Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

do tego przychodza mi teraz na mysl mecze holendrow z eliminacji w koncu rumuni w tych eliminacjach ustukala na nich 4 punkty a w meczu ze slabszymi przeciwnikami holendrzy juz tak plynnie nie graja, na skrzydlach nie ma miejsca na kontry, gra jest zorientawana bardziej na defensywe z albania tez np holandia meczyla sie by wygrac 1-0, i to szczesliwie dla nich, z przebiegu spotkania mysle ze jeszcze nic nie jest przesadzone, chociaz szczerze mowiac, ja niemialbym nic przeciwko zeby taka piekna gra triumfowala w calym turnieju i mam nadzieje ze holendrom starczy gazu do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie jest jeszcze
Hiszpania i Portugalia też źle nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze mówi się że cały świat gra w piłkę a i tak wygrywają Niemcy. Jedna wpadka to nic, każdy zespół musi mieć słabszy dzień, Niemców tez nie należy skreślać, zwłaszcza że z Austrią wygrają, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Hiszpanie grają nieźle i pięknie i tez mówi się że grają pięknie jak nigdy i przegrywaja jak zawsze. Aż dziw, że taki team nigdy jeszcze nie zajął podium na żadnych mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutatoja ---> nie byłbym taki pewny, czy Niemcy wyjdą z grupy. Z Austrią możliwe, że z powodu kontuzji nie zagra Podolski, Lahm i jeszcze jeden obrońca. Poza tym nie zagra ten blondynek z obrony, co dostał czerwoną kartkę. Może być z nimi krucho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ona rozrzuca to co ciężko
HOLANDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MISTRZEM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpanie maja jednego mistrza europy ;) ale to stare dzieje, 68 czy 64 rok z drugiej strony nasza legenda druzyny gorskiego to jedynie dekada blizej nas ja tez mam nadzieje ze austriacy beda cisnac niemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ->wielbiciel ten blondynek to Schweinesteiger onnie jest obronca -> 16:04 Rutatoja czytalam ze Hiszpanie byli raz mistrzem Europy z 50 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto oglądał Hiszpanów? Fajny, ciekawy mecz, ale i jedni i drudzy są zbyt niedokładni, żeby móc zagrozić Holendrom :p:D Znowu nie popisał się sędzia. W jednej z sytuacji pod szwedzką bramką ewidentnie powinien być karny - Szwed dosłownie staranował Hiszpana od tyłu :o A u nas karnego dali za pociągnięcie koszulki, to paranoja jakaś qrva :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny mecz w hiszpanii nie tyle niedokladnosc, bo przeciez cala gra byla bardzo plynna, ale oni traca glowe w kluczowym momencie podejmuja wtedy zle decyzje, czesto bardzo egoistyczne ale sa dni ze wychodzi wszystko i wygrywa sie 4-1 a sa dni ze traci sie punkty przez takie zagrania dzis mieli szczescie, oczywiscie poparte wielkimi umiejetnosciami ich napadu, ale co ciekawe, te kluczowe bramki oni strzelaja przy szybkim rpzerzucie nad cala druzyna przeciwna a nie po koronkowych akcjach z ktorych slyna tak bylo w meczy z rosja gdy pierwsza bramka padla po dlugiej pilce, dosc przypadkowej do torresa tak bylo i teraz gdy villa dostal dluga pilke i ogral sam dwoch przeciwnikow oni graja pieknie tylko jak mecz im sie uklada, jak cos idzie nie tak - owszem, atakuja, kombinuja, ale brakuje im koncentracji i niemal zawsze w efekcie przekombinuja no ale dzis z silnym przeciwnikiem po meczu ktory nie ukladal im sie tak jak sobie tego zyczyli urwali komplet punkotw w ostatniej chwili, to pewnie doda im pewnosci ktorej beda potrzebowac w cwiercfinale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, to nie pierwszy i nie ostatni, jak mniemam, błąd sędziego:P A Hiszpanie mogą się poszczycić szczęściem z tej ostatniej bramki(choć umiejętności też im nie brakuje), biorąc pod uwagę, że mecz był dość wyrównany... Miałam wrażenie, że dużo było niedokładnych podań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie k ---> gra była dosyć płynna, ale niedokładności całe mnóstwo zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Co chwilę na przemian odbierali sobie piłkę po niedokładnych podaniach. To już Włochom lepiej to idzie, czy Francuzom, a z Holendrami nawet nie ma co porównywać, tam precyzja jest na najwyższym poziomie :) I dlatego spieszę się z wizją Holandii w finale, bo nie mają sobie równych, a o kondycję w ich przypadku nie należy się martwić, spokojnie przetrwają z takim tempem przez całe mistrzostwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to drugi mecz, mam nadzieje ze ruscy pojada z grekami moim zdaniem przegrali za wysoko z hiszpania, dali sie stlamsic za szybko podobalo mi sie jak grali z poczatku i pod koniec ladnie sie ustawiali na boisku, kontrowali skrzydlami z obu stron jednoczesnie, niemal kopie akcji holandii, ale bez takich efektow bo i pewnie zawodnicy nie takiej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też tu nikt jeszcze nie wspomniał o świetnym komentarzu Mateusza Borka i Zibiego Bońka :-) Jak dla mnie świetny duet, aż chce się oglądać mecz. Mówią ciekawie, mądrze, udzielają im się emocje i trzymają żarty. Fajnie się uzupełniają, o to właśnie chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaaaaa
Teraz wszyscy fanami sa Holandii - z racji tego ja im nie bede kibicowac:) Uwazam, ze to samo sie dzieje co z Brazylia niegdys - wszyscy za nimi bo graja cudownie i w ogole... Tylko wezcie pod uwage ze takie druzyny jak Francja czy Wlochy naprawde maja potencjal, ale we Francji np. zostal ten potencjal calkowicie moim zdaniem zjechany przez... trenerea... Nigdy nie pochwalalam tego co robil, ale kiedys mial Zidana a teraz nie ma i niestety Henry w pojedynke sobie nie da rady. A Wlochy maja nowego trenera, graja bez czolowych graczy, takze... Fortuna sie kolem toczy i moze dostali w dupe od Holendrow, ale te druzyny pokazaly wole walki - chocby Francja, czy Wlochy w meczu z Rumunia. Niektorzy spisuja juz je na straty, czy inne w walce z Holandia, ale mnie to nie przekonuje i jak to mowil Gorski dopoki pilka w grze... no wszyscy to znamy :) A poza tym prawdziwy fan wspiera druzyne swoja nawet jesli pojawia sie ciezki i lepszy przeciwnik - wiec nie popedze z tlumem i nie bede nosic pomaranczowej bluzki, no chyba ze Niemcy dojda do finalu z Holandia, jesli to mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale o co chodzi :D o to ze holendrzy graja piekna pilke? szybko, dokladna, bezwzglednie skuteczna? jesli brazylia grala piekna pilke to czemu sie dziwic ze ludzie chca to ogladac jak ide na koncert i graja pieknie to chwale wykonawce zauwaz ze nie chodzi tylko o to kto wygrywa grecy pomimo mistrzostwa sa i tak ciagle krytykowani za styl i okazuje sie ze tym razem moze im ten styl nei wystarczyc a rosjanie ladnie graja zauwazcie jak atakuja - cala szerokoscia boiska to samo bylo z hiszpania, ale ci szybko ich skarcili jednym zagraniem a potem bawili sie jakby grali sparing mam nadzieje ze na grekow to wystarczy wtedy mecz rosji ze szwecja bedzie ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaaaaa
Wielbiciel no i wlasnie o to mi chodzi :) A nie, ze nagle wszyscy kiedys fani jakiegos zespolu nagle porzucaja swoje dawne wybory i biora to co na fali w tej chwili bo wygrywaja :) Kazdy ma prawo robic to co chce, ale nie lubie ludzi zmiennych. Zawsze jest milej sie zaskoczyc kibicujac swojemu slabszemu zespolowi niz tym co wszyscy - i np. zdarzy sie ze wygraja, to jest dopiero radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena, ale przeciez ogromna czesc nie kibicuje zadnej druzynie, tylko chce zobaczyc dobra pilke nie rozumiem w czym problem ladnie graja, fajnie sie ich oglada, wszystko ma swoje miejsce, przyczyne i skutek i perfekcyjne wykonanie i powtarzam - grekom ladnie szly cale mistrzostwa (poza pierwszym meczem) poprzednie a powiedz ilu ludzi marzy zeby to oni obronili tytul? :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenaaaaa
sumienie k - nie zrozumielismy sie :) Po prostu cenie ludzi ktorzy obstaja przy swoich wyborach. A nagle widze ze wszyscy jestesmy fanami Holandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×