Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

van der sar to wogole sam siebie przeszedl :D jest zaaaaajebisty poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plansza.... ---> dokładnie tak :) Wszystko chodzi u nich jak w zegarku, żaden trybik nie zawodzi. W ogóle wydaje mi się, że grają bardzo inteligentnie, są bystrzy, i co powiedział jeden z komentatorów w czasie meczu: każdy piłkarz Holenderski dobrze wie do kogo zagrać piłkę jeszcze zanim ją dostanie! I to widać na każdym kroku :) Zazdroszczę holenderskim kibicom, że mają taką reprezentację. To musi być niesamowite uczucie, kiedy wygrywają takie mecze, z takimi rywalami i w TAKIM stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie van der sar pokazał, że nie stoi w bramce po to, aby ładnie wyglądać:D Ale spójrzmy na tę klasę...jak oni strzelali- jak strzelał v.persie piłka sobie po prostu wtańcowała do bramki, Robben zaraz po strzale miał minę, jakby nie miał pojęcia, co zrobił. No i jaka końcówka:D Podobało mi się zachowanie zawodników względem siebie- od razu inaczej to wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo tam włochy tera interesuja ;) taaaak, dokladnie, u nich nie chodzi tylko o durne kopanie pilki, tam liczy sie inteligencja, taktyka, DRUZYNA a nie pojedyncze lansowanie sie na boisku. Wielbiciel zapomniales dodać ze maja jeszcze najlepszego bramkarza na swiecie ( no zaraz za naszym Borucem :p ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia świetnie ze sobą współpracuje. Nie parli za wszelką cenę na bramkę przeciwnika- spokój, precyzja- to starali się utrzymać. Co ciekawe, pod koniec pierwszej połowy Francuzi zdawali się podbierać im tę taktykę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holandia jest teraz faworytem do zdobycia mistrzostwa ale jak obstawiacie mecz rumunia - holandia ???? ja stawiam na porażke holandii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty cream chyba
żartujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to plansza.... ---> zapomniałem dodać, ale Van der Sar... każdy wie, że to klasa sama w sobie :) c.r.e.a.m ---> bardzo możliwe, że z Rumunią Holendrzy przgrają. Na pewno Holandia zagra w słabszym składzie (choć o taki u nich trudno :D ), ci z kartkami będą grzać ławę. Poza tym Holendrom bardziej pasuje wyjście z grupy z Rumunią :) To tak samo, jak Chorwatom bardziej na rękę jest wyjście z nami, niż z Niemcami czy Austriakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holendrzy piorą wszystkich jak chcą, ale co tu dużo gadać, młodzi silni chłopcy rządni sukcesów :) moi faworyci Holandia Mistrzem Europy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m ---> chociaż z drugiej strony... Holendrom i tak nikt nie straszny, mogliby i z Włochami i z Francją wyjść z grupy, a i tak będą mistrzami :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m ---> chociaż z drugiej strony... Holendrom i tak nikt nie straszny, mogliby i z Włochami i z Francją wyjść z grupy, a i tak będą mistrzami :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee a ja bede skrajna optymistka i stawiam na HOLANDIE w meczu H-R ;) a co tam?!!! zaszaleje :D "Holendrom i tak nikt nie straszny, mogliby i z Włochami i z Francją wyjść z grupy, a i tak będą mistrzami" - SWIĘTE słowa , oj święte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak...ich starcie na pewno będzie warte uwagi:D Ja stawiam na Holandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że Holandia nawet w nie najmocniejszym składzie wyjdzie z grupy z kompletem punktów :) Będzie bardzo ciekawy mecz Italia - Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale zato będzie dobre widowisko a jeżeli włochy wyjdą z grupy to zostaną mistrzami europy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - nie nie nie :) zadne Wlochy nie zostana MISZCZAMI ;) ale mecz zapowiada sie ciekawie :) pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m ---> pocieszaj się, pocieszaj ;) Choć obiektywnie patrząc... Włosi wydają się minimalnie lepsi od Francuzów, jednak z drugiej strony nie przyniosło im to zwycięstwa z Rumunami, a nawet byli o krok od przegranej (karny). Różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że może byc różnie ale jedno jest pewne holandia ostatni mecz w grupie przegra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochy-Francja będzie ciekawie, bo Francuzi będą chcieli rewanżu za MŚ dwa lata temu...będzie wojna. Holendrzy są genialni, w dodatku TAKIE zwycięstwa niesamowicie windują w górę wizerunek druzyny, teraz to nawet jakby mieli słabszy mecz (istnieje teoria, że żadna druzyna nie może wszystkich meczów wygrywać, musi być jakiś gorszy dzien)to wygrają go podświadomością. Nie tylko sami uwierzą że są nie do pokonania, ale każdy przeciwnik będzie się ich podświadomie bał i popełniał błędy i przegra... A w porównaniu z naszymi to mi się wydaje, że Holendrzy mają jakieś z pięć chromosomów więcej, albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m ---> może nie pewne, ale wysoce prawdopodobne. Gdyby Holendrzy się podłożyli Rumunom, tym samym jednym ruchem wyeliminowaliby Francję i Włochy, najgroźniejszych rywali pretendujących do półfinałów. Ci ostatni graliby wtedy najbliższy mecz o \"pietruszkę\". Taki ruch w zasadzie zapewniałby już Holendrom finał, bo o finał będą się bić zespoły z grup A/B z jednej strony i C/D z drugiej, a teoretycznie najsilniejszym zespołem, który może awansować z grup C/D (po wyelimnowaniu Francji i Włoch) jest Hiszpania... ewentualnie Szwecja (jeszcze zobaczymy co dzisiaj pokażą). A to rywale trochę łatwiejsi niż Włosi czy Francuzi :) Mój typ na finał: Holandia - Portugalia 3:1 :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spieszcie sie tak z holadia graja swietnie, efektownie, szczescie jest po ich stronie ale roznica jaka ich dzieli od wlochow czy francuzow nie jest tak ogronma jak wskazuja to wyniki czy rumunii to wystarczy na dobry wynik z nimi, trudno powiedziec w kazdym razie ja mam w pamieci jak holendrzy pokonywali w euro (i to u siebie) jugoslawie 6-1 by nie moc strzelic nawet gola w nastepnym spotkaniu przeciw srednio grajacym wlochom i odpasc po karnych widac ze gra sprawia im po prostu przyjemnosc, wszystko wychodzi (te bramki robbena i snejidera.....) w kazdym razie wczorajsze mecze byly przepiekne nawet ten rumunia wlochy byl fajny, szybki, wiele akcji podbramkowych a rumuni pokazuja ze da sie walczyc z najlepszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×