Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

z jednej strony nie zasluzylismy na remis nawet, ale tak sobie mysle... ze jakby smolarek trafil, albo zahorski, albo krzynowkowi nie gwizdneli spalonego nieslusznie to jaka bylaby roznica w nastrojach ale, moze i dobrze, bo tak przynajmniej jak jest, kazdy widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz możemy sobie gdybać... gdybyśmy strzelili gola Niemcom na początku, gdyby mecz z Austrią trwał 90 min, gdybyśmy dziś strzelili... mogłoby być teraz inaczej... jak to jest, że w eliminacjach gramy dobrze, a na mistrzostwach...właśnie tak? jestem pewna, że gdybyśmy z Niemcami byli w grupie eliminacyjnej, byłaby szansa na zwycięstwo albo chociaż na remis... no, ale tam gra się dwa mecze... większa szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, bo tak to jest, ze w eliminacjach takich trudnych spotkan jest dwa, moze cztery a tutaj kazdy jeden jest z kims kto rozgrywal rownie udane eliminacje jak my w koncu ;) nawet w eliminacjach potrzeba nam troche szczescia zeby tu przyjechac, to co sie dziwic ze odstajemy od najlepszej 16 ktora wywalczyla tu prawo gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wynikow, i tego co by bylo gdyby nie chodzi mi o to ze malo zabraklo czy cos w tym stylu chodzi mi o to ze nie ma kogos w polsce kto ma jakies zludzenia co do naszego miejsca w pilkarskiej europie a tak wszycy, ze mna na czele, wierzymy w cos co nie ma zadnych podstaw i to najbardziej smuci, mnie przynajmniej, ze nie tylko dostalismy baty, przyszedl zimny prysznic ale ze to jest wlasnie to na co nas stac maksymalnie a i moze na wyrost jeszcze ale nie ma co, nawet jesli turniej byl na wyrost, to moze to tylko zaprocentowac w przyszlosci jesli nie powrocimy do stylu ktory prezentowalismy od mundialu w meksyku oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, a przydałby się jakiś kozioł ofiarny, bo nie mam się nawet na kim wyżyć:o A na początku drugiej połowy zaczęłam mieć taką malutką nadzieję...coś tam się ruszyło...a tu masz. Nadzieja matką głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, z tym się zgodzę, ale żeby trzeci raz z rzędu z formą nie trafić? :O bo na tremę chyba tego zwalić nie można? bo na ilu imprezach można być stremowanym? a może to wina Borka i Kołtonia? w końcu od Korei to oni wszystkie mecze Polaków komentują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka, bo jak już się wali, to wszystko za ciosem. Dlatego nic nie wyszło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcielismy dobrze wyszlo jak zawsze :O no i znowu spalony odgwizdany po akcji Krzynowka co bylby sam na sam:O ale nie zasluzylismy na zwyciestwo:( slabi pilkarze, swietny bramkarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczka, owszem, zle odgwizdany spalony, owszem, pewnie nei zasluzylismy ale powiedzcie jakaz bylaby euforia w polsce przy tych samych pilkarzach gdyby spalonego nie gwizdnieto, jak w meczu z austria do tego nei byloby karnego dwie decyzje ktore moze dalyby nam awans jak teraz mozna ocenic, cholernie na wyrost a nastroje jakize rozne moze to i dobrze, nie wiem, wiara w cos co nei ma pokrycia w rzeczywistosci nie jest dobra bo wystarczy porownac nasza gre i gre chociazby szwajcarii ktora nawet przegrywajac pokazala niezla pilke czasem lepiej po dupie dostac -- a ja myslalem ze pechowy to szpaku byl ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - a ile razy można dostać po dupie? może w końcu należałoby jakieś wnioski wyciągnąć? chociaż w sumie nie, wnioski to są wyciągane po każdych mistrzostwach i na kolejne eliminacje jakoś starcza...:O jak tak dalej pójdzie, to za 4 lata będziemy liczyc tylko i wyłącznie na sędziów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie -> szpak;):D:D to jest tak jak kibicujesz, wiara troche przymula rozsadek;) i potem dopiero mysle no przeciez juz sam awans jest na wyrost a co dopiero wyjscie z grupy no i jeszcze tak : ze szkopami przegrywamy 0:1 i Smolarek ma sytuacje sam na sam i spalony ktorego nie bylo gdyby... z Austria w 2 polowie kilka razy szansa na 2 bramke gdyby... karny gdyby... teraz tez krzynowek sam na sam spalony ktorego n ie bylo, Zachorski trafil w bramkarza, Smolarek gdyby... ale tak realnie to gdyby nie Boruc to z Niemcami 0:3 z Austria 0:3 i z Chorwacja tak z 1:3 najmniej:( po meczu Boniek powiedzial cos ze reprezentacja to wypadkowa calej pilki a w kraju jest korupcja itd i awans byl na wyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, chodzi mi o to ze jak w ELIMINACJACH do pucharu uefa, nawet nei ligi mistrzow, nasz wicemistrz przegrywa z druzyna z gruzji, to samo dostawanie po dupie na euro wydaje sie byc sukcesem ;) wiesz, mnei to tez nie cieszy ani nei satysfakcjonuje, ale choelra, nie udalo sie, i trzeba uczciwie spojrzec gdzie my jestesmy z nasza pilka jak to mozliwe ze nasza reprezentacja mimo wszystko jakis poziom ma i tak jak lisiczka pisze jakby sie teraz zaczynaly kolejne mistrzostwa, to ja glupi znowu bym wierzyl ze sie uda a nawet ze sa ku temu podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja też przed mistrzostwami wierzę, że tym razem będzie inaczej, że coś zaskoczy... że w końcu musi się udać... że można zagrać trzy dobre, a przynajmniej przyzwoite mecze... tylko jakoś wszystko odchodzi z pierwszym gwizdkiem :O bo potem presja coraz większa, bo mecz o wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, ze potrafimy pokazac sie w eliminacjach i np. zremisowac z Portugalia. potrafimy tez ladnie zagrac na sparingach. ale czego nie potrafimy to gra na duzych imprezach, pod duza presja gdzie faktycznie trzeba sie pokazac. smutne, ale prawdziwe. a ja i tak oficjalnie kibicuje ROsji i Hiszpanii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł maj gad. jaka znowu hiszpania, HOLANDIE mialam na mysli oczywiscie a napisalam co innego ;) ja pierwszego meczu rosjan i holendrow niestety nie moglam ogladac i bardzo zaluje ale teraz mam juz czas wiec codziennie dwa mecze obowiazkowo. irytuje mnie to, ze jakis skonczony idiota zrobil po dwa mecze w jednym czasie i co? i jeden trzeba ogladac w tv a drugi na kompie. CZYSTY IDIOTYZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnie kolejki grupowe tak ida, zeby nie bylo zadnego ukladania meczow ostatnich, zaleznie od wyniku reszty ale tez zaluje ze nie mozna spokojnei obydwoch ogladac na zywo, retransmsje mnie za cholere nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa mecze w jednym czasie to dosyć logiczne ;) to ostatnia kolejka fazy grupowej, więc żeby żadnych przekrętów nie było, to mecze są o tej samej godzinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie pokazali :D chyba, bo tak jednym okiem ogladam :p ale ten gomez mnie strasznie irytowal w meczu z chorwacja, a tu widze dal jeszcze wiekszy popis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostanę jednak przy moim zdaniu, że reprezentację trzeba zbudować od nowa. Nie można wiecznie stawiać na te same gęby, które w sumie niczego ciekawego nie wnoszą, a wręcz z powodu poważnych braków w kondycji, umiejętnościach, czy dość zaawansowanego już wieku, wnoszą chaos i dezorganizują drużynę. W drugiej połowie wszedł Kokoszka, wszedł Zahorski, wszedł Smolarek... coś się zaczęło dziać. Smolarek chyba pierwszy raz w tych 3 meczach był widoczny (po części pewnie dlatego dopiero teraz, że nawalała cała reszta), ale chodzi mi o tych dwóch pozostałych. Może nie pokazali nic szczególnego, ale było ich widać, chociaż próbowali coś zdziałać. Zahorskiemu akcja pod bramką nie wyszła mimo, że pewnie bardziej doświadczony piłkarz zamieniłby tą sytuację na bramkę. Wydaje mi się, że właśnie takich chłopaków trzeba wyłuskać, podszkolić i z takimi budować reprezentację, która za 2-3 lata mogłaby odnosić jakieś sukcesy, a nie inwestować w \"materiał\" już trochę zużyty, bądź nie specjalnie rokujący na przyszłość (m.in. również ze względu na wiek). Spójrzmy na takich Rusków. Średnia wieku... mówili coś o 23 latach. A u nas średnia...? Ponad 30? Albo niewiele im brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel->ja bym zostawila Lewandowskiego Dudke i Murawskiego Smolarka Zewlakowa Wasilewskiego i bramkarzy no jeszcze Blaszcykowski no i ci mlodzi ->szwajcarzy tez budowali sklad z mlodych na euro i jak sie skonczylo ? a to juz za 4 lata dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka ---> widocznie coś zawiodło, ale i tak wydaje mi się, że Szwajcarzy grali dużo lepiej od naszych :) Poza tym dałem przykład Rusków... młode chłopaki, a zobacz jak grają. Więc jednak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc fasolka a mnie po kazdych mistrzostwach przegranych bardzo denerwuja takie paniczne ruchy wlasnie rewolucje to prawie niegdy nie jest wlasciwa droga, bo dobra druzyna powinna byc wywazona doswiadczeniem i energia ale w tym przypadku, w tej sytuacji sie zgodze mamy mistrzostwa za 4 lata, trzeba zdecydowanie zaczac szukac mlodszych, w wieku blaszczykowskiego, by na mistrzostwa zblizali sie pod trzydziestke, czyli najlepszy wiek dla pilkarza co swiadczy przeciw takiemu dzialaniu to to, ze najpewniej oznaczaloby to ominiety mundial w rpa a obecnosc w takiej imprezie moim zdaniem procentuje zawsze tak czy inaczej, dla pewnych zawodnikow moim zdaniem te mecze powinny byc ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×