Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

dzikii gratuluje ;) nie jest powiedziane ze taki wiek to za mało... bo naprawde wiele tych niby bardziej "dojrzałych" par zachowuje sie skandalicznie, nie potrafią cieszyc sie i docenic tego co maja i co ich spotyka... a nie zadko dziecko traktowane jest jako ''element niepotrzebny//przypadkowy" życia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zostaw mu Malucha na jakiś czas i wyjdź sobie do koleżanki albo na zakupy? Niech dowie się, że opieka jest ciężka. Mój tak samo myślał, że to takie hej ho, ale jak został sam z Maluchem, który na dodatek ciągle płakał za mną po pewnym czasie to przyznał mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nawet ochoty...wszystko mnie boli. Boli mnie TAM gdzie szwy i boli mnie głowa i dokucza kregosłup. ile jeszcze!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to strasznie fajny post napisałaś. Chociaż wolałabym aby był on Optymistyczny, ale i tak jest piękny. Tyle emocji i w ogóle. Zmieniłam o Tobie zdanie troszkę, na plus oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwsze trzy miesiące są najgorsze. Płaczący Maluch zaczyna irytować, bo go jeszcze nie znasz, nie wiesz czemu tym razem płacze itd. Ale po dwóch miesiącach zacznie wszystko się klarować. Musisz to przeżyć. Wiesz, może Twojemu też chodzi o to, że Maluszek jest taki maleńki i nie ma w sumie miejsca dla niego? Mój znajomy nie może się doczekać jak Mały zacznie wchodzić mu na głowę, kopać piłkę itd, bo wtedy zaczyna się tak naprawdę widoczna rola tatusia. Wcześniej przytulanie, noszenie jest takie yyy jednostajne. I tu jest rola mamusi aby była koło dziecka. Wiadomo, że tata powinien być przy dziecku od początku, poczucie bezpieczeństwa i takie tam, ale rola taty jest ograniczona, bo dziecko jeszcze myśli, że jest jednym z mamą. A Adaś kąpie go, przewija? Niech zajmuje się Malcem, wykorzystuj go, bo jak on pójdzie do pracy Ty i tak nadrobisz zaległości. A póki co masz się kurować i koło Ciebie także trzeba latać z tacą i menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak oczywiscie, Adaś idzie ze mna do lazienki kapac małego ;)) ale boi sie małego kąpać sam ;) nie wie jak trzymać głowke, boi sie ze ma za mało czucia w rekach i zrobi mu krzywde i tutaj jestem niezastapiona:) sam by chyba nie dał rady i okej rozumiem to - wazne ze stoi sobie w tej lazience z nami :D przy dziecku tez troszke siedzi... gdybym miala caly dzien siedziec w tej sypialni chyba bym do reszty zgłupiała. Ja sobie ide do mamy, cos zjesc - on siedzi przy Tomeczku, ale śmieszy mnie BAAARDZO to że jak czasem dziecko sie przy nim obudzi i płacze i nie uspokaja sie to i tak dzwoni po mnie zaraz :) także cudownie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, który element, ale całość. Znaczy od początku śledzenia Twojego wątku uważam, że super się zachowałaś, nawet nie żaliłaś się za bardzo na forum:) Ale tamten post tak na mnie fajnie podziałał, bo pokazałaś swoje emocje, to co Ci leży na serduchu :) Złość :) Szkoda, że nie np. radość, ale i tak Ci super wyszło :) No to jak Ci chętnie pomaga to dobrze :) Może czeka z utęsknieniem kiedy to on będzie mógł chwytać całymi garściami ojcostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistycznie nie potrafiłabym się inaczej zachować... ale dla mnie to najpiekniejszy okres w życiu;) i niczego nie żałuję. Bardzo kocham Adama, teraz synka...i moja rodzina jest sensem mojego życia:) ja tylko czekam kiedy sie lepiej poczuje i wyjde sobie z przyjaciółkami na jakieś piwko/ kawe chociazby ;] a ten mój ukochany będzie siedział z Tomeczkiem. Niech sobie nawet nie myśli że pojdzie mi do pracy ;) bo go nie puszcze... dopiero od nowego roku miał pracować!!! Optymistycznie ile ma Twoje malenstwo :P :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały kończy jutro 11 miesięcy :) A za miesiąc pierwszy roczek!!! Szok, jak to leci!!! No to jak jest po tym wypadku to trochę nieodpowiedzialnie, że chce iść do pracy... Mam nadzieję, że mu przetłumaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mój mały juz godzinę \"na nogach\" heheh:D No Optymistycznie ma rację ten okres noworodkowy to bardziej przypada mamusi To oczywiście nie oznacza ze facet ma lezec do góry tyłkiem i nawet się nie zainteresować gdy jego dziecko płacze No ale akurat wtedy to mamy mają większe pole działania Dziecko śpi je Facet najczęściej się go obawia I tak jest prawie zawsze Kocha go ale tez widzi ze jego partnerka się zmienia Ma nową życiową role z resztą on tez Mogę się założyć ze Adam jest przerażony ale gdy wasz synek dorośnie tzn będzie miał ponad 3 miesiące to napewno juz będzie bardziej odważny Narazie musi się dostosować do sytuacji ale oczywiście nie możesz mu za duzo pozwolić Bo sama wiesz jak jest z facetami Ale np Paweł z dnia na dzień coraz więcej z Dawidem chce przebywać Znaleźć wspólny język Dawid poznaje świat szczela śmieszne miny próbuje siadać gada z nim a on juz jest cały w skowronkach I ciągle podziwia jakiego to pięknego syna spłodził hahah:D No a pozatym z tego co mówi to nie moze się doczekać az on będzie miał rok i zacznie biegać P o tym marzy i powtarza mi to codziennie:D A wcześniej oooo Boze kąpał go fakt przebierał ale ze strachem w oczach Tez widziałam ze czasem jak mały płakał wolał wyjść z psem niz mi pomóc Czasem widziałam nawet jego skwaszoną minę gdy musiał wstawać do niego w nocy a szedł na 6 No ale mu przeszło na szczęście On myślał ze ja tego nie dostrzegam a ja jednak to dostrzegałam P lubi sobie pospać i trudno mu się było przyzwyczaić do tak wczesnego wstawania ale teraz to juz jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcieliśmy przeprowadzić się do Krk, bo z dojazdem tu ciężko. Mój jest dopiero w trakcie robienia prawka, mama jeździ autem do pracy, a on musi busami. A te busy chodzą w cały świat ;/ A w Krk można się no problemo poruszać przecież miejskimi :) Ale już się nie będziemy raczej przeprowadzać. :) Dzisiaj wannę nam przywieźli, więc mamy już gdzie się kąpać :D Jestem taka zadowolona z tego, że szok :D Nienawidzę pryszniców. Raz na jakiś czas, ale na co dzień jest ciulowo, bo zimno. Przynajmniej mi, ja to taki zmarzluch, przy kominku cały czas bym siedziała :D Kupiliśmy w Tropiszowie :) To koło Huty :) A chcieliśmy do domku, a nie w bloku. Nienawidzę bloków. Mieszkałam parę lat i mam dość. To jest dobre dla ludzi mrówek, wiesz, pójdzie do pracy, odbębni 8 godzin, wróci, zje obiad, zasiądzie przed tv, obejrzy ulubiony serial, później gwiazdy na tvnie i spaciu. I tak do usranej śmierci. Bleh nie podoba mi się takie coś. A z tym mi się kojarzy mieszkanie w bloku. Chyba, że ma się podwórko na balkonie, albo na dachu :D Może mały będzie miał kolkę? Albo wyczuwa zły nastrój. Dziecko jest strasznie wyczulone na zmiany humoru mamusi i tatusia :) Wyczuwa w głosie i takie tam. Ja akurat na mojego nie mogę narzekać, bo jako, że miałam cc to od początku musiał sam wszystko robić. Ja mu tylko pomagałam. Ja chyba bardziej byłam wystraszona od niego. Chociaż on też - wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałaś dobrze:D Narzekał narzekał i wynarzekałam P obiecał mi ze w styczniu mogę sobie wykupić serie zabiegów na rozstępy W któryś tydzień idę do dermatologa aby je zobaczył i ocenił jaki zabieg ja myślałam o mezoterapi połączonej z endromasazem Martwi mnie jedno że czuję się przez to jak histeryczka ,ale nienawidzę swoich rozstępów jeszcze mi się na brzuchu porobiły Szkoda tylko ze to tyle kasy kosztuje moze któraś mi powie jakie zabiegi są najskuteczniejsze Laserów się boję i to panicznie a chirurgia odpada bo okropna jest blizna po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
A mówiłem ze nie bedzie tak słodko..... Jeszcze moze sie rozwiedziecie i bedzie po pięknej milości - zostaniesz tylko z synkiem.........i z bagazem doswiadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
Tyczy sie do michaeeela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Kiler No ale przecież wiesz że każdego może spotkać rozwód A co jest pewne Każdy z nas będzie nosił bagaż doświadczeń Wiele kobiet zachowuje się bardzo emocjonalnie po porodzie i z tego też wynikają kłótnie z partnerem Myślę że tak samo jest z mishellllą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co dziewczyny jednak zdecydowałam się na laser mosaic Pod koniec grudnia mam zamiar poddać się 1 zabiegowi Napewno opowiem o efektach i moich odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
Zgadza się każdego to może spotkać ale młode małzenstwa "niedotarte"częściej to spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler nie będę zaprzeczać bo niestety to jest prawda Chodź na szczęście liczba rozstających się ze sobą młodych małżeństw nie jest o wiele większa niż tych niby dojrzałych do tej decyzji To tak obszar 10 cm kwadrat. kosztuje 300 zł i takich zabiegów na rozstępy powinno się wykonać 3-5 A 50 cm kwadrat.to już koszt 500 zł za zabieg dlatego ja się na to zdecydowałam i chcę zrobić 4 zabiegi na piąty raczej mnie juz nie będzie stać chociaż nie wiem do końca Przed tym chcę sobie zafundować jakiś peeling lub endomasaż czy coś takiego Takie zabiegi wahają się od 80 zł do 250 a nawet w górę ale podobno efekt lasera jest lepszy tak słyszałam ale więcej mogę powiedzieć jak już pogadam z lekarzem który cały zabieg będzie wykonywał Zabieg wykonuje się co 2-4 tyg w zależności jak szybko skóra się złuszcza i się goi Pełne efekty widać po 3 -6 miesięcy bo wtedy można powiedzieć że włókna kolagenowe w jakimś stopniu się odbudowały Świerze rozstępy oczywiście można prawie całkiem usunąć stare juz nie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze zajmij sie lepiej tym dzieckiem nieraz wchodze na fora a ty to prawie non stop masz glowe pusta jak szambo co ty wiesz o dziecich jak tylko na kafe siedzisz i bzdury wypisujesz kogo obchodza twoje rozstepy to ze masz tylek jak zebra to nie znaczy ze caly swiat ma o tym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama urodzilam bedac nastolatka wiesz co nie kazdemu powodzi sie tak jak tobie jestem ciekawa czy jakbys meza nie miala to czy tez taka nadziana teraz byla to ze ciebie stac to nie znaczy ze kazdego musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię bardzo a co Ty masz do tego czy mnie stać czy nie Piszę tu o tym o czym chcę pisać A do mojego dziecka się nie wtrącaj Nie jest głodne nie chodzi zaniedbane a gdy śpi i mam chwilę to mam prawo siedzieć na forum ile mi się zechce Nie powinnaś się w to wtrącać tak samo jak ja nie wtrącam się w Twoje życie Optymistycznie pytała mnie ile takie coś kosztuje czy coś w tym stylu to mówię Mi moje rozstępy przeszkadzają A jak Ci się nie podoba o czym tu piszę to poprostu tu nie wchodź ani tego nie czytaj Nie wiem co by było gdybym nie miałą męża ale zapewne wtedy tez bym nie miała też dziecka więc co to za poroniona dyskusja Pozatym za ten zabieg w większej połowie sama sobie płacę W czasie ciąży juz zbierałam kasę a teraz też trochę zarabiam na Avonie i douczaniu podstawówki A zresztą po co ja się Tobie tłumaczę Nie chcesz nie czytaj i będziesz miała problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym przejrzyj forum i zobacz czy ciągle tu siedzę Skoro Tobie trafiło się ciągle płaczące dziecko to Twój problem Mój w czasie dnia śpi z 3 razy Pozatym to że mam dziecko nie oznacza wcale tego że nie mogę się rozerwać trochę przed komputerem Opanuj się i żyj własnym życiem a nie mieszaj się w moje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ciebie stac to nie znaczy ze musisz sie tym chwalic bo takie osoby nie sa dobrze postrzegane przez innych uwazasz sie za wielka madra jakbys wszystkie rozumy pozjadala mowisz ze douczasz w postawowce sama sie lepiej tam zapisz bo masz ogromne problemy z pisownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kobieto to masz jakieś problemy ze sobą i to poważne Nie wiem o co Ci chodzi ale wyczuwam tu jakąś chorą nutkę zazdrości Doczepiłaś się do mnie tylko dlatego że stać mnie na taki zabieg To nie jest normalne naprawdę Chyba Ty masz problemy z pisownią i ze samą sobą a ja douczam z historii a nie z polskiego więc zasady ortografii i poprawnej polszczyzny nie są mi do niczego potrzebne Idź się leczyć ,bo jesteś żałosna Inne kobiety na tym forum piszą o swoich domach, małżeństwach nawet figurach Kiedyś z Optymistycznie rozmawiałyśmy nawet o żelu na rozstępy który mi poleciła A ciebie gówno powinno to obchodzić To że Ciebie nie stać to Twój problem może inne jednak stać tylko nie wiedzą jaki zabieg wybrać i to okaże się im pomocne !! Ja też przez wiele dni szukałam najlepszej metody i wtedy bardzo by mi się przydała pomoc i opinie innych osób Pozatym gratuluję Ci postrzegania świata Tylko przez to że stać mnie na zabieg na który zbierałam 6 miesięcy (i tak mam dopiero 1500 zł razem z tym co mąż mi da )to tylko niby dlatego ja nie jestem uczciwa Skorzystaj z porady psychologa naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×