Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-mama

Poszukuję wózka spacerowego na wertepy.

Polecane posty

Drogie mamy, bardzo proszę o pomoc. Mieszkam na obrzeżach miasta. Chodniki są tu w opłakanym stanie, dziury 10-20cm co chwila, albo kocie łby pokrzywione albo płyty chodnikowe w nieładzie. Dużo też jeżdżę po okolicznych ścieżkach i dróżkach, tam sobie ludzie powysypywali drogi kamieniami żeby nie było błota. Warunki do spacerów straszne i dlatego zaopatrzyłam się w terenowy wózek w postaci Mikado Ox-Ford. No i on się spisywał świetnie, do czasu wymontowania gondoli i zamontowania spacerówki. Moje dziecko w tej spacerówce nie chce siedzieć, wije się jak szalone, ostatnio przestałam w ogóle ten wózek wynosić - biorę dziecko na ręce i spaceruję. To nie jest kwestia tego, że dziecko w ogóle nie chce jeździć, bo mam też wózek przewozowy i w nim maluch jeździ aż miło patrzeć - z tym że po tych wertepach się nie da nim jeździć, szkoda dziecka :( W Mikado dziecięciu musi być po prostu niewygodnie. Proszę Was o podszepnięcie jakiegoś pomysłu co do wózka. Nie chcę znów kupić lipy :( Podsuńcie modele które sprawdziły się u Was a ja już pojeżdżę po mieście z dzieckiem i poprzymierzam. Strasznie mało takich spacerówek terenowych. Same parasolki. W internecie spotkałam Ramatti Opal... Nie wiem :( Potrzebuję pomocy bo nie mam jak z dzieckiem na spacer wychodzić. Proszę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam olala ramatti długo zwlekałam z wyborem wozka, i jestem z niego zadowolona, myslałam jeszcze o xlanderze xa łądna kolorystka, bardziej mi sie podobał wizualnie, ale funkcjonalnie opal wygrał, nawet nie potrzebujemy do spacerowki parasolki bo budka jest tak głeboka ze zasłąnia słonce i deszcz:) fajnie sie składa do auta i jest jak czołg, a ze mieszkam przy lesie swietnie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beybe-29 - a czy mogłabyś odpowiedzieć na kilka pytań? 1. Wymiary wózka. Chodzi mi o zewnętrzne wymiary w najszerszych miejscach - długość i szerokość. 2. Czy siedzisko wózka jest w miarę miękkie? czy raczej twarde? 3. Czy pozycja siedząca jest naprawdę siedząca, czy półleżąca? Ładny ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem jutro bo wozek schowany musiałabym go pomierzyc wymiary po złozeniu czy o jakie Ci chodzi?, moge Ci zdjecia pokazac jakies dodatkowe wozek miekki moj mały go lubi naprawde. Siedzisko jest miekkie ma wkład kt sie zdejmuje i idzie do prania, jest duzy wozek wiec w ogole nie sadze by były problemy chociazby z kombinezonem. Pozycja jest siedzaca ale nie powiem Ci czy jest 90 stopni czy troche mniej, sprawdze to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak weszłas w linka sama widzisz jak molestowałam ten temat:) nie mogłam sie zdecydowac ale nie załuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość implast driver 3xl lub 4xl
Wózek jest dosyć duży i dosyć drogi, ale jest rewelacyjny na wertepy. Ma duże, dmuchane koła i resory. Ja miałam 3xl sport. Rewelacja. To wózek polskiej produkcji. Tego modelu już chyba nie produkują, ale można go kupić na allegro. Producent ma stronę www.implast.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×