Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eelllllllaaaaaaaaa

Kto robił glukoze ???????????

Polecane posty

Gość eelllllllaaaaaaaaa

chodzi mi o to .......najpierw pobieraja krew na czo .........potem po godz znów...... potem po 2 godz............ czy mozna w trakcie tej godz co bede czekać czegos sie napić, wody??? czy raczej 2 godz nic nie pic i nie jesc???????????/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
a to nie załatwi szybszego spalania cukru co w wyniku cukier szybcziej opadnie na moja korzysc????????????:) bedzie oszustwo małe...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
to tak samo moge sobie isc pobiegac w trakcie tej godziny popic woda nie gazowana.....wyniki beda rewelacyjne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 50 gr czyli wypilam i pobrali krew ale po wypiciu mialam nic nie pic i nie jesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miala krzywa robiona kilka razy, czy z piciem czy bez wychodzila tak samo, zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
a sok grejfrutowy marwity?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
mamani i jak wyniki???"? ok bo ja musze znów robić na 75gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
sa jakieś sposoby na spalanie cukru ????????? co spala cukier???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam Jesli chodzi Ci o ten test co pije sie rozpuszczona glukoze baba pobiera Ci krew po godz znow pobiera i po kolejnej znow to mi nie pozwolila nawet wody mineralnej nie gazowanej ,powiedziala ze to odrazu wyjdzie i wynik nie bedzie wiarygodny No wiec sie meczylam jak sobie przypomne uuu a fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki wyszly dobrze ale czulam sie po tym cholerstwie okropnie prawie tam odjechalam... a połozna mnie pocieszylą ze ims ie zdazylo ze kobietka wypila glukoze i ja pogotowie z przychodni zabralo bo zaslabla... najlepiej zebys sobie zarezerwowala te 2 godz. wez ksiazke albo gazete usiadz gdzies i poczekaj. nie biegaj po miescie nie zalatwiaj niczego... niektore kobietki super to znosza i mają sile na bieganie po miescie, zakupy itd a innym jest slabo, niedobrze itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie czytam że podczas badania mieliście robione dwa razy badania glukozą.U mnie było inaczej.Musiałam wypić glukozę i po godzinie pobierania krew,w tym czasie mogłam pić wodę niegazowaną. I na tym koniec.Zastanawiam się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci o to dlaczego tylko raz po godzinie mialas badany poziom cukru? Moze byc krzywa jedno, albo dwustopniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszlam z lazami akurat czekal na mnie moj maz bo jakos sie tak sklada ze jest ze mna na kazdych badaniach i jak mnie tylko zobaczyl to wstal i pomagal mi dojsc do lawki aby sobie usiasc myslalm ze tam kipne to bylo straszne blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princopo bo jak masz 50 gram obciazenie to wtedy raz ci pobierają ja tez takie mialam. a jak to źle yjdzie to robią krzywą cukrową i wytedy 75 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ja sie czulam jak nacpana szumiala mi w glowie nie potrafilam zlapac kontroli nad swoimi ruchami a do tego myslalam ze zaraz zwymiotuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam krzywą. Owszem w smaku nie było ekstra, ale też nie miałam takich akcji, jak koleżanki :). Ogólnie dobrze się czułam. A wracając do tematu, ciekawa jestem o co chodziło autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
pogrzebałam w necie.....chodzi oto że przed ciąza zdrowo sie odzywiałam, cwiczyłam, a po ciazy zaczełam jesc rzeczy których nigdy nie tkneła bym .....czyli cola, wszystko co słodkie baaaaardzo duzo, własnie spisałąm sobie produkty nie zdrowe i własnie to wszystko jadłam:( i już dosc sporo przytyłam, są podejżenia że moge miec cukrzyce ciazowa przez te swoje nie zdrowe jedzenie, dl atego ide na powtórne......wiem ze to moja wina bo zaniedbałam, brakk ruchu,.,....złe jedzenie......dla tego biore sie za siebie....ale nie kosztem bombelka w brzuszku......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
autorce chodziło wlasnie oto......że narozrabialam trochy z swoja dietą, bo uwazałam ze niczego zalować nie bede.....i okazało sie ze mój organizm nie nadaza sobie ztym, wczesniej jak cos zjadałam to spalałam to swiczeniami na silowni .....a teraz nie dosyc ze nie cwicze to 10 krotnie zle sie odzywiam......i dostałam żowta kartke ze moge nabawic sie cukrzycy ciazowej....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
okokoko-------------he he:) rozbawiłaś mnie bo wszedzie własnie pisze że nie zdrowa dieta, słodycze prowadza do cukrzycy......:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelllllllaaaaaaaaa
u mnie w rodzinie nikt nie miał nigdy......teraz jestem w ciązy.....i co 4 kobieta w ciazy ma cukrzyce ciazowa:) a 40 procent osów tez ma i nawet nie wiedza o tym.....bo cukrzyca nie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×