Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cooooooooooooooooooo

beznadziejnie byc samotnym porzuconym/

Polecane posty

Gość cooooooooooooooooooo

czy ktoś czuje sie tak samo okropnie jak ja?? bo czasem mam wrazenie ze wszyscy sa szczęśliwi oprócz oczywiscie ,,mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de profundis
Ja tez sie czuje tak jak Ty. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooooooooooooooooo
heh..czyli jednak sama nie jestem:)w prawdzie malo to pocieszajace, ale jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś też tak się czułam,ale już mi przeszło mimo,że nadal jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejnie jest..beznadziejnie.. tym bardziej że to ja zostałam zmuszona do zakończenia związku..on nie miał odwagi powiedzieć mi tego wprost...wycofywał się więc poprzez ciszę , wykańczając mnie przy tym i czekając aż to rzucę... to co czuję jest straszne...zakończyłam coś czego nie chcialam kończyć,pożegnałam człowieka którego kocham, i nie umiem sie z tym pogodzić... beznadziejnie jest niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam zamieniona na młodszy model.Ile możesz walić głową o mur?Nie lepiej poszukać drzwi ,bramy?Poczuć świeży powiew WOLNOŚCI! Młodszą nie będę ,mądrzejszą owszem.Są dzieci ,krewni, znajomi-nie żyjemy w próżni. Samotną być?-to zależy od ciebie.Możesz sie ładować w nowe związki -udowadniać jaka to jesteś wspaniała i ile możesz przeżyć kłopotów lub radości ,wybór zależy od ciebie.Jestem singielką po przejściach z wyboru.Beznadziejnie jest wtedy,gdy się sama dołujesz.Jest tyle do zrobienia ,jeszcze więcej do nadrobienia. Ciesz się każdą chwilą życia,dostałaś szansę zmienić swoje życie.Każdego ranka powtarzaj sobie:jestem sama ale nie samotna.Ktoś to kiedyś doceni,a jak nie to jego problem.Ja wierzę ,że porzucił mnie po to bym zaczęła żyć.Nie mówię ,że będzie łatwo ,ale inaczej-tak jak ja tego chcę.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
brawo Dzidka - super babka jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplement-to miód na moje serce!Właśnie wróciłam z Urzędu- odrosły mi skrzydła u ramion.Wróciłam do rodowego nazwiska. Zrobiono mi w banku symulację kredytu na jaki mnie stać.Spłacić exa nie dam rady ,ale na wstępne koszty procesowe o podział majątku dorobkowego ,owszem ,owszem.Rozwód po 2 latach otrzymałam w marcu tego roku.Mieszkam 5 lat osobno.Jak myślicie kto jest w sytuacji lepszej-młodsza kochanka z exem,który ma mi spłacić 27 letni dorobek wspólny,czy ja?Aż się chce krzyknąć:,,witaj przygodo!\"Kobitki nie dołujcie się tylko rozliczcie przeszłość i zatrzaśnijcie za sobą drzwi .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszałka
ja też chętnie bym wróciła do Swojego nazwiska, mąż wykrzyczał mi, żebym oddała mu jego, bo nie jestem go godna po tym jak prze 13 lat mieszkał w mojej kawalerce i zrobił mi 3 dzieci ja pracuję, nie zarabiam mało, byłam kochająca, głupia i wierna, ale to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfds
Myszałka, ale to przykre, nie możesz wrócić do swojego nazwiska? ALe chyba są jakieś przepisy. Naprawdę mieszkaliscie w kawalerce z 3 dzieci??? Wybacz ciekawość, ale dlaczego decydowałaś się na 3 dzieci? Dzieci są cudowne, ale w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszałka
nie rozwiedliśmy się, trzecie dziecię wyskoczyło jak filip z konopi :) nieoczekiwanie, ma teraz 6 lat a o tym, żem niegodna :) powiedział mi 3 miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszałka
kawalerka miała 2 pokoje, jest mała, ale dwupokojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieszczony
może, ja mam taką, chodzi o metraż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam w wolnej chwili zajrzeć na chorzyzmilosci.pl - portal dla ludzi z problemami, pomaga znaleźć osoby z podobnymi dolegliwościami/dylematami natury psychosomatycznej, i nawiązać znajomość, znaleźć wsparcie. Rejestracja i testowanie wszystkich funkcjonalności serwisu przez najbliższe pół roku - za darmo (wiadomości, czat, video czat, profilowana wyszukiwarka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×