Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

Biedny Sztaudynger... no to na dobranoc Lecem polecę: I głos sumienia przechodzi mutację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutatoja, zgadzam sie generalnie z toba i ze turcy grali pieknie, z polotem, zaangazowaniem, sercem ale niestety to nie zawsze wystarczy a raczej prawie nigdy, jesli nie jest podparte doswaidczeniem i umiejetnosciami moim zdaniem to i tak byl turniej turkow to co oni wyprawiali to sie w glowie nie miesci :D a nie zgodze sie co do jednego mit neimcow nei rosnie oni go sami buduja i z kazdym turniejem niemalze bronia dobranoc 🖐️ :) fasolka, wszedzie mnei widzisz? :classic_cool: :p katrinne, u mnie to tylko i wylacznie usmiech :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutatoja->[najbardziej mnie wkurza w tym wszystkim, że znowu rośnie mit niezwyciężonej drużyny.Do końca świata Niemcy bedą liderami każdego turnieju, choćby grali słabo i nieefektownie.]no wlasnie jak w ich hymnie: Niemcy Niemcy ponad wszystko, ponad wszystko w swiecie(jakos tak) zadufane w sobie aroganckie dupki:P dobranoc tym ktorzy ida spac:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a jak jutro hiszpanie wygraja, a wy mi bedziecie wypominac ten moj zapal i wiare w ruskich :D to niemcy wygraja :p wiec pamietajcie, nie fikac jakby co :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutatoja - dobranoc:) ale dużo nas dzisiaj;) zdałam sobie z tego sprawę dopiero jak kazdego po kolei zegnam:D sumienie, już nie wszędzie:P ale chyba czas się wyspowiadać:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niemcy Niemcy ponad wszystko, ponad wszystko w swiecie(jakos tak) zadufane w sobie aroganckie dupki " Ojj tak:o sumienie, wieczny optymista, oby tak dalej;) Ja się już żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna, już trzeci raz idę spać ;) Jutro n i e w y g r a j ą Hiszpanie! Nigdy nie wygrali turnieju, czego im życzy i teraz moja słowianska dusza. Dobranoc Wszystkim raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrali.... w ktorym to bylo samanta? 64r? :D maja mistrza europy :p wlasnie o tym samym pomyslalem z tym zegnaniem fasolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, moja wtopa,Hiszpanie wygrali lata świetlne temu... może i wygrają teraz... a jeśli tak, to niestety nie mają szans z Niemcami. Południowa finezja nie ma szans z maszyną. Jedynie ruscy młodzi gniewni mogą nie dopuścić Niemców do złota. Przypominają trochę Turków - grają do końca, gryzą trawę a biegają, tylko umiejętności większe i bramkarz solidny. Guus Hiddink: \"Wynik czwartkowego meczu jest niemożliwy do przewidzenia. Wyjść na boisko ze świadomością, że i tak już dużo osiągnęliśmy, byłoby jednak samobójstwem.\" - Ech, mentalność, a Polacy zawsze wychodzą na boisko z myślą że jak się zakwalifikowali do ME lub MŚ to już dużo osiągnęli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco ..wybieram się na stary rynek na ogródki :) wybiore sobie jeden i tam będe oglądac przy browcu mecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.W.A
deko ..........:D gdzie twój topik o singlach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×