ze to za wcześnie bo źle podałam termin miesiączki szczerze za bardzo nie mam pojęcia kiedy ona była:] Myślę ze koło 17 więc tak jak liczyłam będę rodzić koło 25 lipca:D We wtorek idę na usg zobaczymy co mi poda i jaki tym razem termin mi określą A ty na którego sierpnia masz terminek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokladnie miesiac po Tobie :) a Ty masz juz malutko, ja 1 synka urodzilam w 37 tyg, wiec teraz tez szybciej pakuje torbe i piore ciuszki :) nie chcialabym przenosic w te upaly.... zycze w takim razie lekkiego porodu , zdrowego maluszka i szybkiego powrotu do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
evi 11 ja silami natury tzn.,ze mialas rozwarcie na 10 cm,a tzn.,ze jakbys nie miala szerokiej cipy,to bys nie miala takiego rozwarcia no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
haha chyba nasza Dejzi na lekarza by się nie nadawała :D Ciało kobiety jest tak pięknie skonstruowane wiesz. Ja byłam bardzo wąska i nie wiedziałam jak urodzę, a jakoś miałam rozwarcie na 10 cm i urodziłam i nie mam roz... Pierwszy raz bolał mnie jak cholera i kolejne też, zanim zaczęłam współżyć ciężko mi było 2 palce włożyć, a urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
Agusia no nie zartuj, wg waszej pani doktor- dejzi z 10 cm rozwarciem po porodzie juz sie umiera :-D -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haahah Dejzi to juz tak ma ona się wcielała tu w role lekarza wrózki nauczyciellki itd :DAgusia90 to Ty masz tak jak ja Ja juz się tym martwię bo jestem tak wąska ze juz mi z tym źle będąc dziewicą nie byłam tak ciasna Przeszło Ci to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Teraz już nie jestem tak ciasna jak wcześniej, jest akurat. Wcześniej zawsze jak współżyłam i facet pierwszy raz wchodził we mnie, to mnie bolało, teraz na pewno by tak nie było. No, ale nie współżyję, bo ojciec dziecka nas zostawił i nie w głowie mi takie rzeczy ;) Poza tym bym się bała, że znów wpadnę nawet jakbym się zabezpieczyła 10 środkami. Ciekawe, czy ten strach kiedyś minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula nie chcę Cię martwić, ale leżaczki do kąpieli są bardzo popularne od długiego czasu i w byle pierwszym dziecinnym sklepie się je znajdzie. U mnie kosztują 10 zł. Ceny wszędzie podobne. Ty chyba zakupiłaś ze posrebrzane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
cot o sa jakie spier..lezaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozjechania to wszystko jest sprawą indywidualną! Nieważne, że jedna miała jak dziewica, bo inna może być szeroka jak rzeka ;/ Nie ma się o co kłócić. Mięśnie Kegla powinno się ćwiczyć, wtedy są większe szanse, że pipa wróci do normalnego stanu. Jednak nigdy nie jest jak przed ciążą. Tak samo z brzuchem. Jedne mają rozstępy, a drugie nie. Jednym brzuch zwisa po ciąży jak flak, a inne mają lepsze figury niż sprzed ciąży. I to samo z pochwą. To są mięśnie, które nieużywane flaczeją. Albo je ćwiczysz i jest ok, albo masz pipę jak donicę. A jeszcze coś na temat rozjechania. Jak wcześniej wspomniałam kobiety, które ćwiczą mięśnie Kegla mają ciaśniejsze pochwy, a najlepszym ćwiczeniem jest SEKS. Ergo te, które często gęsto nierzadko są ciaśniejsze od tych co raz na miesiąc. Jeden przypadek nie jest żadnym udowodnieniem. Każda kobieta jest inna. A co do mężczyzn - oni nie powiedzą wprost, że coś jest nie tak z pochwą swojej ukochanej. Czują różnicę, ale ukochana urodziła upragnione dziecko, więc nie mówią o tym i koniec. Facet nie jest 100% gwarantem, że jest wszystko ok, bo kochający człowiek nie sprawi specjalnie przykrości ukochanej. Trzeba jednak pamiętać też o tym, że facet, który ma glistę to się utopi, a facet, który ma normalnego fiutka, nie za małego to nie będzie mu to przeszkadzać. Dlatego nie należy wpadać w paranoją i żyć w zgodzie z samym sobą, a nie szczekać, że ja tak miałam to wszystkie mają. Jeden przypadek nie jest regułą, co najwyżej wyjątkiem, tezę potwierdzającym. Aga 90 to Twój rocznik? Współczuję, że trafiłaś na nieodpowiedzialnego typka. Ma kontakt z dzieckiem? Życzę dużo siły :) Czarnula niedługo Twój czas :D a ja się niedługo przeprowadzam :D jak ja będę meble zwozić i się urządzać to Ty będziesz krzyczeć w wodzie :D Szybkiego porodziku bez komplikacji życzę :* Się rozpisałam :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
Aagusia90 nyzkniesz sie jeszce nie raz,gorzej ze slubem,na to marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi zamknij się już Nie daj się sprowokować ale ja znam dużo przypadków kiedy kobieta była ciaśniejsza po porodzie i nie mówiły mi to kobiety Tak wiadomo to nie jest reguła Ale ja nie wiem od czego taka jestem teraz ciasna Mój facet ma problemy aby we mnie wejść Sam mówi ze gorzej niż byłam dziewicą Ginekolog mi powiedział ze po porodzie pochwa będzie bardziej rozciągnięta ale nie daje gwarancji ze nie będzie dalej tak ciasna jak teraz To jakaś paranoja:/ A jeżeli chodzi o te leżaczki to nie są leżaczki tylko ja je tak nazywam Baba w sklepie mi powiedziała ze to dopiero wyszło Leżaczki tez widziałam ale to całkiem inaczej wygląda Może jak kupie i zrobię zdjęcie to wam pokaże No nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi ale ty się wyrażasz jak typowa ulicznica O jakiejkolwiek kultury Same wulgaryzmy i prostactwo I ty twierdzisz ze jesteś pedagogiem -szczerze wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
ja jóż mam takie wielkie cipsko że nikt mnie walić niechce i z tego wszystkiego wariuje mój facet mnie żucił bo powiedział że tonie we mnie jak wchodzi boooooże czy ktoś mnie przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować ty na pewno masz większą wiedze na ten temat Więc mi powiedz kiedyś mąż mej koleżanki a mój przyjaciel spytał się mnie czy to jest możliwe aby jego zonę za bardzo zaszyli bo mu jest ciasno Ja nie mam zielonego pojęcia ,więc pytam Ciebie -możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok lecę do P bo już się złości ze tu siedzę a nie z nim Papapap dobranoc dziewczynki Wogole ciekawe co z misheeela i kentą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Nie daj się sprowokować, on widuje synka tylko tak przy okazji. Mały ma rok i 2 miesiące, a on go widział 3 raz po 30 min :/ Dzięki, staram się być silna, ale od czasu do czasu trzeba sobie popłakać i się wyżalić ;) Tak w nicku to mój rocznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Czarnulka, na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paranojaaaaaaaaaa
Czy tam to co pisze czarnulka i nie wiem czy sie smiac czy plakac . JAk mozna byc tak ograniczonym. Dziewczyno pomysl jak jest mozliwe byc ciasniejsza po porodzie?? Mowisz , ze ciasneij zaszyli, ale w takim razie masz na mysli wejscie. Przeciez pochwa ma dlugosc ok 8cm, wez sie dziewczyno poucz anatomi. Chyba ty sie bzykalas w szkolnym kiblu, zamiast siedziec na lekcji biologi. A, ze jakis facet mowi, ze jet mu ciasno to na pewno chodzi o brak nawilzenia. Reguluja go hormony , a jak waidomo po ciazy one szaleja i sa rozregulowane. Sama rodzilam i bardzo interesowalam sie swego czasu porodem i jego przebiegiem. Tobie tez radze sie zainteresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranoja
jakbys rodzila to bys wiedziala ze po cieciu jestes szyta na ZEWNATRZ jak piszesz i w SRODKU - o czym zapomnialas ;) wiec lepiej sama idz poucz sie anatomii troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Że pochwa ma 8 cm? To jak się mieści w mojej czlonek dlugości 21 cm? Jestem mutantem czy co? Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki że się wtrącę- pochwa jest bardzo rozciągliwa, a z tymi 21 cm to pewnie nieco przesadziłerś :)) :)) :)) Jeśli nie to gratuluję!!!! Dziewczyny Gratuluję!!! Nie jestem nastoletnią mamą ale wiem że macierzyństwo to najpiękniejszy, najcudowniejszy stan w życiu kobiety (mężczyzny pewnie też) :)) Nie bójcie się porodu- da się przeżyć, z opieką nad dzieckiem też sobie świetnie poradzicie :)) Seks po porodzie jest może nieco inny ale tak samo cudowny!!! Cieszcie się ciążą i macierzyństwem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ciesze się bardzo :) I nie przesadzilam... Dobrze rozciągliwa, ok... ale rozciąga się na prawie 3 razy niż ma dlugości...? Cos nie halo chyba podajecie z ta dlugością... :) Ale niewazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×