Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fannky

Webb.... why???? .............. for money

Polecane posty

Gość SPAJDERMEN
Howard Webb Rotherham MBC Local Authority Tel: 01709 823070 Email: howard.webb@rotherham.gov.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeb mam prosbę, przęslij mi te zdjęcia w formie jpg lub pps na meila, chciałabym posłac dalej :classic_cool: mój adres bazylia0@o2.pl dziękuję :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn mam nadzieję, że Polacy w anglii odpowiednio mu podziękują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoimy krucho. Po dwóch meczach jesteśmy na 4-tym miejscu w grupie. Nie wejdziemy do ćwierćfinały. W Poniedziałek zagramy z Chorwacją...może chociaż awansujemy na 3 miejsce w grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoimy krucho. Po dwóch meczach jesteśmy na 4-tym miejscu w grupie. Nie wejdziemy do ćwierćfinały. W Poniedziałek zagramy z Chorwacją...może chociaż awansujemy na 3 miejsce w grupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu gula
Przez tę świnię sprzedają spać cholera nie mogę. A jak świat na to patrzy? Też mają takie zdanie jak MY POLACY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić mu atake na skrzynkę e-mail :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale się uśmiała na jednym forum jest temat " co zrobiły webb gdyby boruc obronił bramke" jedna z odp. webb sam strzelił by nastepnego gola hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie bawic z tym, na str głownej wp jest artykuł o tym że polacy chcą się zemścić na webbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety:( Porażke też trzeba umieć przyjąć na klate! Ktoś wykrzyczy słowo a reszta jak te przysłowiowe barany za nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to naspępne pomysły co by było gdyby boruc obronił *webb oddałby austrii pieniądze *strzelałby sam gola bo sobieski nie zyje i nie pomoze austrii * odwołałby bramke rogera bo jednak stwierdził ze był faul *wyjąłby gnata z kieszani i wystrzelal naszych jak kaczki ale się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz, a dla Ciebie kafeteria jest wyznacznikiem? Nie powiedziałam, że to co tam jest napisane jest święte, tylko są tam wypowiedzi ludzi spoza naszego kraju, którzy uważają że nie powinniśmy (my, Polacy) mieć pretensji do Webba bo karny był podyktowany słusznie. Nie mówię, że oni maja rację, tylko pokazuję w jaki sposób cały ten mecz jest odbierany w innym kraju. Tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warkocz - to nie jest żadna wyrocznia, tylko dyskusja na stronie bbc na temat naszego meczu. Tak trudno Ci to zrozumieć? Wstawiłam ta stronę, żebyście poczytali co ludzie spoza naszego kraju myślą na temat tego karnego i okazuje się że większość jest przeciwko nam. To wszystko, nie chcesz to nie czytaj. Ja nie powiedziałam, że to co jest tam napisane jest święte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, napisałam tą wypowiedź wcześniej ale sie nie wstawiła, teraz napisałam drugi raz i okazało się że jednak tamto też się wysłało. Nie wiem dlaczego :) ale sens obu wypowiedzi ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×