Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Czarnulka gratuluje kochana!!!!! :* :*: * musisz byc mega szczesliwa :) ciesze sie razem z Toba!! u mnie juz tez wszystko dobrze:) moj dzidzi ma sie dobrze i to jest najwazniejsze. Buziaki :* aa... grzeczne masz malenstwo :)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Heheh CZARNA mój też jest Dawidek ;) Moj miał zbyt dlugo żoltaczke i musial byc naswietlany w inkubatorze. Lezal pod taka lampa w samej pieluszce i mial takie okulary na oczach hehe. No i potem bylo ok. Zoltaczka tak go oslabila ze bardzo malo jadl bo slabo ciągnal i ja mialam mniej i mniej pokarmu i nie udalo mi sie karmic piersia :( Czarna być może bedziesz musiala zrobic mu badanie na poziom bilirubiny. Ale miejmy nadziej, ze bedzie ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mały teraz spi jest prze kochany stroi takie miny ze mi ręce opadają:D Kurde trochę spanikowana jestem W nocy ciągle sprawdzam czy oddycha Wogóle ta wojna Gruzji z Rosją mnie przeraza Trochę psychicznie jestem osłabiona Mam taki strach w sobie aby dziecku nic się nie stało Nie wiem co mam z tym zrobić:/ To fajnie ze tak szybko się przeprowadzać:D Też już bym chciała aby malec zaczął siadać:D Mishellanea ciesze się bo się martwiłam:) Agusia no dziś była położna i mówiła ze jak narazie wszystko dobrze właśnie się obudził juz lecę pap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa958
Wyjechałam z chłopakiem na wakacje wtedy już brałam tabletki dodam że to było moje pierwsze opakowanie - ale on o tym nie wiedział gdy je wziełam na wakacje zdenerwował się i poprosił mnie bym nie brała ich [ zaczełam je brać wiedzac ze on nie jest jeszcze gotowy na dziecko ] ale gdy porozmawiliśmy to stwierdził że bardzo by się ucieszył gdybyśmy mieli takie maleśtwo .. no a wiec nie wziełam ostatnich 6 tabletek ... dostałam plamienia 1 dzień-różowe plamienie 2 dzień-normalne krawienie 3 dzień-brązowe palamienie 4,5 dzień- NIC 6 dzień - rózowo-brazowe paleminie pomyślalam że okres mogł się rozregulować ale gdy rozmawialam o tym z kolegą stwierdził że mam sie o co martwić a co dodam jeszcze.. miałam dni płode gdy akurat odstawiłam tabletki i kochałam się do końca z chłopakiem potem przez ok 2 tyg miałąm mdłosci i bolał brzuch ja na @ wstałam 3 dni z łozka i nie mogłam uwierzyć oczom piersi mam tak wielkie jak nigdy dodam że mnie nie bolą i mam zyłki na piersiach noi przyszedł dzień dzisiejszy wstaje z łozka i nie moge sie ruszczyć strasznie brzuch mnie boli ..ale nie tak jak zwykle na @ tylko jakbym miala jakieś zakwasy ...starciłam apetyt nie mam już jak z miesiąc temu.. Co o tym sądzicie ?? - prosze o odpowiedz z Góry Dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzi, idź do gina. Nie ma rady, ale skoro jesteście gotowi na rodzicielstwo, to kazda nowina powinna Was ucieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Czarnulka jeżeli martwisz się czy Twoja dzidzia oddycha w nocy Kup monitor oddechu pewnie wiesz co to jest Jeżeli dzidziuś przestaje oddychać włącza się alarm Może będziesz spokojniejsza z takim urządzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też tak mieliśmy z Mężem. Przed urodzeniem Młodego naczytałam się o tej śmierci łóżeczkowej, więc po ciągle czuwaliśmy przez sen. Jakiś szmer, czy coś od razu się budziliśmy, nasłuchiwaliśmy czy Maluch oddycha. Normalne to jest. Śmierci łóżeczkowej można zapobiec usuwając wszystkie zabawki w zasięgu twarzy tak aby tlen dochodził do Maluszka. Z chwilą gdy głowa dziecka przez przypadek się czymś nakryje (np. kocykiem) dostęp do tlenu jest ograniczony, a dziecko do 3 miesiąca nie potrafi jeszcze robić wywijasów w łóżku tylko leży w takiej pozycji w jakiej zostało zostawione. Dlatego też trzeba w ciągu dnia brać Maluszka na brzuszek na parę minut żeby ćwiczyło mięśnie karku. Itd, itp. Czarna mnie też trochę denerwuje ta wojna. Teraz nie chodzi tylko o nasze zdrowie, ale naszych Dzieci, Mężów. Ty jeszcze masz stracha, bo takie Maleństwo jest całkowicie bezbronne, uzależnione od rodziców. Mój to już trochę wyrósł, w końcu jutro kończy 8 miesięcy, więc choroby, które mogły zagrażać noworodkowi jemu są już niestraszne, tfu tfu. Dzisiaj zobaczyłam przecudowną rzecz - Juniorowi wychodzi trzeci ząbek :D Ajjj jaka niespodzianka fajna :D Mówię Ci, teraz to już czas Ci będzie tak leciał, że zanim się obejrzysz, a już minie pół roku. Jeszcze teraz to może nie, ale jak Dawidek skończy 3 miesiące to już będzie z górki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Kochane byłam u lekarza wczoraj:) Chcecie posłuchać jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję ze potem pójdzie z górki:D Jezu jaki on kochanyyy:D Wczoraj był na swoim pierwszym spacerze:D Dziś odleciał mu pępuszek więc będę go kładła na brzusiu:D wiecie co nie mam w sumie narazie co narzekać bo nawet nie płacze śpi dobrze je wogóle wszystko ok i mam nadzieję ze tak będzie dalej:D Boję się czy jest zdrowy itd ale postanowiłam myśleć pozytywnie Przeraża mnie strach tez przed napadami kolki ile się o tym naczytałam i najgorsze ze w takiej sytuacji malo mozna maluchowi pomóc:( Anitko opowiadaj:D Ale powiem wam ze taki maluszek to potrafi człowieka wymęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
No to czarnulka los cie nie szczedził.Próbuj małego karmic piersia mimo wszystko bo jak zaczniesz go dokarmiac to szybko twoja piers mu sie znudzi a nie ma nic zdrowszego nioz mleko matki. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
czesc moge sie przylaczyc:)?? jestem w 6 tygodniu i mam.....18 lat:) i jetsem dumna z tego ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Zmudka90 powiedz cos wiecej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
mam na imie ania i jestem z wielkopolski... moj chlopak i jabardzo sie cieszymy ze bedzie y mieli dzodziusia;) nie wiem co mam ze soba zrobic...nigdy sie tak nie czulam nie amm z kim porozmawiac podzielic sie uczuciami...;( wiem ze to za wczesnie na maciezynstwo ale ciaza to nie koniec swiata..ludzie maja wieksze problemy prawda????? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi _ 20
Ja mam 20 lat i 2 miesięczną córcie,jak zaszłam w ciąże miałam 19 :) ale jestem szczęśliwą mamą i nie żałuje tego ,mimo że nie planowaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Więc witaj Aniu Oczywiście że macierzyństwo to nie koniec świata a wręcz przeciwnie:) wielkie szczęscie Sama staram się o dzidziusia. To super że masz oparcie w chłopaku, a powiedziałaś już rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
a jak ma corcia na imie??/ :) jak teraz pomysle o tym ze mam malenstwo pod seruszkiem to czuje takie ciepelko w srodku;):) cudownie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
nie nie wiedza jeszcze bo baaardzo sie tego boje...wiem ze zaakceptuja to i bedzie dobrze bo mam wsa\paniala rodzine ale wiesz sam fakt slow mamo tato jetsem w ciazy.. mnie troszke przeraza :) ale spodzieaali sie tego bo moj facet ma 30 lat i tak czy siak by to sie stalo:) bardzo sie kochamy i obecnie pfrzebywamy w norwegii.jestem u niego na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
mam nadzieje ze i tobie sie uda..;) wierze w to bardzo ... my chcielismy miec wczesniej ale niestety nie udawalo sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
W takim razie nic tylko się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
tylko boje sie.. boje sie tych miesiecy bycia z brzuszkiem boje sie porodu i nie za bardzo wiem co mam robic jak dbac o siebie... mam wrazenie ze nic nie wiem i jestem kapletnie pusta:( a chce jak najlepiej...a jak sobie nie poradze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Wiadomo że rodzina będzie zaskoczona, ale później to oni będą najbardziej rozpieszczać Wasze maleństwo:). A uczysz się, czy zostawiłaś szkołę, bo wychodzi na to że masz maturę za rok dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
no szok bedzie taki ze lol...w sumie coreczka tatusia:P tak mam za rok mature...szkoly nie zostawie bo chce dobrego wyksztalcenia ale nie wiem jakto pogodze ze soba myslalam nad zaocznymi ale nie wiem czy to dobry pomysl... troszke sie boje reakcji rowiesnikow i sama wiesz tego obgadywania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Chyba strach to oczywista rzecz Jak przed wszystkim nieznanym ale zobaczysz, że będzie dobrze Przede wszystkim zacznij brać kwas foliowy i witaminy, no i nie pij, nie pal a wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
kwas foliowy?? a gdzie to sie kupuje ?na recepte czy cos? :) na szczescie nie pije i nie pale to z tym problemu nie bedzie;) masz piekne imie wiesz??? kojarzy mi sie z takim malutkiem aniolkiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
bede musiala udotepnic neta chlopakowi na chwile:):) odezwe sie na bank za jaies pol godzinki:):):):) caluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Ja zaczynam studia od października(i to dzienne) oczywiście jeżeli się dostanę no i równocześnie staram się o dzidzie Wiem że będzie cięzko ale jakoś dam radę..Ludzie jak to ludzie Zawsze będą gadać ale nie można się tym przejmować Ty masz swoje życie oni swoje i nic im do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Kwas foliowy kupuje się bez recepty w aptece Bierze sie jedną tableteczkę dziennie Zacznij brać jak najszybciej bo to jest witamina która zapobiega powstawaniu wad wrodzonych u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×