Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość kolejny raz zamiast eks baby
ośmieszasz siebie i swojego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, i następna wróżka! Nie wiem co zrobi kiedyś, teraz nie zdejmuje z palca. A tamtej nie nosił i sprzedał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem wróżką
przeraża mnie Twój emocjonalny pustostan przy całkowitej ślepocie w zakresie widzenia swojego męża porażająca naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajowo i śmiejemy się wszyscy...po co miał jej zostawić, pare stówek wyciągną. I nie chciał od niej pieniędzy, a sąd nakazał by mu pół za złożenie pozwu oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro poziom jest niski, dziewczyny nie przyszły, to musiałam zejść do waszego poziomu. Z pustaczkami o pustych rzeczach się rozmawia. Nie widzicie, i ciągle odpisujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) żonie obrączkę odbierać, taka to była dla niego żona...dla pozoru, teściów, kuratora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojmij wreście kobieto
że TY, przede wszystkim Ty zaniżasz poziom, a Twoja głupota i wpuszczanie się w każdą prowokację niszczy ten temat mój temat, bo chciałabym porozmawiać z innymi drugimi żonami jak układają sobie kontakty z dzieciakami swoich mężów z innymi, z Tobą nie chcę rozmawiać, po prostu jesteś żenująca nie interesuje mnie Twoje intymne życie, kim byłaś i co robiłaś, przede mną nie musisz się tłumaczyć i udawać kogoś innego niż jesteś to Twoja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) skoro ktoś rozwalił mój temat ja mogę czyjś. I nie ja zaczełam! Więc rzucaj sie do kogoś innego! Przyszłam normalnie pogadać! Bo w realu. Nie mam utarczków z tamtą kobietą, mój mąż też nie i z dzieckiem wszystko też ok. Nie muszę z tobą, bo jak widać nie umiesz się opanować!!! Cywilizowane kobiety, pogodzone z losem nie napadają na kogoś kogo nie znają. A to wy mnie napadłyście. A do Pani wyżej, tamta nie dostała nigdy pierścionka zaręczynowego!!! Bo nigdy się z nią nie zaręczał!!! 5 miesiąc ciązy a nie miłość ich do ołtarza prowadziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie prowokowałam specjalnie, obrzucając błotem, w sumie to moją rodzinę! Więc miej pretensje do kogoś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sam poszedł, chciał dla własnej dupy i dzięki temu wymigał się od kary...i dziękuję jej że się napatoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to głupia małolata, której dawał kase, a jednocześnie bzykał inne, i która zaciążyła to rodzina??? Ja ma rodzinę i odpierdol się od niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przerwe skoro nie umiecie. Przykro mi że tak wam źle się w zyciu układa, że musicie anonimowo na forum wyżywać się na innych. Życzę szczęścia i powodzenia wam biedne kobiety. Jeszcze i do was się szczęście uśmiechnie. :D Spokoju i radości ducha wam życzę skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przykro mi również że myślicie, że tak jak tamta patologia to rodzina tak wygląda. Mąż zdradza żonę notorycznie...szanuje wszystko tylko nigdy ją itd. wzór rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie odbijasz piłeczkę. Ślicznie. Szczęścia życzę. I proszę kochana zastanów się, bo jeśli tak bronisz tamtego pierwszego małżeństwa które jasno patologią było a ty tego nie widzisz, to biedaku penie podobny problem masz w swoim, a biedna nie dostrzegasz tego. Powodzenia w rozwiązywaniu problemów. Jeszcze raz życzę odnalezienia szczęścia i spokoju ducha w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty tak piejesz z zachwytu
nad tym mężem swoim Blanko, z Twojego opisu - faceta i jego postępków wynika, że to wyjątkowy KNUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobrex
Blanka dlaczego sie wdajesz w glupie dyskusje z kretynkami ktore i tak zrobia wszystko zeby ci tu dowalic? Napisalas w jakich okolicznosciach sie poznaliscie,dla mnie Ok.Nie moja sprawa.Ale nie widzisz ze tu beda zawsze ciebie winic za grzechy calego swiata.twoj maz rozwiodl sie dla ciebie,twoja wina.Nie powiedzial ci odrazu ze ma zone,tez twoja wina.Daj sobie dziewczyno na luz,szkoda czasu i nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisałam, że jej wina
napisałam tylko że z jej opisu wynika, że wychwala pod niebiosa KNURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem walka z wiatrakami... Chce dać spokój, I przychodzę pogadać sobie, a one zaraz na mnie napadają. Komuś gdzieś coś radzę w innym temacie, bo go znam, i zaraz "spie ty rad to k...nie dawaj" No błagam cię, to naprawdę wnerwia. Przykleili Ci etykietkę i nie da się jej odkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisałam, że jej wina
Blanka zawzięłam się i przeczytałam wszystkie twoje wpisy, na różnych tematach, tak, jesteś kozłem ofiarnym, doskonale dajesz się wrabiać w głupie prowokacje, reagujesz zamiast olać i nie czytać takich wpisów, a już na pewno nie reagować i sama sobie to sprawiłaś, bo ty naprawdę tak opisałaś swojego męża i jego stosunek do życia, że można myśleć, że masz narąbane wierząc, że wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest zakończenie roku. Mąż ma podjechać zabrać małą na lody. A ja się zastanaiam czy nie zaproponować zabrania jej znów do rodziców, jutro ma być ciepło. Wcale nie muszę tego robić, za tydzień jest nasz czas. Ale jakoś część mnie wewnętrznie ma ochotę spędzać czas we troje...fajnie jest nam. To naprawdę miłe gdy taka mała wesoła kruszynka tak się do Ciebie klei :) można by powiedzieć, że się za nią stęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co blanko
zabrałaś dziecko ? Kurwa, taka jak ty wszedzie się wpieprza, dziecku psuje najlepsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blanki
Blanko, zdecyduj się co piszesz i gdzie najpierw jesteś super macochą i chcesz odebrać matce dziecko jeden topik forum, później go nie akceptujesz drugi temat. Wszyscy Ci tłumaczą że jesteś zwykłą kurwą, która rozwaliła małżeństwo facetowi niestety sąd nie mógł tego tak napisać (a szkoda bo kurestwo należy nazywać po imieniu). Twój facet to kryminalista sama to napisałaś ale podobno macie super małżeństwo a tu niespodzianka jednak nie. Puszczałaś się naprawo i lewo nawet z lekarzem, żonatym, ale zapomniałam ty to nazywasz czarem wewnętrznym topik na temat kochanek. Krytykujesz postawę matki dziecka swojego męża bo rozważała aborcję, a ty co zrobiłaś ? na jednym z forum pisałaś, że gdyby wszystko potoczyło się inaczej to miała bys dziś dziecko w wieku 4 lat W końcu przyznałaś się także do tego, że potrzebny Ci psychiatra może on pomoże na główkę. BLANKO ZRÓB COŚ DLA WSZYSTKICH I IDŹ DO PRACY A NIE SZALEJ PO FORACH !!!! DARMOZJADZIE - DOROŚLI CHCĄ POROZMAWIAĆ O PROBLEMACH SWOICH A NIE NA WSZYSTKICH TOPIKACH O TOBIE KRETYNKO !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzaj
nie rozmawiamy o niej, ona wciąz pisze o tej eks albo o swoim misiaczku, który za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zamienił się z oszusta i kurwiarza w Blankoświętego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzaj
i w sumie trzyma się tematu dzieci, gryzie ją brak własnego potomstwa i mam nadzieję, że ten strzelający ślepakami jednak ją zapłodni, bo inaczej biedna eks będzie miała tę wspaniałą dwójkę przeciwko sobie w sądzie, gdzie będą walczyli o dziecko bez litości, tak jak ją załatwili na rozwodzie i popatrz jak ta podła kobieta już teraz próbuje odgrywać "lepszą" mamuskę niż ta biologiczna co prawda czasami kwas w żołądku, co prawda chwilami zaciśnięte zęby, ale musi odgrywać stale dobrą ciocię, musi oszukiwać to dziecko i oczywiście misiaczka kurczę! co będzie, gdy jej się znudzi odgrywanie dobrej cioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×