Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynazopola

dziadkowie-co z nimi nie tak?

Polecane posty

Gość katarzynazopola

Drogie mamy, poradzcie mi cos bo oszaleje. Mam 4 mies synka, moj facet jest w trakcie rozwodu z byla maja syna. Dziadkowie od strony faceta zaczynaja mi dzialac na nerwy. Przychodza ok, caluja sciskaja, ale problem polega na tym ze NIGDY NIGDY nie kupili mu nawet grzechotki za 5zł!!! Tamte dziecko mialo komunie kupili mu tv lcd, byl dzien dziecka prezent dali a mojemu nic! ani maskotki, przeciez to jakies niemormalne, gdy chcialam kupic lozeczko to powiedzieli ze zalatwia, po uslyszenia ze ma ono 35 lat, podziekowalam i byli obrazeni!!!! Potem sie dowiedzialam ze lozeczko ma 51 lat z gwozdziami na wierzchu, taki oprezent chcieli dac! Nie wiem ale chyba urwe z nimi kontakt, co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli ma 51 lat to anytyk
:classic_cool: Takie meble sa warte dużo więcej niż gówniane łózko z Ikei za 150zł:O Myślę, ze powinnaś się zająć dzieckiem a nie zaglądaniem innym w portfel i ingerowaniem w to, co komu dają. Bo to jest tylko i wyłącznie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie brunetkaaa
Kobieto, jeśli się nie szanujesz i masz dziecko z żonatym facetem to się nie dziw. To nie z dziadkami jest coś nie tak, ale z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze radze: MNIEJ MATERIALIZMU, a życie stanie sie prostrez. Zacznijmy polegać na sobie a nie na dziadkach. Pozatym ciesz sie że was odwiedzają a nie mają do ciebie żal...a łóżeczka wcale nie musieli ci zaproponować-zrobili to z dobrego serca-i co że ma 35 lat?? Starsi ludzie myśla innymi kategoriami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka343
moja sprawa ostbista nie ma tu nic do rzeczy, a ja nie chce zeby mnie utrzymywali ludzie, ale jak jest dzien dziecka to jak sie jednemu kupuje to chyba drugiemu tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazopola
to ja tam u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie brunetkaaa
Nie zgadzam się. Kupowanie to nie przymus. Jesli dziadkowie faworyzowaliby w rodzeństwie jedno z dzieci, to faktycznie byłoby coś nie tak, ale te dzieci nie są rodzeństwem. Jedno dziecko jest dzieckiem ich syna i jego żony, a drugie ich syna i niestety jego kochanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazopola
no tak a co to za roznica????? nie jestem zona bo nie ma jeszcze rozwodu, a dziecko takie czy takie to ich wnuk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze rozumiem to rozbiłaś rodzinę ich syna ( skoro Twój partner jest w trakcie rozwodu) Dlatego w tym przypadku można się domyśleć że nie lubią inie akceptują Ciebie ani Waszego dziecka. I mają do tego prawo.Nic na to raczej nie poradzisz.Lepiej kupuj za swoje i licz na siebie niż na innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eayuo
Głupia suka puściła się z żonaty, rozbiła cudze małżeństwo, a teraz domaga się prezentów dla bękarta. Nie przyszło ci do głowy, że tamto dziecko, pierworodne i z prawdziwego związku będzie zawsze lepsze i ważniejsze od twojego bachora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie brunetkaaa
Katarzyno, spróbuj mieć nieco mniej roszczeniowe podejście i dostrzegać pewne sprawy w życiu. To nie o dziecko chodzi, a o Ciebie i z całą pewnością pozytywną postacią w rodzinie nie jesteś. Zgadzam się z przedmówczynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazopola
nie rozumiecie! nie rozbilam zadnego malzenstwa, a oni tamtej zony wogole nie znosza, dluga historia. mnie zaopraszaja, przychodza itd akceptuja i dziecko i mnie, ja nie chce od nich kokosow licze na siebie kurwa czy tak trudno zrozumiec? chodzi mi o glupia grzechoytke za 5zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to że nie
akceptują dziecka, myślę, że skoro je odwiedzają itd., to akceptują. Zresztą dziadkowie akceptują zawsze:) Po prostu nie akceptują kobiety, która rozbiła małżeństwo ich syna i rodzinę ich pierworodnego wnuka:O A to różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazopola
jestescie wszystkie jebniete, tyle wam powiem a bekarty macie wy a nie ja! SWIETE MATKI POLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie brunetkaaa
miałam na myśli Princpolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to że nie
Daj spokój, po co ci grzechotka?:O Tak naprawdę małe dziecko ma w dupie tego typu prezenty:O Myślisz, ze to sie dla niego liczy bardziej niż to, że dziadkowie przychodzą do niego, przytulają sie itd.?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eayuo
Masz bękarta tak się to nazywa, sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eayuo
I tamto dziecko będzie zawsze na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona zawsze pozostanie żoną ,nawet najbardziej jędzowatą :) :P W tym układzie najbardziej cierpi ich prawowity wnuk. Szczerze to uważam że akceptują WAS ze względu na swojego syna. Bysie na nich nie obraził itd. Gdyby kochali swojego ,,wnuka" to by kupili głupią grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynazopola
no to jak ja mam to 75% polakow to bekarty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkakakka
Panna urodziłaś to dziecko w malżeństwie? Nie. No to jest bachor-bękart i tak go dziadkowie traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkakakka
Nie pieprz ż 75% dzieci w Polsce to dzieci urodzone poza małżeństwem bo to po prostu nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym chyba
przykro pisać, ale skoro nie popisałaś się moralnością (jakby nie patrzeć, to zadawanie się z żonatym i dzieciatym facetem nie świadczy o wysokim poziomie tejże) to dziadkowie mają pełne prawo wątpić, czy to na pewno ich wnuk. Mogą sobie myśleć, że skoro jesteś taka a nie inna, to i ich syna mogłaś wmanipulować w dziecko. A ty niestety jesteś materialistką i wykalkulowaną babą, bo 4 mies dziecku nijak nie przeszkadza to, że dziadkowie (domniemani) nic mu nie kupują, ono jest za małe! To TOBIE I TYLKO TOBIE to przeszkadza, bo widzisz, że mniej ci skapnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie brunetkaaa
Powiem Ci tak. Obrażać inne kobiety możesz, ale faktów nie zmienisz. Ja w odróżnieniu od Ciebie mam męża, a nasz synek urodził 16 miesięcy po naszym ślubie. Na kontakt z dziadkami nie narzekam, jest wszystko OK. Jesli chcesz mnie nazywać świętą matką Polką - Twoja sprawa. Jak dla mnie to nie jestem święta, a normalna, a Twoja sytuacja to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat tam nie obchodzi czy dziecko bez ślubu czy nie mam to gdzieś. Idiotką też nie jestem-przykro mi ale nie. A chodzi mi o to że nie wiem jak możesz uważać że ci sie coś od kogoś należy...masz problem że nie obsypują cię prezentami?/ To sie nazywa PYCHA i ZACHŁANNOŚĆ pozatym ZAZDROŚCIĄ tez można to nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz sie wykazałaś poziomem intelektualnym...widzisz przed tym faktem pomarańczki cie poznały...one to mają nosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynazopola -----Sorry ale nie jestem pojebaną Matką Polką!!!! Założyłaś tu topik to licz sie z każda wypowiedzią.My te wszystkie Matki Polki stoimy z boku i mówimy jak wygląda sytuacja ale Ty najbardziej byś chciała byśmy najrzdzali ba boga winnych dziadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, dziecko czy w malzenstwie czy nie dla mnie jest dzieckiem:) A jak dziadkowie daja jednemu prezent to powinni drugiemu tez, takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym chyba
A ten wnuk - tak między nami - to naprawdę ich, czy tylko z nadziei na to tv lcd? :P Bogaci dziadkowie, jak mniemam? :P duże nadzieje były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×