Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

a i jeszcze cuś ze Steca z dzisiejszej Wyborczej: \"(...) Piłkarz chorwackiej kadry to rewers piłkarza kadry polskiej. Chorwat został wyselekcjonowany z nielicznej, ledwie 4,5-milionowej populacji; Polak musiał okazać się wystarczająco utalentowany, by reprezentować państwo 38-milionowe. Chorwat kosztuje ogromne pieniądze, które wykładają za niego kluby najmocniejszych lig; Polaka kupuje się wyłacznie przecenionego i do kiepskich klubów. Chorwat poradził sobie z największymi zmorami naszego piłkarstwa - z Anglią oraz z Niemcami; Polak rozpamiętuje remis z tą pierwszą i modli sie choćby o jedno - hostoryczne, bo pierwsze - zwycięstwo z tą drugą, które oddałby nawet za awans do ćwierćfinału Euro 2008. Różnica najbardziej rzucająca się w oczy tkwi (...) w mentalności. Chorwacki gracz mówi: \"uda się, dopadniemy ich\"; polski mówi \"może wreszcie się uda, zrobimy wszystko, co w naszej mocy\". Chorwacki gracz chce chwycić świat za mordę i wyszarpać, co jego; polski marzy, by choć raz pokazać się światu z dobrej strony.(...)\". No i mamy odpowiedź na pytanie dlaczego Chorwaci, nawet w rezerwowym składzie pokonają Polaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie fasolka, to jest to polak wychodzac na mecz z niemcami czy anglia ma miekkie nogi chorwat, czech, turek ma chore wrecz ambicje i sie nie podklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za znaczenie ilu rezerwowych oni beda walczyc o to zeby sie pokazac jak najlepiej wlasnie teraz a i tak to sa pilkarze z o wiele lepszych klubow niz polacy ;) a graja w nich tyle samo, jesli nie wiecej od polakow ale co mnie troche smieszy, tak wszyscy kalkulowali latwe punkty na chorwacji przed euro, a teraz to nikt nam szans nie daje :D ja pisalem od poczatku ze o chorwacji sie zapomina ciagle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - Polak wychodząc na mecz z Austrią ma miękkie nogi... więc o czym my mówimy? grę Polaków na najważnieszych imprezach obrazuje pierwsze 30 min meczu z Austrią... :O może wszyscy myśleli, że będzie łatwo, bo doliczyli Polakom 3 punkty za mecz z Austrią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dokladnie ale szczerze mowiac mysle ze powoli to sie zmienia i u nas, mysle ze za pare lat reprezentacja ze smoalrkiem blaszczykowskim dudka borucembedzie miala inne ambicje a wygrana z austria w tej sytuacji nic by nam nie dawala ;) wtedy niemcy wygraliby by z nimi gladko, i trzy druzyny mialbyby po 6 pts zakladajac oczywiscie ze my wygrywamy swoje ;) ale o co mi chodzi, zauwaz ze w prognozach przed euro wszyscy stawiali niemcy i albo gospodarza, albo polske o chorwacji mowiac ze ciezko sie z nimi gra a po dwoch kolejkach chorwacja ma pierwsze miejsce zapewnione ale tez nie sadzilem ze pojdzie im az tak latwo, tak jak to nalezy z dzisiejszej perspektywy ocenic na miesiac przed euro pisujac z kilkoma ludzmi z zagranicy obstawialismy REALNIE jak nasze grupy beda wygladac na koniec ja obstawilem niemcy 7-9 punktow, austria/chorwacja 4-5 ptk, a polska 1-3 tez sie sporo pomylilem jakby nie bylo ale oczywiscie im blizej mistrzostw tym myslenie odchodzilo coraz dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze jeden hiszpan piszac o ich druzynie, mowil ze oni maja wszystko procz mentalnosci ze sklad na uero mimo ze pelen jest supergraczy, to ni ema w swoich szeregach zwyciezcow takich graczy ktorzy zdobywali trofea w pilce klubowej, ktorzy walcza do konca i dlatego nei wierzy w ich sukces, jak zwykle, bo przy peirwszym meczu ktory przyjdzie im grac z trudnym rywalem, jak sie zle ulozy z poczatku, to oni nie beda w stanie odwrocic losow spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz hiszpanie modla sie o Rumunie w cwiercfinale :D a ja sie tak boje ze->zebysmy wyszli to my musimy np 2:0 z Croatia a Austria 1:0 z szkopami i mysle ze bedzie tak ze jedno sie spelni np my wygrmy ale Niemcy nie przegraja albo Austria wygra a my nie :( plus jest tylko taki ze sobie obejrze mecz, wymienilam sie na nocki :) ale zeby to byl dobry mecz i zwyciestwo ciezko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak zobaczyłam mine Wawrzyniaka jak wyszli na murawę przywitać się z widzami to chłopczyk normalnie miał ochotę zwiać! Żywe przerażenie w oczach. Nie wiem, może sobie daruję ten mecz dzisiaj,dobrze że na kanałach sportowych Polsatu można oglądac symultanicznie, to się chyba na Niemców przerzucę. Albo może komedię jakąś nadają dzisiaj ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie popadajcie od razu w skarjnosc linia obrony zmieniona :D bedzie dobrze ten mecz bedzie zupelnie inaczej wygladac bez takiego obciazenia mysle ze nasi zagraja dobrze i licze na zwyciestwo, nei obchodzi mnei wynik w drugim meczu tylko zeby nasi fajnie zagrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta - ja to się nawet już nie boję.... może i wierzę w jeden cud (wygrana Polaków lub Austriaków), ale w dwa (wygrana Polaków i Austriaków), a nawet trzy (czyli odpowiednie rozmiary tych zwycięstw) to już nie... tyle cudów naraz się nie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja tam juz nic nie pisze, widze ze moge sie swobodnie podpisywac pod tym co fasolka splodzi, wiec ma moje pelnomocnictwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ale obawiam się, że dziś fasolka już nic nie spłodzi :O w każdym razie nic mądrego... a już na pewno nic pozytywnego... dobra, trzeba się do meczu przygotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutatoja, ja tam sobie poczytuję za punkt honoru obejrzeć ostatni, w najbliższym czasie, mecz naszych chłopców do końca, choćby nawet łzy spadały ze mnie jak krople wody z Niagary:classic_cool: A tak na poważnie...żeby chociaż zagrali przyzwoicie...przynajmniej na tyle, że, nawet jak już przegrają, będziemy mogli sobie powiedzieć: To był całkiem dobry mecz. Przepraszam, czy może wymagam zbyt wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, to jest dramat :o Będziemy mogli się cieszyć, jak nam w słabszym składzie nie wpierdolą ze 3:0 :o ze 2 budy juz mogły być. Wchodzą jak chcą, gdzie chcą, napastników nie ma, coś tam Roger próbuje kombinować, ale co on sam może bidny zrobić? :( Obrony nie ma, pomocnicy jakby dopiero zaczynali karierę w piłę :o Krzynówek... czy ten chłop chociaż raz zrobi porządne dośrodkowanie, albo nie przestrzeli 5 m nad bramką??? no nie wiem, ale chyba kurwa nie :o Rozpacz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga połowa jakby minimalnie lepsza (ze wskazaniem na minimalnie), tylko co z tego? :o zielonafasolka ---> to nie był typ, tylko pobożne życzenie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozin z bagien
tragedia. poziom poniżej mozliwych przewidzeń. jedynie boruc trzymał klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, zagralismy na miare mozliwosci wkoncu, a nie na wyrost :D ja dzis nic nie pisze, po co swoj zawod wyladowywac na kims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłonek
oni się chyba dziś przykleili do murawy, tyle nacharchali ,że wolno biegali:D widzieliście jakie krzynówek miał zielone ramię...zieleńsze od trawy:classic_cool: a na serio to dno, dno i jeszcze raz dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że Boruc nie jest wielofunkcyjny :O chociaż może gdyby nie musiał odpierać ataków Chorwatów, to pokusiłby się o strzelenie im gola... w pierwszej połowie, bo w drugiej było ciut lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie przesadzajcie akurat bramkarz w sytuacji gdy wszyscy stoja to najlepiej sie moze wypromwoac wystarczy zeby za duzo nie puscil :p to ze boruc to robil ponad norme niewiele zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×