Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość kenta to glupia rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceniacie resztę waszą miarką Kenta jest spoko wara od niej No misheela niedługo rodzę:D Boję się strasznie Byłam u gina bo w końcu wrócił Ktg mam dobre w sumie wszystko mam dobre tylko teraz dolaczam jakąś infekcje dróg rodnych i będą mi robili bakteriologię Dziecko już odwrócone podobno 34 czy 3500 wazy i modlę się żeby tak zostało bo inaczej nie będę mogła rodzić w wodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula w wodzie czy nie - urodzisz :) juz niedlugo malenstwo bedziesz miala na rekach;)) niech kenta wraca do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha misheeela już wiem czemu Dejzi z nami niema teraz jest na dziale śluby Poszłam jej tam trochę podokuczać haha Jakbyś widziała jakie brednie wypisuje:D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3786376&start=1650 Dejzi pracuje jako tancerka erotyczna w klubie go go:D Hahahah i już teraz nie lubi młodszych facetów tylko woli takich po 30 hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona tu nawet pisze ze striptizu uczy i ze jest oszczędna A nas od dziwek wyzywała aahahah Jaka hipokrytka:D Tu pisała ze tyle i tyle wydaje na pieski i dupeszwajce a tam ze nie lubi osób które są nie oszczędne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przecież tez do niej nic nie mam No haha prawie:D Już jej dałam spokój chyba ze tu zaglądnie Musiałam jej podokuczać Kiedyś działała mi na nerwy teraz ja jej troszeczkę podziałałam i jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wogóle czuje ze to już tuz tuz Ogółem mam złe samopoczucie Dejzi mi napisała czy dziecko w wannie zostawiłam Powinna się liczyć ze słowami bo jakbym ją spotkała na drodze to bym jej ryj obiła Nie wiem chyba już mam coś takiego ze o mnie można mówić co się chce ale o moim dziecku nie hehehe Tak wogóle Kaśka ma prawie IP dejzi Uwzięła się na nią haha Za nie długo będzie pewnie wiedzieć gdzie mieszka No ale coz to już problem dejzuni:D Sory za ostre zachowania od rana ale jakoś mnie naszło :/ Naprawdę źle się czuję Boję się ze lekarze się nie zorientują ze dziecko tam za długo siedzi i łożysko już będzie nie sprawne :/ Bo jak wam mówiłam nie znam dokładnego terminu:/ ogółem czarne myśli mi po głowie chodzą Myślicie ze to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka bzdury wygadujesz :) nie ma takiej możliwości!! dziecko wie kiedy ma przyjść na świat :) i nie boj sie...co jak co ale na porodach lekarze się znają:) w koncu tyle kobiet rodzi w całym kraju i wszystko jest dobrze ;P a dejzi ... hahahaa, no tak tak... dejzi sobie znalazla nowe \'koleżanki\' :D zatem już nas ie potrzebuje i wciska kity innym. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jeszcze nie rodzę:p oK możemy się ustawić na solo po połogu a namierzaj sobie:D Ja z chęcią z tobą po konwersuję:D Hahahah tak tak Dejzi kochana ty moja Twój narzeczony jest informatykiem Chyba gorylem w Twoim klubie:D Agnieszko Majorek:DMisheeela no wiem ze oni się znają ale dużo się słyszało o takich przypadkach To chyba histeria przed porodowa mnie ogarnęła:/ A o tym ze na ślubach siedzisz od dawna to wiadomo:D Bo ja sama o tym tu kiedyś do ciebie pisałam Więc znów zgrzyt :DNo wiesz jesteś chamska mi miłego dnia nie pożyczysz :( Będę tęsknic przecież wiesz:D A z 2 strony trzeba być taką menda jak Ty żeby komuś źle życzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle Dejzi wpadaj na Podgórze w Krakowie chętnie pogadam:DJa się nie muszę przed Tobą kryć:D I nie pisze ze mój men mnie obroni bo sama to potrafię zrobić:D Co będziesz jeszcze się gorylami broniła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi nadal się udziela na ślubach Pan Andrzej ma do niej nr i podał jej adres dom albo tego nocnego klubu w którym pracuje Ona podała jego tel ciekawe z kąd ma??;D Nie no dobra przestaje się staczać do jej poziomu:/ Bo już przesadzam z krytykowaniem jej Ona się już gubi w swych wypowiedziach i trudno się z nią dogadać Jak P wróci z pracy to mi humor poprawi Mam taką nadzieję bo ostatnio to nawet on musi wysłuchiwać moich obaw i jęków:( Dziś jestem upierdliwa Więc sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi a skąd masz widocznie to co on mówił to cała prawda Bo inaczej nr byś nie miała Chodź raz mogę Ci podziękować za dobre życzenia Nie będę już po tobie jeździć to Twoja działka Więc nie wchodzę Ci w paradę Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
widzisz,po mischeali juz nie tyram,bo widze u niej poprawe i zmiane na lepsze,moze bym wyciagnela reke do zgody,czasami kazdy pisze brednie,ale po co wchodzisz na sluby,podjudzasz i zaogniasz sytuacje?przez to stajes sie taka jak ja nawet nieswiadomie,lagodnego i szybkiego porodu wam obu zycze,maz bedzie czarna?a jaki wozek kupilas?masz linka moze.pochwal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Tak, u nas na ślubach dejzi to już legenda bajkopisarstwa, fajnie się dzięki niej bawimy:) Życzę wam szczęśliwych porodów tym które czekają i oby się dzieciaczki dobrze chowały, i spadam z powrotem na Sluby:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi ja się nie wstydzę wyciągnąć ręki do zgody Więc jeśli tylko przestaniesz być chamska to niema sprawy:D Nie mam linka bo na wózek natrafiłam przypadkowo Akurat jak wracaliśmy z P ze szpitala Ale jak znajdę do wkleję Tak mąż będzie przy porodzie Ale zastanawiam się tylko nad tą pierwszą fazą Bo nie wiem czy mam ochotę aby widział to wszystko :/ Chociaż po obejrzeniu filmików z porodu w wodzie nie wygląda to tak źle jak przy zwykłym porodzie W każdym bądź razie opłacę rodzinny a co będzie czas pokaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etdfdfddfdfd
CZARNULKA, zobacz jak dejzi sie przymila jak suka podczas ruju masakra!!! nie dajcie sie laski!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lura dzięki za zyczonka:D Jesteś tu mile widziana Mi się wydaje ze dejzi ma miłą osobowość tylko ją bardzo umiejętnie ukrywa Przypomina mi moja przyjaciółkę Która zawsze była jedzą nikt jej nie lubił A przy mnie się otworzyła i to naprawdę fajna dziewczyna Niestety dziewczyna która zmarnowała sobie życie z palantem który jej nie szanuje:( Nic i nikt jej nie przekona ze to dupek ona go widzi tylko w samych superlatywach Heh miłość czasem jest ślepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etdfdfdffdfdd Wiesz moim zdaniem jeżeli dejzi chce zaprzestać tych beznadziejnych wojen to jest Ok Po co się mamy kłócić Może zobaczyła ze nie jesteśmy takie straszne i ze nie zawsze to co uważać za słuszne jest tak naprawdę słuszne Wiadomo charakteru jej nie zmienimy ale kłócić się tez nie musimy Wystarczy ze wszyscy tu będziemy mieć odrobinę dystansu do samych siebie I odrobinę szacunku dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lura hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:37 dejzi69 ja ma prosbe o wykasowywanie topicow o mnie.z gory dziekuje. właśnie dziś szukałam na tym forum wypowiedzi dejzi i patrzę a tu ich niema zdziwiłam się No ale dejzi sama chciała aby je wykasować A myslałam ze moze to która z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś długo nie mówił ludzkim głosem, to przed wigilią musi poćwiczyć, bo nikt by go nie zrozumiał:-P Czarnulka -fajnie ci wyszło z ta Lurą,:-D Może sobie takiego nicka założę;) Myślę że niedługo i tak przeniosę się na ten dział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widzę że jakieś większe plany się szerzą :D No lura heheh fajnie nie fajnie ale tak mi wyszło:D Nie daj się sprowokować dejzi to chyba przezemnie zrobiła bo pokazałam jej wpisy na forum śluby i tam te wpisy się różniły od tych naszych i to znacznie się różniły No ale to stare dzieje:D Za godź idziemy do galerii krakowskiej bo P idzie po buty a ja też muszę sobie kilka zakupów porobić Najgorsze że jest tak gorąco:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×