Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onawarszawa20

MASAŻ PROSTATY - jak to robic?

Polecane posty

Gość gość
Witam ja swojemu chłopakowi robię dośc często taki masaż lubię gdy on rozkłada przedemną nogi ukazując wydepilowane bez jednego włoska penisa i jajeczka jego podniecenie a następnie obwity wytrysk spermy super widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a po użyciu masażera dostałeś orgazmu z obwitym wytryskiem spermy mnie przy użyviu palca udało się kilka razy ale chciłbym też wupróbować masażer bo przeżycie jest niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś zrobiłem sobie dobrze w otworek włożyłem masażer a gdy mój k***s był całkiem sztywny a żołądź nabżmiały masażer zastąpiłem paluchem którym łaskotałem prostatę do czasu aż poczułem w kroczu mrowienie rozchodzące się po całym ciele a z żołędzia zaczeła wypływać sperma spływając na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się złożyło że ja i brat mojej żony jesteśmy bi i moja żona to akceptuje. Dlatego najczęściej jest tak, że brat żony penetruje mnie penisem a ona robi mi wtedy loda lub odwrotnie ja go penteruję a ona też (mimo, że to jej brat) robi mu loda. Takie sesje seksu 2m+K przy czym seks dopochwowy moja żona ma tylko ze mną, bez przesady z bratem tego nie robi ;). Również ja i jej brat nie robimy sobie loda, ale ręką czasami sobie wzajemnie dogadzamy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×