Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość PRECZ DRUGIE ZONY
PRECZ OD NASZYCH OJCOW moj ojciec tez ozenił się po smierci Mamy .nie wiem tylko po co .,on z nią sypia , całuje i kocha i ze zapomniał o Mamie .Dopoki jej nie było w moim zyciu tata był tylko muj .Co z tego ze ona zaprasza do siebie , co z tego ze ojciec daje mnie pieniadze czy kupóje cos ....w koncu jego jedyną corką jestem i łaski nie robi ....NIE MA GO ZAWSZE KIEDY CHCE JA A to musi zakópy robic ,a to z nią jedzie na wczasy , ciągle z nia , ona piersza a ja na dokładke ALE JUZ NIEDŁÓGO TO POTRWA PRACÓJĘ NAD TYM ABY ZNOW BYŁ TYLKO MOJ nie łódz sie druga zono ze dzieci twego meza cię polubią moj tata wsciekł się jak w wigilie dodałam piołunu do swojego barszczu i tak robilam myslal ze to ona zrobiła , HA HA HA kiedys sobie do zupy kturą mi dala zdechlego robaczka wrzociłam otruie jej kota i rozwale auto -bo od niej porzyczam ty glupia druga zono lepiej daj spokuj i sama rozejdz sie z męrzem a nie gnemb swoją obecnosacia tych dzieci to ich ojciec nie twoj ONE MAJĄ RACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
Najpierw popracuj nad ortografią analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadku Leonie
ale to właśnie prowokacja jakieś drugiej żonki, bo aż takich idiotek córek z taką ortografią przy "dorosłym" doborze słów nie ma... tylko po cholerkę taka prowokacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka polskiego
Prowokacja albo i nie .....znam chłopaka 27 lat , po liceum , który pisze np.: ksionc - znaczy ksiądz wiendz - znaczy więc samo życie ........chociaż uwierzyć trudno jest .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CÓRKA DRUGIEJ ZONY
A ILE TY MASZ LAT CÓRECZKO TATUSIA? PODAJ EMAILA TO POGADAMY I ZOBACZYSZ JAK TO JEST Z DRUGIEJ STRONY .NA FORUM DYSKUTOWAĆ NIE BĘDĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsaddd
zal wam d....sciska drugie zony?no i co z tego ze nie pracowala do 30 lat?jak mieli dobra sytuacje materialna to ich sprawa..a co boisz sie,ze grosza nie dostaniesz?no masakra..mysli ze pana Boga za nogi zlapala:D a niech jego dzieci nie pracuja..to ich sprawa..jestes pusta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o już nie robisz
za córkę, to teraz za kogo za byłą? ale nadal jątrzysz, po co te prowokacje, ludzie jako tako normalni nie wierzą we wpisy idiotek, daruj sobie, bo uwierzą w takie wpisy tylko idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie opanujcie się
znam wiele powtórnych małzenśtw rozbitych dzięki dzieciom z poprzednich związków jak i wiele dzieci skrzywdzonych przez drugich partnerów , rozne sytuacje bywają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytuacje zawsze bywają takie
ze te drugie partnerki krzywdzą dzieci swoich kochasiów. ZAWSZE KRZYWDZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej -ojciec 35 letniej
corki , czytam to wszystko i płaczę ....nie ozeniłem się ponownie , chociaz moglem .Moja corcia -Madzia miala 16 lat jak moja zona -jej matka zmarła .Robiłem wszystko dla niej - Teraz jestem schorowanym starym czlowiekiem i jestem sam .Madzia -chociaz mieszka obok odwiedza mnie raz na pół roku .Załuję ,ze się nie ozeniłem , bo kobieta z ktorą się spotykałem była dobrym czlowiekiem .Wyszla za mąz i teraz jest za pozno .Gdybym myslał tez o sobie moze nie byłbym taki samotny teraz .Dzieci najczęsciej zyją potem swoim zyciem , a samotni rodzice zostają gdzies w tyle. Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne i dlatego, że krzywdziłam młodego, to się tak chętnie do nas przeprowadził od swojej kochanej mamusi, która jest chodzącym dobrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj ewo
SPADAJ UWAŻASZ SIĘ ZA ÓSMY CUD ŚWIATA? KAFETERYJNY CUD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnym trafem
bez ewy zaden temat nie może być poruszany. Ta się zna na wszystkim. Co za pustostan z ciebie ewa. Spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o!!!! była już córcią, byłą
żoną teraz poużalała się jako biedny tatuś, który zostawił skarba kobietę dla wstrętnej i wyrodnej córy szkoda, że nie dopisałaś jeszcze, że córa tak samo wredna jak matka, która ją zza grobu wychowywała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samym dobrem jest
EWA i odpieprzcie się w końcu od kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie popieprzona babo
jak stąd znikniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO EWO
NIE ZNIKAJ POPIERAM CIĘ , TEZ JESTEM DRUGĄ ZONĄ I WIERZĘ W TO CO PISZA DRUGIE ZONY .MNIE TEZ TE WSTRETNE BACHORY MOJEGO MĘZA DAŁY POPALIĆ I W POTRZEBIE JAKOS NIGDY NIE IDA DO KOCHANEJ MAMUSI TYLKO DO ZŁEJ MACOCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO EWO
A DO TYCH CO NIE CZYTAJA A PISZA BZDURY - DRUGA ZONA TO NIE KOCHANKA TYLKO ZONA . CZYTAJCIE DOKŁADNIEJ ZRESZTĄ ODNOSZĘ WRAZENIE ZE WASZ POZIOM KULTURY JEST DALEKO PONIZEJ TEJ NAJNIZSZEJ A TY EWUNIU TRZYMAJ SIĘ ,JA MUSZĘ DO PRACY , NAPISZĘ GO CIEBIE NA GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do piekiełka
idą jak w dym , ale ty głupia jesteś , a kochanej mamusi nie chcą widziec , poza tym drugie zony wcale nie musiały rozbijac małzenstw , brały tez za męzów rozwodnikow , wdowcow .Twoja głupota nie zna granic pewnie takim wstrętnym bachorem -jak piszą wyzej jestes - i egoistką ktora własny czubek nosa tylko widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję niektórym
podkształcić się w definicjach "drugie" żony to mogą byc w krajach muzułmańskich, trzecie a nawet i czwarte - tam jest to dozwolone w naszym kraju póki co bigamia jest przestępstwem i żonę można mieć tylko JEDNĄ- OBECNĄ! kochanką natomiast się jest, kiedy pozycja żony jest już zajeta przez inną - jesli kobieta jest ŻONĄ OBECNĄ, nie może być jednocześnie kochanką jak się nauczycie prostych definicji, wtedy rozmowa zacznie mieć sens, narazie to jest tylko jałowe bluzganie kompletnie bez sensu :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czepiasz się
pozycją szacownej obecnej małżonki nie zakryje się tego, że się było kochanicą odwiedzaną za plecami byłej żony z tych dwóch pierwsza, a raczej była nie traci szacunku, że jest byłą, nawet zdradzaną przez gnojka, a druga nie zyskuje szacunku tylko dlatego, że jest obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa może się nie wypowiadać
wiemy, że byłaś wyjątkową kochanką, pomagałaś swojemu w rozwodzie, ale NIE SYPIAŁAŚ z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w niesypianiu ze znajomym nie widze niczego dziwnego Dla Ciebie to pewnie nienormalne i trudne do wyobrażenia, że mozna miec fajnego znajomego w trakcie rozwodu i nie spac z nim, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ty mądra
jestes DRUGA ZONA moze byc druga jako ta która jest po pierwszej , ktora juz nie jest zoną , ale i tez jako druga i trzecia itp w krajach muzułmanskich , ale u nas chyba nie jest kraj muzułmanski? A wszystkie drugie wcale kochanicami waszych tatusiow nie były , lepiej zal do tatusia miej ze mamusie zdradzał z roznymi , bo przecie bez jego woli zadna go nie zgwałciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ty mądra
I ODCZEP SIĘ OD EWY - JA TEZ PODZIELAM JEJ ZDANIE - JEDNA Z NIELICZNYCH NORMALNYCH TUTAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt normalny
sie nie numeruje żadna żona się nie przedstawia "cześć, jestem DRUGĄ czy PIĄTĄ żoną" ani mąż jej tak nei przedstawia, ani żadna koleżanka - TYLKO BYŁE żony, te co już żonami nie są ciągle piszą o tych numerkach :o dla mnie to jest żenada, bo nikt normalny nie zwraca uwagi na przeszłość, nawet ta BYŁA (pierwsza) żona tez bardzo żadko była pierwsza kobietą, a jako dziewczyna jakoś się nie numerowała i nie przedstawiała jako "szósta dziewczyna" tylko dziewczyna poprostu byłe żony robia wielkie halo wokół numerków, a przecież niczego to nei zmienia, bo ona i tak już zonami nei są, są tylko BYŁYMI jakiegos faceta, a tych byłych jest dużo, OBECNA ZAWSZE JEST TYLKO JEDNA ;-) i pamietajcie drogie numerowiczki, nie liczy się która była pierwsza, bo zawsze jest jakaś pierwsza - ważne która będzie OSTATNIA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kochane drugie, trzecie
żonki możecie cieszyć się, że jesteście obecnymi żonami, ale zakładacie takie topiki, bo żal dupę ściska i strach - czy będziecie tymi ostatnimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×