Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktorcia2005

zrozpaczone 20 paro latki z nadwagą pomóżcie

Polecane posty

Czesc Wiktoria 🌻 Nie szukaj zrozpaczonych 20kilkulatek, tylko zdeterminowanych, sluzacych pomoca, wymieniajacych doswiadczenia :) - w takim towarzystwie sukces to tylko kwestia czasu, ktory i tak uplynie :) Ja juz mam taki ukochany topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3450382&start=14520 i jesli masz ochote - bardzo serdecznie zapraszam do nas! Jest duzo fajnych dziewczyn, niektorych z otyloscia i 30kg do zrzucenia, troche posrodku, troche juz odchudzonych - niezly przeglad i super wsparcie! :) Co do Twojego sposobu chudniecia: mysle, ze Twoj brak (konkretnej) diety to najlepsza z mozliwych diet. Wiadomo - trzeba patrzec, co laduje w buzi, niektore rzeczy wyeliminowac (albo jesc bardzo rzadko), ale generalnie trzeba sie 'tylko' nauczyc inaczej jesc na stale. Do tego regularnie uprawiany sport i chudniecie jest jak w banku :) Powodzenia i nie szarp sie jakimis glupimi dietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushelka-- co masz na mysli piszac glupie diety? polecilam diete vitali bo sama z niej korzystam i uwarzam ze jest fajna pozatym wiele kobiet tu poleca jakies diety i sa z nich zadowolone bo daja efekty, najwazniejsze aby nie bylo jojo i waga spadala rozsadnie a nie kilo na dzien:) ps. sama nazwa dzialu tego forum nosi nazwe diety wiec o to tutaj glownie chodzi prawda? wiktorcia2005 --- jesli jestes zainteresowana posle ci jakis przepis i sama zobaczysz czy ci to ewentualnie odpowiada:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po hasłem \'głupie diety\' kryją się wszelkie diety o naprawdę ubogiej kaloryczności (Poniżej 1000kcal). A ja dziś ciąglę czuję ssanie w żołądku. Próbowałam się zapchać ogórkami małosolnymi, ale nie wychodzi. Chyba po prostu zdecyduje się wcześniejszy obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu myslisz, ze o 'Twojej' diecie napisalam glupia. Nie napisalam. Chodzilo mi przede wszystkim o diety krotkoterminowe, obiecujace duzy spadek kg. O diecie vitalii nic nie slyszalam - jakbys mogla wrzuc mi na maila, tez chetnie sie zapoznam. Chodzilo mi o to, ze tak naprawde najlepsza dieta jest zmiana nawykow zywieniowych, a ta latwiej przeprowadzic jak samemu analizuje sie to, co sie je, dopasowujac wszystko do trybu zycia, preferencji smakowych - tak, zeby dieta nie byla ciezarem i zamknietym okresem czasu, gdzie tylko czeka sie na koniec 🌻 Idealnie jest kiedy zaakceptuje sie rowniez fakt, ze moga sie zdarzyc wpadki i gdy mimo nich udaje nam sie kolejnego dnia czy przy nastepnym posilku dalej trwac w "diecie" to jest to jeden z najwiekszych sukcesow :) Konsekwencja, ruszenie glowa i tylkiem i pochudniemy - w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze wrzucilabys jakies wyprobowane smaczne dietetyczne przepisy, Shira? A jak efekty w kilogramach? Masz okreslona liczbe kalorii? Czy ten dietetyk sam odpowiednio dobiera skladniki posilkow i ilosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalm ci na maila przyklad na jeden dzien gdybys chciala to napisz mi na tlen lub gadu posle ci wiecej gg-13641200--- nie zawsze mam wlaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku zapraszam na strone ktora tu podalam tam mozesz zrobic bezplatna analize :) tak dietetyk dopasowuje sie do ciebie bierze pod uwage co lubisz czego nie ile masz czasu na przygotowanie mniej wiecej cene latwosc wykonania itp itd jednym slowem dieta na wlasne zyczenie. ja uwazam ze jest smaczna i nie trzeba sie glodzic ale zobacz sama:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shira211 ja też nie mam zabardzo czasu aby kombinować z dietami bo też ma dziecko napisz dokładnie jaką dietę chcesz zastosować?? i ile warzysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworze pada a chciałam się jeszcze dziś urwać na rower :O Kiedy robimy pierwsze ważenie? Proponuję w piątek, bo w weekend najtrudniej trzymać wagę :P Chociaż pewnie do piątku to sama woda zleci, ale zawsze na wadze troche mniej, a to cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktporcia2005
u mnie gorąco a ważenie może być i w piatek.ja to juz się ważyłam wczoraj ale nic się nie zmieniło dalej 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiktorcia2005- wlasnie poslalam ci na maila przyklad mojej diety do 15 czerwca przejrzyj sobie i napisz mi czy ci pasuje ok? gdybys chciala to napisz mi na gg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy moge sie do was przylaczyc??:) juz probowalam na innych tematach sie dolaczyc, ale jakos "umarly" ja chcialabym schudnac jeszcze z 10 kg. w tamtym roku wazylam ponad 85 :) a od jutra chyba zaczne kopenhaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) ale reszte dostane pozniej:) narazie dostalam jadlospisy do 15 czerwca wiec takie ci poslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciowa optymistka-----ja wiem, ze te kopenhaskie itp. brzmia neirozsadnie, ale ja po niej wlasnie schudlam i przeszlam na "normalne" jedzenie i mam nadzieje, ze mi teraz tez sie uda. No oby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze bede pisala, bo o wiele latwiej jest sie odchudzac w grupie :) juz sobie upatrzylam fajna sukienke, w ktora sie dopiero zmieszcze jak bede wazyla z 60 kg:) to mam jakas tam motywacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela .....k
Witam moge sie dolaczyc??Mam 26 latek 169cm i waze 100kg choc wygladam na jakies max 80kg!!Mam dosc proporcionalne cialo to sie gubi ale pora cos zrobic z tym!!!Moim problemem jest zatrzymywanie wody w organizmie ... :( diety nie stosuje jem 3 posilki dziennie duzo warzyw i owocow!!Zapisalam sie na aerobik 2 razy w tygodniu po godzince 300-400kcl mniej po takim wysikeczku i 2 razy w tyg.uprawiam marszobieg + codzienne sprzotanko w domku!! Nie wiem ile chce schudnac ale napewno wiem,ze chce miec pare kilo mniej dla zdrowotnosci bo akceptuje siebie i nie bede dazyc to tego wzrost=kg!!! pozdrawiam moze mi cos poradzicie co z tym zatrzymywaniem wody w organizmie??jakies sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety topiki szybko umieraja...:( a mnie tez pomaga wspolne odchudzanie. wlasnie zajadam sie salatka z grejfruta i pomaranczy i to wlasnie moj ostatni posilek:) juz 3 tydzien trzymam sie zasady nie jedzenia po 18 oczywiscie zdarzyly sie wyjatki male ale i tak jestes z siebie baardzo dumna bo to wlasnie nie jedzenie po 18 jest dla mnie najwiekszym wyzwaniem:D pozdrawiam i zycze wam dalej powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety walka z kilogramami nie jest lekka... co do kopehaskiej... nie polecam moja droga...juz ja probowalam bylam tak zrozpaczona ze za wszelka cene chcialam schudnac... no i schudlam jakies 7 kilo i co z tego jak to wrocilo... chociaz wcale duzo nie jadlam.:( momentami bylam tak slaba ze jak po schodach wchodzilam to musialam siadac co chwila... o ja glupia... teraz stosuje bardziej rozsadna diete i wcale nie czuje glodu!!! no moze czasami wieczorkiem ale to do zniesienia:) nie chcialam sluchac nikogo ze to daje efekty tylko sie glodzilam ciagle:D ale i tak boje sie trasznie co bedzie jak dojde do swojego celu... boje sie ze kg powroca:( po kopenhaskiej tez sie pilnowalam naprawde bardzo... 3,4 dni nieuwagi i po sprawie. puki co walcze dalej ze swoja dietka:D kazdy ma swoj sposob na kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero doczytalam ze juz wiesz co to kopenhaska i tobie sie udalo akurat. gratuluje zatem. mam nadzieje ze i tym razem ci sie uda bo ja juz w nia nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się podsumuje: płatki z jogurtem 0%, sałatka z ogórków i sałaty z odrobiną majonezu, pół omleta z serem i szpinakiem, szkl maślanki, kawałek ciasta z truskawkami (:P), 2 kawy z mlekiem 0.5% Nie najgorzej, a to ciasto to nie wpadka. Od rana planowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×