Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

mnie tam grzywka a la Ronaldo nigdy nie kręciła ;) ani wtedy ani teraz:P a ja nie pamiętam, na którym etapie edukacji wtedy byłam:O a z tymi dziennikami regionalnymi to się zgodzę, że swoich przede wszystkim promują... chociaż u mnie problemu raczej nie ma... za tego piłkarza się wstydzić nie trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba lepiej, że wina Żurawskiego? :P wniosek z tego taki, że skoro nie zagra z Austrią i Chorwacją, to Polacy wygrają, nieprawdaż? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nei wiem kiedy ronaldo mial taka grzywke ale w czasach kiedy chodzilem do podstawowki to byly takie... "modne" :D cream, a takie pytanie mam jakie noty dostali krzynowek, lewandowski, dudka, lobodzisnski? czyli linia ktora decydowala o obliczu tego spotkania? i wasilewski i zewlakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby takfasolka, ale problem w tym ze zurawski nie zawalil swojej roli na boisku niemcy zdusili nasza ofensywe a zurawski sie cofal na nasz 30ty metr po pilke i swoja droga mial chyba ze 3 niezle odbiory jak sytuacja sie robila nieciekawa ale jak zwykle, tego mu sie nie pamieta a rozlicza za bramki a taki krzynowek mial w cholere strat, a zaloze sie ze od zurawskiego note ma lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patik
HOLAAANDIA HOLAAANDIA piekny piekny piekny mecz! a włochy maja na co zasluzyli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty wiesz swoje, a inni... no cóż - jak ktoś nie ma opinii wyrobionej, to bedzie się posiłkował mediami... byle nie Faktem czy Super... ja dziś czytałam Wyborczą, i komentarze o dziwo pozytywne były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patik
krzynówka to powinni w nastepnym meczu zdjac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie k ---> no nie wiem czy Włosi bardziej odstawali od Holendrów, niż my od Niemców - Włosi zagrali wyraźnie gorzej od Holendrów, a my wyraźnie gorzej od Niemców. Inna rzecz, że Holendrzy grają znacznie lepiej niż Niemcy i może stąd Twoje wrażenie? :) Powiedzmy, że Włosi zagrali na podobnym poziomie jak Niemcy, Holandia klasę wyżej od jednych i drugich, my klasę niżej... chociaż też nie najgorzej, to trzeba przyznać. Niestety nie jestem już takim optymistą co do naszych dalszych meczy. Jeśli Beenhakker nie wprowadzi konkretnych zmian, zwłaszcza w ustawieniu, będziemy mieli nie lada kłopot z Austrią (z Chorwacją również), która jako gospodarz po porażce będzie ostro cisnęła na zwycięstwo. Tym bardziej, że Austrii zostaną już tylko Niemcy, więc raczej cud musiałby się stać, żeby wygrali - możliwe, że z nami mają jedyną okazję. c.r.e.a.m ---> Włosi się podniosą, ale pokaż mi drugi tak dobry zespół jak Holandia. Zagrali koncertowo, niemal bezbłędnie :) Te podania, czy krótkie, czy długie przez pół boiska, a piła prawie zawsze ląduje idealnie tam, gdzie ma się znaleźć... no niesamowici są, nie można się doszukać jakichś słabszych stron. Powiedz kto im da radę? Zobaczymy co jeszcze pokaże Francja i grupa D, ale ja na chwilę obecną nie widzę kandydata na równorzędnego rywala dla Holandii, są zaje*biście dobrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patik
holendrzy wytrenowani do ostatnieeeego guziczka, az sie chce ogladac nawet kobietom ;D możnaby rzec ze piłka i grawitacja były po ich stronie, a dlatego ze szczescie sprzyja lepszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, z wyborczej lubie czytac steca, jak za bardzo nie ironizuje :p czasem potrafi napisac ciekawy artykul i jeszcze jakas mysl fajna zawrzec ale generalnie sa bardzo stronniczy i nie lubie tego co czasem probuja forsowac, tez maja tendencje do szukania kozla ofiarnego zawsze wielbiciel, wiesz, zawsze mozna odwrocic sytuacje i powiedziec ze nie pozwolilismy niemcom lepiej zagrac, ponoc gra sie tak jak przeciwnik pozwala ;) moim zdaniem niemcy maja swietny okres od ostatniego mundialu, w eliminacjach grali widowiskowo i bardzo skutecznie z nami zagrali dobrze, widac ze byli zdeterminowani i znali nasze najlepsze strony i uwydatnili braki a bramki co by nie mowic padaly ze spalonego i po bledzie jaki sie normalnie nie zdarza na poziomie miedzynarodowym mimo ze zwyciestwo im sie nalezalo ale z drugiej strony szwajcarom nalezal sie remis, austrii tez a przegrali swoje mecze niez awsze wygrywa lepsza druzyna, a moglismy mimo przewagi niemcow prowadzic juz od drugiej minuty w koncu to pilka, rozne rzeczy sie widzialo juz :p ale tez uwazam ze bedzie bardzo ciezko, i wcale nie bylbym przekonany ze to z austria bedzie najciezej ale mimo wszystko uwazam ze szanse mamy bardzo realne ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patik
olaliśta mnie nie odzywam sie juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steca też lubię, nawet jak ironizuje;) wiesz, jak się Was czyta, to widac, że prawdziwi kibice piłkarscy :) sobie fajnie tak po męsku rozmawiacie:) w porównaniu z Wami to ja wiem baaaaaaaardzo malutko :) ale chętnie się pouczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ja się niby dopraszam ? :D moja orientacja polega na tym, ze wiem kto z kim gra, moge nawet nazwiska wymienić i sobie wyniki typować :) a no jeszcze komentatorów znam ;) i wiem co to spalony;) czyli powiedzmy, że wiem więcej niż przeciętna kobieta;) ale tak obszernie o meczu i reprezentacjach to już nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem wlasnie :p rownie milego slowa jak pod naszym adresem? :p :D a jesli jest nawet tak jak mowisz to i tak wiesz wiecej niz przecietny kibic takiego euro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty? o dobre słowo mam żebrać? :D wolę sobie zapracowac uczciwie:) a jak Was poczytam, to potem będę w towarzystwie brylować ;) a przeciętny kibic takiego euro to ma koszulkę odpowiednią, flagę i browar :) i wie kiedy Polska gra :) i nic mu do szczęścia więcej nie potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tez wlasnie wydalo mi sie to ponizej twoich mozliwosci :p :D ano wlasnie, stad denerwuje mnie ze taki kowalczyk, co bardziej sie na clubbingu zna niz na pilce jest zapraszany do studio i swoje teorie uskutecznia przed milionami slucha.. tfu, widzow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moze nie tyle na pilce, bo na pilce sie musi sila rzeczy znac nawet pomimo tego jak swoja kariera pokierowal ale swoje prywatne sympatie promuje i rozlicza ludzi za rzeczy, ktorych od siebie samego nei wymagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty mnie przypadkiem nie obraziłeś z tym stwierdzeniem "poniżej twoich możliwości" ? bo chyba nie zrozumiałam ;) ja pana Kowalczyka rzadko słucham, bo jakoś od jego grzyweczki oczu nie mogę oderwać;) a poza tym myślisz, że przeciętnego kibica interesuje to całe studio przedmeczowe? takiego, co tylko czeka na mecz Polska - .... ? no wiesz, zawsze tak jest, że do studia zapraszają "gwiazdy", które krytykują innych... pan Engel krytykowany 6 lat temu potem był zapraszany, żeby następce "skomentować"... a gdyby Janas nie był takim mrukiem, to pewnie też by go teraz zaprosili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie K Jeżeli twierdzisz, że bramki dla Niemców padły ze spalonego, to chyba inny mecz żeś oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje ale z kolei zobacz jakie artykuly masz na wp np nie wiem czy czytalas, o tej calej koncepcji "dla kogo gra beenhakker?" zal bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patik ---> odzywaj się :) Mnie też Krzynówek denerwuje :D Jak już go wpuścili na boisko, to mógłby cos pokazać, a ten 2-3 akcje zrobi jakieś w miarę, ale kilknaście spartaczy :o Zresztą ja nie wiem, kurde bele, nie oglądam ani polskiej ligi, ani zachodnich, bo mnie piłka poza mistrzostwami średnio interesi, ale czy my już nie mamy kogo wpuszczać na boisko? Ciągle te same nazwiska, ciągle te same gęby i w efekcie bida z nędzą ;) Sami emeryci grają, zero świeżej krwi... :o sumienie k ---> no masz rację, Niemcy jakiejś wielkiej furrory nie zrobili. Mieli z nami sporo szczęścia i raczej korzystali z naszych błędów, głównie z dziur w obronie. Także wszystko się jeszcze może zdarzyć, a rozgrywka między nami a Chorwacją i Austrią będzie na dość wyrównanym poziomie. Czekają nas bardzo ciekawe mecze :) zielonafasolka ---> ze mnie też żaden wielki znawca, jak wspomniałem przyciągają mnie tylko mistrzostwa. Ligi mnie nie interesują, nawet nie bardzo wiem w jakich klubach grają poszczególni piłkarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. To była bardzo dobra decyzja arbitra, żeby puścić grę. Niewielu w takiej sytuacji nie gwizdnęłoby spalonego, bo trzeba dużej klasy sędziowskiej, żeby w takiej sytuacji podjąć właściwą decyzję. http://youtube.com/watch?v=QFXMq-4aCMA 9 sekunda. Widać wyraźnie, że są w linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam, ale sądząc po tytule to jakaś kolejna historia spiskowa:O niektórych rzeczy po prostu się nie czyta... albo się je ignoruje... tym bardziej jak ma się poglądy wyrobione:) tak jak ignorowało się tą całą ideologię z wojną polsko - niemiecką... nagle sami patrioci... jedyne co wiedzą to to, że Niemcom trzeba dowalić... ale za co, to już nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzona K ---> ja też kibicuje Holandii, od zawsze zresztą podobała mi się ich gra, jeszcze z czasów jak grał Gullit, Rijkaard, van Basten, Bergkamp, Franck de Boer czy Klivert i reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×