Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha11

wiek 30+, waga 80+ ZAPRAZSAM

Polecane posty

malaft a dzieci już zgłodniały??? jadłaś już coś boroczko??? ja właśnie myślę o jakimś śniadaniu, a lodówka pusta-gupia ruda... jechałam na budowę to mogłam wejść do sklepu i na to nie wpadłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem dzieci zglodnialy i zrobily zakupy :) tak wiec glodna nie chodze, przeciwnie przed chwila zjadla miske gulaszu ( ale takiego bez sosu narazie c-same miesko usmazone z przyprawami i w sosie wlasnym ) pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wazenie ---- > nie mam wagi wiec nie wiem nawet co ta waga potem mi pokaze :( strach sie bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak troche to ci zazdroszczę tego,że nie masz wagi... przynajmniej Cie nie kusi... a jak wejdziesz na wage za miesiac czy dwa to doznasz totsalne szoku bo z całą pewnością waga pokaże dużo duzó mniej... zazdroszcze Ci tego,że ma Ci kto robić zakupy:D ja jak sama sobie nie kupię, to nie będę miała:/ ale już sobie robie wczorajsze karczki... tyle że chce je troszkę podusić i zjeść takie bardziej "miękkie" bo je troszku wczoraj poprzypiekałam zaa bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaft odebrałąm, zdjęcia widziałam:D supcioooooooo!!! ale w twoim miesicie sa 4 kobiety o takim imieniu i nazwisku... do jednej wyslalam wiadomosci czy to ty heheheh????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda strzal w 10 :) ale TY na fotce to rzeczywiscie szczupaczek przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nas łaskawie nie wkurzaj tylko dodaj foty na nk:D a tak apropos widze że mamy jedną taką samą "fotkę" w galleriii :D heheheheh u mnie wzbudziła ona wiele kontrowersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale mam do nadrabiania 8 stron:) kropelka zaraz jak podalas meila to Ci odpisalam (18.09)ale odpowiedzi nie dostalam,teraz sie zastanawiam czy doszedl? ruda marussia:) Pisalas ze nasz topik jest the best i w 100% sie z tym zgadzam:) Pisalam wczesniej na innym topiku ale nie ma on porownania z tamtym,tu jest wspaniala atmosfera az chce sie zagladac no i super sie wszystkie dziwczynki 3 macie ,odchudzanie jakie tu prowadzi kazda z nas jest przemyslane i godne polecenia. Własnie przeczytalam ze wieczorem wolalas o pomoc bylas glodna 18.09 zaluje ze nie zagladnelam wtedy na topik:( aylin:) Witaj w naszym gronie co prawda nie jestem tu od dawna ale mam takie samo zdanie ze dziewczyny tu sa super :) dodzia gratuluje 7 ja jeszcze musze dlugo na nia poczekac ale ciagle o tej magicznej cyferce mysle:) dodzia:) Pisałas o cellulicie ze masz z nim problem, moze Ci to pomoze jak napisze jak sie go pozbylam,wiec switna sprawa jest chodzenie na bicze wodne jak bylam na wczasach odchudzajacych zaserwowalam sobie 12 sesji a teraz jak chodze do parku wodnego to za kazdym razem z 10 min przesiaduje na masazyku wodnym i stosuje go na barki brzusio i nozki a potem sauna i jacuzi Ja tez chce wsa poznac zobaczyc jak wygladacie ,zazdroszcze wam ze juz sie widzialyscie. Jeszcze nie przeczytalam wszystkiego zostalo mi pare stron ale musze teraz konczyc ,pozniej napisze co u mnie . Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wstalam dzis chora :) kaszel taki z echem, do tego chrypa i bol gardla. Fuck a dzis basen, wiec jutro raczej poprawy z rana nie bedzie. No nic, jak juz powiedzialam wczoraj rudej -- bede twarda i basenu nie omine z powodu chrypki :)Zalezy mi aby jak najszybciej jak najwiecej zrzucic. teraz jem sniadanko--- tunczyk w oleju. Krupcia. moze mam skleroze ale napisz mi cos o sobie skad jestes itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w nocy przejrzalam inny topik o diecie ketogenicznej, i tam laska w 2 miechy schudla 17 kg -- ale codziennie uprawiala jakis wysilek fizyczny. Extra wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza???????????????????? nie ladnie.............. ja dzis dalej dietka ale na basen jednak nie mialam sily isc :( nie wiem czy nie atakuje mnie angina :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis wracam jeszcze do Waszych wypowiedzi z przed paru dni Widze ze nawiązala sie dyskusja odnosnie mezczyzn,jak Oni zapatruja sie na kobiety pulchne ,moim zdaniem wiekszosc facetow woli szczuple kobiety, moja kolezanka sie rozwiodla z tego powodu bo jej maz twierdzil ze jemu nie sta...e z tego powodu On szczuply (77 kg -186 cm) a ona wazyla 80 kg przy wzroscie 160. Natomiast ja nascie lat temu wazylam piedziesiat pare kg i taka mnie moj maz poznal .Teraz niestety mam spora nadwage i wiem ze moj maz juz na mnie nie patrzy takim wzrokiem jak wtedy. Jezeli chodzi o Nasza Klase to nie mam profilu ,ale moge was poogladac wchodzac przez profil mojej znajomej,wzamian moge wyslac swoje zdjecia na meila,kropelka zna moj adres poczty. malaft:) Jestem z Krakowa,mam męża i dieciaczki no wlasciwie juz sa nastolatkami i spelniam kryteria tego topiku bo mam 30+ i 80+ a dokladniej mam 40 latek i 88 kg wagi Chcialabym tak w 2 miesiace schudnac 17 kg:):) Jeżli chodzi o cwiczenia to juz zdazyly mi sie miesiace w ktorych codziennie cwiczylam min 1 h dziennie. Wczoraj dla wiekszej motywacji zawarłam umowe z moja rodzinka ,kazdy chce troche schudnac i wyznaczylam zasady np nie jemy po 19 albo inna zasada jest ze zero slodyczy,beda tez nagrody jezeli sie wywiazemy z postanowien ,moim założeniem jest schudnąc 9 kg w miesiac Jezeli chodzi o aktualne moje odchudzanko to jestem z siebie dumna bo przez ostatnie trzy dni bylam codziennie na cwiczonkach ale sa też minusy zawalilam dietkę suma sumarum waga stoi. Jestem przekonana ze jak uda mi sie przypilnować diety to waga zacznie mi leciec w dol jak opętana:) dodziu :) życzę powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wojażowaniu. Nadrabiam zaleglosci. Jezeli chodzi o poczte,to pokasowałam wszystkie wiadomosci sprzed kilku dni. Zazwyczaj mam tam ciąglke jakies reklamy i zrobilam to odruchowo. Wybaczcie.Jeszcze nadrobie swoje niedopatrzenie. Adres moj ciegle ten sam. Potem zajrzę na poczte papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzia mnie zarazila ta grypa :( Tez jestem padnieta, zasmarkana a jak kaszle to echo slychac.. O zesz..... na basen nie chodze przez to a karnecik sie marnuje :) Krupcia 9 kg w miesiac to troche za duzo :) milo moze tak schudnac ale wtedy za to latwiutko o efekt jojo - wiem bo przez to przechodzilam wielkokrotnie.. ja dzis na sniadanko jajka faszerowane z lososie :) i wsio brak pomyslow na kolacje, wiec pewnie bedzie to na dzis wsio pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaft:) Zgadzam sie z Toba odnosnie szybkiej utraty wagi przez scisla diete najczesciej pojawia sie efekt jo-jo Ja mam zamiar schudnac 9 kg dzieki ostrym treningom tzn 1 h aqua A i Mix dodajac jeszcze cwiczonka 1 h uklady taneczne polaczone z aerobami przy tym mam zamiar stosowac diete 1000-1200kcal wiem ze moze sie to udac:) Na poparcie moich założen opowiem wam o mojej kolezance ktora 2 lata temu byla ze mna na wczasach odchudzajacych ja w owym czasie schudlam prawie 20 kg w 4 miesiace ale nie trzymalam scisle diety byly rozne wyskoki utrzymywalam wage prawie rok. No wiec moja kolezanka na wczasach 2 tygodniowych schudla 5 kg a po przyjezdzie w ciagu miesiaca schudla 10 kg a potem jeszcze 2 kg i do chwili obecnej utrzymuje juz swoja stala wage 57 kg wiem co dokladnie robila i jak sie zywila i wiem ze w taki sposob tez mozna sie zdrowo odchudzic ale warunkiem jest min 2 h cwiczen i duzo ruchu + dieta 1000-1200kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chudzinki coś dzisiaj wisielczy nastrój mam, no normalnie mam już dość tej fatalnej pogody, remont domu nieskończony, człowiek się czuje jak zawieszony w próżni tylko nogami można pomachać, tylko patrzeć jak śnieg spadnie i już po ptakach, u nas się tok mówi jak już coś przepadło jakby ktoś niewiedział...:) zaglądałam na tą ketogeniczną diete nawet próbowałam coś z nich wyciągnąć na temat czemu co dwa tygodnie dojadają węgle ale nic sensownego mi nikt nie odpowiedział więc to chyba jakaś ściema i wole zostać przy atkinsie, u mnie waga jak widać książkowa co mnie bardzo cieszy, no i +++ na pasku, więc wszystko jak trzeba, tylko czekolady brak :) wiem wiem ja tylko tak ale co tam w końcu to dla siebie robie a wam czego najbardziej brakuje ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zrealizowalam dzisiejszy plan :):) Była dietka i cwiczenia .Teraz tylko walcze z glodem popijajac herbatke ale zeby mnie nie skusilo ide spac. Milej Nocki Zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry chudzinki:-))) miałam problemy z necikiem więc nie mogłam wczoraj zaa bardzo pisać... nie ważyłam się,bo nie miałam kiedy... póki mnie nie kusi zaczekam z tym:-))) dziń zgodnie z atkinsem.. śniadanko: jajeczniczka na bekonie:-))) trochę tartare z orzechami i oczywiście kawusia... póki co uciekam,ale oczywiście jeszcze się dzisiaj pojawię:-)))) buziole od rudziiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co się tu dzieje??? pusto??? ja wróciłam właśnie do domku po straszNie zabieganym dniu... i od razu się melduję!!! teraz lecę coś podziałać,ale oczywiście będę tu zaglądać i mam nadzieję,że wkrótce pojawią się tutaj nowe wpisy!!! \"jakby co\" gg mam włącząne także odzywać się małpki:-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki,pogubilam sie. Która z was wysyłała mi zaproszenie na NK. Jakas zakrecona jestem pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale fajnie,że dodałaś do znajomych a nie wiedziałaś kogo heheh... wysłałaś mi dane w mailu więc Cię namierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×