Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

no niestety, nie można wszystkiego:O ale... czas kończyć, bo znów głupoty zacznę pisać... dosyć wrażeń na dziś... dobranoc:) albo raczej dzień dobry:)i mimo wszystko połóż się spać, tak dla zdrowia:) udanego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych mistrzostw nie przeszkadzalo mi to co czasem im sie zdarzalo pieprzyc, a borka szczerze lubilem, ale teraz to mnei wkurzyli :p odespie sobie troche potem jak mi sie zachce ;) wyspij sie tam ladnie za mnie w takim razie, kolorwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie ............. ale zobacz i le w wiśle marnuje się siana oni o lidze mistrzów mogą zapomniec :D gdyby lech miał takie siano jak wisła to by rządził bo tu jest wszystko pełny stadion :) ogólnie stadiom choc jest w przebudowie jest lepszy :) tylko brakuje pieniędzy na transfery :O ale w tym sezonie lech się wzmocnił kupił lewandowskiego że znicza p. arbolede z zagłębia l :D jeszcze tylko jakiśbramkarz by się przydał i będzie wisełka rozjechana :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe porownajcie sobie artykuly o blaszczykowskim na wp i na gazecie na przyklad o tym samym wywiadzie, a jakiez inne interpretacje :D ze nu a :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, czy Ty nigdy nie śpisz?:D fasolko, no i co, i co?:P Ja już jestem wyprana z emocji, więc ode mnie kopa nie dostaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie powiem kto w Polsce rządzi, bo mnie wyśmiejecie :P ale za parę lat powrócą lata świetności;) i wtedy przypomnę;) Katrinne - po pierwsze dobre pytanie;) no, ale sumienie, jak to sumienie - nigdy nie śpi;) po drugie - mnie też smutno:( trafiłam akurat na końcówkę meczu, czyli na to, co najgorsze;) a na mieście wszyscy (no, poza jedną osobą) byli za Holandią, więc chociaż smutek się jakoś rozłożył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty naprawdę nigdy nie śpisz;) nie można się spokojnie odezwać, żeby głosu sumienia nie usłyszeć;) powiem tylko, że obecnie jeszcze 2 liga, ale za parę lat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, akurat Ty masz na co narzekać:P(odnośnie przegranej Holandii;)) A Ty to jak robot albo Napoleon normalnie- tamten nie sypiał więcej niż 4h:D fasolka, no co Ty, kto tu się ma śmiać z Ciebie, sądzisz, że tacy wredni jesteśmy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panie Turek, kończ pan ten mecz" czy cuś takiego;) pierwszy mecz, który pamiętam;) no, a potem LM i upadek :O a teraz czekamy na powrót;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, pamietamy jakby to wczoraj bylo :D dembinski, majak, czerwiec... eehh to w sumie wtedy tez sie zaczynalem interesowac pilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale przynajmniej raz w roku, kiedy zaczyna się walka o LM wspomina się ostatnią drużynę, która tam grała :D no, a teraz wygląda to jak wygląda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzieciak byłam jeszcze, tata(bezskutecznie) wdrażał mi wszystkie skomplikowane wywody regulaminu:D ...ale obok takich emocji się nie przechodzi spokojnie, wszystkim się udziela:D fasolka, wspominajmy więc, zamiast się dołować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, a ja zawsze kibicowalem kazdemu polskiemu klubowi ktory walczyl w europejskich pucharach najpeirw legii, jak pisz strzelal te bramki z odelglosci pamietam janas juz wtedy mnie smieszyl jak dawal wywiady :D potem wlasnie widzew, mecze z borussia jak dembinski strzelal dwa razy, wtedy az plakalem :D :o no i z atletico bramka citki ale tak szczerze to zaden z tamtych zespolow nie byl tak dobry jak wisla w tym swoim najlepszym okresie z lat 2000-200.... no powiedzmy 5 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - ja się nie dołuję;) jestem pewna, że kolejną drużyną, która zagra w LM będzie Widzew:) ja też kibiucuję każdemu polskiemu zespołowi grającemu w pucharach, nawet Legii :P a i pamiętam też ten słynny mecz z 1997r. Widzew - Legia;) ja na razie znikam;) idę sobie ze słonka korzystać i przygotować się psychicznie do meczu;) dziś będe miała rozdarte serce:O ale i tak pewnie wygrają Włosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie troche slonce sie schowalo to ide na rower troche :p bo sie przed sloncem ciagle chowam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można się chować przed słonkiem kochanym?:D Ja też znikam, miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tak brutalnie budzić z rana samego..:P --- kurcze nie wyspałam się, lepiej było nie isć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla rozluźnienia przed meczem stare, dobre czasy :D http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,5301052,Oskar_dla_Tomasza_Zimocha.html chyba, że znów cuś nie wyszło:O a tak mi przyszło do głowy, że do tej pory w półfinałach odpadali faworyci, więc byc może dziś znowu... a jeśli chodzi o bilans spotkań o stawkę, to faworytem są Włosi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, ja tam mam umowę ze słoneczkiem i mnie delikatnie opala:P fasolko, prawie mi łezki pociekły:D Italia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×