Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ROBALE................

MAM JUZ FOTKI TYCH ROBALI!-co to jest?

Polecane posty

Gość ROBALE................
Naprawde normalnie nigdzie w necie nie moge tego dziadostwa znalezc! sa takie obrzydliwe,ze popadlam w fobie chyba przez nie... Ja naprawde potrzebuje pomocy od kogos!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22
Ale sie usmialam :D :D :D SZOK !!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBALE................
karolcia22 skoro tak ci wesolo to naprawde zycze ci czegos podobnego lub wrecz gorszego w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, zobacz tu: http://forum.przyroda.org/topics69/chrzaszcze-do-oznaczenia-vt7486,45.htm Na zdjęcie chrząszcza, którego zdjęcie zamieśił yaccuch czyli Tenebrio molitor - twoje zdjęcie jest dośc niewyraźne, ale mam wrażenie, że to może byc to - jest podobnego kształtu, koloru i ma jaśniejsze nogi. Możesz tez po prostu spróbować zamieścić swoje zdjęcie tam na forum, może ktoś kto sie lepiej zna, pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z robalami nie ma żartów
w poprzednim mieszkaniu miałam co roku najazd obrzydliwych komaropodobnych brzeczących stworzeń :O jak zapomniałam na wieczór zamknąć okno to sufit był czarny i bzyczacy! Poważnie mi było niedobrze jak to widziałam :O Ale nie gryzły chyba. A co do robali w temacie to nie mam pojęcia.Z tym forum to niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z robalami nie ma żartów
kurcze, fajne to forum.Najbardziej podobał mi się tekst:co zapaskudziło mi lornetkę? hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z robalami nie ma żartów
autorko, zdefiniowali te robale? Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo - ale który chrabąszcz? Majowy? Chyba nie, bo one mają takie ładne czułki... :) Autorka może zabarykadowała się w piwnicy i czeka na odsiecz że się nie pojawia a wześniej to pełno jej było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, oglądałam wczoraj te dranie - ale wydaje mi się (w stosunku do tego zamazanego zdjęcia) że są zbyt \"przysadziste\", mają te ładne rozgałęzione czułki których tamte nie mają i kolor z zewnątrz mają jaśniejszy... Ale głowy nie daję - zgadza się to, że mają nogi wyraźnie jaśniejsze od tułowia a także opis - że lataja jak messerszmity i uderzają o podłogę z hałasem. I to fakt, że w dużej masie chrabąszcze majowe robią potworne wrażenie - jak obsiąda drzewo to całe buczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBALE................
Jestem,poprostu buszuje w necie i szukam caly czas,nadal nic nie mam Wrzucilam na forum przyrodnicze,zobaczymy Znow nie spalam prawie cala noc:( Juz nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje zdjęcie jest niewyraźne, ale chyba też miałam podobne w domu... Rodzice mówili, że to w deskach larwy siedzą i tak "chrupią" i potem się z nich robią takie "żuki". Przy remoncie zampregnowali deski, pomalowali jakimś czymś i jakiś czas był spokój. Teraz czasami coś chrupie trochę, ale "żuczków" nie widać raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie sune tez mam
takie robale w domu!! W tym roku! Nie wiem co jest. Pelno tego. Prawie codziennie cos usmierce... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie sune tez mam
dokladnie te mam co w linku w poscie tytulowym!!! No wypisz wymaluj! To nie wiadomo co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBALE................
Właśnie! Nie wiadomo! Przeszukalam wszedzie i obejzalam setki zdjec,nic do tego nie pasuje!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie sune tez mam
bo te wszystkie zdjecia w internecie sa takie artystyczne, podkolorowane... Zaden mi w 100% nie pasowal Dopiero te na Twojej fotce, pomimo ze troche niewyrazna. No identyko!! Tez caly internet przebuszalowalam. Naogladalam sie robali... Dopasowalam kilka rodzajow ale zaden nie pasowal tak idealnie jak ten z Twoich zdjec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBALE................
Wrzucilam ta fotke na forum przyrodnicze,ale chyba nie bardzo powznie mnie tam traktuja:( Zaraz postaram sie jeszcze podobne ze dwie tutaj wrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBALE................
Na tym ostatnim w miare jest widac... Lepiej nie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraha27
Nie wiem, czy mam racje, ale wydaje mi sie, ze ten robak to moze byc macznik mlynarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłonek
no włąsnie to może być młynarek jełśi mają takie czułki jakby zrobione z paciorków to na pewno to. oglądałem na necie zdjęcia bo kolor odnóży mi nie pasował ale znalazłem tez prawie jasnobrązową odmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×