Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Czarna te trzy miesiące to jest taki przełom. Wtedy naprawdę zaczyna się coś dziać. Mój Synalek zaczął w czwartym miesiącu już podnosić się do siadania, ale on to w ogóle przerośnięty jest :D Ile Dawidek waży? A ile na miesiąc przybiera na wadze? Mój przybierał 2 kg na miecha, a to nie jest zbyt dobre - zależy od dziecka, u nas całe szczęście wszystko w porządku. Pytaj Brit, pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brit
Dziewczyny dziekuje Wam za pomoc :) i pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazly sie znawczynie
wielce odpowiedzialne mamuski z wpadki i siksy na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała żeby mi powiedziały to wprost, osobiście :) Na necie to se mogą :) Czekam Czarnulka w takim razie :) Jeszcze jednego Ci wysłałam jak Mały miał 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała aby mi to powiedzieli osobiście, wprost :) Na necie to se mogą. Pomarańczówki na dodatek tfu! Czarna czekam w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chciała aby mi to powiedzieli osobiście, wprost :) Na necie to se mogą. Pomarańczówki na dodatek tfu! Czarna czekam w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brit
normalnie gratuluje Wam tych słodkich pociech :):) dziekuje, że porozmawiałyście ze mną :) ja nie chce dziecka czy brzuszka o tak dla szpanu czy dla zachcianki, ale po to żeby dać swojemu dziecku dobre wychowanie i szczęscie jakiego ja nie miałam... ale żeby to w zupełności spełnić.. zaczekam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brit
normalnie gratuluje Wam tych słodkich pociech :):) dziekuje, że porozmawiałyście ze mną :) ja nie chce dziecka czy brzuszka o tak dla szpanu czy dla zachcianki, ale po to żeby dać swojemu dziecku dobre wychowanie i szczęscie jakiego ja nie miałam... ale żeby to w zupełności spełnić.. zaczekam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki sliczny:D A teraz jaki duzy Hehehe fajnie spi na tym fotelu:) Ja muszę wywołać zdjęcia z cyfrówki bo ja tam mam z nim zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brit może momentami ostro, ale pamiętaj, że będąc rodzicem powinno się zrobić wszystko by dziecko miało jak najlepiej. A aby tak było trzeba mieć kochającego człowieka u boku, jednocześnie wiedząc, że samą miłością się dziecka nie ubierze i nie wyżywi. Jak tylko będziesz chciała pogadać wpadaj tu :) chętnie też pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no pucołowaty ale na zdjęciach wychodzi troszeczkę inaczej niz w rzeczywistości teraz to juz stracił te pucka :( heheh zaraz prześle Ci zdjęcie jakieś ale mam same takie z przed ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brit
Gratuluje dziewczyny tych wspaniałych pociech :) i dziekuje ze mogłam z Wami porozmawiac :) ja chcę mieć dziecko nie dla szpanu czy dla zachcianki ale po to alby je wychowąc na wspaniałego człowieka i dac mu szczescie jakiego ja nie miałam ..:):) ale aby to uczynić poczekam do ustatkowania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie jest sex wiesz to mój dzidziuś i jakoś tak nie bardzo chcę jego zdjęcie pokazywać obcym Nie obraź się Optymistycznie długo juz tu pisze jest obca ale jakoś wierze jej ze nie jest jakimś głupkiem który tylko udaje miłego czy tez miłą:) Moze kiedy indziej nie obraź się:) Optymistycznie głupio na tych fotkach wyszłam Tak jakoś różowo heeh ale to było przed imprezką u koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie jest sex wiesz to mój dzidziuś i jakoś tak nie bardzo chcę jego zdjęcie pokazywać obcym Nie obraź się Optymistycznie długo juz tu pisze jest obca ale jakoś wierze jej ze nie jest jakimś głupkiem który tylko udaje miłego czy tez miłą:) Moze kiedy indziej nie obraź się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×