Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

ale holendrzy maja kontry o gooooooool cholera slicznie, slicznie podrecznikowo a van der sar w formie ciagle jak widze cholera, piknie akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 3:0 zaskoczyli mnie. włosi chyba będą włosy rwać z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Włochów, ale fakt - Holendrzy grają świetnie :) jak na razie najlepiej na tych mistrzostwach... a kiedy po raz ostatni jeden z najlepszych bramkarzy świata (najlepszy?) 3 razy wyjmował piłkę z siatki? a odbiegając nieco od tematu niebieskie skarpetki nie pasują do pomarańczowych koszulek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭:O jeżeli chodzi o pierwszą bramkę to sędzia uznał że zawodnik który leżał poza boiskiem brał udział w akcjii i dlatego gol został uznany :O luca toni był słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa cream masz tendencje do obwiniania jednego zawodnika za caly mecz zawsze? 3-0 nie ukazuje slabosci toniego :D tylko calej druzyny a raczej sile holendrow bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się potwierdziło, że na kolorach się nie znam ;) ale lazurowe też nie pasują ;) chociaż jakby się przypatrzeć, to bardziej błękitne były;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sie jednak znasz na tyle zeby wyszlo ze ja sie nie znam :p :D cream, jak sie wchodzi to jest latwiej 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaroniarze - GO HOME :classic_cool: HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! :D :D :D HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! HOLANDIA!!! zmiażdżyli WłochóFFFFF :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie spalonego nie było :) Włosi trochę pocisnęli w drugiej połowie, mieli parę fajnych akcji, ale jednak zbyt dużo błędów i nieporadność. Nie znaleźli sposobu na pomarańczowych. Holendrzy w pierwszej połowie normalnie ich roznieśli, w drugiej nadal wyraźna przewaga! :) Meczu Francuzów nie widziałem, ale Włosi będą mieli nie lada problem z wyjściem z grupy. Rumunia to też nie jest taki ostatni zespół, także może być spora niespodzianka. Konkludując... Holandia w finale :classic_cool: Pytanie: z kim? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no on mnie specjalnie prowokuje :D tak tylko przypomne ze poprzednie mecze z austryjakami to zurawski nam wygral :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel, tak patrzac z perspektywy odpowiedniej to wlosi odstawali od holendrow bardziej niz polska od niemcow :p nawet pomimo ze tam mieli dwa dobre momenty ja obstawiam holandia francja z grupy c po dzisiejszych meczach a holendrzy jak nie zwolnia to do finalu dojda w cuglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja, ale mowie: po dzisiejszych meczach tylko idiota zdania nie zmienia pod naciskiem sensownych argumentow fasolko :p ;) zreszta ja francuzow zawsze skreslam :o a oni potem ladnie graja :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rumunom tez bym ambicji na awans nie odmawial na dzien dzisiejszy wyglada to jak wyglada ale to sa dobre druzyny i wszystkie beda walczyc do konca a nie bedzie sie ich rozliczac jak polski, po jednym meczu :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto rozlicza Polskę po jednym meczu? ja tam dziś wyjątkowo pozytywne komentarze słyszałam;) aż się zdziwiłam... a w radiu słyszałam, że Polacy grali dobrze , a czasami bardzo dobrze, Niemcy za to bardzo dobrze, a czasami dobrze.... a co to za pomysł zapraszać do studia byłych "gwiazdorów", niektórych niespełnionych, fundować im wycieczkę po to, żeby parę "mądrych" słów powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie dzis naogladalem koltonia i kowalczyka to mi sie na wymioty zebralo :o i hajto tez juz sie doczepial raz ze szkaja taniej sensacji, to juz wytykala leo co zrobil i dlaczego zle co najlepsze hajto tak chyba dojezdza bo sam chcialby grac :p :D tyle ze np swierczewski jest bardziej wywazony w tych wypowiedziach i jakos cieplej sie wypowiada a ja tez wlasnie slyszalem troche cieplych opinii o polskiej grze wczorajszej i toz niezaleznych zrodel :p i tak jakos mnie to pokrzepilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Kowalczyka to mnie grzyweczka powala ;) ja tam za dużo ich dziś nie słyszałam, ale jak na nich patrzę i na te ich super garniturki, to śmiać mi się chce :) Polacy grali całkiem dobrze z Niemcami, więc dlaczego z Austrią nie mieliby sobie poradzić? Nawet jeśli to gospodarz... A o Chorwacji niech później pomyślą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak w glosie tak napisali, to tak zapewne jest... :o i nalezy zwolnic beenhakera, bo tak mi hajto powiedzial :D cream prosze cie :p ej fajna ma grzywke tez taka na stare lata zapuszcze a jak wylysieje zupelnie to przeszczepie wlosy z klaty :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz do gazet regionalnych? :D ale tego "0" to faktycznie nie rozumiem... nooo, bardzo fajną ma grzywkę :P najlepiej z samą taką grzywką zostań :P taką chyba miał kiedyś jak dobrze pamiętam Ronaldo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, ja sledze prase i raz ze w dwoch roznych gazetach ogolnopolskich potrafia jednego zawodnika zjechac, drugiego pod niebiosa wyniesc (oczywiscie w obydwoch gazetach zawodnicy sa ocenieni na odwrot) to juz regionalne sa jeszcze bardziej skrajne w swoich iponiach dziennikarze uprawiaja swoj wlasny sport - promuja swoich ulubiencow (czesto decyduje region z jakiego pochodzi pilkarz albo klub dla ktorego gral, lub miejscowy przeciwnik, lub ktory opuscil) lecza swoje kompleksy takie oceny mnie smiesza irytuja mnie tylko takie ostre slo0wa w tv, jedynej ktora pokazuje mistrzostwa to jest sila opiniotworcza a wiekszosc spoleczenstwa sie do tego przychili, bo wlasnych wnioskow na temat gry tak naprawde nie ma a kowalczyk to byl nawet zdolny pilkarz ale jak to dzis po raz kolejny udowodnil, nie mial odpowiedniej mentalnosci dla sportowca do tego wolal sie dobrze zabawic niz dobrze zagrac stad jego kariera jaka byla taka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te grzywki a la ronaldo to byl przeciez szal ale ja wtedy chodzilem do podstawowki jeszcze i jakos mnie nei ciagnelo :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noty były sprawiedliwe żurawski był najsłabszy i dostał 0 smolarek dostał chyba 2 z polaków najlepszy był boruc i roger :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on to specjalnie robi :D tak, mysle ze to wina zurawskiego ze pzregralismy z niemcami :D ci dziennikarze sie marnuja w regionalce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×