Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktorcia2005

zrozpaczone 20 paro latki z nadwagą pomóżcie

Polecane posty

witam dziewczyny,czytam wasz topic z zainteresowaniem i naprawde trzymam za was kciuki.jak chcecie to wpadnijcie na nasz topic a jakby co to moge pomoc na meila.i wspierac jakby cos.ja mam malo do zrzucenia ale juz mi sie udalo 3,5kg pozbyc i wiem ile to kosztuje wyrzeczen. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3749529 to nasze forum.ja codziennie jestem na forum takze w razie zalamek piszcie,wiem co to znaczy ataki glodu i radze sobie na rozne sposoby ale wazne ze skutecznie.a diety zaczynalam setki razy no i wkoncu tym razem jest inaczej.buzka dla wszytkich forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100kilo170
wiktorcia2005............. ja mam 24 lata i dość tej wagi, kurcze dlaczego tak trudno jest schudnąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po spacerku.śniadanie w żeczywistości zjadłam spore-3 małe kromki chleba wieloziarnistego z wędliną,no i pomidor mały i mały ogórek gruntowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, ze od rana jakoś mi idzie. Byłam na dietetycznych zakupach i w koszyku nie wylądowało nic, co mogłoby zaszkodzić diecie. Zastanawiam się nad obiadem.... może ciemny makaron z warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja mam swoje zasady ktorych sie trzymam. nie sa to jakies nowe nikomu nie znane rzeczy. słodyczy nie jem ale bez przesady jesli mam ochote na loda to go jem ale wliczam w dzienna dawke kalorii. 4 posilki dziennie o stalych porach. zero ziemniakow chleb tylko chrupki badz czasem grahamka. zero sokow slodzonych gazowanych napojow za to herbatki owocowe ziolowe i przynajmiej 1,5 litra wody na dzien. ograniczam alkohol do minimum. nie jem nic po 18!! to dla mnie najwazniejsze:) no i oczywiscie troche swiczen rozciagajacych i aerobowych-biegi co drugi dzien (zaniedbalam to bardzo ale od teraz do tego wracam). niestety praca i studia nie pozwalaja mi na wykonywanie sportow.... staram sie wlaczyc cwiczenia silowe-hantle to moje ulubione:D ktos ma jakies propozyje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zabardzo nie mam czasu na intensywne ćwiczenia,ale dzisiaj wieczorkiem na basen idę ,no i mam zamiar wykupić karnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie szukałam .bo nie wim co warto zastosować.wszyscy zachwalają jakieś diety więc trudno się na coś konkretnego zdecydować.chyba jak narazie zostanę na diecie mż.zobaczę jak mi to będzie wychodziło.no i oczywiście poszukam czasu na sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko moge powiedziec cos o mojej diecie, ale jest troche wymagająca poświecenia , ale skuteczna, bo żadna z moich diet nie bardzoi byla skuteczna a ta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stosuje konkretnej diety, staram się odżywiać rozsądnie, unikam cukrów, białego pieczywa, białej mąki itp. A wieczorami juz tylko maślanka naturalna. Syci i odchudza ;) Nie lubię konkretnych jadłospisów, wolę jeść to na co akurat mam ochotę (oczywiście wykluczając niezdrowe rzeczy). Wydaje mi się, że tylko taka dieta gwarantuje sukces, gdyż przyzwyczajamy się do zdrowego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wody cytrynowe truskawkowe itp to niepotrzebny dodatek kalorii. jesli masz ochote na wode cytrynowa to na pewnoe duuuuuuuuuuuuzo zdrowiej bedzie jak sama tak zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoroz pytałaś wcześniej o ćwiczenia, które nie zajmują wiele czasu. jesli biegasz, to do tego polecam Ci hula-hop. Można kupić w marketach już za 5 zł. Wystarczy kręcić 10-15 minut dziennie (np. przed telewizorem) żeby zobaczyć, że ma się talię ;) No i doskonale wpływa na jędrność brzucha i zanik \'boczków\'. A co do wody smakowej, to tez jestem przeciw. Wole sama sobie wcisnąć trochę cytryny, czy pomarańczy do szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciowa optymistka-> juz o tym pomyslalam:) i moje hola hop jest w drodze!! ciesze sie ze i ty sie za to wzielas bede miec kompanke w tej dziedzinie:D mnie wlasnie na ladnym brzuszku najbardziej zalezy!! mowisz ze widzisz efekty?? fantastycznie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty są. Ja kręcę na goły brzuch, np. 7-8 minut w lewo i tyle samo w prawo. Czasem przed smaruje się jakimś żelem wyszczuplającym bo takie kręcenie to jednak niezły masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorcia
wsumie jak przeczytałam to ta woda jak dobrze pamiętam ma 94 kalorie na 100ml to już wolę zwykłą niegazowaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az tyle kalorii???? Wow... Kończę z jedzeniem na dziś. A wyglądało to tak: na sniadanie sałatka warzywna z jajkiem i serem przegryziona waflem ryżowym, później kawa z mlekiem, na obiad ciemny makaron z warzywami, a w ramach kolacji miseczka truskawek popita szklanka maślanki. Całkiem ok jak dla mnie. Jak Wasze bilansy dnia? Piszcie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj przez caly dzień banan-zamiast czegoś słodkiego,tarta marchewka,4 kromki chleba pełno ziarnistego cieniutko posmarowanego masłem z wędliną,kawa z mlekim,pomidorek jeden ogórek.kawałek gotowanego kurczaczka a pozatym 60 brzuszków prawie 3 godzinny spacer 1 godzina basenu \\nie wiem jak wy ale ja jestem z siebie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo powinnaś być z siebie zadowolona ;) Ja też czuję pewną satysfakcję, ale chciałabym czuć taką samą za miesiąc i za dwa... Tak naprawdę wszystko zależy od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam się czym pochwalić z wczoraj, ale obiecuję, ze nastąpi poprawa i to juz dziś:P ;) Teraz się zawzięłam i cholera musze schudnąć, muszę!!!! A teraz wracam do popijania mojej niegazowanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez melduje sie w pelni zwarta i gotowa na kolejny dzien zblizajacy mnie do wymarzonej sylwetki:D wiecie co... nie jest to proste ale faktycznie lepiej sie na tym wychodzi kiedy to rano szykuje sie jedzonko na caly dzien... i najlepiej nie miec przy sobie oprocz tego zadnych pieniedzy hehhe wtedy masz pewnosc co zjesz:) ale jakby to bylo takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj-- wiktorcia2005 -- ja mam 21 lat i do zrzucenia 40 kilo:( moze byc? jaka diete stosujesz? ja chcialam montignaca ale mam male dzec i nie mialam czasu na kombinowanie czego z czym nie laczyc choc powiem ze podobal mi sie ten sposob:) podziwiam shane ktora zgubila na nim duzo kilo:) obecnie zakupilam diete vitalli dostalam gotowe przepisy ktore zajmuja mi max 20-30 minut na przygotowanie widzialam ze diewczyny sa z niej zadowolone bo chudna i nie sa glodne a co najwazniejsze posilki sa smaczne:) moze przylaczysz sie ze mna do tej diety i bedziemy sie dzielic swoimi sukcesami i porazkami? co ty na to? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100kilo170
jestem z wami i trzymam sie na diecie :)) dziś serek biały z szczypiorkiem i pomidorem +2xWASA , kawa, ok 13.00 miseczka czereśni :) wiecie ile ona maja kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×