Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość kasia1989
hej ja mam 19 lat i jestem w ciąży test wyszedł pozytywny w niedziele i dziś ;) (dla pewności) w poniedziałek wyjdzie który to tydz itp idę na usg :) mam nadzieję że wszystko będzie ok ps; czarnulka ja też mam psa w bloku i ma się świetnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zupełnie zapomniałam- ja tez mam psa juz 10 lat i mieszkamy w bloku :) w sumie to żałuję czasem, że chciałam go miec- ale jak to dziecko, chciałam mieć zwierzątko a pies wydał mi się najodpowiedniejszy :D no a teraz za nic nie mogłabym go oddać :) czasem jest z nim duży problem, bo gdy chcemy gdzieś wyjechać to trzeba załatwiać "niańkę" dla psa, która pójdzie z nim na spacer :) ale psiak ma sie świetnie i jest do nas strasznie przywiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
ha ha ha psiarskie mamy..ponizajace to jestescie wy nie sznujace sie mlode dziewczyny ktore zachodza tak wczesnie w ciaze mysla ze skonczyly 18 lat i im wszystko wolno.Mylicie sie nie tedy droga ale co ja wam bede mowil przekonacie sie na wlasnej skorze i wspomnicie moje slowa.narka do usłyszenia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
no mój jest mały ratlerek :) więc problemu z wyjazdami zwykle nie ma albo jedzie z nami albo jest rozchwytywany przez rodzine i znajomych ;) aniciulka a ty w którym tygodniu jestś/? ps:kiler to nie jest miejsce dla ciebie chyba ze jesteś już mamą lub oczekujesz maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo jak się puszczaja a nie zachodzą w ciążę to się szanują hahaha to jest dopiero śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój jest ciut większy, ale pomimo, że czasem z nim kłopot to też wszyscy go kochaja :) a ja jestem juz w 17 tygodniu, a i muszę się pochwalić- wczoraj pierwszy raz słyszałam serduszko mojego bobaska :) niesamowite uczucie, prawie tak samo ekscytujące jak jego widok na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
no właśnie ja jestem z moim narzeczonym od 3 lat współżycie zaczeliśmy 2 lata temu więc stwierdzenie ciekawe naprawde... no ale mi wszystko jedno bo nie będę się użerać z jakimś mało tolerancyjnym i rozgarnientym panem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam zapytać, jak to kasiu jest u Ciebie, tzn wie już ktoś o ciąży? i co na to ? :) bo u mnie ze strony moich rodziców a w sumie mamy to była tragedia na początku ale mój narzeczony i przyszli teściowie pomimo że byli w szoku to się cieszyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
no ja mam nadzieje ze coś zobaczę na tym poniedziałkowym usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
no narazie wie tylko narzeczony no i cieszy się i martwi troszeczkę ... moi rodzice to raczej tragicznie zniosą a mama to już szczególnie 9jest ze mną pokłócona) z moją siostrą też tata może lżej , teściowie podejżewam że też się ucieszą bo cały czas nam powtarzali że 'gdyby było to się będą cieszyć" narazie nie chcemy im mówić bo w pierwszych 3 mies jest ponoć wys ryzyko poronienia :( mam nadzieję że będzie ok i ja też w przyszłości usłyszę serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
tak wogóle to mam problem bo nie znam dokładnej daty ost okresu i w suumie nie wiem ile dziecko ma :( miałam wszystkie dane na kompie i mi sie zepsuł i dane przepadły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co wiem to możesz podać przybliżoną datę, a na usg tez wychodzi wiek płodu, także nie ma problemu, nie Tobie pierwszej się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
wiem ale już teraz chciałabym wiedzieć ile ma ...:( no trudno ;) obiecuje że jak powiem bliskim to się podziele wrażeniami i reakcją w poniedziałek dam znać jak usg do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
a no i zdrówka dla innych przyszłych mam i dzieciaczków ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową przyszłą mamusię :) Co do poronień to nic nigdy nie wiadomo. Mojej koleżanki ciąża niby się super rozwijała, a poroniła w 4 miesiącu :( Mojego znajomego żona urodziła martwe dziecko :( Płód jak jest uszkodzony mechanicznie to samoistnie następuje poronienie, ale czasem jest tak słaby, że wystarczy większy wysiłek i już. A ludzie co nie chcą dzieci, chlają, ćpają to zdrowe fizycznie rodzą. Nie ma reguły, więc trzeba się oszczędzać i nie ma, że boli. Co do pieska w bloku to jak jest to rasa typowo pokojowa - typu ratlerek właśnie czy np. chichuachua - to nie ma problemu. Ale ja po przeprowadzce do bloku musiałam mojego psiunka dać moim dziadkom, bo mają duże podwórko i tam ma raj, a w bloku by się męczył, bo jest to duża rasa. Czarnulka a ta suczka to jakiej rasy? Kundelek? Możesz zawsze wystawić aukcję na allegro i na gratyzchaty.pl - na pewno ktoś będzie chciał przygarnąć szczeniaczka chociażby za symboliczną złotówkę. No ale to już zrobicie to co uważacie za słuszne. Kasia, czekamy zatem na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować -----> Przepraszam że się tak dopytuje, bo zapewne już gdzieś mówiłaś, ale w jakim Ty jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Hej kobietki, od dłuższego czasu podczytuje Wasz topic, a właściwie to od początku Czytam też topic Misheeei Ja też jestem młodą osobą, a od roku mężatką Nie mam jeszcze swojego bobaska, ale od tego miesiąca będziemy się starać Podziwiam Was wszystkie za wytrwałość i dojrzałość Myślę że się nie obrazicie jak będę tu do Was zaglądać, a może czasem coś napiszę Chociaż przy Waszych radościach z rosnących brzuszków moje starania wydają mi się takie błahe:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować ---> a w ogóle to będę w takiej samej sytuacji gdy będę rodziła, tzn rocznikowo 20 ale jeszcze nie skończone :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela- powiedz coś więcej o sobie, nie wiem jak sądzi reszta dziewczyn, ale dla mnie Twoje starania napewno nie są błache i chetni będę "podczytywała" co nam tu napiszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
ja też będę miała 20 ale już skończone jestem ze stycznia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
a co do piesków to owszem jestem za tym żeby w bloku były raczej rasy mniejsze kundelki np bo gdy wynajmowałam mieszkanie z moim narzeczonym przed wakacjami to mieszkałam w bloku w którym były 2 boksery i rottwailer i multum dzieci a boksery były wyprowadzane bez kagańców jeden nawet chapnoł mojego psiaka no i mnie więc wprowadziłam pomimo wielkiego oburzenia mieszkańców obowiązek kagańców ... ale pomimo moich przekonań uważam że kiler przesadza poza tym powinien najpierw się zapytać jak jest ewentualnie potem powiedzieć swoje zdanie ale tez w sposób kulturalny i spokojny jego agresja świadczy tylko o jego poziomie... oby jak najmniej takich ludzi dziewczyny :) na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
przyłączam się do aniciulki, aurela czekamy na wpis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
W takim razie bardzo mi miło:) W kwietniu skończyłam 19 lat, w tym roku zdałam maturkę we wrześniu rok temu wyszłam za moje Kochanie, także też rozumiem co to znaczy zrobić coś czym wszyscy są zaskoczeni Wiem że dla niektórych jest dziwne zakładanie rodziny w tym wieku a co dopiero planowanie dzidziusia ale ja na to nie patrzę, bardzo pragnę dzidziusia a właściwie pragniemy i mam nadzieję że niedługo będę mogła się z Wami podzielić radosną wiadomością :) Jeżeli coś jeszcze chciałybyście wiedziec to pytajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
ja jeśli można chciałabym zapytać ile lat ma twój mąż :) my też bardzo chcieliśmy wziąść już dawno ślub ale nie mieliśmy funduszy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równiez jestem z kwietnia i też ślub mam we wrześniu tylko że tego roku, a więc wielki dzień przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×