Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wymarzonego celu;) będę trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
przylaczam sie, 175 wzrostu i 86 kg, tragedia :-( nie lubie siebie, czas to zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
jutro kupuje Linea, mam nadzieje ze pomoze wytrwac przynajmniej na poczatku diety, a Ty jak bedziesz sie odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
heeh :-) to moj pierwszy topik dietowy, na ktorym jestem, mam nadzieje ze uda nam sie nawzajem wesprzec i powstrzymac przed zarciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuu
ja też mam nadzieję że uda wam się zgubic te kilogramy...tylko pamietajcie czy odchudzanie ma sens?..czy wytrzymacie już praktycznie do końca życia na diecie?...bo chociaż schudniecie i zaczniecie normalnie jeść to nie dość że przytyjecie do obecnej wagi to jeszcze przyplącze się efekt jo-jo :(....ja nigdy nie byłam na diecie bo wiem że bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
27 :-) wiec prawie tyle co ty, tez nie chce obchodzic 30 w rozmiarze 50... za 2 miesiace ide na wesele, chce ladnie wygladac, conajmniej te 8 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonajestem
no wlasnie wlasnie, poza tym piekna pogoda, chcialoby sie wskoczyc w mini czy kostium kapielowy i zrobic wrazenie na kilku osobach, ktorych komentarze doprowadzaj czasami do lez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawacytrynowa ---- czy stosujesz jakas specjalna dietę, ćwiczenia czy po prostu zaczynasz ograniczac jedzenie? w sumie mogę sie przyłączyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to niezle ciecia robisz, a dasz rade wytrwac? ja postaram sie wolnie, tzn. odtawiam slodycze i tluszcz ale jak raz w tygodniu cos zjem to sie nie zalamie. Za to zamierzam cwiczyc juz od dzis! rower, stepper codziennie rano i cwiczenia z plyty na brzuch, jak cwicze to mniej mi sie chce jesc wiec postaram sie tak zmotywowac. Gdybym zrobila tak jak ty to wytrwalabym do wieczora :) w kazdym razie zycze nam obu powodzenia, pochwal sie sukcesami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawa --- to rozsądne nawet ten kg na te 10 dni :) dasz radę a może i ja sie do Was dołączę. Tylko ja niestety nie potrafię zrezygnować z pieczywa czy ziemniaków , szczególnie tych młodych ;) ja postanowiłam jeść wszystko tylko w mniejszych ilościach :) juz to kiedys przerabialam i dalo duze efekty :) zakupilam tez hula-hop ale jak na razie nie potrafię nim kręcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie na bank. czas jest tez rozsadny ale nie poddawaj sie jesli za 20 dni bedziesz wazyc 61 kilo ... ja tez kiedys tak zrobilam, przeszlam na diete i zalozylam sobie, ze za dwa miesiace bede wazyc 15 kilo mniej. schudlam 14 ... i po diecie zaczelam jesc placzac, ze na zawsze juz bede gruba bo schudlam tylko 14 kilo. co do ubran to napisalam piekny dlugi post ale mi wcielo. idz na zakupy i kup sobie cos w czym dobrze wygladasz teraz. zaraz beda wyprzedaze. spodnie, spodnica, tunika. byle pasowalo do twojej figury, maskowalo co trzeba i eksponowalo biust. do tego obcasy. wiem, ze to idiotyczne ale jak bedziesz sie ladnie ubierac to latwiej jest utrzymac diete niz jak bedziesz chodzic w za malych ciuchach, w ktorych wygladasz grubiej niz naprawde. albo w za duzych rozciagnietych workach zeby sie zakryc. dieta i sport i za pol roku bedziesz laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 2 pudla fajnych ciuchow :-) i czekam az bede mogla je zalozyc, no i jakas odjechana sukienka na wesele musi byc w nagrode a sukces ktory osiagne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a we wrzesniu czeka mnie wyjazd na wakacje, fajny kostium chcialabym zalozyc a nie worki zeby sie moje 85F zmiescilo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajagatka
Ja też mam ten sam problem ciuchów dużo, a że się w nie nie mieszczę to chodzę w jednym i tym samym. Mam 83kg przy wzroście 168cm mam niedoczynność tarczycy i hashiomoto przez co mam problemy z chudnięciem;( staram się nie objadać jeść niewielkie posiłki ale i tak efektów niewiele chodzę też na aerobik 2 lub 3 razy w tygodniu mam tylko wrażenie że po nim mi brzuch urósł może jakieś mięśnie się tam zrobiły ;) a mi się marzy 68 a najlepiej 68kg nie chce miej choć niektórzy mogą sądzić że to i tak dużo ale przy mojej budowie to jest wystarczająco zwłaszcza dla mnie a to najważniejsze!!! Od dziś zaczęłam jeść posiłki regularnie +-30min różnicy 3h oczywiście w niewielkich porcjach kiedyś mi to pomogło mam nadzieje że będzie i tak tym razem mam nadzieje że mogę się do was dołączyć bo w grupie zawsze raźniej. Kiedyś odchudzałam się z koleżanką schudłam wiele i szybko tylko że to szybko wróciło a teraz bym chciała tak na stałe zmienić swój jadłospis a nie na czas diety ciekawe jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwaaa
Trawacytrynowa-----radze Ci zapisac sie na jakies zajecia do fitness klubu (jest tyle mozliwosci!) + uprawiac aeoroby w fitness klubie: bieznia, stepper, cross trainer. Zobaczysz, ze jak bedziesz regularnie cwiczyc ( 3 razy w tygodniu) pieknie uformujesz i ujedrnisz cialo. Dieta i sport to najlepszy sposob!!! Sama dieta nic nie da, co prawda schudniesz, ale grodzic Ci moze sflaczale cialo + celullit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawacytrynowa masz racje postanowień nie ma co robić tylko działać i znaleźć swój złoty środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×