Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

Gość Madzirka
Biedni Czesi :( A link Urlopowiczu b.fajny, POdoba mi się ten konkurs Radość Kibicowania:D Będę miała co robić, jak nudniejsze meczyki będą,a luby będzie oglądał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowaczek
wyluzujcie się, nie ma tego złego - Czesi na pewno wygrają następnym razem - luuuuuuuuuuuuuz. ja tam się generalnie nie przejmuję :D ............................................................... niemamusu.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamaaa
eee tam, wy zawsze tacy wyluzowani jestescie, po tym blogu, aj to nei wiem na czym to polega, az boje sie wchodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że mecze widziałam, a p. Włodarczyk od dziś należy do moich ulubionych komentatorów ;) "James Hetfield czeskiej pilki" - nie pamiętam o kim to było, ale poezja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwajcarzy chyba już żegnają się z ME, została im Portugalia, z którą raczej nie mają szans :( Zmarnowali świetną kontrę w ostatnich minutach, kiedy było 3 napastników na 1 obrońcę. Nie wiem jak można tak spartaczyć robotę, zupełnie jakbym Krzynówka widział :D;) Poza tym znowu sędziowie się nie popisali. Była sytuacja pod bramką Turków, a sędzia odgwizdał spalonego - chyba zapatrzył się na bramkarza, a za nim był przecież jeszcze jeden piłkarz :o Lipa, lipa, lipa! Wynik mógłby być zupełnie inny :o Szkoda Szwajcarów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiejsze mecze wisdziałem ale nie były porywające :( ciekawe jak jutro wypadsą polacy mam nadzieje że dobrze bo zamierzam iśc w teren na mecz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcy zasluzyli na wygrana podniesli sie po straconej bramce w meczu z gospodarzem, tylko pozazdroscic determinacji i wiary po okresie chaosu w drugiej polowie to oni wyprowadzali bardziej skladne akcje skrzydlami mecz w ciezkich warunkach, na pewno bardzo wyczerpujacy, co w konfrontacji przeciwko czechom nei bedzie bez znaczenia troche szkoda szwajcarow, mialem nadzieje ze wygraja, wtedy nie byloby takiego cisienia zeby utrzymac austrie w grze :D portugalia pokazala ze ejst druzyna z najwyzszej polki i chyba wyeliminowala czechy dzis bo mimo wszystko obstawiam turkow w tej grupie po tej kolejce w kazdym razie, mimo meczow nizszej rangi nasze spotkania z portugalia w pewien sposob potwierdzaja ze nasza druzyna potrafi grac z najlepszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie ciekawy mecz i trudno jednoznacznie ocenic, decydowac beda szczegoly tak samo dzisiejszy mecz ze szwajcarami mi sie podobal, widac bylo determinacje i walke, mimo ze mecz nie byl moze najwyzszych lotow, to byl szybki i emocjonujacy tak samo bedzie w spotkaniu turcja czechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
turcy zasluzyli na zwyciestwo, i dobrze ze wygrali, mecz z czechami bedzie zaj... a Portugalia.... zaczeli srednio (chociaz wygrali bez wiekszych problemow) , z Czechami bylo lepiej, wyglada na to ze ich forma rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie bardzo ciekawy mecz (Czechy - Turcja). Ale dzisiaj czekają nas jeszcze większe emocje ;) Ciekawa sytuacja jest w naszej grupie, bo ani nasza przegrana z Austrią (na chwilę obecną) nas nie dyskwalifikuje, ale co gorsze - wygrana i z Austrią i z Chorwacją wcale nie musi przesądzać o wyjściu z grupy! Wszystko zależy jak potoczą się pozostałe mecze. Pocieszająca jest wypowiedź Podolskiego, który chciałby, żeby z grupy wyszły Niemcy i Polska. Zapewnił, że zrobi co może, by odebrać punkty Chorwatom i Austriakom. Będzie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polska musi te dwa mecze wygrac oni tylko chcą liczyc na innych niech sami wywalczą wyjście z grupy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m ---> w obecnej sytuacji trochę musimy liczyć na innych (konkretnie na jutrzejszy mecz Nimecy - Chorwacja). Jeśli wygramy obydwa mecze, a Chorwacja jakimś cudem ogra Niemców, to Chorwacja Niemcy i my będziemy mieli po 6 pkt. ;) Decydować będą bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy niemcy muszą wygrac ale dla siebie ale zobaczymy inaszczęście grają przed nami :classic_cool:więc polscy kopacze będą wiedzieli czy mają szanse wyjśc z grupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
->[ wielbiciel 70B c.r.e.a.m ---> w obecnej sytuacji trochę musimy liczyć na innych (konkretnie na jutrzejszy mecz Nimecy - Chorwacja). Jeśli wygramy obydwa mecze, a Chorwacja jakimś cudem ogra Niemców, to Chorwacja Niemcy i my będziemy mieli po 6 pkt. Decydować będą bramki]-prawda :) ale raczej marne szanse na taki uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
cream-> dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróweczka
podolski tak powiedział ? że zrobi co moze ?:) urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
JA TO GLUPIA JESTEM : 00:24 wielbiciel 70B c.r.e.a.m ---> w obecnej sytuacji trochę musimy liczyć na innych (konkretnie na jutrzejszy mecz Nimecy - Chorwacja). Jeśli wygramy obydwa mecze, a Chorwacja jakimś cudem ogra Niemców, to Chorwacja Niemcy i my będziemy mieli po 6 pkt. Decydować będą bramki.]=>? 00:47 na pomaranczowo samifoxy ->[ wielbiciel 70B c.r.e.a.m ---> w obecnej sytuacji trochę musimy liczyć na innych (konkretnie na jutrzejszy mecz Nimecy - Chorwacja). Jeśli wygramy obydwa mecze, a Chorwacja jakimś cudem ogra Niemców, to Chorwacja Niemcy i my będziemy mieli po 6 pkt. Decydować będą bramki]-prawda ale raczej marne szanse na taki uklad]=> 00:57 wielbiciel 70B na pomaranczowo samifoxy ---> marne szanse, ale jednak teoretycznie możliwe. Dzisiejsze mecze wiele rozstrzygną, ale też jeszcze nie wszystko]=>najpierw wkleilam potem pomyslalam:O:O a:( a zeby ten uklad wszedl to najpierw Croatia musi pokonac szkopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiasty ten podszyw :P jak napisze IN ORANGE SAMI FOXXY to latwiej wam bedzie ? :D Z DRUGIEJ STRONY NA MECZACH SIE NIE ZNAJA :O OJ PODSZYWY Z WAS TO WIECIE CO JEST ? NO CHYBA WIECIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe: ---- Po środowych meczach Czesi i Turcy mają tyle samo punktów, taką samą różnicę bramek, tyle samo bramek strzelonych. Co się stanie, jeśli w ich bezpośrednim meczu w ostatniej kolejce padnie remis? W mejlach często o to pytaliście, a teraz pojawiła się okazja, żeby sprawdzić. Okazuje się, że mecz Czechy - Turcja może się skończyć karnymi. W przypadku gdy dwie drużyny maja taka samą liczbę punktów na koniec fazy grupowej o miejscu w tabeli decyduje w kolejności: a) wynik bezpośredniego meczu b) różnica goli c) liczba goli strzelonych Jeśli zainteresowane drużyny grają ostatni mecz w grupie i po jego zakończeniu maja taka samą liczbę punktów, goli strzelonych i straconych po meczu rozgrywają serie rzutów karnych. Jeśli drużyny grały ze sobą wcześniej, co oznacza, że nie mogą rozegrać karnych, o awansie decydują w kolejności: d) współczynnik liczony na podstawie wyników w eliminacjach do mundialu i Euro e) ranking fair play f) losowanie ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie-> mowili (nie mam pewnosci mowie jak pamietam) ze w takim przypadku->remis w meczu i takie same bramki (to sie zdajsie nazywa bilans :D:D -> skrzywienie zawodowe) to bedzie decydowal wspolczynnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak nastroje przedmeczowe? ;) ja mam nadzieję, że nie sprawdzi się teoria z ostatnich mundiali, gdzie Polacy rozgrywali mecze \"3xO\": otwarcia, ostatniej szansy (o wszystko) i o honor... może teraz bedzie lepiej... w końcu to \"tylko\" Austria... tylko czasami zapala mi się lampka, że z Koreą i Ekwadorem też miało być łatwo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet candy
POLSKA dziś musi wygrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska białoooooooooooooooooooo czerrrrrrrrrrrrrrrrwoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) do bojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool: heh, tym razem stawiam na POLSKiE :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×